Огляд та тестування портативної ігрової консолі MSI Claw

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Grava
Ну так это так и есть. Или на свитч есть ведьмак, мафия, форза, дум или ещё что-то похожее?
И кстати игры тоже на свитч по 5-10 долларов? Сейчас в Стиме Рдр2 300 грн. Много игр на свитч по таким ценам?
starinfo
Member

Повідомлення

ALT-F13: 25.07.2024 04:41 starinfo
Про IPS сам писав, згоден. Автономність - на рівні конкурентів, і поки там не буде 5 годин в грі, дива не вийде - про це теж писав.

Відправлено через 2 години 6 хвилин 3 секунди:
_clawfinger_: 24.07.2024 14:09Не маю більше а ні часу, а ні бажання. З цього моменту автор його "опуси" разом з недолугими коментарями їдуть в чорний список.
На все добре.
Кайф же! Стільки часу мені зекономив надалі.
Я просто не розумію чому ви пишете що вам умовні 720р замало... для 7 дюймового екрану
далі ж все-рівно доводиться апскейлити і натягувати сову на глобус
да і в загалі нащо 1080р на 7 дюймах? воно ж дуже вбиває продуктивність
для порівняння приведу що я тестуав одну і ту саму гру на леновчику х230 з хд-реді і т480 з 1080р, так воно по фепесам однакове, так, у інтела погані відюхи, але ж наче різниця в декілька поколінь.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
The_Rusik: 25.07.2024 08:50 Grava
Ну так это так и есть. Или на свитч есть ведьмак, мафия, форза, дум или ещё что-то похожее?
И кстати игры тоже на свитч по 5-10 долларов? Сейчас в Стиме Рдр2 300 грн. Много игр на свитч по таким ценам?
на сич є возьмак 3, 1й РДР, там навіть хогвартс легасі викатили
але ціни на все космос, або перепрошивка консолі)
питання в тому що воно там вигляда як картопля бо залізо в самому сичу було старе навіть на момент виходу консолі
і це на мій погляд основний мінус консолі що її роблять з чогось і палок, а продають як консоль
Востаннє редагувалось 25.07.2024 09:22 користувачем starinfo, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

The_Rusik: 25.07.2024 08:50 Ну так это так и есть. Или на свитч есть ведьмак, мафия, форза, дум или ещё что-то похожее?
Есть все, кроме форзы :gigi:
The_Rusik: 25.07.2024 08:50 И кстати игры тоже на свитч по 5-10 долларов? Сейчас в Стиме Рдр2 300 грн. Много игр на свитч по таким ценам?
Во-первых, свич намного дешевле.
Во-вторых, есть вторичный рынок картриджей. Купил-поиграл-продал с минимальными потерями.
И есть чипирование для принципиальных пиратов экономистов.
starinfo
Member

Повідомлення

waryag: 25.07.2024 09:19
The_Rusik: 25.07.2024 08:50 Ну так это так и есть. Или на свитч есть ведьмак, мафия, форза, дум или ещё что-то похожее?
Есть все, кроме форзы :gigi:
The_Rusik: 25.07.2024 08:50 И кстати игры тоже на свитч по 5-10 долларов? Сейчас в Стиме Рдр2 300 грн. Много игр на свитч по таким ценам?
Во-первых, свич намного дешевле.
Во-вторых, есть вторичный рынок картриджей. Купил-поиграл-продал с минимальными потерями.
И есть чипирование для принципиальных пиратов экономистов.
ну... сич набагато дешевше бо в офф магазинах по 20к?
https://rozetka.com.ua/ua/nintendo_4549 ... 330836101/
да, сіряком возюкають по 12-14 + ціна на перепрошивку

з картриджами далеко не всім хочеться гратись і займатись перепродажею і тд
все ж набагато комфортніше коли в тебе є бібліотека онлайн і ти в будь який момент можеш скачати і перепройти ігри чи ні?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

starinfo: 25.07.2024 09:24ну... сич набагато дешевше бо в офф магазинах по 20к?
https://rozetka.com.ua/ua/nintendo_4549 ... 330836101/
да, сіряком возюкають по 12-14 + ціна на перепрошивку
На тій же розетці можна побачити 10,5к за лайт і 18к за олед.
Та й сіряк не така проблема, консоль досить надійна і легка в ремонті.
starinfo
Member

Повідомлення

waryag: 25.07.2024 09:39
starinfo: 25.07.2024 09:24ну... сич набагато дешевше бо в офф магазинах по 20к?
https://rozetka.com.ua/ua/nintendo_4549 ... 330836101/
да, сіряком возюкають по 12-14 + ціна на перепрошивку
На тій же розетці можна побачити 10,5к за лайт і 18к за олед.
та я ж написав що наче все можно, не сіряк був за 12 навіть десь знаходив
але від розетки вона одна і за 20к
тому мені незрозуміло з чим ви порівнюєте "значно дешевше", з деком на тій же розетці за космічні 30+
чи з асюс яка до 20к може коштувати?
де ж значність?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

The_Rusik: 25.07.2024 08:50Или на свитч есть ведьмак, мафия, форза, дум или ещё что-то похожее?

Ви не повірите, але є і скайріми і відьмаки і думи і вулфенштейни і кукурузіси і біошоки і метро і рдр і ще багато чого портували. Вчора пограв кілька годин у Dying Light та ремастер Diablo 2. А Ви і далі можете думати про одного маріо. Також можете не вірити, але розпродажі є у нінтендо :eek: Хоча цінник всеодно вищий.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

starinfo: 25.07.2024 09:15Я просто не розумію чому ви пишете що вам умовні 720р замало... для 7 дюймового екрану
далі ж все-рівно доводиться апскейлити і натягувати сову на глобус
да і в загалі нащо 1080р на 7 дюймах? воно ж дуже вбиває продуктивність
Все ж таки апскейлити треба в найскладніших випадках.

Чому замало 720p? Питання звичної pixel density. Тому що зараз смартфон з екраном між 6 та 7 дюймів - найтиповіший девайс, який взагалі людина тримає і дивиться в екран. І там екрани "біля 720p" це або щось десятилітньої давнини, або дуже-дуже дешеве. Відповідно, не дуже надихає подібне і в консолях.

Щось виглядає так, що через пару років вбудована графіка таки дійде до рівня, на якому це не буде вже так турбувати. Ще б таким консолям якось потроїти батарею, не перетворюючи пристрій в цеглину по вазі і буде мобільне ігрове щастя нарешті без компромісів :lol: Поки нє.
starinfo
Member

Повідомлення

ALT-F13: 27.07.2024 03:56
starinfo: 25.07.2024 09:15Я просто не розумію чому ви пишете що вам умовні 720р замало... для 7 дюймового екрану
далі ж все-рівно доводиться апскейлити і натягувати сову на глобус
да і в загалі нащо 1080р на 7 дюймах? воно ж дуже вбиває продуктивність
Все ж таки апскейлити треба в найскладніших випадках.

Чому замало 720p? Питання звичної pixel density. Тому що зараз смартфон з екраном між 6 та 7 дюймів - найтиповіший девайс, який взагалі людина тримає і дивиться в екран. І там екрани "біля 720p" це або щось десятилітньої давнини, або дуже-дуже дешеве. Відповідно, не дуже надихає подібне і в консолях.

Щось виглядає так, що через пару років вбудована графіка таки дійде до рівня, на якому це не буде вже так турбувати. Ще б таким консолям якось потроїти батарею, не перетворюючи пристрій в цеглину по вазі і буде мобільне ігрове щастя нарешті без компромісів :lol: Поки нє.
тому що вам пікселі шось там ріжуть, але мило з апскейлу нічого не ріже і через скікись там років можливо ви вангонули що щось там буде і встройка зможе нормально гратись на мінімалках в 1080р зараз треба страждати і грати в 1080р бо якось так
я все вірно описав?
я дивився огляд на іншому ютуб каналі, конкретно цей клоун жере в мінімальці більше ніж стім бек в балансі
а фепеси якраз при 720р в іграх стають на диво іграбельні, зникають статери і тд. так нащо це все?
ви просто не можете написати що дійсно 1080р тут непотрібно бо не вистачає продуктивності?
ви підморгніть якщо вам це забороняють сказати хоч чи у вас контракт
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

starinfo: 27.07.2024 23:39ви підморгніть якщо вам це забороняють сказати хоч чи у вас контракт
За 22 роки IT-журналістики я не написав жодної статті, в якій би не висловлював чесно свої думки.
starinfo: 27.07.2024 23:39я все вірно описав?
Ні, перечитайте ще раз, подумайте.
starinfo: 27.07.2024 23:39а фепеси якраз при 720р в іграх стають на диво іграбельні
А в 640х480 ще краще, то може так грати? Рекомендую одразу тоді переходити до Duke Nukem 3D, для аутентичності відчуттів.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ALT-F13: 29.07.2024 04:13Ні, перечитайте ще раз, подумайте.
Ви прямо пишете про вкрай незадовільний рантайм, але відкидаєте простий очевидний спосіб його збільшення.
ALT-F13: 29.07.2024 04:13А в 640х480 ще краще, то може так грати?
Ще краще, і це був гарний варіант для старих мобільних консолей. А зараз залізо дозволяє робити нормально в 720(800)р.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

В целом вернулись к тому, что лучше чем стим дек еще не сделали.
Это как айфон и андроид. У андроида лучше на бумаге процессор 24 ядерный, экран 8к, куча оперативы 128гб, камера 200мп прям весь такой крутой. Но айфон за счет софта стабильнее, плавнее и в целом лучше.
Так и со стим дек, за счет софта лушче этих подделок.
starinfo
Member

Повідомлення

ALT-F13: 29.07.2024 04:13
starinfo: 27.07.2024 23:39ви підморгніть якщо вам це забороняють сказати хоч чи у вас контракт
За 22 роки IT-журналістики я не написав жодної статті, в якій би не висловлював чесно свої думки.
starinfo: 27.07.2024 23:39я все вірно описав?
Ні, перечитайте ще раз, подумайте.
starinfo: 27.07.2024 23:39а фепеси якраз при 720р в іграх стають на диво іграбельні
А в 640х480 ще краще, то може так грати? Рекомендую одразу тоді переходити до Duke Nukem 3D, для аутентичності відчуттів.
я все розумію, але якшо ж воно не тягне ті 1080р, що робити?
+ воно не оптимізоване по енергохарчуванню
і тут якби хотілось сказати що все можно терпіти бо ціна гарна... але... є ж але
за ці гроші можно купити ноут з 3050, так може без 24 чи скіки там ядер процесору, але не всім воно треба

тому я мабуть незрозумію ваші оці спроби написати що 1080р файно і на цьому мабуть треба завершувати бо аргументації немає
Відповісти