Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для любителів ігор типу Commandos, Desperados, Shadow Tactics, Shadow Gambit.
Раджу спробувати Sumerian Six.
Blockader
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

mult: 22.09.2024 20:30 А що Рокстар я так зрозумів не реєструє гравців з України?
Тут дійшли руки до рдр2, почав реєструватись, а фіг там, почав гуглити, а виявляється нашу країну забанили :)
Просто чудесно.
Реєструватись від імені іншого регіону не маю бажання.
Ще як на зло я цю гру купив давненько вже, стім фіг поверне кошти якщо пройшло 14 днів з покупки, навіть якщо не грав.
Я то оформив повернення, але думаю марно.
За такі приколи від Рокстар, як на мене їх ігри треба тільки піратити, мало того що щоб запустити гру мені потрібен лівий лаунчер, так ще і наша країна виявляється не така.












Якщо думали де замовити поминальний обід на дім, раджу вам звернути увагу на перевірений сервіс Хуторець. Вони давно займаються цією справою, в них дуже багато різноманітних страв доступно і все доставляють дуже швидко. Якщо вам справді цікаво дізнатись скільки це все коштує, то вся актуальна інформація доступна в них на офіційній сторінці.
Не сказать що прям забанили, було діло нещодавно друг взяв собі гта 5 і почав реєстрацію. Нічого не вдалось зробити, поки країну не обрав Польщу. Наразі це таке як просто невеличке обмеження діє, з чим пов'язане не знаю. Але наче вони за Україну, тому що навіть прапор з гольф клубу Кацапський прибрали. З РДР2 ситуацію не знаю, там здаєтья сама проблема в лаунчері рокстар показується, з іграми в цілому все ок. Єдине що нема інтерфейсу на солов'їнній.
JKrl
Member

Повідомлення

Що нині на практиці можна зібрати з великим запасом для path of exile?
Але є одна умова - енергоефективність, бо банка скінченна. Бажано не більше 350 ват.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 04.10.2024 10:13 Що нині на практиці можна зібрати з великим запасом для path of exile?
Але є одна умова - енергоефективність, бо банка скінченна. Бажано не більше 350 ват.
если без смузера тогда только 14900к в такой пакет влезет :laugh: может свои 60фпс получишь а так офтоп иди нужную тему по сборкам
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Lies of P.
Спочатку здалось, що гра клон Бладьорна, не дарма її в жарт називають ББ для ПКшників) На ділі гра виявилась самобутньою лором та із хорошим сюжетом, що для соулслайків рідкість. Сподобались персонажі в грі, гарно прописані. Хороша бойова система, цікаві моби та боси. Гарна графіка та звук. Пройшов за 36 годин на справжню кінцівку. Із недоліків, гра досить лінійна, що погіршує реіграбельність. З того, що грав не Фромівське, це найкраща соулслайк гра, дуже сподобалась. 10/10
Відповісти