Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 14:39

Це все китайскі профанації, вони задля того щоб показати автономніст
Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.И в бюджетном сегменте у них нет конкурентов практически.
Востаннє редагувалось 29.09.2024 14:49 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 14:47
Donate: 29.09.2024 14:39

Це все китайскі профанації, вони задля того щоб показати автономніст
Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.
https://drive.google.com/file/d/1Z8VgwB ... AabG-/view

Давай пояснюй а не
Рассуждать не держа в руках нет смысла
:laugh:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 14:48
snapdragon999: 29.09.2024 14:47

Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.
https://drive.google.com/file/d/1Z8VgwB ... AabG-/view

Давай пояснюй а не
Рассуждать не держа в руках нет смысла
:laugh:
Firefox кто эту хрень ещё юзает :laugh: оно нормально не оптимизировано.Ещё сафари какое то покажи
Востаннє редагувалось 29.09.2024 14:52 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 14:51
Firefox кто эту хрень ещё юзает :laugh:
Ти пояснюй а не стрілочки змінюй :laugh:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 14:52
snapdragon999: 29.09.2024 14:51
Firefox кто эту хрень ещё юзает :laugh:
Ти пояснюй а не стрілочки змінюй :laugh:
Причём тут планшет вообще? Почему на других приложениях не показали?одну эту лису взяли которую никто не юзает.Я слышал в ней и на реалми нет 120 фпс, само приложение дебильное.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 14:55
Donate: 29.09.2024 14:52

Ти пояснюй а не стрілочки змінюй :laugh:
Причём тут планшет вообще? Почему на других приложениях не показали?одну эту лису взяли которую никто не юзает.
Ти мені стверджуеш що
snapdragon999: 29.09.2024 14:55 Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.
Я тобі стверджую інше і ще й з пруфами... Ти починаеш
Не той софт, не той пристрій і т.п. :lol:

Added in 2 minutes 27 seconds:
snapdragon999: 29.09.2024 14:55Я слышал в ней и на реалми нет 120 фпс, само приложение дебильное.
Оце і вся твоя суть. Десь чув, десь читав і т.п. Релакс все там є і все працює адекватно, якщо вендор адекватний :laugh:


Хто винен що 60 fps в ПО ютуба не пофіксили на сьогоднішню годину? :laugh: Напевно...
snapdragon999: 29.09.2024 14:55само приложение дебильное.
а не вендор, якому пофігу на баг вже як роки напевно 4

Ось пруф як ти любиш
Зображення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення


Осеннее обострение началось. Если так разобраться на любой бренд можно что то нарыть .Это все мелочи.У меня на авторегулировке частоты тоже 60гц в ютубе ,а когда ставлю максимальную 120 то 120 и колеблеться 120-60-30 гц так как экран с переменной частотой ))
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 15:09 Осеннее обострение началось. Если так разобраться на любой бренд можно что то нарыть .Это все мелочи.
Ти мені тут стверджуеш що нічого
snapdragon999: 29.09.2024 14:55 Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.[/b]
Не тримаючи в руках нічого а потім коли тобі кидають тонну пруфів просто говориш що це дрібниці? :lol:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 15:12
snapdragon999: 29.09.2024 15:09 Осеннее обострение началось. Если так разобраться на любой бренд можно что то нарыть .Это все мелочи.
Ти мені тут стверджуеш що нічого
snapdragon999: 29.09.2024 14:55 Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.[/b]
Не тримаючи в руках нічого а потім коли тобі кидають тонну пруфів просто говориш що це дрібниці? :lol:
мне не нужны твои идиотские пруфы ,я общаюсь с человеком который все те поко имел и реалми тоже ,остановился на самсунге .Такого бреда я от него не слышал .А в поко ф6 даже датчик приближения нормально работает.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 15:14
Donate: 29.09.2024 15:12

Ти мені тут стверджуеш що нічого



Не тримаючи в руках нічого а потім коли тобі кидають тонну пруфів просто говориш що це дрібниці? :lol:
мне не нужны твои идиотские пруфы ,я общаюсь с человеком который все те поко имел и реалми тоже ,остановился на самсунге .Такого бреда я от него не слышал .А в поко ф6 даже датчик приближения нормально работает.
Що з пруфами не так? :lol:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 14:39
pelia: 29.09.2024 12:12

ха, це якось не в'яжеться з тим що у них там по овер9000гб рамки
Це все китайскі профанації, вони задля того щоб показати автономність по краще роблять фонових процессів поменше. З одного боку це круто смартфон напевно буде жити побільше, з іншого боку срака буде горіти червоною коли тобі потрібен щоб процесс висів в фоні, а не вилітав...
Власне це єдина причина по якій я замінив свою moto z2 force, бо 4гб перестало вистачати для того щоб мої процеси висіли в фоні, тому добре що я про це дізнався і тепер я 146% не куплю китайського сміття, раніше був на 100% впевнений :rotate:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 15:17
snapdragon999: 29.09.2024 15:14

мне не нужны твои идиотские пруфы ,я общаюсь с человеком который все те поко имел и реалми тоже ,остановился на самсунге .Такого бреда я от него не слышал .А в поко ф6 даже датчик приближения нормально работает.
Що з пруфами не так? :lol:
причем тут какой то планшет mipad с 6гб памяти ?где ты этот бред нарыл ?

Отправлено спустя 1 минуту 49 секунд:
pelia: 29.09.2024 15:18 не куплю китайського сміття, раніше був на 100% впевнений :rotate:
купи западное ))
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 15:19
Donate: 29.09.2024 15:17

Що з пруфами не так? :lol:
причем тут какой то планшет mipad с 6гб памяти ?где ты этот бред нарыл ?
Ну так подивись уважно відос. Там планшет з 8 ГБ памяті та увімкненим розширення памяті ще на 4 гіга. Тобто в нас цілих маркетингових 12 ГБ (де їх шукати правда але це вендора не хвилює зявляється +4 ГБ в налаштуваннях і окей, там навідь можна подвоїти ОЗУ і ввімкнути +8 :lol: )
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 15:22
snapdragon999: 29.09.2024 15:19

причем тут какой то планшет mipad с 6гб памяти ?где ты этот бред нарыл ?
Ну так подивись уважно відос. Там планшет з 8 ГБ памяті та увімкненим розширення памяті ще на 4 гіга. Тобто в нас цілих маркетингових 12 ГБ (де їх шукати правда але це вендора не хвиляює зявляється +4 ГБ в налаштуваннях і окей, там навідь можна подвоїти ОЗУ і ввімкнути +8 :lol: )
планшет это не смартфон во первых,в некоторых из них еще emmc ставят ,а во вторых судить по одной какой то модели за весь бренд это тупо.Пруф не принимаеться во внимание .Может то частный случай))
Я не спорю что хайпер пасет задних ,но не так чтоб прям что то критичное и невозможно нормально юзать .
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 15:24
планшет это не смартфон во первых ,а во вторых судить по одной какой то модели по всему бренду это тупо.Пруф не принимаеться во внимание .Может то частный случай))
По перше. Планшет це смартфон з великим єкраном немає виключень, з точки зору різниці там малий PPI але в єпоху фолдів практично любий софт (окрім Mi Community лол) вміє без проблем змінювати інтерфейс... Наявність або відсутність радіомодулю це опція і не більше.

По друге. Ти думаєш це для мене відкриття що воно там в фоні нічого не тримає?

https://www.androidpolice.com/2020/07/1 ... -features/

Там ще є дослідження 20-го року в якому в цілому і так все зрозуміло... Що більшість вендорів клали на стандарти та роблять що хочуть...

Поліпшення є тільки у самсунгу, ті відрито заявили про те що вони порушувати нічого тепер не будуть, але для софту в якого є підтримка А14 та аппаратів з А14, ну хоча б щось...

https://developer.samsung.com/mobile/ap ... ndroid-14)
5. Changes in One UI 6 (with Android 14)

To strengthen the Android platform, our collaboration with Google has resulted in a unified policy that we expect will create a more consistent and reliable user experience for Galaxy users. Since One UI 6.0, foreground services of apps targeting Android 14 will be guaranteed to work as intended so long as they are developed according to Android's new foreground service API policy.
Added in 2 minutes 35 seconds:
snapdragon999: 29.09.2024 15:24

планшет это не смартфон во первых,в некоторых из них еще emmc ставят ,а во вторых судить по одной какой то модели за весь бренд это тупо.Пруф не принимаеться во внимание .Может то частный случай))
Я не спорю что хайпер пасет задних ,но не так чтоб прям что то критичное и невозможно нормально юзать .
Окей коли снеп випустить до 870 підтримку eMMC пиши будь ласка, там можлива лише UFS 3.0/3.1 згідно специфікаціям на скільки я помятаю.
snapdragon999: 29.09.2024 15:24 Я не спорю что хайпер пасет задних ,но не так чтоб прям что то критичное и невозможно нормально юзать .
Відповідаю
snapdragon999: 29.09.2024 14:47 Хватит бредить, все нормально работает, как на сяоми так и реалми. Ничего там не вылетает и не закрывается. Рассуждать не держа в руках нет смысла.
Востаннє редагувалось 29.09.2024 15:53 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

я не про конкретно тот планшет ,вообще говорю что есть такие планшеты и сравнивать смартфоны с планшетами это бред.Ты привел пример какого то косяка ,который никто не замечает кроме тебя ))И тем более тебе уже сказали что надо сделать если такая проблема есть ,зачем эти простыни строчить ни о чем ?
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 15:53 сравнивать смартфоны с планшетами это бред.
Точно! У планшетів (але не у всіх) немає підтримки сімки і зв'язку через неї, ось ми тупі, виходить що ситуація ще гірше, бо радіомодуль жере трішки рамки :lol: :lol: :lol:

У іншому вони не відрізняються, а може навіть і виграють за рахунок можливості краще розсіювати тепло через велику площу, тому цей аргумент засуньте собі у одне місце
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 15:53 я не про конкретно тот планшет ,вообще говорю что есть такие планшеты и сравнивать смартфоны с планшетами это бред.Ты привел пример какого то косяка ,который никто не замечает кроме тебя ))
Окей в чому відміна планшету від телефону якщо відкинути великий єкран?
snapdragon999: 29.09.2024 15:53 Ты привел пример какого то косяка ,который никто не замечает кроме тебя ))
Статьи выше, сайт который посвящён этой проблемек...

Многочисленные довольные пользователи которые купили смартфон что бы на нём не сидеть сношаться...
https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment ... tion_hell/

Вот ещё один гаврик


Проблемы нет, расходимся... Тут сидит даун который выдумывает проблемы :lol:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 29.09.2024 16:10
snapdragon999: 29.09.2024 15:53 я не про конкретно тот планшет ,вообще говорю что есть такие планшеты и сравнивать смартфоны с планшетами это бред.Ты привел пример какого то косяка ,который никто не замечает кроме тебя ))
Окей в чому відміна планшету від телефону якщо відкинути великий єкран?
snapdragon999: 29.09.2024 15:53 Ты привел пример какого то косяка ,который никто не замечает кроме тебя ))
Статьи выше, сайт который посвящён этой проблемек...

Многочисленные довольные пользователи которые купили смартфон что бы на нём не сидеть сношаться...
https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment ... tion_hell/

Вот ещё один гаврик


Проблемы нет, расходимся... Тут сидит даун который выдумывает проблемы :lol:
2 кренделя с Redmi note 12 дешманскими за 100 долларов :laugh: ну фсьо. Я тебе на те же пиксели больше проблем нарою в разы.
JKrl
Member

Повідомлення

snapdragon999: 29.09.2024 08:48
JKrl: 29.09.2024 07:57
А что, Китай опять не может?
что не может опять ?
Ничего? Только звонить?
Судя по тому, что ты отвечаешь нет или ещё веселее "мне норм", на все конкретные вопросы.
Відповісти