Lenovo RD450X hyperscale и аналоги

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Есть у кого есть сей продукт сумрачного, китайского, инженерного гения? Если да то какие ощущения?
Цена примерно от $60 в Китае.
спойлер

По цене и функционалу есть похожие платы например Supermicro X9DR3-F, X9DRI-F, X9DR3-LN4F+
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Сподіваюсь не під "ігрову" тачку?
Нашо вам ці пережитки минулого?
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 20.09.2024 05:40Сподіваюсь не під "ігрову" тачку?
Нашо вам ці пережитки минулого?
С учетом цены не такие уже и пережитки. Нужно довольно много дешевой памяти, а дешевле чем серверная REG ECC DDR3 ничего нет, да процы стоят в Китае копейки.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Якщо от прямо зовсім треба, беріть готову систему в форматі Workstation, а не окремо комплектуху, буде менше гемору з болячками таких плат.
Ну і з ebay буде трохи більше вірогідності, що не кинуть.
Хоча я б брав за таких потреб уже щось свіжіше, на DDR4.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Евгений King: 20.09.2024 05:40Нашо вам ці пережитки минулого?
Я вас здивую, але цих "пережитків" достатньо для фулл основної інфраструктури на віртуалках, для підприємства на кількасот працівників. Тільки пам'яті по більше і місця на хардах(сама болюча тема). А з урахуванням ціни, можна легко дзеркалити все це діло(от вам і надійність). По ЦПУ-продуктивності реально зараз лише 1366 починають відмирати(і то не скрізь, буває і 771 вистачає).
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

lewerlin: 20.09.2024 13:48
Евгений King: 20.09.2024 05:40Нашо вам ці пережитки минулого?
Я вас здивую, але цих "пережитків" достатньо для фулл основної інфраструктури на віртуалках, для підприємства на кількасот працівників. Тільки пам'яті по більше і місця на хардах(сама болюча тема). А з урахуванням ціни, можна легко дзеркалити все це діло(от вам і надійність). По ЦПУ-продуктивності реально зараз лише 1366 починають відмирати(і то не скрізь, буває і 771 вистачає).
Купляючи старе Г треба брати з запасом, не один сервер а одразу пару, не один проц а одразу 3, не один комплект пам'яті а 1.5-2, не 6 дисків а одразу 18.
Я не знаю де тут економія, економія буде якщо взяти один лиш сервер, а потім буде жопний біль, бо сервер приїхав побитий, бо диски не пережили транспортування, бо БЖ помер через тиждень роботи і т.д.
Не факт, що продавака з Алі взагалі знає кондицію того, що продає і що він хоча б тестував то все.
Кількість знищеного обладнання чисто новою поштою, при пересилках по країні заставила б вас панове прозріти, але ви готові тягти з Китаю окрему плату :lol:
Цим комплектуючим вже скоро в 6й клас школи йти, ще трошки і пиво продавати будуть, а ви на них проекти якісь крутити хочете :gigi:

PS: якщо вже до того пішло, що це єдиний варіант, то я б ліпше по місцю перевірене брав, буде трохи дорожче, але спокійніше в 10 разів.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 20.09.2024 13:23Якщо от прямо зовсім треба, беріть готову систему в форматі Workstation, а не окремо комплектуху, буде менше гемору з болячками таких плат.
Ну і з ebay буде трохи більше вірогідності, що не кинуть.
Хоча я б брав за таких потреб уже щось свіжіше, на DDR4.
Это всё фантазии. Ничего другого дешевого нет нормального сейчас: мамка ~$60, два проца 2690v2 ~$50, память 16 гиг 1333 Мгц RDIMM планка $3-5. Какой ддр4, которого планка $30 стоит.

Отправлено спустя 4 минуты 55 секунд:
Евгений King: 20.09.2024 14:21 PS: якщо вже до того пішло, що це єдиний варіант, то я б ліпше по місцю перевірене брав, буде трохи дорожче, але спокійніше в 10 разів.
Ну да заграничные закупки у местных коммерсов хлеб отбирают хотя они сами там же и затариваются. Спасибо кушайте сами. :gigi:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Евгений King: 20.09.2024 14:21Я не знаю де тут економія,
Новий хороший сервер(один) коштує приблизно 10к$. Щось нове дешеве(ну 4,5к$) - буде не краще ні разу. І диски ви до нього купуватимете від 300 баксів за 1.2тб хард(бо зараз вендори не дурні дозволяти вам на споживчих перебиватися).
Якщо у вас є 10ка, то краще її вкласти в хороший NAS, під 3.5 харди, і на здачу взяти два б/у комплекти під гіпервізор.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

lewerlin: 20.09.2024 16:18
Евгений King: 20.09.2024 14:21Я не знаю де тут економія,
Новий хороший сервер(один) коштує приблизно 10к$. Щось нове дешеве(ну 4,5к$) - буде не краще ні разу. І диски ви до нього купуватимете від 300 баксів за 1.2тб хард(бо зараз вендори не дурні дозволяти вам на споживчих перебиватися).
Якщо у вас є 10ка, то краще її вкласти в хороший NAS, під 3.5 харди, і на здачу взяти два б/у комплекти під гіпервізор.
Я не кажу новий
Я просто кажу не купувати допотопний хлам, а взяти вдвічі дорожче на більш актуальному і менш замучаному залізі
Більш свіжі системи і з розетки жеруть вдвічі менше, так то
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Евгений King: 20.09.2024 16:22а взяти вдвічі дорожче на більш актуальному і менш замучаному залізі
Тут теорема Ескобара, тільки ти платиш більше. Хороший воркстейшн живе дуже довго тут не принципово. А по свіжості - від нього потрібно прийняти гіпервізор - все інше надлишкове.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 20.09.2024 16:22 Більш свіжі системи і з розетки жеруть вдвічі менше, так то
ТDP в гугле посмотреть не?

Отправлено спустя 47 секунд:
Евгений King: 20.09.2024 16:22а взяти вдвічі дорожче на більш актуальному і менш замучаному залізі
Не в 2 раза а в 3-10-100 раз дороже. Не о чем говорить от слова вообще.

Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:
lewerlin: 20.09.2024 16:28теорема Ескобара
аксиома
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

2011 - хлам.
Мінімум - 2011-3, по ціні не особливо дорожче.
3647 також гарний варіант. Проци копійчані. Материнки також дешеві, щоправда я цікавився 1-сокетними. Але DDR4 має в 2 рази щільніші модулі.
Відповісти