Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нє, ну раптом комусь потрібен захист ip69k і ніяк без нього не обійтися. Що тоді робити? Нічого. Доведеться миритись з незначними недоліками.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Ви смієтесь. А я бачив у військового подібний девайс, може цей, а може інший, схожий. Він нереально здоровий, ото його тільки в штанах в боковій накладній кишені тільки носити. :laugh: Коли задзвонив його тел й він дістає цей апарат й відповідає на дзвінок. Він перед мною в черзі стояв. Десь півтора-два метри. Там вся черга здивована розмірами девайса. :lol:

До речі, отой захист ip 68 та інший, то все повна фігня, імхо. Телефони так само убиваються й б'ються дисплеї тільки так. А заміна дисплея обходиться у вартість половини телефона, й це зі знижкою за ремонт для військового. :mad:
Так що краще звичайний телефон, помістити в бронечохіл, який поміняти буде дешевше, ніж екран, або скло бронетелефона.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 14.09.2024 16:49 Нє, ну раптом комусь потрібен захист ip69k і ніяк без нього не обійтися. Що тоді робити? Нічого. Доведеться миритись з незначними недоліками.
Це якщо він там реально є, китайці це завжди профанація і костилі. Якщо за гарний прайс то можна якось жити. Я скільки бачив подібних телефонів які трупи чи ще там щось...
Модель більш стара - 19, але там був час пофіксити баги
Зображення
І дивлячись огляди розумію що там хоч 10 років пройде вони як були для зовсім невибагливих людей так і залишились :laugh:
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

На мою думку весь цей китай - застарілий непотріб. В середині це підвальне лайно, на яке хрен що знайдеш. Звісно можу помилятись, тому перед покупкою дивитися заздалегідь скільки коштує дисплей та чи можна взагалі його десь купити. Але краще купити нормальний телефон і купити на нього дорогий чохол.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Кожному своє. Покупці тих телефонів - люди, для яких телефон має бути захищеним, довго тримати заряд, якось дзвонити і показувати тікток. І якомога дешевше.
Шо сігма, шо той улєфон, шо дуугіі вже не один рік в продажу. Певну нішу зайняли і крутяться в ній. Самсунг більш захищені моделі припинив робити, інші бренди і не пробували. А якщо пробували, то ціни на ті моделі були відчутно дорожчі.
ddO
Junior

Повідомлення

_clawfinger_: 14.09.2024 17:29 отой захист ip 68
Тому що IP - це взагалі не про биті дисплеї, а про захист електрообладнання від проникнення твердих предметів і води. Це виглядає якось так:
спойлер
код IP далі
перша цифра -захист від проникнення сторонніх предметів
0 — Захист відсутній
1 ≥50 мм Великі поверхні тіла, відсутній захист від усвідомленого контакту
2 ≥12,5 мм Пальці та схожі об'єкти
3 ≥2,5 мм Інструменти, кабелі тощо
4 ≥1 мм Більшість дротів, болти тощо
5 Пилозахищений Деяка кількість пилу може проникати всередину, однак це не порушує роботу пристрою. Повний захист від контакту
6 Пилонепроникний Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
друга цифра - захист від проникнення рідини
0 — захист відсутній
1 Вертикальні краплі Вода, що крапає вертикально не повинна порушувати роботу пристрою
2 Вертикальні краплі під кутом до 15° Вода, що крапає вертикально не повинна порушувати роботу пристрою, якщо його відхилити від робочого положення на кут до 15°
3 Бризки, що падають Захист від дощу. Вода ллється вертикально або під кутом до 60° до вертикалі.
4 Бризки Захист від бризок, що падають у довільному напрямі.
5 Струмені Захист від водяних струменів з довільного напрямку
6 Морські хвилі Захист від морських хвиль або сильних водяних струменів. Вода, що потрапила всередину корпуса не повинна порушувати роботу пристрою.
7 Короткочасне занурення на глибину до 1м При короткочасному зануренні вода не потрапляє у кількостях, що порушують роботу пристрою. Постійна робота у зануреному режимі не передбачається.
8 Тривале занурення на глибину понад 1м Повна водонепроникність. Пристрій може працювати у зануреному режимі
https://uk.wikipedia.org/wiki/IP_(%D1%8 ... %BA%D0%B8)
Падіння/ вібрації/ температури - це вже щось із стандартів MIL-STD.
P.S. Сучасні смартфони із їх ceramic shield і т.д. цілком достойно захищають дисплеї. Колись дивився дроп-тест Iphone15ProMax vs Galaxy s24Ultra де їх кидали з висоти росту людини на бруківку - дисплеї пережили цей тест без проблем.
P.P.S. Колись в моторолки була моделька із покритим пластиком дисплеєм, який реально було майже неможливо розбити. Щось та технологія неприжилася, хоча було б цікаво мати такі смартфони на ринку. При цьому та моторолка виглядала цілком пристойно, а не як китайські захищені телефони.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ddO
Многое, если не всё, зависит как упал телефон.
Бежал ребёнок, выронил note4 он летел подпрыгивая по асфальту, аж вмятины в боковинах появились.
Всё целое.

Уронил на угол стола телефон, лопнуло стекло.
Высота сантиметров 20 была.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ddO: 15.09.2024 15:08 P.P.S. Колись в моторолки була моделька із покритим пластиком дисплеєм, який реально було майже неможливо розбити. Щось та технологія неприжилася, хоча було б цікаво мати такі смартфони на ринку. При цьому та моторолка виглядала цілком пристойно, а не як китайські захищені телефони.
Таких було 3 моделі: moto x force, moto z force та moto z2 force. У мене був перший і ще поки останній, нажаль ним вже майже неможливо комфортно користуватись, хоча ще рік тому було нормально. Телефони літали на різні поверхні з різної висоти, літали навіть по приколу, щоб подивитись на реакцію людей. Шкода що перестали їх робити
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

ddO: 15.09.2024 15:08Тому що IP - це взагалі не про биті дисплеї, а про захист електрообладнання від проникнення твердих предметів і води. Це виглядає якось так:
спойлер
Падіння/ вібрації/ температури - це вже щось із стандартів MIL-STD.
Це все класно, але народ дивиться й думає раз бронетелефон з захистом то відповідно й тримати має. А на практиці не повинен, виявляється. Тож дешевше звичайний телефон й хороший чохол. :beer:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ddO: 15.09.2024 15:08
_clawfinger_: 14.09.2024 17:29 отой захист ip 68
Тому що IP - це взагалі не про биті дисплеї, а про захист електрообладнання від проникнення твердих предметів і води. Це виглядає якось так:
спойлер
код IP далі
перша цифра -захист від проникнення сторонніх предметів
0 — Захист відсутній
1 ≥50 мм Великі поверхні тіла, відсутній захист від усвідомленого контакту
2 ≥12,5 мм Пальці та схожі об'єкти
3 ≥2,5 мм Інструменти, кабелі тощо
4 ≥1 мм Більшість дротів, болти тощо
5 Пилозахищений Деяка кількість пилу може проникати всередину, однак це не порушує роботу пристрою. Повний захист від контакту
6 Пилонепроникний Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
друга цифра - захист від проникнення рідини
0 — захист відсутній
1 Вертикальні краплі Вода, що крапає вертикально не повинна порушувати роботу пристрою
2 Вертикальні краплі під кутом до 15° Вода, що крапає вертикально не повинна порушувати роботу пристрою, якщо його відхилити від робочого положення на кут до 15°
3 Бризки, що падають Захист від дощу. Вода ллється вертикально або під кутом до 60° до вертикалі.
4 Бризки Захист від бризок, що падають у довільному напрямі.
5 Струмені Захист від водяних струменів з довільного напрямку
6 Морські хвилі Захист від морських хвиль або сильних водяних струменів. Вода, що потрапила всередину корпуса не повинна порушувати роботу пристрою.
7 Короткочасне занурення на глибину до 1м При короткочасному зануренні вода не потрапляє у кількостях, що порушують роботу пристрою. Постійна робота у зануреному режимі не передбачається.
8 Тривале занурення на глибину понад 1м Повна водонепроникність. Пристрій може працювати у зануреному режимі
https://uk.wikipedia.org/wiki/IP_(%D1%8 ... %BA%D0%B8)
Падіння/ вібрації/ температури - це вже щось із стандартів MIL-STD.
P.S. Сучасні смартфони із їх ceramic shield і т.д. цілком достойно захищають дисплеї. Колись дивився дроп-тест Iphone15ProMax vs Galaxy s24Ultra де їх кидали з висоти росту людини на бруківку - дисплеї пережили цей тест без проблем.
P.P.S. Колись в моторолки була моделька із покритим пластиком дисплеєм, який реально було майже неможливо розбити. Щось та технологія неприжилася, хоча було б цікаво мати такі смартфони на ринку. При цьому та моторолка виглядала цілком пристойно, а не як китайські захищені телефони.
Дак вони типу в брошурках пишуть що є такє
Зображення

Друге питання ото воно дійсно так чи ні... Китайці і профанації це завжди... :laugh:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 16.09.2024 11:55
ddO: 15.09.2024 15:08
Тому що IP - це взагалі не про биті дисплеї, а про захист електрообладнання від проникнення твердих предметів і води. Це виглядає якось так:
спойлер
код IP далі
перша цифра -захист від проникнення сторонніх предметів
0 — Захист відсутній
1 ≥50 мм Великі поверхні тіла, відсутній захист від усвідомленого контакту
2 ≥12,5 мм Пальці та схожі об'єкти
3 ≥2,5 мм Інструменти, кабелі тощо
4 ≥1 мм Більшість дротів, болти тощо
5 Пилозахищений Деяка кількість пилу може проникати всередину, однак це не порушує роботу пристрою. Повний захист від контакту
6 Пилонепроникний Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
друга цифра - захист від проникнення рідини
0 — захист відсутній
1 Вертикальні краплі Вода, що крапає вертикально не повинна порушувати роботу пристрою
2 Вертикальні краплі під кутом до 15° Вода, що крапає вертикально не повинна порушувати роботу пристрою, якщо його відхилити від робочого положення на кут до 15°
3 Бризки, що падають Захист від дощу. Вода ллється вертикально або під кутом до 60° до вертикалі.
4 Бризки Захист від бризок, що падають у довільному напрямі.
5 Струмені Захист від водяних струменів з довільного напрямку
6 Морські хвилі Захист від морських хвиль або сильних водяних струменів. Вода, що потрапила всередину корпуса не повинна порушувати роботу пристрою.
7 Короткочасне занурення на глибину до 1м При короткочасному зануренні вода не потрапляє у кількостях, що порушують роботу пристрою. Постійна робота у зануреному режимі не передбачається.
8 Тривале занурення на глибину понад 1м Повна водонепроникність. Пристрій може працювати у зануреному режимі
https://uk.wikipedia.org/wiki/IP_(%D1%8 ... %BA%D0%B8)
Падіння/ вібрації/ температури - це вже щось із стандартів MIL-STD.
P.S. Сучасні смартфони із їх ceramic shield і т.д. цілком достойно захищають дисплеї. Колись дивився дроп-тест Iphone15ProMax vs Galaxy s24Ultra де їх кидали з висоти росту людини на бруківку - дисплеї пережили цей тест без проблем.
P.P.S. Колись в моторолки була моделька із покритим пластиком дисплеєм, який реально було майже неможливо розбити. Щось та технологія неприжилася, хоча було б цікаво мати такі смартфони на ринку. При цьому та моторолка виглядала цілком пристойно, а не як китайські захищені телефони.
Дак вони типу в брошурках пишуть що є такє
Зображення

Друге питання ото воно дійсно так чи ні... Китайці і профанації це завжди... :laugh:
Там джеррі нещодавно препарував цей девайс, всередині дві алюмінієві конструкції, одна щось типу основи у вигляді пластини, інша - типу корзини для батареї, ну і бенд тест цей телефон проходить краще за інші девайси :gigi:
ANDR11
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Комради, вибираю собі інший смартфон, за замну Sony XA1Plus.
Розглядаю всі, крім ONE PLUS, XIAOMI, VIVO та інших корінних китайських виробників, бюджетом до 20000 грн.
Одного разу я помилився та купив MOTOROLA G24 Power, однак, дісплей телефону виявився настільки некомфортним для очей, що довелося його повернути.
Походив, помацав, поклацав телефони, та помітив головну особливість - наразі всі варіанти містять дисплей AMOLED (наприклад SAMSUNG A35, A55), порівняв зі своїм наявним телефоном SONY на IPS - та дійшов до висновку про те, що SONY на IPS комфортніший для очей.

Можливо, це тому що наразі мій зір поки що не звикнув до AMOLED, а звик до IPS?

А може й справа у роздільній здатності дисплею, в мене зараз:
5.5 inches, 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density)
у SAMSUNG A35/55
6.6 inches, 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~390 ppi density)?

Можливо, хтось стикався з подібним?
Буду вдячний за думки :)
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

ANDR11
Ну у самсунга на середньо бюджетних телефонах такий собі амолед, фігня я б сказав.
Там і шим величезний і якість передачі кольорів фігня.
У дружини А54, у мене був А34 фігня обоє екрани порівняно з нормальним амолед.
У їх топів хороший амолед, але шим тільки у останніх топах вроді як подолали.
Хоча я не впевнений, не слідкую за самсунгами після того як купив нічого фон 2а :)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ANDR11: 16.09.2024 16:57 Походив, помацав, поклацав телефони, та помітив головну особливість - наразі всі варіанти містять дисплей AMOLED (наприклад SAMSUNG A35, A55), порівняв зі своїм наявним телефоном SONY на IPS - та дійшов до висновку про те, що SONY на IPS комфортніший для очей.
І так і ні... Основна як на мене проблема це не ШИМ, якою тут малюють і якого навідь не знають чим заміряти.

А саме налаштування єкрану і напевно стан зору деяких людей... Тому що деяким і так норм.

В бюджетних дивайсах щоб вони там не писали ніхто цим займатися не буде, що поставили то й буде...

Я з таким зіткнувся коли брав собі Mi Pad 6 дефолтні кольори на MIUI14 там прям лайно і від такого болять очі, а ось з оновленням до HyperOS там профіль змінили і він став вже дуже комфортним...
Тільки я офк не розумію ті беліви в оглядах на старті, де всі як один говорили що дисплей чудовий...

Перевірити це просто я брав якусь картинку для тесту...
https://www.pexels.com/photo/red-and-ye ... ts-163016/
І дивився різницю між єкранами на яких мені комфортно :rotate:
ANDR11
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ANDR11: 16.09.2024 16:57 Комради, вибираю собі інший смартфон, за замну Sony XA1Plus.
Розглядаю всі, крім ONE PLUS, XIAOMI, VIVO та інших корінних китайських виробників, бюджетом до 20000 грн.
Одного разу я помилився та купив MOTOROLA G24 Power, однак, дісплей телефону виявився настільки некомфортним для очей, що довелося його повернути.
Походив, помацав, поклацав телефони, та помітив головну особливість - наразі всі варіанти містять дисплей AMOLED (наприклад SAMSUNG A35, A55), порівняв зі своїм наявним телефоном SONY на IPS - та дійшов до висновку про те, що SONY на IPS комфортніший для очей.

Можливо, це тому що наразі мій зір поки що не звикнув до AMOLED, а звик до IPS?

А може й справа у роздільній здатності дисплею, в мене зараз:
5.5 inches, 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density)
у SAMSUNG A35/55
6.6 inches, 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~390 ppi density)?

Можливо, хтось стикався з подібним?
Буду вдячний за думки :)
P.S.
Хотів би додати, що поклацав ще IPhone 11/12/14 - так само дисплей некомфортний...
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

ANDR11
може просто яскравість зменшити, 14ябкофон не комфортний то вам все буде не комфортне
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ANDR11: 16.09.2024 18:09 Хотів би додати, що поклацав ще IPhone 11/12/14 - так само дисплей некомфортний...
Кул сторі :lol:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

ANDR11: 16.09.2024 16:57Одного разу я помилився та купив MOTOROLA G24 Power, однак, дісплей телефону виявився настільки некомфортним для очей,
ANDR11: 16.09.2024 16:57А може й справа у роздільній здатності дисплею, в мене зараз:
5.5 inches, 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density)
у SAMSUNG A35/55
6.6 inches, 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~390 ppi density)?
А нічого, що у G24 Power 1612х720 з 269 PPI, ще й 90 Гц, хочете норм екран, починайте з motorola edge 40 neo і вище, там p-oled з топовими показниками по шім, та й 120+ Гц екрани, у простих яблук 60 Гц досі :horror:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 16.09.2024 19:36
ANDR11: 16.09.2024 16:57Одного разу я помилився та купив MOTOROLA G24 Power, однак, дісплей телефону виявився настільки некомфортним для очей,
ANDR11: 16.09.2024 16:57А може й справа у роздільній здатності дисплею, в мене зараз:
5.5 inches, 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density)
у SAMSUNG A35/55
6.6 inches, 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~390 ppi density)?
А нічого, що у G24 Power 1612х720 з 269 PPI, ще й 90 Гц, хочете норм екран, починайте з motorola edge 40 neo і вище, там p-oled з топовими показниками по шім, та й 120+ Гц екрани, у простих яблук 60 Гц досі :horror:
У тебе там який PPI на монiторi? :rotate: У IPS це мало важливо, а ось з OLED ситуацiя жорсткіша.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Donate: 16.09.2024 19:42У тебе там який PPI на монiторi? У IPS це мало важливо, а ось з OLED ситуацiя жорсткіша.
Та фанам яблук не зрозуміти, для них хоч 100 PPI з надписом Retina :lol:
Відповісти