Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Killy
Junior

Повідомлення

Yellow wall: 29.08.2024 20:16
Killy
Де Ви такі цифри взяли
Я взяв звідси вимірювані параметри, а виробник пише інші параметри.

https://www.ixbt.com/ds/ifi-zen-dac-v2-review.html
130 баксів це НЛО не коштувало в 2021 році.
А взагалі, послухайте і здивуєтесь. Порівняня з ріалтеком то не серьйозно
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 29.08.2024 20:18це не про слухати пристрій
Зовсім, а вушна дірка там тільки затички гойдати
Killy: 29.08.2024 19:45ifi zen dac v2 просто вже є, використовую для навушників. Досі непоганий цап
Нормальна цаца. Йому БЖ не завадить. iFi iPowerX або iPower, ліпше перший. Бачив їх по крайні, можливо взяти под заставу послухати. Увага, iPowerX йде без адаптера під EU тип розетки, тут треба не купити з US на Ебеї. Наступав на ці граблі, замовляв в iFi. В мене обидва э. Для музона iPowerX ліпше, живить Jcat Femto, там ці БЖ і порівнював
Killy: 29.08.2024 19:59Ще задивляюсь на Elac Debut Connex DCB41 Black або Magnat Monitor Reference 2A
No idea, що воно грає :)

Відправлено через 20 хвилин 33 секунди:
Killy: 29.08.2024 19:59Ще задивляюсь на Elac Debut Connex DCB41 Black або Magnat Monitor Reference 2A
Перші по саунтестам мені здалися цікавішими, але ліпше самому слухати
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Killy: 29.08.2024 20:25 А взагалі, послухайте і здивуєтесь. Порівняня з ріалтеком то не серьйозно
Гаразд, не ображайтеся я думав у вас цієї коробочки немає але якщо звук там гарний то значить все добре.
Просто дивлячись на параметри і бідність начинки не залишає вiдчуття обману і завищення ціни апарату.
На закордонних форумах його порівнюють з Topping DX3 Pro і якщо подивитися на нутрощі обох апаратів видно, що комлектація топінгу виглядає багатшою.

https://www.ixbt.com/ds/ifi-zen-dac-v2- ... default-31

https://ixbt.online/live/images/origina ... c42335.png
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Себе в зал к телеку собирал бюджетный но в то же время достойный варик взял
ELAC Debut 2.0 DB52 + китайский цапо усилок c алика AIYIMA D05 36v
Играет максимально прикольно.
Killy
Junior

Повідомлення

Yellow wall: 30.08.2024 09:43
Killy: 29.08.2024 20:25 А взагалі, послухайте і здивуєтесь. Порівняня з ріалтеком то не серьйозно
Гаразд, не ображайтеся я думав у вас цієї коробочки немає але якщо звук там гарний то значить все добре.
Просто дивлячись на параметри і бідність начинки не залишає вiдчуття обману і завищення ціни апарату.
На закордонних форумах його порівнюють з Topping DX3 Pro і якщо подивитися на нутрощі обох апаратів видно, що комлектація топінгу виглядає багатшою.

https://www.ixbt.com/ds/ifi-zen-dac-v2- ... default-31

https://ixbt.online/live/images/origina ... c42335.png
Я в далекому 2021 році вибирав між Topping, IFI та Fiio K5 Pro. Зірки зійшлися на Ifi. Цап по суті був потрібний як заміна цапу плеєра ibasso dx120, бо він в режимі цап живиться від баратеї, а не юсб)
Може порадите щось цікавіше до 500уе для навушників та активної акустики.
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Killy: 31.08.2024 10:41 Може порадите щось цікавіше до 500уе для навушників та активної акустики.
У вас є ifi так що до 500 дол ви купили б щось близьке до свого ifi.Ви ж хочете купити бюджетну активну акустику так що підійде і ваш цапоусь. Для навушників я би взяв Aune s17pro але у нього ціна вища.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Цікавий девайс

Відправлено через 17 хвилин 4 секунди:
Killy: 31.08.2024 10:41Може порадите щось цікавіше до 500уе для навушників та активної акустики
Комбайн? Може ліпше усь окремо?

Та я б БЖ таки додав до іФі.

Schiit Jotunheim + Multibit.

Вже 2 варіанти апу ..., а з вище 3, але проще всього та реальніше БЖ
MSiAventador
Junior
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Killy
Як щодо SMSL DO 400 за $536 ?
https://www.postpic.net/i/uhE2a
Killy
Junior

Повідомлення

Radio Bay, десь читав що приріст з БЖ не такий вже прям ах.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Killy: 31.08.2024 15:56десь читав що приріст з БЖ не такий вже прям ах
Звичайно живлення дає гарный профіт, читати, то дивлячись де. Я б спитав на head-fi.org, там норм комьюніті, та є гілка по темі, або, якщо є можливість, взяв би на тест, але вони можуть бути у плівку запаковані. iPower2 так, iPowerХ не пам'ятаю
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Hotspur: 29.08.2024 20:18 це не про слухати пристрій
Человек искал для наушников звуковую карту и ему motu m2 лучше по звуку оказалась чем другие студийные карты:

https://ibb.co/JqR6dPv
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Yellow wall: 10.09.2024 23:01Человек искал для наушников звуковую карту и ему motu m2 лучше по звуку оказалась чем другие студийные карты
Это потому что дешевые студийные для прослушивания музыки г*вно и он выбрал наименее вонючее :)
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Radio Bay: 10.09.2024 23:06 Это потому что дешевые студийные для прослушивания музыки г*вно и он выбрал наименее вонючее :)
Вольт 476 коштує майже 20 тис грн, audient id14 11 тис грн так що як то недешево виходить і все ж таки моту найкраще.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Yellow wall: 10.09.2024 23:45Вольт 476 коштує майже 20 тис грн, audient id14 11 тис грн так що як то недешево виходить і все ж таки моту найкраще
Да не дёшево, там 80% стоимости коммутация и другие свистоперделки, которые нужны в студии, а не для прослушивания музыки. Возможно, мотя из них лучше всех играет, но связка младших Шиитов со вторички или Fiio K5 Pro порвёт её, как Тузик грелку. Это девайсы чисто для музыки, ничего лишнего. Думаю, даже Schiit Fulla ёё уделает, но с Фулой это предположение, было бы интересно проверить, Фула на ОЛХ вообще 1500 гривнасов стоит, но это старая версия, новая на офффсайте $109
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yellow wall: 10.09.2024 23:45
Radio Bay: 10.09.2024 23:06 Это потому что дешевые студийные для прослушивания музыки г*вно и он выбрал наименее вонючее :)
Вольт 476 коштує майже 20 тис грн, audient id14 11 тис грн так що як то недешево виходить і все ж таки моту найкраще.
ціна не має відношення до категорії пристрою. можна купити карьерний самосвал і на ньому слухати музику. також дорогий
KVM
Member

Повідомлення

Наслухався Lossless'а і зявилась ідейка розглянути акустику на заміну.
Зараз є Щось на подобі SVEN/Gembird BF21/BF31.

Що можна розглянути до покупки з відносно достойного/нормально але не за всі гроші, щоб продавалось на нашому ринку, не б/к?

З музики: джаз, ембіент, електроніка, класика в сучасній обробці. Іноді щось більш просте посове.
BВключатиму до ноутбука (інтегрована карта Realtek)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

KVM: 28.09.2024 18:02Що можна розглянути до покупки з відносно достойного/нормально але не за всі гроші
Це $200, 500, 1000, 2000, 500? :D

IK Multimedia Micro Monitor, наприклад, якщо ще залишились гроші на аудіорозваги, то компактний цапік до них
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KVM: 28.09.2024 18:02Що можна розглянути до покупки з відносно достойного/нормально але не за всі гроші, щоб продавалось на нашому ринку, не б/к?
якщо б у і є хочаб 300-500 можна пошукати на ОЛХ різне цікаве
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Народ, а что вы думаете насчет Sound Sound SL-4? Может кто слышал ее?
Krupik
Member
Аватар користувача
Звідки: Поділля

Повідомлення

der_meister: 28.09.2024 22:11 Народ, а что вы думаете насчет Sound Sound SL-4? Может кто слышал ее?
Маю таку :)
Відповісти