Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
noth1ng_matters
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 22.08.2024 12:45Стосовно пікселів багато хто плутає биті та залиплі (кольорові). Останні виліковуються за пів хвилини акуратним масажем через мікрофібру, я так не один дисплей "вилікував". Стосовно засвітів це реалії ips, тут як повезе. Купуйте в розетці якщо що, я без проблем там робив повернення моніторів, камер і т.д.
Доречі так, пам'ятаю ще на 1280х1024 старому квадратному моніторі вилізали пікселі, просто шариковою ручкою навколо водив і вони зникали)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord: 22.08.2024 12:45 У всіх програмах такого роду інтерфейс сірого кольору. Сірий це рівномірне поєднання всіх кольорів rgb, тобто вигорати буде рівномірно, не перейматесь.
Та шо ви кажете? Ото і буде рівномірно вигорівша товста "рамка" на ширину сірої панелі по відношенню до інших частин екрану.
MobileLord: 22.08.2024 12:45Але вигорання це скоріш за все міф, це як ядерка у рф, всі вважають що воно є, але його ніхто не бачив. ;)
Якщо ви чогось не бачили, це не означає, що його нема.

Зображення

На телефонах вигорання олед-екранів - теж міф?

Зображення

У мене на самуснгу галаксі S8 повигорали кнопки і іконки знизу приблизно ось так. А у вас все міфи, угу.

Відправлено через 10 хвилин 49 секунд:
noth1ng_matters: 22.08.2024 12:39 Ось і питання раніше що якість була краща, чи просто правдива ситуація що залишають тільки негативні відгуки?
10+ років тому самі ходові монітори були FHD і менше: 720р, qHD тощо, на матрицях пікселів менше, вони були крупніші, виготовлення простіше, битих було теж менше. Зараз самі ходові монітори 2к, і , мабуть 4к, пікселів ав рази більше, тож висновок очевидний.
Ну і написання негативних відгуків теж працює, тим паче на найдешевших моделях. Тож, або перевіряйте, або шукайте мони, в яких не допускаються пікселі, але вони значно дорожчі.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

GreenMile: 22.08.2024 12:58 Якщо ви чогось не бачили, це не означає, що його нема.
В мене LG C1 з 21 року, дивлюсь кожен день, яскравість пікселів 100%, вигорання нема.
GreenMile: 22.08.2024 12:58 У мене на самуснгу галаксі S8 повигорали кнопки і іконки знизу приблизно ось так. А у вас все міфи, угу.
Треба було айфон брати. ;) Ящо чесно вперше таке бачу, це явно гарантійний випадок. Зараз тримаю старий як гівно мамонта S6 і 0% вигорання. На моєму 4 пікселі теж нема, але там яскравість максимальна 400ніт, можливо в цьому причина.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord: 22.08.2024 13:10
GreenMile: 22.08.2024 12:58 Якщо ви чогось не бачили, це не означає, що його нема.
В мене LG C1 з 21 року, дивлюсь кожен день, яскравість пікселів 100%, вигорання нема.
Ще раз, якщо особисто у вас цього нема (або ви просто не бачите) - не означає, що цього не існує.
Вигорання залежить від особливостей використання. Ось вам приклад що робить статика - ТВ явно постіно показував один новинний канал. Вгадайте який.
спойлер
Зображення
MobileLord: 22.08.2024 13:10реба було айфон брати. ;) Ящо чесно вперше таке бачу, це явно гарантійний випадок. Зараз тримаю старий як гівно мамонта S6 і 0% вигорання. На моєму 4 пікселі теж нема, але там яскравість максимальна 400ніт, можливо в цьому причина.
Айфони теж вигорають, ось вам 15-ка, наприклад. По годиннику прямо видно як його врятувало зміщення на пару пікселів :rolleyes:
спойлер
iphone.jpg
unique-neon
Member

Повідомлення

VBerezovsky: 22.08.2024 05:06Если честно, то скрытая панель задач - это максимально неудобно.
Залежить як користуватись віконним менеджером. Розкидаю вікна на декілька віртуальних дескотопів на двох моніторах, і особливої потреби в панелі нема.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 22.08.2024 13:20Айфони теж вигорають, ось вам 15-ка, наприклад. По годиннику прямо видно як його врятувало зміщення на пару пікселів :rolleyes:
спойлер
iphone.jpg
Ох нічосі. Це шо ж айфоном треба було робити, щоб менше ніж за рік така халепа з дисплеєм сталась? У мене 15 про макс 10 місяців в щоденному активному використанні і ніяких натяків на вигорання немає.

Стосовно pg32ucdm є побоювання, звісно, але подивимось, пройде достатньо часу — можна буде зробити якісь висновки.

Але олед монітор це таки дуже круто.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

leif: 22.08.2024 16:14Ох нічосі. Це шо ж айфоном треба було робити, щоб менше ніж за рік така халепа з дисплеєм сталась? У мене 15 про макс 10 місяців в щоденному активному використанні і ніяких натяків на вигорання немає.
Це треба маніпулятивно гуглити щось типу "iphone 15 display burn in", знайти один на сто мільйонів випадків заводського браку з хайпової новини і видавати його нібито за системне вигоряння при звичайній експлуатації.
https://www.extremetech.com/mobile/appl ... -in-issues
В реальності за майже рік використання 15 про по 8 годин екранного часу в день в мене нуль вигоряння.
А до цього нуль вигоряння за 2 роки використання 13 про, нуль вигоряння за 2 роки використання XS, нуль вигоряння за 2 роки використання СГС9, нуль вигоряння за 2 роки використання мото нексус 6 і т.д.
Останній раз вигоряння на екрані смартфону бачив років 10 тому.
Вигоряння оледів на телефонах зараз можливе або як брак один випадок на мільйон або після року викостанння в демо режимі на вітрині магазину по 24 години в день.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

leif: 22.08.2024 16:14 Стосовно pg32ucdm
А є різниця між hdr 400 та 1000 там? Бо на своєму я ії не бачу зовсім.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

fantomrulezz: 22.08.2024 16:52Це треба маніпулятивно гуглити щось типу "iphone 15 display burn in", знайти один на сто мільйонів випадків заводського браку з хайпової новини і видавати його нібито за системне вигоряння при звичайній експлуатації.
Вот именно, так же само тут и про олед мониторы пугают найдя в Гугле несколько примеров, а на самом деле не так страшен волк как о нем рассказывают ;)
Alexsandr
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 22.08.2024 16:52
Це треба маніпулятивно гуглити щось типу "iphone 15 display burn in", знайти один на сто мільйонів випадків заводського браку з хайпової новини і видавати його нібито за системне вигоряння при звичайній експлуатації.
Полагаете химия для отдельного дисплея другая? Очень сомневаюсь. Это не брак, это особенность эксплуатации, штатной эксплуатации. На мониторах все буже будет чем на телевизорах и смартфонах.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fantomrulezz: 22.08.2024 16:52 Це треба маніпулятивно гуглити щось типу "iphone 15 display burn in", знайти один на сто мільйонів випадків заводського браку з хайпової новини і видавати його нібито за системне вигоряння при звичайній експлуатації.
Про "системне" вигорання айфонів ніхто не казав, це була просто відповідь на конкретну цитату "треба було брати айфон". Маніпулюєте тут зараз ви.
Дубль три: у мене особисто мій галаксі S8 вигорів при зовсім звичайному юзі, я можу навіть фото знайти, але шо толку, якщо тут такі спеціалітсти сидять, якім жоден доказ - не доказ? Що не покажи - у вас "то брак", або "один на сто мільйонів", угу, все що в гуглі про вигоряння - то все хайпові новини, у справжніх пацанів з оверклокерс.юа нічого не вигоряє! :facepalm:

Відправлено через 3 хвилини 50 секунд:
Melofon: 23.08.2024 10:01
fantomrulezz: 22.08.2024 16:52Це треба маніпулятивно гуглити щось типу "iphone 15 display burn in", знайти один на сто мільйонів випадків заводського браку з хайпової новини і видавати його нібито за системне вигоряння при звичайній експлуатації.
Вот именно, так же само тут и про олед мониторы пугают найдя в Гугле несколько примеров, а на самом деле не так страшен волк как о нем рассказывают ;)
Сказала людина з VA-монітором :D

Відправлено через 20 хвилин 6 секунд:
fantomrulezz: 22.08.2024 16:52 В реальності за майже рік використання 15 про по 8 годин екранного часу в день в мене нуль вигоряння.
А до цього нуль вигоряння за 2 роки використання 13 про, нуль вигоряння за 2 роки використання XS, нуль вигоряння за 2 роки використання СГС9, нуль вигоряння за 2 роки використання мото нексус 6 і т.д.
В реальності, ви могли навіть не звертати увагу, і не знати, що воно вигоріло, бо це помічаєш, коли іде зміна чогось, а якщо у вас 2 роки одні і ті самі іконки на місці то звісно "ніякого вигорання нема" ;)
Ось, це особисто мій Галаксі S8, це йому три роки, використання звичайне, на ньому навіть не грали, лише дзвінки, месенжери і фотки. З цікавістю читаю, як у вас жоден телефон не вигорів ;) :popcorn:
спойлер
s8_oled1.jpg
hentakiboy
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

подскажите получиться ли работать постоянно в 2мя мониторами https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... 35wn75c-b/
35 / 21:9 / 3440x1440
Один такой уже есть картинка удобство все устраивает , если нарастить еще один у меня будет разрешение 6880x1440 ? Или как это все настроить Зображення
И как будут идти эти игры?
Сейчас карта 5700xt всем устраивает все что установлено играется на всех тех настройках что хотел бы, если поменять на 6800xt будет ли достаточно? остальной конфиг в профиле
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 22.08.2024 13:10
GreenMile: 22.08.2024 12:58 Якщо ви чогось не бачили, це не означає, що його нема.
В мене LG C1 з 21 року, дивлюсь кожен день, яскравість пікселів 100%, вигорання нема.
І не дивно, 3 роки тільки. Вигорання з'являється приблизно за 5 - 6 років користування.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Alexsandr: 23.08.2024 11:43Полагаете химия для отдельного дисплея другая? Очень сомневаюсь. Это не брак, это особенность эксплуатации, штатной эксплуатации. На мониторах все буже будет чем на телевизорах и смартфонах.
Полагаю, що ви не читали текст новини по посиланню.
В новині прямим текстом написано
The phones were officially announced in mid-September, so they've been in users' hands for less than a month.
Це саме що брак окремого екземпляра, який проявився майже одразу після купівлі.
А чувак намагається цей скріншот видати за пруф його твердження про "оледи обов'язково вигорають при звичайному використання навіть менше ніж за рік".
Повторюсь, в мене 15 про майже рік - на зображеннях в однородній заливці нуль слідів вигоряння. А використовую я телефон постійно, це основний робочий інструмент.
GreenMile: 23.08.2024 13:03В реальності, ви могли навіть не звертати увагу, і не знати, що воно вигоріло, бо це помічаєш, коли іде зміна чогось, а якщо у вас 2 роки одні і ті самі іконки на місці то звісно "ніякого вигорання нема"
В реальності я іноді відкриваю повноекранне зображення з однокольоровою заливкою і перевіряю. І роблю так з усіма олед девайсами, якими володію.
За пару років експлуатації просто нуль випадків, щоб щось там вигоріло.
Lekrs: 24.08.2024 09:23Вигорання з'являється приблизно за 5 - 6 років користування.
Вигоряння екрану смартфону через 5-6 років це взагалі не проблема, на той момент батарея вже в нуль помре, а то і кілька разів.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

VBerezovsky
Скрита панель задач у мене зовсім не скрита :)
Чи я щось роблю не так?
У мене вона ховається, але залишається тонка біла полоска все одно.
Повністю не ховається
Віндовс 10 хом.
Ну і так, трохи не комфортно.
Перемикаючи мову комбінацією кнопок ніфіга не видно яка ввімкнулась.
Треба все одно наводити на панель і перевіряти.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fantomrulezz: 24.08.2024 09:40 В реальності я іноді відкриваю повноекранне зображення з однокольоровою заливкою і перевіряю. І роблю так з усіма олед девайсами, якими володію.
За пару років експлуатації просто нуль випадків, щоб щось там вигоріло.
Вірю, я повірив (с) :)
Я пользуюсь своим iPhone 13 Pro Max с ноября 2021 года – то есть чуть больше 12 месяцев. В ремонте не был, никаких экстремальных или необычных условий использования не переживал.
Но на его OLED-экране, судя по всему, уже навсегда отпечатались ореолы элементов, которые постоянно отображаются на включенном дисплее:
► полоска многозадачности
► название оператора, пусть и сильно размытое
► прямоугольник иконки аккумулятора
► три первые «палочки» силы приёма сигнала сотовой сети
► сигнал Wi-Fi вместе с очертаниями «LTE», ибо оба отображаются на одном и том же месте.
спойлер
iphone-13-pro-max-screen-burn-in-1.jpg

А ось, наприклад, 14-ка з наслідками Always-on-display.
спойлер
iphone14.jpeg
І тільки у вас навіть SGS9 не вигорів, хоче це один із самих проблемних телефонів по вигорянню, так як і SGS8.
:popcorn:
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

hentakiboy
hentakiboy: 24.08.2024 09:01 подскажите получиться ли работать постоянно в 2мя мониторами https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... 35wn75c-b/
35 / 21:9 / 3440x1440
Один такой уже есть картинка удобство все устраивает , если нарастить еще один у меня будет разрешение 6880x1440 ? Или как это все настроить Зображення
И как будут идти эти игры?
Сейчас карта 5700xt всем устраивает все что установлено играется на всех тех настройках что хотел бы, если поменять на 6800xt будет ли достаточно? остальной конфиг в профиле
Так, все буде працювати.
Налаштувати підключення можете ось по цій інструкції
https://www.dell.com/support/kbdoc/uk-u ... 1%96%D0%B2
Спільного розширення 6880x1440 не буде, кожен монітор налаштовується окремо. Просто, якщо ви хочете розширити екран до 6880x1440, то потрібно в кожному моніторі поставити розширення 3440х1440 і вибрати режим "Розширити"
Для роботи з двома такими моніторами, відеокарти 5700xt вистачить без нарікань, а от в іграх продуктивність впаде.
RX 6800 XT на 43% потужніша ніж RX 5700 XT, тому продуктивність має зрости майже в двічі.
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Подскажите пожалуйста, не умрет ли мой новый монитор Asus ROG Strix XG27ACS если рядом будет стоять ПК. По сути, я боюсь что горячий поток воздуха из задни корпуса будет нагревать монитор и он умрет. (воздух будет отражаться от стены и греть монитор).
фото
Зображення
Зображення
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

трішки поплавить пластик, але працювати буде
Rex
Member

Повідомлення

Andrew_R30
Все будет нормально, забейте. Смело ставьте.
трішки поплавить пластик, але працювати буде
Тро-ло-ло! :lol:
Відповісти