Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
_VlaD_
Member

Повідомлення

waryag: 18.08.2024 16:49continental gatorskin. Хвалять в плані стійкості.
Я так понял, что это "лысая" резина для шоссе. Мне вообще не подходит. Я и по щебенке езжу и по снегу зимой. Мне надо с нормальным протектором. Да еще и на колесо 20".
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_VlaD_: 18.08.2024 16:09
waryag: 18.08.2024 15:04Они не едут. Вообще. И особенно не едут на ручном (ножном) приводе.
Почему не едут? Не заметил такого.
Одне з двох:
1. Ти не пробував те, що їде
2. Ти мало катаєш

Не просто так велосипедисти бʼються, щоб зробити колеса на сто грам легшими.
Да еще и на колесо 20".
Це взагалі шо за вел такий?
_VlaD_
Member

Повідомлення

dead_rat: 18.08.2024 17:04Одне з двох:
Одне з двох:
1. Ти не пробував те, що їде
2. Ти мало катаєш

Не просто так велосипедисти бʼються, щоб зробити колеса на сто грам легшими.
Мне не надо ни первое, ни второе. У меня электрическая жоповозка на рынок смотаться, на почту или еще куда по делам.
Поэтому и вес значения не имеет. Вел 30 кг весит. Велозамок один только около килограмма.
Покрышку безвоздушную пробовал на переднее колесо поставить. Когда по плитке едешь, то трясет как на стиральной доске. Пару дней выдержал. Вот были бы мягкие безвоздушки, было бы интересно.

Отправлено спустя 1 минуту 28 секунд:
dead_rat: 18.08.2024 17:04 Це взагалі шо за вел такий?
Обычный складной городской велосипед. Author Ambit.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_VlaD_
Тоді до чого електроскутер до велосипедної теми? :laugh:
_VlaD_
Member

Повідомлення

dead_rat: 18.08.2024 17:13 Тоді до чого електроскутер до велосипедної теми? :laugh:
Обода, камеры и покрышки там чисто велосипедные. Проколы кирцами стеклом и т.д. точно такие же. Не вижу разницы. Разговор же о проколах был.
VeronTheOne
Junior

Повідомлення

Доброго времени суток!

Ищу велик ребенку. Цель - с кайфом погонять по асфальту и пересеченке.
Рост 115. Через пару дней пойдем на примерку по ростовке.
А пока хотелки такие:
Колеса 20
Дисковые тормоза
Рама алюминивая
Трансмиссия мастхев (холмы вокруг). Касета.
Перелний армортизатор желателен (хорошо бы с настройкой отскока)

Посоветуйте пожалуйста бренды или конкретные модели великов, цена/качество, на которые стоит обратить внимание. :beer:
Бюджет до 500$
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

VeronTheOne
Дискові гальма абсолютно не потрібні, у дитини мало ваги.
Нащо амортизація на асфальті? Та і на помірній пересічьонці теж не тррба.


Візьміть щось схоже на простий шоссер чи городський вєл.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

VeronTheOne: 18.08.2024 18:43Доброго времени суток!

Ищу велик ребенку. Цель - с кайфом погонять по асфальту и пересеченке.
Рост 115. Через пару дней пойдем на примерку по ростовке.
А пока хотелки такие:
Колеса 20
Дисковые тормоза
Рама алюминивая
Трансмиссия мастхев (холмы вокруг). Касета.
Перелний армортизатор желателен (хорошо бы с настройкой отскока)

Посоветуйте пожалуйста бренды или конкретные модели великов, цена/качество, на которые стоит обратить внимание. :beer:
Бюджет до 500$
Адекватную переднюю вилку в этом бюджете вы вряд ли найдете, а плохая всем хуже жесткой.
Трансмиссия - а зачем? Больше вес, меньше надежность, а по скорости и проходимости вряд ли много выиграете. И еще вопрос, нужно ли вам выигрывать в скорости и отвлекать ребенка на переключение передач?
И нормальных ви-брейков под легкий вес должно хватать с головой.
Как вариант - вообще ВМХ (хотя тут лучше колеса еще меньше)
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 18.08.2024 20:44Как вариант - вообще ВМХ
там тормозов вообще нет ) это ж специфичный велосипед для трюков. и на пересеченке ему точно делать нечего.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

А який вік? Мені ще в початковій школі купили ровер на 26" колесах з найменшою рамою, скрутили повністю сідло, і я міг на ньому їхати. Проїздив усе дитинство і юність, просто підручував сідло, поки не виріс у 180+ сантиметрового бугая :gigi:
Не кажу, що так варто робити, але для мене цілком спрацювало))

Відправлено через 9 хвилин 27 секунд:
waryag: 18.08.2024 16:49 Там немає нічого складного: подивіться відео, купіть необхідне (ніпеля, герметик, при потребі - лопатки, стрічку і перехідник преста-шредер), зберіть колеса і надуйте на будь-якому шиномонтажі.
Я розумію, але чесно я вже трохи втомився кожен день вивчати якусь нову інструкцію і опановувати новий скіл - як самому поставити безкамерні покришки, як послідовно підлючити 5 сонячних панелей, як поміняти кран, як залити стяжку, як поставити x86 прогу на arm проц, як посмажити сирники в мультиварці і т.д. І на роботі те ж саме. Живеш як в якомусь гайді. От хочеться просто щоб тобі хтось зробив, і взагалі не знати як то відбулось, але щоб воно працювало.
Або хоч подивитись перший раз як то робиться.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VeronTheOne: 18.08.2024 18:43Бюджет до 500$
це ціна 1 вилки а ви хочете велосипед. бюджет підняти або вимоги зменшити. вилка не потрібна якщо дитина не займається МТБ з тренером

Відправлено через 59 секунд:
VeronTheOne: 18.08.2024 18:43Колеса 20
Дисковые тормоза
Рама алюминивая
Трансмиссия мастхев (холмы вокруг). Касета.
Перелний армортизатор желателен (хорошо бы с настройкой отскока)
таке є у скота, там цінники 2000 і далі доларів

Відправлено через 5 хвилин 23 секунди:
VeronTheOne: 18.08.2024 18:43Ищу велик ребенку. Цель - с кайфом погонять по асфальту и пересеченке.
Scale 700 - 1700 евро+ ріст від 135 см

Відправлено через 1 хвилину 49 секунд:
Piter Cantrope: 18.08.2024 22:04Я розумію, але чесно я вже трохи втомився кожен день вивчати якусь нову інструкцію і опановувати новий скіл - як самому поставити безкамерні покришки, як послідовно підлючити 5 сонячних панелей, як поміняти кран, як залити стяжку, як поставити x86 прогу на arm проц, як посмажити сирники в мультиварці і т.д. І на роботі те ж саме. Живеш як в якомусь гайді. От хочеться просто щоб тобі хтось зробив, і взагалі не знати як то відбулось, але щоб воно працювало.
Або хоч подивитись перший раз як то робиться.
не слухай теоретиків. там не все так просто. мені не в якому шиномонтажі нічого не поставили прийшлося їхати в великий сервіс міняти ленту і ніпель коли покришка спала
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Piter Cantrope
Забий на безкамерку, в нас половина катальців більше займаються сексом з нею ніж їздять.

Відправлено через 4 хвилини 10 секунд:
Hotspur: 18.08.2024 22:24 вилка не потрібна якщо дитина не займається МТБ з тренером
Плюс мільйон.
Через популярність МТБ нарід оскаженів катати по асфальту на двопідвісах. Це абсолютно безтолково: скучно і повільно.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 18.08.2024 22:38Це абсолютно безтолково: скучно і повільно.
може і не повільно але це треба гарну форму. я на МТБ їзжу коли мокро бо тупо безпечніше ніж гревел
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Я таки перебрав свій Specialized Allez 2019 року, підготовив його для поїздки у гори: поміняв троси і рубашки, поставив колісчата dt swiss pr1400, шини gp5000, ну і все помив/почистив/змастив.

Все ж раніше вєліки були кращі, все на механіці, обідні гальма, жодних батареєк і тд. І да, мені є з чим порівняти B-)
спойлер
Зображення
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

:gigi: Якщо на дальні дистанції, то напевно краще мати запасні камери. Якщо їздити неподалік свого житла і є варіант дотащити/довести вел до майстерні безкамерка нормальний варіант. Знову ж дивитись куди і по чому їздиш, якщо ризик проколів невисокий або це якісь дрібні проколи, то безкамерка закриває цю проблему. Не забувати доливати герметик і навіть якщо він герметик добре не спрацює, принаймі з підкачуванням можна буде доповзти назад 10-15 км. Правда завжди є ризик бокового широкого порізу, коли вже нічого не допоможе, тоді вже після такого пошкодження тільки камеру ставити. В мене так пішла гайти покришка, яка пройшла менше ніж через 200 км, при цьомузавжди виникає ціна питання бо безкамерка буде дорожче покришки+камери, плюс лента, плюс постійна доплата за герметик навіть якщо самому доливати. Я б сказав безкамерка придумана для таких лінивих як я, їздиш поки їздить, пробився ну фіг з ним, затягує, я так пару проколів зловив, не спрацював нормально герметик якось дотащився до дому/сервісу.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

wow_w: 18.08.2024 22:51Не забувати доливати герметик і навіть якщо він герметик добре не спрацює, принаймі з підкачуванням можна буде доповзти назад 10-15 км.
я так 115 км проїхав :gigi: нормально :gigi:
_VlaD_
Member

Повідомлення

dead_rat: 18.08.2024 19:11 VeronTheOne
Дискові гальма абсолютно не потрібні, у дитини мало ваги.
Нащо амортизація на асфальті? Та і на помірній пересічьонці теж не тррба.


Візьміть щось схоже на простий шоссер чи городський вєл.
У тебя профдеформация какая-то. Если бы в этой теме был Янукович, то он бы посоветовал покрытый позолотой вел с золотым стульчаком. Ну и чтобы вензеля золотые были по периметру рамы. У тебя такой же загон, но в другую сторону.

Шоссер
Минимум веса
Ровный асфальт
Скорость
Вкручивать с глазами на лоб


Что я пропустил?
Востаннє редагувалось 18.08.2024 23:54 користувачем _VlaD_, всього редагувалось 4 разів.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 18.08.2024 22:44Все ж раніше вєліки були кращі, все на механіці, обідні гальма, жодних батареєк і тд. І да, мені є з чим порівняти
мені дискову механіку простіше налаштовувати ніж гідравліку але гідравліка таки краще.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
_VlaD_: 18.08.2024 23:51У тебя профдеформация какая-то. Если бы в этой теме был Янукович, то он бы посоветовал покрытый позолотой вел с золотым стульчаком. Ну и чтобы вензеля золотые были по периметру рамы.
він їздить більше всіх в цій темі хоча його поради по МТБ я б не слухав
_VlaD_
Member

Повідомлення

Hotspur: 18.08.2024 23:54він їздить більше всіх в цій темі хоча його поради по МТБ я б не слухав
Да я в курсе. У немцев там и дороги другие. И с фига ли в этой теме должны быть только спортсмены? Тема про велосипед, а не про спортивных немцев.
Он не воспринимает велосипед с диаметром шин меньше 26 дюймов и все советы сводятся к тому, что надо легкий шоссейный вел, на котором надо вкручивать по ровной трассе. Даже если вопрос был о том, как лес по грунтовке проехать, отбиваясь палкой от волков. Он непробиваем.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_VlaD_: 18.08.2024 23:57
Hotspur: 18.08.2024 23:54він їздить більше всіх в цій темі хоча його поради по МТБ я б не слухав
Да я в курсе. У немцев там и дороги другие. И с фига ли в этой теме должны быть только спортсмены? Тема про велосипед, а не про спортивных немцев.
Он не воспринимает велосипед с диаметром шин меньше 26 дюймов и все советы сводятся к тому, что надо легкий шоссейный вел, на котором надо вкручивать по ровной трассе. Даже если вопрос был о том, как лес по грунтовке проехать, отбиваясь палкой от волков. Он непробиваем.
Ти не повіриш де я катав на шоссері ;) і грунтовки поки вони не стали повною багнюкою теж.

А на умовному гревелі можна проїхати взагалі все. То у вас деформація від МТБ на асфальті
Відповісти