Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

pelia: 23.09.2024 21:19
GreenMile: 23.09.2024 21:15 Такого нема, але який з нього практичний сенс, якщо для засвічування екрана достатньо просто до нього торкнутись?
Я з точки зору інженера зараз, напхати зайвих датчиків під екран для чого саме, який практичний сенс? В мото х мабуть вони робили щось інше, а це була побічна функція?
Ні, в мото х це була кіллер фіча, котра продавала телефон
Оце?
Screenshot 2024-09-23 212306.png
Якщо так, то ви ж розумієте, що вона банально втратила актуальність на сьогодні? Щоб увімкнути екран і побачити повідомлення ви можете:
- торкнутись екрану
- посунути/струснути телефон
- взяти телефон в руку
- натиснути кнопку живлення

Мото Х підозрюю не вміла перших трьох, тому так, станом на 2014 це була дійсно кілер фіча, але прогрес її вбив.
0F
Member

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 21:26 І нащо ті нюанси про необовʼязкову бету, для отримання якої ще потрібно проходити додаткову авторизацію в
beta software program і після цього ввімкнення бета оновлень в налаштуваннях :lol:
)
Всі лажають. Тільки чомусь проблема з есім в мото з твоєї точки зору - це огого, все, софтова підтримка лайно, а неможливість ввімкнути планшет - ну таке, буває.
спойлер
https://www.macrumors.com/2024/09/20/ap ... pro-issue/
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 21:26
GreenMile: 23.09.2024 21:08 Що будемо робити з тим, що той самий виробник, який через 10 років випустив патч на 5s відправив у бутлуп купу телефонів своїм оновленням іос 17.3? ;) Тут бачу, а тут не бачу? Ну тобто фактично повністю вивести телефони за шалені гроші з ладу це ж набагато менша халепа, ніж проблема з есім на леново, розумію.
Пішов перевіряти тейк
З macrumors:
Three hours after releasing the second betas of iOS 17.3 and iPadOS 17.3, Apple has pulled the updates from the Developer Center and over the air, meaning they are no longer available to download and install.

Apple has removed the iOS 17.3 and iPadOS 17.3 betas after a number of people reported that the software is bricking devices. According to reports on the MacRumors forums, Twitter, and Mastodon, some iPhone owners who updated found their devices stuck in a boot loop.

The only fix to the issue appears to be restoring a stuck device, which is why Apple has pulled the update. Once the bug is addressed, Apple will re-release the beta.
І нащо ті нюанси про необовʼязкову бету, для отримання якої ще потрібно проходити додаткову авторизацію в
beta software program і після цього ввімкнення бета оновлень в налаштуваннях :lol:
Я не кажу, що епл не роблять помилок, те ж розташування антен, про яке ти згадував, один з яскравих прикладів, але порівнювати реліз і бету це потужно :lol:
Та яка різниця? Факт косяка є? Є. Постраждалі юзери є? Є. Епл в принципі топовий девелопер софта, бо сам робить і девайси і софт під них, має досить обмежений набір девайсів, тому може відтестувати все перед випуском і так далі. І при цьому все одно косячить, це ж лише один приклад, там ще нещодавно з айпедами зашквар був і раніше були.
Але чомусь бляха проблема з е-сім, яку 90% юзерів в Україні навіть би і не помітили (я так точно) - це ОГО ЗАШКВАР, а все інше - ну так, косячок прикрий, чо там. Вчепились в нього і носитесь як дурень з писаною торбою, їй-богу.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 21:38
7mindfields: 23.09.2024 21:26
Пішов перевіряти тейк
З macrumors:

І нащо ті нюанси про необовʼязкову бету, для отримання якої ще потрібно проходити додаткову авторизацію в
beta software program і після цього ввімкнення бета оновлень в налаштуваннях :lol:
Я не кажу, що епл не роблять помилок, те ж розташування антен, про яке ти згадував, один з яскравих прикладів, але порівнювати реліз і бету це потужно :lol:
Та яка різниця?
Між сирою бетою і релізом? і справді, немає ніякої :lol:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 23.09.2024 21:50
GreenMile: 23.09.2024 21:38 Та яка різниця?
Між сирою бетою і релізом? і справді, немає ніякої :lol:
Якщо сиру бету запушили в прод - то так, ніякої.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 21:30
pelia: 23.09.2024 21:19

Ні, в мото х це була кіллер фіча, котра продавала телефон
Оце?
Screenshot 2024-09-23 212306.png

Якщо так, то ви ж розумієте, що вона банально втратила актуальність на сьогодні? Щоб увімкнути екран і побачити повідомлення ви можете:
- торкнутись екрану
- посунути/струснути телефон
- взяти телефон в руку
- натиснути кнопку живлення

Мото Х підозрюю не вміла перших трьох, тому так, станом на 2014 це була дійсно кілер фіча, але прогрес її вбив.
Так, все це. Мото х вміла усе це. Але навіщо мені
- торкатись телефону
- сунути/трусити телефон
- брати телефон в руку
- натискати на кнопку живлення
Якщо я хочу просто подивитись чи є нові сповіщення/час на телефоні котрий лежить на столі подалі від мене?
Це вже якась клініка як у яблука. Якщо вам це не потрібно, то не означає що не потрібно іншим.

Відправлено через 3 хвилини 46 секунд:
GreenMile: 23.09.2024 21:53
7mindfields: 23.09.2024 21:50
Між сирою бетою і релізом? і справді, немає ніякої :lol:
Якщо сиру бету запушили в прод - то так, ніякої.
Який прод? Це спеціальна програма по тестуванні нових версій прошивок, до якої, я впевнений, є документ на 100500 сторінок, поставивши галочку під котрим ви погоджуєтесь в тому числі і на такі приколи, тобто ви самі собі злий Буратіно.
А ось коли проблема уже на стабільній версії, то це зовсім інше.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

pelia: 23.09.2024 22:52 Так, все це. Мото х вміла усе це. Але навіщо мені
- торкатись телефону
- сунути/трусити телефон
- брати телефон в руку
- натискати на кнопку живлення
Якщо я хочу просто подивитись чи є нові сповіщення/час на телефоні котрий лежить на столі подалі від мене?
Це вже якась клініка як у яблука. Якщо вам це не потрібно, то не означає що не потрібно іншим.
При чому тут клініка яблука? Давайте ще для увімкнення екрана зробимо два притопи і три прихлопи, чо.
Я реально не розумію, чим краще провести рукою над телефоном, ніж просто пальцем по ньому тапнути для того ж самого? Що унікального дає саме цей жест, поясніть?

Я можу перефразувати: навіщо мені проводити рукою над екраном, якщо можу просто торкнутись його з тим самим результатом, що набагато зручніше? :dontknow: Вам не здається, що у вас просто якась фіксація на певному жесті? Ну типу кльовий жест заради жесту і все :spy:

Відправлено через 7 хвилин 41 секунду:
pelia: 23.09.2024 22:52 Який прод? Це спеціальна програма по тестуванні нових версій прошивок, до якої, я впевнений, є документ на 100500 сторінок, поставивши галочку під котрим ви погоджуєтесь в тому числі і на такі приколи, тобто ви самі собі злий Буратіно.
А ось коли проблема уже на стабільній версії, то це зовсім інше.
Користувачам від цього не легше. Не хочете, щоб вони ставили галку - не випускайте сирі бети в прод - от і все. Факт не в беті, факт в тому що в світ випустили прошивку яка фактично зацеглувала девайси - це факап, на відміну від глюків е-сім, без яких телефон все ще зберігає свої функції.
Ви зі своїм однодумцем зараз намагаєтесь змістити фокус дискусії в сторону. Я не бачу сенсу це обговорювати. Факт залишається фактом, шо лажають і "цеглують" девайси навіть такі гіганти як епл, і погірше, ніж ті глюки з е-сім, там вам навіть про айпед лінку дали вище.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 23.09.2024 23:11 Користувачам від цього не легше. Не хочете, щоб вони ставили галку - не випускайте сирі бети в прод - от і все.
Це дуже товсто, серйозно
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields
Толсто - это говорить как попугай про е-сим.
Мне он не нужен лично. Что дальше? Други минусы у мото есть?
Мне и физической сим хватает, как и большинству пользователей, и тем более одной сим.
Расскажи лучше как яблоки в 2024 году выпускают айфон за 800 баксов с 60 герц экраном :lol:
Расскажи как они 14 айфон сделали с процессором от 13-го, плюнув в лицо клиентам.
Или это другое? А вот е-сим - это да, такой огромный минус, в смарте за 400 баксов. И судя по твоим постам - единственный.
Мой айфон 7 на ай ос 15 стал кирпичом. На 14-ой еще более менее работал, на 15 греется как утюг, и батарея разряжается на глазах.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 23.09.2024 23:59 7mindfields
Толсто - это говорить как попугай про е-сим.
Мне он не нужен лично. Что дальше? Други минусы у мото есть?
Мне и физической сим хватает, как и большинству пользователей, и тем более одной сим.
Расскажи лучше как яблоки в 2024 году выпускают айфон за 800 баксов с 60 герц экраном :lol:
Расскажи как они 14 айфон сделали с процессором от 13-го, плюнув в лицо клиентам.
Или это другое? А вот е-сим - это да, такой огромный минус, в смарте за 400 баксов. И судя по твоим постам - единственный.
Мой айфон 7 на ай ос 15 стал кирпичом. На 14-ой еще более менее работал, на 15 греется как утюг, и батарея разряжается на глазах.
Ну там snap gen 3 доганяє айфони 13-ї лінійки :laugh: Ото бідні користувачі айфону... Що там аж андервольт зробили в 18-му айосі :lol:
Зображення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 23.09.2024 23:59 7mindfields
Толсто - это говорить как попугай про е-сим.
Мне он не нужен лично.
Не потрібен, чи досі не пофіксили з 2023 року? :lol:
The_Rusik: 23.09.2024 23:59 Что дальше? Други минусы у мото есть?
https://forums.lenovo.com/t5/motorola-e ... -p/5232549
Рандомні ребути з фрізами підійдуть? Але тут мото героїчно пофіксила ці баги у флагманській моделі (яка коштувала минулого року 35к), карл… Місяців через 9 :lol:
The_Rusik: 23.09.2024 23:59 Расскажи лучше как яблоки в 2024 году выпускают айфон за 800 баксов с 60 герц экраном :lol:
Расскажи как они 14 айфон сделали с процессором от 13-го, плюнув в лицо клиентам.
Или это другое? А вот е-сим - это да, такой огромный минус, в смарте за 400 баксов. И судя по твоим постам - единственный.
Мой айфон 7 на ай ос 15 стал кирпичом. На 14-ой еще более менее работал, на 15 греется как утюг, и батарея разряжается на глазах.
Жорстко ти препарував той епл, як свого часу і пікселі, не знімаючи перуки і червоного носа. Хто наступний в твоєму списку?
The_Rusik: 12.05.2024 08:23 После мото эдж 40 - айфон это просто кусок мыла, дизайн древнего айфона 5.
The_Rusik: 13.05.2024 08:28 Пиксель это как тесла, типа всем нравится, но хромое, кривое, куча багов, что нужно сидеть разбираться.
А 99% процентам пользователей нужно чтобы из коробки все работало.
У пиклеся подмочена репутация и он отношения к надежным смартам отношения не имеет.
0F: 23.09.2024 21:31
7mindfields: 23.09.2024 21:26 І нащо ті нюанси про необовʼязкову бету, для отримання якої ще потрібно проходити додаткову авторизацію в
beta software program і після цього ввімкнення бета оновлень в налаштуваннях :lol:
)
Всі лажають. Тільки чомусь проблема з есім в мото з твоєї точки зору - це огого, все, софтова підтримка лайно, а неможливість ввімкнути планшет - ну таке, буває.
https://www.macrumors.com/2024/09/20/ap ... pro-issue/
Ну так тим цікавіше, проблемі 4 дні, як швидко буде знайдено рішення
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields
Ты либо цитируй все сообщение, либо вообще не отвечай. Я так понял ты слился.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 24.09.2024 08:46 7mindfields
Ты либо цитируй все сообщение, либо вообще не отвечай. Я так понял ты слился.
Виходить не пофіксили, ну нічого, треба ще трохи почекати, в тебе ж не флагман :lol:
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields
Чукча не читатель, чукча писатель...
Я тебе уже ответил. Я к-сим не юзал никогда он мне не нужен, у меня физическая симка. И переходить на е-сим не собираюсь.

Ты лучше расскажи айфоны на морозе перестали выключаться? И летом не греется как утюг? Или еще нужно подождать? Ой, это же другое.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 24.09.2024 09:17 Ты лучше расскажи айфоны на морозе перестали выключаться? И летом не греется как утюг? Или еще нужно подождать? Ой, это же другое.
Давно перестали, останній раз таке бачив на першому se. І влітку не перегріваються, на відміну від edge 40, про перегрів якого тільки лінивий не писав :lol:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

The_Rusik: 23.09.2024 23:59вот е-сим - это да, такой огромный минус
А что за кипишь с есим? У меня на мото40 она работала всегда
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

odessitmws
Не обращайте внимания. У человека проблемы, он в интернетах прочитал. Больше ничего не нашел. У него и мото нет, он же не лох, такие купят за 800 баксов огрызок с 60 герц экраном. Это просто чтобы свою тупость оправдать. Он не может даже на вопрос ответить.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 24.09.2024 10:12 odessitmws
Не обращайте внимания. У человека проблемы, он в интернетах прочитал. Больше ничего не нашел. У него и мото нет, он же не лох, такие купят за 800 баксов огрызок с 60 герц экраном. Это просто чтобы свою тупость оправдать. Он не может даже на вопрос ответить.
І знову іронія, але то інше, ти реально якийсь npc, чого тільки коштує твій загальний пошук про пікселі :lol:
The_Rusik: 13.05.2024 15:08 Donate
Пиксель как айфон :lol:
Хотели сказать как мейзу… те тоже на медиатеке теряли связь м в целом работали через одно место.

1 секунда поиска, там список огромный, все не буду скидывать
спойлер
61B25305-CEFA-4A44-BE55-C5F2FC5F1022.png
Востаннє редагувалось 24.09.2024 10:22 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields
Ты балабол. Это заявляю публично уже не первый раз. И все тут это знают. Фу :puke:

Я выше писал, ты даже не смог ответить, мозгов не хватает признать свою тупость и не правоту. Ты только фразу тебе удобную процитировал и то вопросом на вопрос.

Балабол.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Были у меня Мейзу М6 и М6 Note. Связь держали отлично, единственно М6 раз в полтора-два месяца ловил фантомные нажатия в правом нижнем углу (заводская проблема первых партий) и производитель болт клал на обновление ПО, так что доживал телефон на китайской прошивке с локализатором, ибо 8 флайм там был, а на глобалке так и остался недоделанный 7-й,да и фантомки в китайской поправили програмно, но то, как говорится, уже другая история )
Відповісти