Apple представила нове покоління iPhone

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Gleb1986
Junior
Звідки: Луцк

Повідомлення

Пропоную обговорити Apple представила нове покоління iPhone

Очередное унылое гэ.
Из года в год одно и тоже.
не знаю кому такое нравиться
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Gleb1986: 10.09.2024 09:49 Пропоную обговорити Apple представила нове покоління iPhone

Очередное унылое гэ.
Из года в год одно и тоже.
не знаю кому такое нравиться
а что должно нравится, Хлаоми, который надо через день перепрошивать, что б он не зависал ?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Емейзінг, таке саме емейзінг як і попереднє і передпопереднє B-)

Прямо Sandy Bridge нашого часу
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

dead_rat: 10.09.2024 09:57Емейзінг, таке саме емейзінг як і попереднє і передпопереднє

Прямо Sandy Bridge нашого часу
Там из всей презентации все такое. Ну Эпл вотч еще более менее "обновился".
Gleb1986
Junior
Звідки: Луцк

Повідомлення

Spiryt: 10.09.2024 09:56
Gleb1986: 10.09.2024 09:49 Пропоную обговорити Apple представила нове покоління iPhone

Очередное унылое гэ.
Из года в год одно и тоже.
не знаю кому такое нравиться
а что должно нравится, Хлаоми, который надо через день перепрошивать, что б он не зависал ?
У меня давно Моторола на чистом андроиде. Летает без глюков.
Андроид это не только Хлаоми.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Spiryt: 10.09.2024 09:56 а что должно нравится, Хлаоми, который надо через день перепрошивать, что б он не зависал ?
Это с какой моделью такие проблемы?
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Шо там, приблизно як і останні 3 покоління перед ним?
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

В статье наврали с три короба
Nemo4k
Member

Повідомлення

Міняємо цифру з 13 на 14 і ось тобі новий аплл вауля продаємо по оверпрайсу + - щось добавили нові фішкі деякі забрали ну і сам собою маркетинг працює не на покупця а на продавця .
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

ASTON
У кого 11 и новее, обновлятся нет смысла.
Раньше каждое поколение был новый процессор, а тут прям деградация, умышлено, чтобы покупали "про" версию, чтобы получить флагаман. А обычный айфон это уже как "SE", типа айфон, но на минималках.
16-ый прям как айфон 8, но по больше. Цену за что подняли на 100уе? Ведь 128гб так и осталось как и было. Фишек нет, просто фанаты и так купят?
Айфон 17 будет от 999, а про от 1499?
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7+/8+ були для мене ідеальними... де б знайти їх, щоб акумулятор тримав більше доби
Agon1st
Member
Звідки: Hamburg ,Germany

Повідомлення

Gleb1986: 10.09.2024 09:49 Пропоную обговорити Apple представила нове покоління iPhone

Очередное унылое гэ.
Из года в год одно и тоже.
не знаю кому такое нравиться


Зато Android через 50 лет начинает глючить, а вот айфон нет :D
unique-neon
Member

Повідомлення

Повівся минулого року на пропаганду, взяв мак міні в якості девайса з низьким споживанням. І на відміну від всеможливих нахвалювань, MacOS виявилась вкрай не зручна розглядаючи все в сумі. І ні на що її не замінити.
І тепер дивлюсь на апгрейд екрану назад до 60 Гц :rotate:. І пам'яті досі як на моєму п'ятирічному андроїді. Не те щоб її не вистачало, але і ціна йохохо.
А навіть до цього всього було бажання спробувати і iphone.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nemo4k: 10.09.2024 10:20 Міняємо цифру з 13 на 14 і ось тобі новий аплл вауля продаємо по оверпрайсу + - щось добавили нові фішкі деякі забрали ну і сам собою маркетинг працює не на покупця а на продавця .
А ти давно дивився ціни на андроїди не економ сегменту які пробили 1к баксів ціну?)
Azerty
Junior

Повідомлення

S: 10.09.2024 10:06
Spiryt: 10.09.2024 09:56 а что должно нравится, Хлаоми, который надо через день перепрошивать, что б он не зависал ?
Это с какой моделью такие проблемы?
Тоже самое Xiaomi 11T купил на старте, ничего не прошивал, 3 года нормально работает
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 10.09.2024 09:56
Gleb1986: 10.09.2024 09:49 Пропоную обговорити Apple представила нове покоління iPhone

Очередное унылое гэ.
Из года в год одно и тоже.
не знаю кому такое нравиться
а что должно нравится, Хлаоми, который надо через день перепрошивать, что б он не зависал ?
хто на здоровому глузді в 2024 році буде купувати китайський шпигунський ксяомі?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

unique-neon: 10.09.2024 10:25 І на відміну від всеможливих нахвалювань, MacOS виявилась вкрай не зручна розглядаючи все в сумі. І ні на що її не замінити.
Якщо ви до цього все життя були на Вінді, то звичайно що перехід на будь що(навіть наступну Вінду) перший час буде не зручним. Це питання звички, а не якості ОС.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

IrosLAV: 10.09.2024 10:24 7+/8+ були для мене ідеальними... де б знайти їх, щоб акумулятор тримав більше доби
15 Plus, не благодарите.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ви краще розкажіть нашо постійно міняти смартфони. Яка прога не запускається?
Я от все чекаю коли мі8, куплений на старті продаж років 6 тому перестане тримати батарейку, а він, курва, досі 4 доби тримає в ненапряжному юзі (з випиленими зайвими міюайними прогами).
bayta
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

"Усі смартфони виконані в алюмінієвому корпусі та доступні в різних кольорах." "Телефони отримали титановий корпус та міцне скло Ceramic Shield."
ЧатЖПТ статтю писав?)
Відповісти