Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 24.07.2024 16:42дуже швидка (не запланована) заміна:
Saddle MERIDA Comp SL
воно не широке ? які в тебе кістки і яка ширина сідла ?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

моє старе і рідне bontrager evoke 2 : 270мм , 140мм. І якшо чесно воно вузьковате було.

Жопо-кості. - важко поміряти, десь 120+))

Опис нового https://merida-bikes.com.ua/sidlo-merid ... ort-black/
І якшо чесно хотів взяти SL і вже ось тільки що помітив, шо сфейлився... бо взяв СС, а СС (ширше).
В магазині не було світла і я то візуально прикладався старе vs нове -- ну буквально трохи ширше мого (а я так і хотів враховуючи що рідне було трохи... вузьковате).
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 24.07.2024 17:25моє старе і рідне bontrager evoke 2 : 270мм , 140мм. І якшо чесно воно вузьковате було.

Жопо-кості. - важко поміряти, десь 120))

Опис нового https://merida-bikes.com.ua/sidlo-merid ... ort-black/
слухай ну для 120 кісток 155 сідло це дуже багато. в мене кістки 143 мм, сідла 158 та 145 мм. те що 145 мені в принципі зручніше ніж 158 але вони різних форм тому точно тут не скажеш
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Hotspur: 24.07.2024 17:40слухай ну для 120 кісток 155 сідло це дуже багато. в мене кістки 143 мм, сідла 158 та 145 мм. те що 145 мені в принципі зручніше ніж 158 але вони різних форм тому точно тут не скажеш
я ж кажу - я не побачив, що взяв "СС" (по сайту воно 155м, а по факту 150)

це вже як запостив фотки - помітив цей косяк. Чисто візуально, ну так трохи ширше воно але зовсім на мізер і не катастрофа.

Кароче буду пробувати... якшо виявиться широким по відчуттям і буде "терти" і не зможу звішуватись назад за сідло, то заміню потім на SL (воно 143мм).

p.s блекаут в магазині "допоміг купити" не SL а СС. Ну вже що є... і може воно на краще) бо повторюсь ше раз - рідне ну буквально трохи вузьковате.

Ось попробував "звішуватись" назад за сідло - ніби норм по ширині. Старе слизьке, а на новому покритя трохи чіпляється до штанів, не критично.

ось порівняв New vs Old
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

merida comp cc офігенне сідло за свої гроші :up: я ним був дуже задоволений.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 24.07.2024 18:46Кароче буду пробувати... якшо виявиться широким по відчуттям і буде "терти" і не зможу звішуватись назад за сідло, то заміню потім на SL (воно 143мм).
ну покатаєшся розкажеш. тут все досить індивідуально
agronomist
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Привіт всім.
Признаю, що не спец в покатушках, прошу не кидатись помідорами.
Підкажіть будь-ласка по змазкам системи пластик- метал (редуктор мотор колеса).
Розумію, що дофіга всього різного спеціалізованого за бешені бабки, та мені дупу возити на роботу/з роботи і хотілось би не розвалити велик, при цьому потративши небагато грошей і зрозуміти саму логіку.
От питання: літієва можна/нізя, де люмінь?
Хадо рекомендують на полісечовині "Hi speed 2", яке витримує бєшені швидкості і не розкладає пластик.
Також радять Unigrease 2" на кальцієвий основі . Не боїться води, хороша адгезія і висока температура роботи.
Пробував літієве в спреї з PTFE. Класна штука, але краще воно було б у тубі)

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
Сьогодні захрумтів підшипник переднього колеса, і розумію, що розбирати треба усьо, і мастити треба буде усьо, після того, як найду і заміню, що хрустить :rotate: .
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

agronomist: 01.08.2024 21:09От питання: літієва можна/нізя, де люмінь?
не треба

Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
agronomist: 01.08.2024 21:09Також радять Unigrease 2" на кальцієвий основі
так шось таке. я використовую DIVINOL FETT TOP 2003 - Напівсинтетичне кальцієво-мильне мастило для підшипників та центральних систем мастила для застосування у складних умовах: висока вологість, вплив солоної води, ударні навантаження.

Дуже сподобалася велосипедистам та замінила на ринку дорожчі аналоги.

Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
agronomist: 01.08.2024 21:09Сьогодні захрумтів підшипник переднього колеса
скинь байк і шо там стоїть ради цікавості
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Вітаю шановне панство!

Не нехтуйте шоломом! Сьогодні брав участь у гонці і добряче розклався на асфальті. Встав доволі цілим лише з подряпинами, перевіривши шолом… барабанна дріб… він розбитий на затилку! Якби не він, то хто зна як би повернулися справи.

Найкраща реклама для Abus Airbreaker.
Бережіть себе ;)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

agronomist: 01.08.2024 21:09Підкажіть будь-ласка по змазкам системи пластик- метал (редуктор мотор колеса).
Розумію, що дофіга всього різного спеціалізованого за бешені бабки, та мені дупу возити на роботу/з роботи і хотілось би не розвалити велик, при цьому потративши небагато грошей і зрозуміти саму логіку.
Тут краще брати по рекомендації виробника або перевірених майстрів. Навіть дуже дороге мастило буде принципово дешевше за потенційну заміну редуктора (який ще треба знайти).
agronomist: 01.08.2024 21:09 От питання: літієва можна/нізя, де люмінь?
Можна. Але якщо у вузол ймовірне потрапляння води, бажано контролювати.
Або взяти шприц того же дівінолу у перевірених продавців (але він густий, що не всюди зручно и придатно)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

dead_rat: 04.08.2024 21:24
Не нехтуйте шоломом!
Ну це правда. Добре що все обійшлось.

Товариство, я чував тут люди радили камери з герметиком. А порадьте такі. 700x40. Але щоб тут у нас взяти, а не везти десь далеко.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Piter Cantrope: 06.08.2024 17:07
dead_rat: 04.08.2024 21:24
Не нехтуйте шоломом!
Ну це правда. Добре що все обійшлось.

Товариство, я чував тут люди радили камери з герметиком. А порадьте такі. 700x40. Але щоб тут у нас взяти, а не везти десь далеко.
Камери з герметиком то гемор ще той і не варте уваги, тільки перехід на безкамерку має сенс. :teacher:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 06.08.2024 17:07Товариство, я чував тут люди радили камери з герметиком. А порадьте такі. 700x40. Але щоб тут у нас взяти, а не везти десь далеко.
я їздив але це досить спірна штука. від маленького воно рятує але велике ні

Відправлено через 13 хвилин 40 секунд:
_Andrik_: 06.08.2024 17:14Камери з герметиком то гемор ще той і не варте уваги, тільки перехід на безкамерку має сенс.
жити з ним можна але безкамерка краще
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Hotspur: 06.08.2024 19:00
Piter Cantrope: 06.08.2024 17:07Товариство, я чував тут люди радили камери з герметиком. А порадьте такі. 700x40. Але щоб тут у нас взяти, а не везти десь далеко.
я їздив але це досить спірна штука. від маленького воно рятує але велике ні

Відправлено через 13 хвилин 40 секунд:
_Andrik_: 06.08.2024 17:14Камери з герметиком то гемор ще той і не варте уваги, тільки перехід на безкамерку має сенс.
жити з ним можна але безкамерка краще
Камеру викинути залишиться якщо герм не урятує , а він , як ти кажеш, у більшості випадків не рятує , а з безкамеркою інша справа . Мало того , що навіть моцні проколи тримає , то після жесті на крайняк туж камеру можна поставити , щоб до місця дислокації доїхати. :beer:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 06.08.2024 22:02 а з безкамеркою інша справа . Мало того , що навіть моцні проколи тримає , то після жесті на крайняк туж камеру можна поставити , щоб до місця дислокації доїхати.
в мене була історія що я на порізаній покришці треба зранку було їхати 100 км, покришку міняти вже немає коли, тупо долив герметику і поїхав. Воно герметик травило звичайно і сильно але нічого, 100+ км проїхав. не вбився. все чудово. ніяка камера так не зможе
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
В неділю була гонка, з трьох проколів безкамерки для двох настав фініш - нічого не залаталося і зійшли з дистанції. В третього залаталося лише завдяки тому, що шматок скла застряг у шині - витягнув скло і все, латав потім якось.

Так що тут як повезе.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

dead_rat: 06.08.2024 22:32 Hotspur
В неділю була гонка, з трьох проколів безкамерки для двох настав фініш - нічого не залаталося і зійшли з дистанції. В третього залаталося лише завдяки тому, що шматок скла застряг у шині - витягнув скло і все, латав потім якось.

Так що тут як повезе.
Начебто тема про велоси , але асфальт і гори це інші планети, інші покришки та і взагалі все інакше працює . На своєму байку, на асфальті тільки один сценарій пробиття покришки , це жорстко по сходах спуститися. Страшно уявити ,що буде з шосо/гревел та тьху тьху ашаном :gigi:. А зі спиною :puzzle:
Як щось , то нікого не хотів образити :beer:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 06.08.2024 22:32 Hotspur
В неділю була гонка, з трьох проколів безкамерки для двох настав фініш - нічого не залаталося і зійшли з дистанції. В третього залаталося лише завдяки тому, що шматок скла застряг у шині - витягнув скло і все, латав потім якось.

Так що тут як повезе.
в тебе тиск сильно більший і покришки легші
p0_x_1
Junior

Повідомлення

Панове, підкажіть, чи є сенс ставити антипрокольну стрічку між камерою та покришкою? З варіантів як зберегти собі час від власноруч поклейки камери після кожної покатушки бачу лише або герметик в камеру лити, або стрічку цю спробувати. Вона наче тонка (0,5мм), але не пробивається та тягнеться, до того ж важить небагато. Чи є тут хто ставив таке?
Gavri1a
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків-Полтава

Повідомлення

сорі якщо вже було))

https://www.facebook.com/reel/852167293533873
Відповісти