Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Rex
Ок, спасибо за адекватний ответ.
У меня просто стоял пк почти 2 года на столе, но с старом корпуом пк (2 вертушки, 1 вдув і 1 на видув, на больше корпус не создан) и со старым монитором, так старый монитор Asus VS238H начал гресс в правом верхнем углу сама матрица (и потеряла в цвете, ушла в жолтый) и корпус с монитора сзади. Возможно это из-за старости монитора или из-за горячего воздуха из корпува и бп. не знаю
Alexsandr
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 24.08.2024 09:40
Це саме що брак окремого екземпляра, який проявився майже одразу після купівлі.
А чувак намагається цей скріншот видати за пруф його твердження про "оледи обов'язково вигорають при звичайному використання навіть менше ніж за рік".
Повторюсь, в мене 15 про майже рік - на зображеннях в однородній заливці нуль слідів вигоряння. А використовую я телефон постійно, це основний робочий інструмент.

Lekrs: 24.08.2024 09:23Вигорання з'являється приблизно за 5 - 6 років користування.
Вигоряння екрану смартфону через 5-6 років це взагалі не проблема, на той момент батарея вже в нуль помре, а то і кілька разів.
Разные условия могут быть. Брак очень маловероятен ибо была бы бракована партия сразу. А вот повышенна яркость на месте использования да, может быть.
Знаю смарты которым далеко за 5 лет, экраны давно и сильно выгорели, но их все еще используют, акум более-мее держит.
unique-neon
Member

Повідомлення

GreenMile: 23.08.2024 13:03З цікавістю читаю, як у вас жоден телефон не вигорів
Щодо телефонів то маю OP6 років п'ять - в тестах вигорання не бачу. Але в мене там відрегульована яскравість (щоб по очам не било, не тому що олед економлю), замість панелі використовую жести, тьмяні шпалери без яскравих точок, темна тема, сторонній лаунчер (нз чи впливає, але теж без явних панелей і надто статичних елементів, теж вибрав бо зручний, не через олед). В основному браузер, ютуб та месенджери, нехай година чи дві в день. Так що швидкість вигорання залежить від телефону, прошивки (наприклад може зміщувати іконки), використання.
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Треба порада.
Є монітор Gigabyte G27Q за 164 євро новий. Зараз знижка.
Це гарна ціна для такого?
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Andrew_R30 пластик может начать плавится при 150`С+ - я проверял (феном) :gigi:
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт всім.
Стоїть вибір між 32 4к і 34 UQHD.
ціль і сценарій використання по пріоритету: ігри, медіаконтент (споживання), робота (кодінг)
Діагональ хоч і близька у них по розміру, але 4к має на 60% більше пікселів, що негативно вплине на продуктивність в іграх але наскільки я розумію все виглядатиме чіткіше. (gpu у мене 7900 gre)

34 uqhd: дуже багато читав позитиву про імерсивність в іграх і занурення особливо на заокругленних, також якщо фільми відео 21:9 це вигляда чудово, але якщо ні, то чорні полоси не дуже, також хвалять для роботи великий горизонтальний простір, куди можна 2 вікна всунути програм, але хвилює чи не буду я бачити пікселів, бо на нинішньому 24 1080p часто краї текстур шрифтів вікон можна побачити сходинки і нерівності пікселізацію, якщо я не помиляюсь у 24 1080р і 34 uqhd ppi схожий

32 4к: просто здоровий універсальний екран з високою чіткістю

Нажаль у мене нема можливості подивитись на представниківх цих розмірів вживу, тому хочу запитати чому б ви надали перевагу і може якісь достойні конкретні моделі порадите?
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

імерсивність в іграх і занурення
Я не відчув.
фільми відео 21:9 це вигляда чудово
Це так, 21*9 відео - крутяк.

Мені на 34" завжди не вистачало простору "по висоті", тому повернувся на 16*9.

Ось як вони вживу виглядають поруч, може допоможе зорієнтуватись в розмірах:
Зображення Зображення
НА СРАЧ НЕ ДИВИТИСЬ, ТІКИ НА МОНІТОРИ!
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lostsoulforever: 28.08.2024 14:02 Привіт всім.
Стоїть вибір між 32 4к і 34 UQHD.
ціль і сценарій використання по пріоритету: ігри, медіаконтент (споживання), робота (кодінг)
Діагональ хоч і близька у них по розміру, але 4к має на 60% більше пікселів, що негативно вплине на продуктивність в іграх але наскільки я розумію все виглядатиме чіткіше. (gpu у мене 7900 gre)

34 uqhd: дуже багато читав позитиву про імерсивність в іграх і занурення особливо на заокругленних, також якщо фільми відео 21:9 це вигляда чудово, але якщо ні, то чорні полоси не дуже, також хвалять для роботи великий горизонтальний простір, куди можна 2 вікна всунути програм, але хвилює чи не буду я бачити пікселів, бо на нинішньому 24 1080p часто краї текстур шрифтів вікон можна побачити сходинки і нерівності пікселізацію, якщо я не помиляюсь у 24 1080р і 34 uqhd ppi схожий

32 4к: просто здоровий універсальний екран з високою чіткістю

Нажаль у мене нема можливості подивитись на представниківх цих розмірів вживу, тому хочу запитати чому б ви надали перевагу і може якісь достойні конкретні моделі порадите?
ну для 4к 7900gre маловато будет, хотя тот же фср+генерация может видать 144фпс думаю легко :beer: я б советовал брать 32 4к он просто более уневерсален но прейдется маштабировать интерфейс в виндовс не все программи могут в такое
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Это отличный выбор когда хотели взять 2к монитор, а тут почти в ту же цену накинули пикселей по бокам... 4к это совсем другой уровень, а за производительность парится не стоит для этого есть фср
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Может кому интерестно, щас Samsung Odyssey OLED G6 можно взять почти за 30к, лично жду на 20к :beer:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

IrosLAV: 28.08.2024 14:55 НА СРАЧ НЕ ДИВИТИСЬ, ТІКИ НА МОНІТОРИ!
мониторы не очень, а вот сосиска в тесте из сильпо это тупо топ
спойлер
Untitled.jpg
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Shaolin_Style: 28.08.2024 15:23
IrosLAV: 28.08.2024 14:55 НА СРАЧ НЕ ДИВИТИСЬ, ТІКИ НА МОНІТОРИ!


мониторы не очень, а вот сосиска в тесте из сильпо это тупо топ
спойлер
Untitled.jpg


Можу собі дозволити їсти те, що люблю B-)
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IrosLAV: 28.08.2024 14:55
імерсивність в іграх і занурення
Я не відчув.
фільми відео 21:9 це вигляда чудово
Це так, 21*9 відео - крутяк.

Мені на 34" завжди не вистачало простору "по висоті", тому повернувся на 16*9.

Ось як вони вживу виглядають поруч, може допоможе зорієнтуватись в розмірах:
Зображення Зображення
НА СРАЧ НЕ ДИВИТИСЬ, ТІКИ НА МОНІТОРИ!
Всім дякую за відповіді. Я так розумію це 34 і 32 поряд. Якщо чесно не вигляда різниця по висоті надто значною :) просто висота 34 у порівнянні з шириною здається відносно маленькою, але хто зна як там в живу.
Street
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Знаю, что сильно много хочу, но как купить ips моник без засветов, с минимальным глоу ? 2к 27"

Брал Samsung Odyssey ag50, так даже не на темной картинке с яркостью 50% в игре (желтый и песочный цвет) было видно, что в одной части цвета заметно бледнее из за засвета или глоу эффекта. Очень в глаза бросалось, монитор вернул.

Я уже много лет на тн сижу и даже думаю снова тн взять, бо засветы - это жесть. HP Omen 27" 1440p рассматриваю как вариант.

Олед через чур дорогой. Время отклика в VA панелях пугает.

Мб есть производители/модели, которые усиленное внимание уделяют проблеме засветов? Времени, желания возиться с возвратами нет =\
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Street: 28.08.2024 18:24 Знаю, что сильно много хочу, но как купить ips моник без засветов, с минимальным глоу ? 2к 27"

Брал Samsung Odyssey ag50, так даже не на темной картинке с яркостью 50% в игре (желтый и песочный цвет) было видно, что в одной части цвета заметно бледнее из за засвета или глоу эффекта. Очень в глаза бросалось, монитор вернул.

Я уже много лет на тн сижу и даже думаю снова тн взять, бо засветы - это жесть. HP Omen 27" 1440p рассматриваю как вариант.

Олед через чур дорогой. Время отклика в VA панелях пугает.

Мб есть производители/модели, которые усиленное внимание уделяют проблеме засветов? Времени, желания возиться с возвратами нет =\
такой глянь https://hotline.ua/computer-monitory/ii ... 770qsu-b6/
https://ithardware.pl/testyirecenzje/ii ... 34265.html
l-m
Member

Повідомлення

lostsoulforever: 28.08.2024 14:02 Привіт всім.
Стоїть вибір між 32 4к і 34 UQHD.
ціль і сценарій використання по пріоритету: ігри, медіаконтент (споживання), робота (кодінг)
Діагональ хоч і близька у них по розміру, але 4к має на 60% більше пікселів, що негативно вплине на продуктивність в іграх але наскільки я розумію все виглядатиме чіткіше. (gpu у мене 7900 gre)

34 uqhd: дуже багато читав позитиву про імерсивність в іграх і занурення особливо на заокругленних, також якщо фільми відео 21:9 це вигляда чудово, але якщо ні, то чорні полоси не дуже, також хвалять для роботи великий горизонтальний простір, куди можна 2 вікна всунути програм, але хвилює чи не буду я бачити пікселів, бо на нинішньому 24 1080p часто краї текстур шрифтів вікон можна побачити сходинки і нерівності пікселізацію, якщо я не помиляюсь у 24 1080р і 34 uqhd ppi схожий

32 4к: просто здоровий універсальний екран з високою чіткістю

Нажаль у мене нема можливості подивитись на представниківх цих розмірів вживу, тому хочу запитати чому б ви надали перевагу і може якісь достойні конкретні моделі порадите?
Колись стояв перед таким самим вибором, врешті високий ррі у 32" 4к став вирішальним аргументом, бо нарешті це дає достатньо якісне зображення без пікселізації та чіткі красиві шрифти (пробував ще 28" 4к - виграш в чіткості вже малопомітний, а от розміру замало після того як звикаєш до 32").
Висоти у 32" як для мене навіть з запасом (можна на сантиметр менше), а от на 34" було замало.
Якщо сидіти близько (а високий ррі для 4к дозволяє), то 32" теж дає деяку імерсивність в іграх (тільки fov треба збільшувати обов'язково).
Відеокарта у мене схожа по швидкодії, тупо все на макс вийде тільки в старих іграх, але всеодно б не повернувся на 1440р, адже зараз апскейли з 1440р в 4к дають кращу якість ніж нативні 1440р (якщо нема темпоральних артефактів, як-от гостинг). Більше того, часто 4к на високих виглядає для мене краще ніж 1440р на ультра.
Про фільми не скажу, є 55" олед для цього, а от ютубчик приємніше дивитись ніж на вузькому 34", розмір дозволяє достатньо далеко відкинутись у кріслі.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Street: 28.08.2024 18:24 Знаю, что сильно много хочу, но как купить ips моник без засветов, с минимальным глоу ? 2к 27"

Брал Samsung Odyssey ag50, так даже не на темной картинке с яркостью 50% в игре (желтый и песочный цвет) было видно, что в одной части цвета заметно бледнее из за засвета или глоу эффекта. Очень в глаза бросалось, монитор вернул.

Я уже много лет на тн сижу и даже думаю снова тн взять, бо засветы - это жесть. HP Omen 27" 1440p рассматриваю как вариант.

Олед через чур дорогой. Время отклика в VA панелях пугает.

Мб есть производители/модели, которые усиленное внимание уделяют проблеме засветов? Времени, желания возиться с возвратами нет =\
Засветы это болезнь всех жк панелей, у всех екземпляров есть засветы а у ips панелей прибавка глоу ефекта. Только проверка панели в магазине может снизить шанс на покупку уж совсем страшного варианта, снова же засветы сразу мгновенно после включения вы не увидите как и при хорошем освещение в самом магазине. Единственный производитель что указывает что обращает внимание на качество сборки и минимизацию засветов это Асер, остальные считают такое нормой вместе с 5 битыми пикселями
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m хотів запитати який у вас монітор і чи можете його порадити
l-m
Member

Повідомлення

lostsoulforever: 29.08.2024 00:25 l-m хотів запитати який у вас монітор
Samsung Odyssey G7/G70B (LS32BG700)
lostsoulforever: 29.08.2024 00:25 і чи можете його порадити
Тут важко.
Як для IPS, це гарна модель, але з нюансами у вигляді софту (з якими я не стикався, бо маю відеокарту АМД, але скарг в інтернеті валом).
Але особисто мене дещо дратує IPS в принципі своїми традиційними недоліками, як-от погана якість темних сцен, наявність глоу, засвітів (хоча в цьому плані мені з екземпляром пощастило).
Враховуючи що у вас серед пріоритетів на перших місцях ігри та медіаконтент, то я б дуже рекомендував дивитись на ОЛЕД, якщо дозволить бюджет.
Бо коли я купував 32" 4к ОЛЕД ще навіть не були анонсовані, та боюсь вигорання зі своїм профілем використання, коли майже цілими днями одні й ті самі вікна відкриті (для ігр-медіа — без питань, мій ТВ навіть через 4 роки ще добре себе почуває).

P.S. Глянув ціни, на Розетці на нього зараз шара - 19к ($460), я рік тому купував за 25к ($670), але по відгуках здається що там збувають браковану партію.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

lostsoulforever: 28.08.2024 14:02якщо я не помиляюсь у 24 1080р і 34 uqhd ppi схожий
Ошибаешься, у 24" 1080р плотность пикселей 93ppi, у 34" 1440р - 110ppi, и такая плотность пикселей очень заметно выше хоть вроде по цифрам и небольшая разница, и конечно же разрешение на 34" 3440*1440 сильно проще для видеокарты 7900gre нежели например на 32" 4к разрешение, в 4к она уже тупо будет задыхаться в большинстве игр, а в 3440*1440 будет вполне играбельный фпс во всех ААА играх, ну и плюс погружение у ультра-вайд мониторов действительно лучше т.к. больше задействуется боковое зрение и фильмы будут без рамок широкформатные 21:9, а те что нет то будут с рамками естественно, но так же само и на мониторе 16:9 широкоформатные фильмы будут с рамками а те что нет без, но у 32" высота монитора будет сильно больше а вот ширина немного меньше, так что тут вам выбирать что вам лучше. У меня если что 34" и я им вполне доволен.
Відповісти