Ненадійні люди

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме можно оставить негативные отзывы о ваших совершенных сделках на Барахолке. Помимо негативного отзыва оставляйте ссылку на профиль и тему в которой была совершена сделка.

Убедительная просьба, не устраивать в теме срач и выяснения отношений. Виновные будут наказаны.

Эта тема создана для того, чтобы помочь избежать негативных моментов при совершении продажи/купли/обмена.
Данная тема не является инструментом для давления на оппонента с той или иной целью, а в первую очередь несет функцию предупредить форумчан о возможных последствиях при совершении сделок с тем или иным человеком.

Для проверки ника на присутствие в данной теме — воспользуйтесь поиском в теме (слева вверху каждой страницы имеется соответствующее поле).

Если заметите двойников/клонов — сообщите сразу же модератору gehka3 в ЛС.

Будьте предельно внимательны к предложениям в ЛС — тщательно проверяйте подлинность профиля предлагающего (смотрите дату регистрации правильность никнейма и пр.)



Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ
Востаннє редагувалось 06.05.2013 14:39 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Neonovi4
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Всім доброго дня!

Я стільки часу на форумі, але вперше в житті отримую таке повідомлення на свою адресу!

По-перше, 24 липня було продано відеокарту, і після отримання ви не змогли її запустити. Тоді я запропонував вам допомогу, і ви самі знайшли проблему та вибачилися, чи не так? У вас була непрацююча материнська плата з вашої вини. Пізніше ви знову написали мені, і я знову запропонував допомогу, і з'ясувалося, що знову непрацює материнська плата, також з вашої вини, чи не так? Дві материнські плати вийшли з ладу! А яка моя вина в цьому? Я знову запропонував вам звернутися до сервісу або до когось, щоб перевірити відеокарту.

Ви почали писати притензію тут і не разу не набрали мене по телефону з того часу! а зараз вже 11.08.2024

скріни переписки скидую

P.S. якщо ви бачили то тут на форумі я купляв відеокарту гигабайт 1070 не для себе! і це вже заборонено чи не розумію?

цю gainward geforce gtx 1070 phoenix я купляв на форумі ( forum.0day.community)

ФОТО ВАШИХ СЛІВ ТУТ!

я в перші дні пропунував перевірку, але ви самі цього не зробили і тепер винен я?

Перед відправкою я надіслав вам фото та тест!
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відправлено через 5 хвилин 20 секунд:
dinoel06: 11.08.2024 10:24 Buldozer.
Повівся що людина наче з профілем солідним, у перевірених бував. Та і по розмові здавалося що реально хотів допомогти щоб запрацювало :-/
UPD: а ще зверніть увагу в профілі наче на цьому форумі він купив цю карту

Або на олх збір екстрасенсів, що відмовляються тільки подивившись(перший раз) та навіть не дивившись (другий раз) то я навіть не знаю
1.png
2.png
ЦИТАТА: а ще зверніть увагу в профілі наче на цьому форумі він купив цю карту

що ви хотіли сказати? що я не маю право купляти тут відеокарти? я купляв тут гігабайт 1070, якщо ви уважно читали!

Відправлено через 3 хвилини 51 секунду:
Buldozer.: 11.08.2024 10:04
dinoel06: 11.08.2024 09:39 Тема - [Хмельницький] Відеокарта GTX 1070, 2шт
Продавець - Neonovi4
Придбав карту Palit GeForce GTX 1070 GameRock. З самого початку гуділа на максимум обертів, та була червона RGB підсвітка. Власник запевнян мене що це в мене десь проблеми. Впевнено так казав що все працює (в процессі перестановок комплектуючих між різними компами був вбита одна материнка(погнув ніжки), тут автору не дорікаю), що я повірив що дійсно проблема в мене і вирішив продати карту на олх. Після першого продажу отримав у відповідь купу матюків від покупця що я продаю мотлох та поверненння з пошти. Подумав можливо неадекват якийсь - продав олх другий раз. В процессі доставки коли покупець дізнався хто був попереднім власником навіть не розпакував посилку на пошті і відмовився від отримання з коментарем "нащо мені неробоча карта". На карті нема ніяких критичних пошкоджень, але люди чомусь зазделегідь знають що вона не робоча.
Запропонував власнику відправити його карту за свій рахунок та 300грн компенсації за витрачений час на олх.
Зараз придбав ще один комп де працює і вбудоване і дискретне відео. Працює все, окрім карти Palit GeForce GTX 1070 GameRock
Ну зато за 3200грн как я понял. Продавца не оправдываю, но геймрок за 3200грн... понятно что работает не артефачит и ладно.
Я купляв її за 4000 на іншому форумі, в чому питання до ціни? 3200 адекватна ціна

Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Чи даєте хоч пару тижнів гарантії? ( я не магазин, 2 дні) моя відповідь була 2 дні і ви погодились... чи не так?
dinoel06
Junior

Повідомлення

ЦИТАТА: а ще зверніть увагу в профілі наче на цьому форумі він купив цю карту
що ви хотіли сказати? що я не маю право купляти тут відеокарти? я купляв тут гігабайт 1070, якщо ви уважно читали!
тут був не уважний, вибачаюсь.

З приводу того що вже 11/08 - я чекав коли вдруге повернеться карта з олх щоб подивитись, чи хоч ціла вона, а упаковку навіть не відкривали!
спойлер
22.png
після відправки, коли покупець дізнався звідки карта написав таке і відмовився від отримання навіть не подивившись:
спойлер
3.png
перший покупець цієї відяхи з олх був менш чемний(жалкую що видалив його повідомлення) і вилив купу лайна з приводу того що я взагалі вирішив продавати цю карту і відмовився від отримання. Хоча ніхто з них не відповів звідкіля вони знають про проблеми карти. Але були 100% впевнені. Співпадіння? Чи з якого часу на олх зараз не продаси відеокарту?

Спочатку моєю ідеєю був апгрейд компа, закуплені комплектуючі. В процесі були вбиті ніжки на материнках. Зрозумів що пора зупинитись, успішно розпродав і старе і нове залізо без проблем. Всі покупці були задоволені. Потім виставлена і відюха на продаж.
Чи даєте хоч пару тижнів гарантії? ( я не магазин, 2 дні) моя відповідь була 2 дні і ви погодились... чи не так?
до останнього сумнівався може роблю щось не так, та і в чому проблема продати робочу зараз відюху на олх. Але коли люди почали відмовлятися від цієї карти, а деякі занад-то емоційно то стало зрозуміло що схоже присутні проблеми. Сьогодні було протестовано на іншому комп'ютері, зі справним залізом - але результат той же, карта не завантажується.
Перепробував всі раніше запропоновані методи і нічого не допомогло. Тому і написав одразу тут, бо вже набридло. Ще й з умовами, що я доплачую, за карту яка не працює :-P

Мораль: Як щось купив то довбай його поки не запрацює. Не вір словам і не лишай на потім
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dinoel06: 11.08.2024 15:04Не вір словам і не лишай на потім
ауф…

Чому не перевірили карту в якомусь сервісі за 300-400грн, а намагались її злити на ОЛХ? Якась мутна історія.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

WalkMan: 11.08.2024 16:22
dinoel06: 11.08.2024 15:04Не вір словам і не лишай на потім
ауф…

Чому не перевірили карту в якомусь сервісі за 300-400грн, а намагались її злити на ОЛХ? Якась мутна історія.
тому що так не треба заморочуватись, і це буде вже проблема покупця а не твоя
Neonovi4
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

WalkMan: 11.08.2024 16:22
dinoel06: 11.08.2024 15:04Не вір словам і не лишай на потім
ауф…

Чому не перевірили карту в якомусь сервісі за 300-400грн, а намагались її злити на ОЛХ? Якась мутна історія.
Я про це одразу сказав і пропонував!
Тепер не знаю що з цією відеокартою робили і я повинен її забрати? Я ніколи тут нікого не обманював і не маю такої звички.
dinoel06
Junior

Повідомлення

Чому не перевірили карту в якомусь сервісі за 300-400грн, а намагались її злити на ОЛХ?
тому що мене запевнили що дурень тут я і карта робоча. Ну дурнем я так і зостався.
що з цією відеокартою робили
катали по Україні олх-доставкою
Hash
Junior

Повідомлення

dinoel06: 11.08.2024 15:04
після відправки, коли покупець дізнався звідки карта написав таке і відмовився від отримання навіть не подивившись:
спойлер
3.png

до останнього сумнівався може роблю щось не так, та і в чому проблема продати робочу зараз відюху на олх. Але коли люди почали відмовлятися від цієї карти, а деякі занад-то
Ну Ви наче маленька дитина. Ви навіть не розглядали варіанти, а одразу на продаж бо сказали "вона робоча", як вище написали віднесли б на перевірку в сервіс, а потім уже було б зрозуміло продавець щось хитрив чи ні
відеокарта крякнула в процесі доставки
продавець виявився не чесним
покупець(тобто Ви) в процесі розпаковки\установки щось зламали

По Вашому скріншоту теж не зрозуміло, де інша частина чату як ви кажете "дізнався звідки і відмовився навіть не подивившись"
dinoel06
Junior

Повідомлення

Hash
Дуже я довіряю людям. Купив дохлу відуху, побіг до сервісу віддавати 400грн, щоб не дай божене продати мотлох...
Людина з олх була навіть готова під чесне слово взяти відяху на тест, але перевзулася в польоті і відмова навіть не відкриваючи пакет.
Що там може крякнути при доставці навіть не уявляю
спойлер
vide1.jpg
vide2.jpg
я не знаю чому, але або карту або людину з форуму пізнали. На повідомлення на олх мовчить
Ну схоже дорога мені у сервіс у будь-якому випадку. А потім що: вкладати в посилку листок "воно працює!" На олх схоже я її вже ніяк не продам, а для мене ідея апгрейда вже не актуальна
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

dinoel06: 11.08.2024 15:04коли покупець дізнався звідки карта написав таке і відмовився від отримання навіть не подивившись
Серьёзно? То есть какой-то рандом на лохе даже в глаза не видел ВК, отказался, однако теперь продавец на оверах виноват в том, что продал хлам? Хлам потому что у Вас кривые руки (убить две мамы подряд) + афторитетный (нет) вывод рандомов на лохе? :lol:
Интересно что дальше (с) :popcorn: :tomat:
Neonovi4
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

dinoel06: 11.08.2024 17:48 Hash
Дуже я довіряю людям. Купив дохлу відуху, побіг до сервісу віддавати 400грн, щоб не дай божене продати мотлох...
Людина з олх була навіть готова під чесне слово взяти відяху на тест, але перевзулася в польоті і відмова навіть не відкриваючи пакет.
Що там може крякнути при доставці навіть не уявляю
спойлер
vide1.jpgvide2.jpg
я не знаю чому, але або карту або людину з форуму пізнали. На повідомлення на олх мовчить
Ну схоже дорога мені у сервіс у будь-якому випадку. А потім що: вкладати в посилку листок "воно працює!" На олх схоже я її вже ніяк не продам, а для мене ідея апгрейда вже не актуальна
Ця людина мені написала, але я відповів, як є: після того, як ви знищили дві материнські плати, я не впевнений у справності відеокарти. Що я не так сказав?

Відправлено через 3 хвилини 26 секунд:
Людину чи відеокарту впізнали? На відеокарті є мій підпис? і така відеокарта існує лише в одному екземплярі у всьому світі? Що за нісенітницю ви кажете? Я одразу вийшов з вами на контакт і нікуди не зникав!
Востаннє редагувалось 11.08.2024 18:30 користувачем Neonovi4, всього редагувалось 1 раз.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

dinoel06: 11.08.2024 17:48 Hash
Дуже я довіряю людям. Купив дохлу відуху, побіг до сервісу віддавати 400грн, щоб не дай божене продати мотлох...
Людина з олх була навіть готова під чесне слово взяти відяху на тест, але перевзулася в польоті і відмова навіть не відкриваючи пакет.
Що там може крякнути при доставці навіть не уявляю
спойлер
vide1.jpgvide2.jpg
я не знаю чому, але або карту або людину з форуму пізнали. На повідомлення на олх мовчить
Ну схоже дорога мені у сервіс у будь-якому випадку. А потім що: вкладати в посилку листок "воно працює!" На олх схоже я її вже ніяк не продам, а для мене ідея апгрейда вже не актуальна
Людей лякає мутна історія карти. Бо знають олх кишить трупами карт. При чому ви продаєте її як робочу, але й самі того не знаєте достеменно.
Протестуйте нормально, може є хто на форумі з вашого міста. Запишить відео фурмарк одним кадром де видно показники програми та серійник відюшки.

Як знайдете в кого перевірити, краще нехай ця людина підключить карту :lol:
Neonovi4
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Це перед тим, як видправляти був тест!

ДАТА ТА ЧАС ВКАЗАНО НА ФОТО!


спойлер
Зображення
Зображення
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Neonovi4
Якщо я правильно зрозумів, то у вас є скріни погнутих ніжок сокета матплати покупця.
Не бажаєте показати фото знаючим людям на форумі і попитати, за шо погнуті ноги відповідають і чи не могли вони спричинити поломку відяхи?

Логіка покупця мені незрозуміла. Купив відяху. Вона не завелася. Пробувати підкинути її в завідомо робочу систему. Якщо не заводиться там, підкинути в свою систему завідомо робочу відяху. Якщо заводиться, значить відправляти продавцю карту назад. Нє... краще попробувати її спихнути і аж після 2-х невдач додуматися повертати продавцеві.

Нагадало ситуацію. Раніше тут обговорювали. Коли покупцю при доставці радіатором охолодження м2 пошкодило материнку. Якщо не помиляюся, йому запропонували відправити на ремонт до хорошого майстра і розділити вартість порівну. На що він відповів "ну якщо я її не продам на олх, то подумаю над вашою пропозицією".

Важко сказати, що я до таких відчуваю більше - співчуття чи зневагу
Neonovi4
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

AmigoPhoenix: 11.08.2024 18:39 Neonovi4
Якщо я правильно зрозумів, то у вас є скріни погнутих ніжок сокета матплати покупця.
Не бажаєте показати фото знаючим людям на форумі і попитати, за шо погнуті ноги відповідають і чи не могли вони спричинити поломку відяхи?

Логіка покупця мені незрозуміла. Купив відяху. Вона не завелася. Пробувати підкинути її в завідомо робочу систему. Якщо не заводиться там, підкинути в свою систему завідомо робочу відяху. Якщо заводиться, значить відправляти продавцю карту назад. Нє... краще попробувати її спихнути і аж після 2-х невдач додуматися повертати продавцеві.

Нагадало ситуацію. Раніше тут обговорювали. Коли покупцю при доставці радіатором охолодження м2 пошкодило материнку. Якщо не помиляюся, йому запропонували відправити на ремонт до хорошого майстра і розділити вартість порівну. На що він відповів "ну якщо я її не продам на олх, то подумаю над вашою пропозицією".

Важко сказати, що я до таких відчуваю більше - співчуття чи зневагу
Я запропонував йому перевірити іншу відеокарту, але була доступна лише вбудована, яка також не показувала зображення. У чому моя вина? Я був готовий до повернення, але таке повідомлення отримав лише сьогодні.

Відправлено через 6 хвилин 11 секунд:
AmigoPhoenix: 11.08.2024 18:39 Neonovi4
Якщо я правильно зрозумів, то у вас є скріни погнутих ніжок сокета матплати покупця.
Не бажаєте показати фото знаючим людям на форумі і попитати, за шо погнуті ноги відповідають і чи не могли вони спричинити поломку відяхи?

Логіка покупця мені незрозуміла. Купив відяху. Вона не завелася. Пробувати підкинути її в завідомо робочу систему. Якщо не заводиться там, підкинути в свою систему завідомо робочу відяху. Якщо заводиться, значить відправляти продавцю карту назад. Нє... краще попробувати її спихнути і аж після 2-х невдач додуматися повертати продавцеві.

Нагадало ситуацію. Раніше тут обговорювали. Коли покупцю при доставці радіатором охолодження м2 пошкодило материнку. Якщо не помиляюся, йому запропонували відправити на ремонт до хорошого майстра і розділити вартість порівну. На що він відповів "ну якщо я її не продам на олх, то подумаю над вашою пропозицією".

Важко сказати, що я до таких відчуваю більше - співчуття чи зневагу
Я не казав, що ніжки винні в поломці відеокарти, якщо ви уважно читали.
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Neonovi4
Ми вас уважно читали. А ви нас?))
aryom
Junior

Повідомлення

Приобрел два блока питания у форумчанина renamed_user. Пришли оба некомплектные, на одном не хватало два провода и был сгоревший разъем, на втором не хватало провода. Проблему решать отказался.
RadioHeader
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

aryom: 21.08.2024 13:13 Приобрел два блока питания у форумчанина renamed_user. Пришли оба некомплектные, на одном не хватало два провода и был сгоревший разъем, на втором не хватало провода. Проблему решать отказался.
а я хотів у нього evga замовити
aryom
Junior

Повідомлення

aryom: 21.08.2024 13:13 Приобрел два блока питания у форумчанина renamed_user. Пришли оба некомплектные, на одном не хватало два провода и был сгоревший разъем, на втором не хватало провода. Проблему решать отказался.
оформил по правилам...
Тема:
viewtopic.php?f=26&hilit=1600&p=3833515 ... f62f5ff5a7
Профиль:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=76653
Ник:
renamed_user
renamed_user
Junior

Повідомлення

aryom: 21.08.2024 13:13 Приобрел два блока питания у форумчанина renamed_user. Пришли оба некомплектные, на одном не хватало два провода и был сгоревший разъем, на втором не хватало провода. Проблему решать отказался.
В который раз человек врёт - после слов с личной переписки
Это была не скидка на повреждения или не комплект, а торг, мне показалась именно так и Вы не уточняли состояние. Поэтому каждый при своем, пожалуй пусть останется.
, я ответил, что
Ну вот и решили вопрос.
Я думаю вы сами понимаете, что за такой товар такая цена - это хорошая покупка для вас.
Всего доброго.
Человек не сказал, что он хочет компенсацию или вернуть блок, или ещё что-то, я и сделал вывод, что
Я думаю вы сами понимаете, что за такой товар такая цена - это хорошая покупка для вас.
, потому купить два блока за 4к каждый 1600 ВАТТ от Super Flower ТИТАНИУМ, это ТОП покупка, и человек это понимает, даже если и есть какие-то
пустяковые косяки.
Я уже не говорю о том, что человек видел (или по факту не видел или не проверил) состояние товара, который он купил на почте.
Человек ошибся, а теперь пытается свою вину переложить на меня (я не снимаю из себя ответственность за товар).
Не в одном из своих действий я человека не обманул (лишь не указал (к тому же, это ведь и не обязанность) комплектность и наличие дефекта в теме). Некоторые форумчани просто достанут (не осуждаю, сам такой) просьбами с тестами, фотками, родословной товара и тп, а данному персонажу было воопще пофиг, как при личном общении, так и при проверке товара непосредственно на почте.
К тому же,
Проблему решать отказался.
от этого не отказывался.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Решение здесь одно - вернусь блоки, а продавец - деньги. Покупатель оплачивает доставку.
В целом будете все довольны, продавец заберёт свои супер блоки которые он продал по заниженной цене, а покупатель отделяется испугом. В целом на этом форуме по моему мнению считаю что не прав продавец, а именно за тот факт, что не указал, что там что-то с разъемом. Проверять на почте... если бы я заказывал на олх, скорее так и делал бы, хотя продавец фактически новорег, и покупатель должен был учитывать этот факт
Відповісти