Продуктивність AMD Ryzen 9000 може обмежувати баг Windows 11

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

Я користувався Win 11 десь з півроку, помітив, що копіювання (великих файлів) якесь повільне дуже, між двома SSD. Повернувся на Win 10 - проблема зникла.
Також вайфай не відвалюється на рівному місті.
X3, зараз всі корпораціі обрали шлях "enshitification", походу...
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Карочи, посоны, я тут протестировал разницу в производительности при запуске с ярлыка на столе и с ехе-щки из папки, жмите колокольчик, ставти лойс, чтобы появилась ссылка на видио достаточно за полчаса перед сном [читать дальше]
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

KimRomik: 16.08.2024 17:12 Ось чому я досі сиджу на 10 :shuffle:
І я. І не тільки через подібне, а ще й через незрозуміло навіщо зариті звичні функції, в контекстному меню і порізані можливості на панелі завдань й налаштуванні пуск. + пафосна обгордка ще більше контрастує з деякими вікнами з віндовс ХР чи 98
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Afit: 17.08.2024 00:14
KimRomik: 16.08.2024 17:12 Ось чому я досі сиджу на 10 :shuffle:
І я. І не тільки через подібне, а ще й через незрозуміло навіщо зариті звичні функції, в контекстному меню і порізані можливості на панелі завдань й налаштуванні пуск. + пафосна обгордка ще більше контрастує з деякими вікнами з віндовс ХР чи 98
Я для себе особисто давно вже зрозумів, якшо ти час від часу оновлюєш свою платформу на актуальну, то тут питання не в тому яка вінда подобається, зручніша тощо, а яка нє, все простіше, бо все давно заточене на те, шо одного разу ти стикнешся з необхідністю переходити на свіжішу ОС, бо не буде ні актуальних драйверів, ні підтримки версій софта, тому це питання лише часу коли ти будеш ВИМУШЕНИЙ перейти, бо не буде банально ніякої підтримки і рано чи пізно оновлюватися прийдеться, якшо ти не поціновувач сидіння на одному й тому ж залізі по 10+ років :gigi:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator
Чисто тобі для розуміння. Протокол https, який створений в 2000 році, досі широко використовується і ще буде до тих пір, поки не винайдуть більш надійнішу та потужнішу альтернативу. Отже питання: навіщо відмовлятись від 10, яка поки що доказала свою надійність, на відміну від глючної 11? А в Пентагоні та ЦРУ напевно досі сидять на XP, бо їм важливо те, що може безперебійно працювати роками...
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Inquisitor: 16.08.2024 20:50 Я користувався Win 11 десь з півроку, помітив, що копіювання (великих файлів) якесь повільне дуже, між двома SSD. Повернувся на Win 10 - проблема зникла.
Також вайфай не відвалюється на рівному місті.
X3, зараз всі корпораціі обрали шлях "enshitification", походу...
Не міряв великі файли, але маленькі Linux копіює в 3-5 раз швидше, а видаляє в десятки раз швидше:
спойлер
ЗображенняЗображення
l-m
Member

Повідомлення

SergiusTheBest
Це від файлової системи дуже залежить, яких в Лінуксі набагато більше ніж одна єдина застаріла ntfs у Вінді.
Однак це показовий приклад стагнації та деградації інженерного потенціалу Майкрософт, які десятиліттями розробляли заміну ntfs, але так і не змогли.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

SergiusTheBest
А тепер спробуйте видаляти не в корзину, а відразу в null, тобто Shift-Del.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну как утверждают аналитики с западных интернетов, проблемы зен5 в Виндоус исключительно в сыром коде и не корректной парковке ядер(старое зло вернулось) что приводит к задержке общения между ядрами до 96мс что в два раза больше чем у 7000 линейке. Сколько терпеть до выхода патчей тоже не известно :lol: Ну за парковку скажу что проблема далеко не нова, ещё на вин7 помню чудо фикс костыли с i7 вот уже и с райзенами 5800х3д она также присутствует на вин 11.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

daesz: 16.08.2024 19:41 Користуюсь з жовтня 2023 і немав досі жодних проблем :rolleyes:
Аналогічно, тільки десь з жовтня 2021 стоїть.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Rucha: 17.08.2024 11:19 А тепер спробуйте видаляти не в корзину, а відразу в null, тобто Shift-Del.
А я і видаляю не в корзину. Якщо подивитися, то там окремий пункт меню Move to Trash.
FastBullet
Member

Повідомлення

Цікаво, а от хтось дійсно оновиться заради якихось там 4-6 фпс))???
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Зато сейчас мы, не без помощи самой Майкрософт :gigi: , как нельзя ближе подобрались к адекватному использованию Linux для всех задач и в том числе игр. Это действительно ново, нужно в рамках гражданской инициативы всем по возможности переходить на линукс, чтобы увеличивать долю пользователей и привлекать все больше ресурсов. Думаю это теперь уже возможно :super:
Відповісти