Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melofon: 20.08.2024 12:04 GreenMile

А для чего там сделали несколько лишних пикселей по сторонам? Чтобы статическая картинка перемещалась и небыло выгорания, плюс гарантия на что?
1. Кілька пікселів не врятує від вигорання панелі інструментів, рамок і так далі того ж фотошопа чи люстри.
2. Гарантію на вигорання від статичної картинки почали давати зовсім нещодавно і на певну обмежену кількість моніторів. Ось тут я раніше в цій темі писав щодо ОЛЕД і гарантій.
3. Більше того, оці всі анти-вигоратиелі можуть лише нашкодити, бо знизять вам інтенсивність яскравості на частині зображення а ви будете голову ламати чого воно так виглядає дивно.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

GreenMile

И у многих вы лично видели что такие мониторы выгорали за пол года -год ? Тем более недавно говорите начали гарантию на выгорание давать? В курсе , отлично, я за новые модели и говорил, а никак не за старые, сейчас как раз время и пришло покупать оледы и уже можно так сильно не бояться за них как раньше.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 20.08.2024 12:10
Melofon: 20.08.2024 12:04 GreenMile

А для чего там сделали несколько лишних пикселей по сторонам? Чтобы статическая картинка перемещалась и небыло выгорания, плюс гарантия на что?
1. Кілька пікселів не врятує від вигорання панелі інструментів, рамок і так далі того ж фотошопа чи люстри.
2. Гарантію на вигорання від статичної картинки почали давати зовсім нещодавно і на певну обмежену кількість моніторів. Ось тут я раніше в цій темі писав щодо ОЛЕД і гарантій.
3. Більше того, оці всі анти-вигоратиелі можуть лише нашкодити, бо знизять вам інтенсивність яскравості на частині зображення а ви будете голову ламати чого воно так виглядає дивно.
ну олед топ однозначно но только для мультимедиа без намека на интерфейс, десктоп пока сыро имхо, у асусов в супорте через почту пытался получить четкий ответ на выгорание и замену панели в случае его или что такое в их понятии выгорание у оледов, прямого ответа даже с 5й попытки четкого не дали все отвечая обтекаемо и уклончиво :laugh:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melofon: 20.08.2024 12:53 GreenMile
И у многих вы лично видели что такие мониторы выгорали за пол года -год ?
Я монітор беру набагато більше, ніж на рік, тому не розумію, до чого тут саме цей часовий проміжок вказаний. Вигорають нові мони чи ні - побачимо за два роки :) А брати новий олед монітор кожні два-три роки за 1к+ - це не домене, я не настільки заможний. Поточний "напівпрофі" Бенк я купляв у 2020 році (і то через механічне пошкодження попереднього) і міняти його не збираюсь і надалі, навіщо мені експерименти з олед, якщо я точно знаю, що цього ІПС років на 10 вистачить точно без сюрпризів? :dontknow:
Якби мені потрібен був ТВ я би брав ОЛЕД, а монітор такий я не бачу в своєму сценарії використання.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

GreenMile: 20.08.2024 13:21Якби мені потрібен був ТВ я би брав ОЛЕД,
Ну ок, а телевизор вы тогда на сколько берёте? Тоже ведь не на три года ? А телек то ещё дороже стоит чем монитор! Но при этом не боитесь олед брать, а ну да, там же не будет долгих статичных картинок? телек тоже рассчитываете на лет 10 ?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melofon: 20.08.2024 13:38
GreenMile: 20.08.2024 13:21Якби мені потрібен був ТВ я би брав ОЛЕД,
Ну ок, а телевизор вы тогда на сколько берёте? Тоже ведь не на три года ? А телек то ещё дороже стоит чем монитор! Но при этом не боитесь олед брать, а ну да, там же не будет долгих статичных картинок? телек тоже рассчитываете на лет 10 ?
Телевізор я взагалі не беру, бо він мені не потрібен, але так років на 10, а шо не так? На дачі, наприклад, досі стара плазма висить, яка, до речі, вигорає набагато сильніше, ніж ОЛЕДи і нічого, представляєте, якщо дивитись динамічний медіаконтент то проблеми з вигоранням немає. Хоча, якщо дуже прискіпливо придивитись, то на місці відображення регулювання гучності сліди вигорання можна розгледіти, але з кількох метрів воно не видно і ніяк не заважає при перегляді відео.
Але саме так, на ТВ не буде статичних картинок, тому вигорання йому не страшне, як монітору.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 20.08.2024 11:49Затем что олед это топ и по скорости матрицы и по качеству отображения, такой бред писать могут только те кто : 1. Не пробовал, не сидел, не понимает их возможности. 2. Не могут себе их позволить и из-за этого же их и обсирают раздувая малейшие минусы.
Аргументы уровня "потомучтоятакскозал". В приницпе, как и весь бред, что ты на форуме строчишь, так что не удивительно.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

За 1к+ конкурентом 32ці від мсай вже є 42 с4 від лижі з 144гц цього року
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Dremjke

Так а где твои аргументы строчило? Я то свои высказал, или твои аргументы это и есть? : зачем это покупать вообще? Ответ лично для тебя: потому что человек себе может позволить топ, но ты ведь лучше знаешь что другим нужно, впрочем я от тебя ниразу ничего полезного не слышал, хотя что ожидать от алкаголика-анархиста :gigi:
Alexsandr
Member

Повідомлення

Melofon: 20.08.2024 12:04 GreenMile

А для чего там сделали несколько лишних пикселей по сторонам? Чтобы статическая картинка перемещалась и небыло выгорания, плюс гарантия на что?
Это работает на телевизоре, но не будет работать на мониторе. Перемещение на несколько пикселей даст просто шире зону выгорания, которая появится чуть позже. + возникает вопрос насчет нативного разрешения дисплея. Матрица имеет больше пикселей во все стороны? Насколько? Или картинка масштабируется на несколько пикселей?
unique-neon
Member

Повідомлення

Вигорають ці нові оледи, вигорають. Monitors Unboxed вже показував легке вигорання через 3 місяці середньої десктопної роботи.
Alexsandr: 20.08.2024 16:55Матрица имеет больше пикселей во все стороны? Насколько? Или картинка масштабируется на несколько пикселей?
На око десь 10-20 пікселів додаткових вертикально і горизонтально. Картинка не розтягується, просто їздить туди-сюди періодично.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Alexsandr

Слишком уверенно сказано, я бы так не был уверен, время покажет как эта технология спасает или нет, матрица имеет больше пикселей во все стороны, картинка вроде не масштабируется а перемещается в любую из сторон по определенному принципу который не даёт частые повторы, вот и всё, но как по мне этого достаточно чтобы сильно отодвинуть выгорание.

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
unique-neon

Тут люди пользуются оледами и куда дольше трёх месяцев, но пока жалоб небыло.
unique-neon
Member

Повідомлення

Melofon
Залежить як користуватись. На вищезгаданому каналі доволі стандартне робоче користування було (не медіа). Якщо грати ігри, то інша справа.
WhyNxt
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Если чисто заходить поиграть то я бы и не сомневался в выборе.
Но эксплуатация будет 12ч+ в день. + комп не выключаеться неделями
по этому есть переживание.

Увидел в этой тебе Black ips, что можете сказать про эту технологию?
unique-neon
Member

Повідомлення

WhyNxt: 21.08.2024 07:15Увидел в этой тебе Black ips, что можете сказать про эту технологию
З того що читав контраст 2000:1. Десь по середині між звичайним ips та va. Сумісно розробляють dell та lg
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

GreenMile: 20.08.2024 12:10 1. Кілька пікселів не врятує від вигорання панелі інструментів, рамок і так далі того ж фотошопа чи люстри.
ПКМ на панели задач->Параметры->Поведение панели задач->Автоматически скрывать панель задач. Будет появляться только когда наводишь, саму функцию в мониторе защищающую панель задач отключил.
GreenMile: 20.08.2024 12:10 3. Більше того, оці всі анти-вигоратиелі можуть лише нашкодити, бо знизять вам інтенсивність яскравості на частині зображення а ви будете голову ламати чого воно так виглядає дивно.
Включен режим hdr, режим sdr снизил яркость до 20-30%, выше мне лично уже белый экран немного по глазам бьет. Причем при снижении яркости экран остается белым, мой старый монитор в серый уходить начинал, возможно из-за матового покрытия. hdr контент в свою очередь уже сам регулирует яркость.
Melofon: 20.08.2024 11:49 Затем что олед это топ и по скорости матрицы
Прикол в том что это его преимущество и это же недостаток. Фильмы в 24fps и при быстродвижущихся объектах бывает статтеры видно, иногда картинка слишком резкая кажется, не все это замечают как понял. Не смертельно, да и уплавнялка частично спасает, но лучше бы ее встраивали в сам монитор для режима кино как делают с тв. Игры на ps5 в 30fps тоже забейте, хотя такие уже уходят в прошлое слава богу (только рокстар тормозит со своим патчем для rdr2 :mad: ).
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 21.08.2024 19:51 ПКМ на панели задач->Параметры->Поведение панели задач->Автоматически скрывать панель задач. Будет появляться только когда наводишь, саму функцию в мониторе защищающую панель задач отключил.
Если честно, то скрытая панель задач - это максимально неудобно.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord: 21.08.2024 19:51
GreenMile: 20.08.2024 12:10 1. Кілька пікселів не врятує від вигорання панелі інструментів, рамок і так далі того ж фотошопа чи люстри.
ПКМ на панели задач->Параметры->Поведение панели задач->Автоматически скрывать панель задач. Будет появляться только когда наводишь, саму функцию в мониторе защищающую панель задач отключил.
Інтрефейс Фотошопа, Iлюстратора, Індизайна і так далі теж приховувати автоматично?
Ви ж розумієте, що це все незручні для роботи костилі? Нашо воно треба, якщо є підходящі ІПС монітори для цього? Для кожної задачі - є свій інструмент, просто дехто не може це второпати ніяк і пропонує забивати цвяхи мікроскопом, бо в нього ще мікроби розглядати можна, а щоб не розбити при цьому, то давайте його замотувати в поролон :dontknow:
noth1ng_matters
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю, минулий монітор, а саме 24 дюймовий делл купував більше 10 років тому, просто замовив, забрав коробку без перевірок і він досі чудово працює, ніяких битих пікселів та критичних засвітів.
Прийшов час переходити на 2к та 27 дюймів, періодично продивляюсь цю тему і половина, а може й більше повідомлень про купи битих пікселей, жахливі засвіти і таке інше. На фоні цього я підсвідомо все менше й менше хочу затівати купівлю нового монітора бо дуже не хочу нових проблем.
Ось і питання раніше що якість була краща, чи просто правдива ситуація що залишають тільки негативні відгуки?
І чи можна довіряти наприклад сайту ртінгс ком у оглядах та орієнтуючись на них підбирати монітор?
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

GreenMile: 22.08.2024 11:31
MobileLord: 21.08.2024 19:51
ПКМ на панели задач->Параметры->Поведение панели задач->Автоматически скрывать панель задач. Будет появляться только когда наводишь, саму функцию в мониторе защищающую панель задач отключил.
Інтрефейс Фотошопа, Iлюстратора, Індизайна і так далі теж приховувати автоматично?
Ви ж розумієте, що це все незручні для роботи костилі? Нашо воно треба, якщо є підходящі ІПС монітори для цього? Для кожної задачі - є свій інструмент, просто дехто не може це второпати ніяк і пропонує забивати цвяхи мікроскопом, бо в нього ще мікроби розглядати можна, а щоб не розбити при цьому, то давайте його замотувати в поролон :dontknow:
У всіх програмах такого роду інтерфейс сірого кольору. Сірий це рівномірне поєднання всіх кольорів rgb, тобто вигорати буде рівномірно, не перейматесь. Але вигорання це скоріш за все міф. Це як ядерка у рф, всі вважають що воно є, але його ніхто не бачив. ;)
noth1ng_matters: 22.08.2024 12:39 Вітаю, минулий монітор, а саме 24 дюймовий делл купував більше 10 років тому, просто замовив, забрав коробку без перевірок і він досі чудово працює, ніяких битих пікселів та критичних засвітів.
Прийшов час переходити на 2к та 27 дюймів, періодично продивляюсь цю тему і половина, а може й більше повідомлень про купи битих пікселей, жахливі засвіти і таке інше. На фоні цього я підсвідомо все менше й менше хочу затівати купівлю нового монітора бо дуже не хочу нових проблем.
Ось і питання раніше що якість була краща, чи просто правдива ситуація що залишають тільки негативні відгуки?
І чи можна довіряти наприклад сайту ртінгс ком у оглядах та орієнтуючись на них підбирати монітор?
Стосовно пікселів багато хто плутає биті та залиплі (кольорові). Останні виліковуються за пів хвилини акуратним масажем через мікрофібру, я так не один дисплей "вилікував". Стосовно засвітів це реалії ips, тут як повезе. Купуйте в розетці якщо що, я без проблем там робив повернення моніторів, камер і т.д.
Відповісти