Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Барбарис: 13.09.2024 18:52 den55den, можна якусь Incott G23, на західних форумах ніби гарно відгукуються, особливо порівняно з популярними на л0ху vgn f1 тощо.
за 39,79$ замовив собі Incott G23 подивимось що воно таке)
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мав можливість потестувати новинку VXE MAD R, миші вагою в 38 грам із оптичними кнопками (ніяких дабл кліків із часом). Раджу, миша вдала і до якості збірки теж немає зауважень. Основна відмінність від Sora V2 - більш широка талія і менше звуження до основи по вертикалі (впливає на підхват миші, але не зручно для людей із широкими лодонями). Проблема лише її замовити, замовляв багато, прийшла одна, інші замовлення або відхилені, або із фейковою відправкою (пустий трек номер)https://photos.app.goo.gl/rbEDmtSLbaVUd1eY7
YumiSS
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Усім привіт, може щось порадите, маю мишку logitech g703. Вона мені служить вже років 5 :eek:
Здавав по гарантії з проблемою коліщатка, все пофіксили декілька років тому, після цього жодних проблем.
Щоправда під великим пальцем гума злізла аж до пластику, хоча це в жодному разі не заважає нею користуватись мені, мабуть звик. Інколи, дуже рідко даблклік відбувається, але це мені не заважає.

Та ось думав замінити мишку, замовив superlight 2, але чисто випадково побачив, що від сьогодні її за 4к всього можна взяти на тій же розетці (якась акція почалась на їх товари). Замовлення за 5.3к скасував (добре, що ще не відправили :gigi: )

І ось тепер задумався, чи може нову купити г703? Мене вона цілком влаштовує, особливо я переймаюся за симетричність супейлайт 2, адже г703 ергономічна.
Але ніби як суперлайт значно новіша та сучасніша і шо обрати :weep:
Хват пальцями

На даний момент, на жаль, немає змоги прийти та пощупати - тільки замовити та отримати.

Дякую :beer:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumiSS
У второго суперлайта куча проблем, лучше взять первый, если не смущает микро усб

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
7mindfields: 13.09.2024 23:27
yupi: 13.09.2024 19:28 Кто подскажет на что поменять Razer Orochi v2, но на проводное что-то и такого же небольшого размера?
На ум пока приходит лишь G203
vaxee np-01s
Я просил проводной вариант.
По итогу купил Razer Cobra. Примерно такой же размер и хар-ки. Единственное теперь привыкнуть к проводу надо :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 17.09.2024 20:10 YumiSS
У второго суперлайта куча проблем, лучше взять первый, если не смущает микро усб

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Я просил проводной вариант.
По итогу купил Razer Cobra. Примерно такой же размер и хар-ки. Единственное теперь привыкнуть к проводу надо :gigi:
Там є провідна і безпровідна версії :dontknow:
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

yupi
Zaopin Z1 і використовувати з кабелем :)
спойлер
Зображення
(якщо Кобра не приживеться)

YumiSS
Можна ще почекати Superlight 2 DEX
спойлер
Зображення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr, 7mindfields
это все где-то там, покупать и ждать месяц-два.

ЗЫ да и смысл в переплате за безпровод и пользоваться проводом? :laugh:
VladimirV
Member

Повідомлення

Я все жду, когда Logitech надумает обновить свою G600.
Много чего хотелось бы в ней изменить. Логитек козлы...
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 18.09.2024 17:49 ЗЫ да и смысл в переплате за безпровод и пользоваться проводом? :laugh:
Я коли купляв мишу - думав не буду користуватись в любому випадку безпроводом бо привик до проводу. За весь час користувався на проводі 1 раз і то буквально годинку поки заряжалась, бо потрібно було роботу закінчити і час піджимав :D
Qbit
Junior

Повідомлення

YumiSS: 17.09.2024 14:25 Усім привіт, може щось порадите, маю мишку logitech g703. Вона мені служить вже років 5 :eek:
Здавав по гарантії з проблемою коліщатка, все пофіксили декілька років тому, після цього жодних проблем.
Щоправда під великим пальцем гума злізла аж до пластику, хоча це в жодному разі не заважає нею користуватись мені, мабуть звик. Інколи, дуже рідко даблклік відбувається, але це мені не заважає.

Та ось думав замінити мишку, замовив superlight 2, але чисто випадково побачив, що від сьогодні її за 4к всього можна взяти на тій же розетці (якась акція почалась на їх товари). Замовлення за 5.3к скасував (добре, що ще не відправили :gigi: )

І ось тепер задумався, чи може нову купити г703? Мене вона цілком влаштовує, особливо я переймаюся за симетричність супейлайт 2, адже г703 ергономічна.
Але ніби як суперлайт значно новіша та сучасніша і шо обрати :weep:
Хват пальцями

На даний момент, на жаль, немає змоги прийти та пощупати - тільки замовити та отримати.

Дякую :beer:
Придивіться до https://www.youtube.com/watch?v=yQNblia5lLA
YumiSS
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Qbit: 19.09.2024 00:54
YumiSS: 17.09.2024 14:25 Усім привіт, може щось порадите, маю мишку logitech g703. Вона мені служить вже років 5 :eek:
Здавав по гарантії з проблемою коліщатка, все пофіксили декілька років тому, після цього жодних проблем.
Щоправда під великим пальцем гума злізла аж до пластику, хоча це в жодному разі не заважає нею користуватись мені, мабуть звик. Інколи, дуже рідко даблклік відбувається, але це мені не заважає.

Та ось думав замінити мишку, замовив superlight 2, але чисто випадково побачив, що від сьогодні її за 4к всього можна взяти на тій же розетці (якась акція почалась на їх товари). Замовлення за 5.3к скасував (добре, що ще не відправили :gigi: )

І ось тепер задумався, чи може нову купити г703? Мене вона цілком влаштовує, особливо я переймаюся за симетричність супейлайт 2, адже г703 ергономічна.
Але ніби як суперлайт значно новіша та сучасніша і шо обрати :weep:
Хват пальцями

На даний момент, на жаль, немає змоги прийти та пощупати - тільки замовити та отримати.

Дякую :beer:
Придивіться до https://www.youtube.com/watch?v=yQNblia5lLA
Дякую, та замовив вже суперлайт2, але якщо вже попадеться якийсь дефект (тьфу тьфу тьфу) то замовлю ось цю, про неї теж немало пишуть, відгуки ніби непогані та й вона ергономічна, що є перевагою, як на мене. :beer:
Відповісти