Apple iPhone, iPod, iPad - відгуки, поради, інфа

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Emmster
Member

Повідомлення

Думаю перейти на айфон з андроїда, але не можу знайти нормальної програми для прослуховування саме аудіокниг на айос. Тобто стандартні музичні плеєри під цю справу не підходять, у них немає необхідного функціоналу на кшталт прискореного відтворення та таймера сну, не кажучи вже про зручне сортування файлів в одну книгу. Також не підходять додатки, всередині яких качаєш і слухаєш аудіокниги (за гроші або безкоштовно з рекламою, неважливо), тому що в таких додатках практично ніколи немає тих книг, які я слухаю. Потрібна саме програма, де можна слухати завантажені особисто з ноутбука аудіокниги. Такий додаток на андроїді є, але ж його чомусь немає для айфона.

Якщо хтось знає такі додатки, підкажіть, будь ласка :)
DivomUA
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

MP3 Audiobook Player Pro
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Кто-то знает где купить дешевле 15 pro max? В идеале с оплатой частями хотя бы на 6 мес, все дают на 3 мес смотрю. И есть ли разница между серыми с гарантией 1-3 месяца и официальными с гарантией 12 мес? Я сомневаюсь что с ними может что-то случится, тем более до года, поэтому переплачивать за гарантию особого смысла не вижу.
И есть ли смысл брать сейчас или подождать 16й, чтобы 15й подешевел? Мне кажется не сильно они и дешевеют, скорее всего курсом может нивелироваться.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 23.06.2024 20:34 Кто-то знает где купить дешевле 15 pro max? В идеале с оплатой частями хотя бы на 6 мес, все дают на 3 мес смотрю. И есть ли разница между серыми с гарантией 1-3 месяца и официальными с гарантией 12 мес? Я сомневаюсь что с ними может что-то случится, тем более до года, поэтому переплачивать за гарантию особого смысла не вижу.
И есть ли смысл брать сейчас или подождать 16й, чтобы 15й подешевел? Мне кажется не сильно они и дешевеют, скорее всего курсом может нивелироваться.
Знаю два випадки коли люди міняли в Києві офіційні Iphone по гарантії, тому що був заводський брак(проявилось протягом тиждня користування). Вони були офіційними, тому після десь місяця очікування зі штатів приходила заміна у вигляді абсолютно нового девайсу. У випадку сірого скоріше за всі будуть ремонтувати.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Emmster: 18.06.2024 20:39 Думаю перейти на айфон з андроїда, але не можу знайти нормальної програми для прослуховування саме аудіокниг на айос. Тобто стандартні музичні плеєри під цю справу не підходять, у них немає необхідного функціоналу на кшталт прискореного відтворення та таймера сну, не кажучи вже про зручне сортування файлів в одну книгу. Також не підходять додатки, всередині яких качаєш і слухаєш аудіокниги (за гроші або безкоштовно з рекламою, неважливо), тому що в таких додатках практично ніколи немає тих книг, які я слухаю. Потрібна саме програма, де можна слухати завантажені особисто з ноутбука аудіокниги. Такий додаток на андроїді є, але ж його чомусь немає для айфона.

Якщо хтось знає такі додатки, підкажіть, будь ласка :)
Якщо потрібно саме не куплені в умовному Абукс, а завантажені колись на ноут, то слухаю в стандартному застосунку для iOS "Books". Там є і таймер, і регулювання швидкості, і колекції.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання.
Питання :
програма локатор -> люди ( добавив малих і жінку ) -> старшого малого бачу , а жінку і меншого ( показує -- може бачити вашу геолокацію , запрошення надіслано ) не можу бачити . В них чомусь там номер тел не підтягує...
Хто в курсі , як виправити ?
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Доброго дня. Надумали замінити свої Realme 6 PRO на нові телефони. Вирішили спробувати щось із Apple. Через різні причини (економічні, політичні) в країні зупинили свій погляд на iPhone 12 (на 128-256 Гб) або iPhone 13 (на 128 Гб).
Подивились порівняння різні, статті..

У старих телефонів батарея більше на ~1500 мА·год (можливо тут є власники iPhone 12/13 та підкажуть що по автономності, бо старий заряджаю 1-3 рази на день)
Також ОЗП у старих 8 ГБ проти 4 ГБ у iPhone (хоча може на продуктивність iPhone це і не впливає).

Коротше, буду вдячний за поради у виборі телефону, з власного досвіду.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

glumak
Якшо сильно хвилює батарея, то краще дивитись на Pro Max. Краще брати новіші - довше буде підтримка, та при необхідності не буде проблем з заміною батареї чи ремонту.

Особисто я був задоволений як 11м звичайним (перший Iphone який навчився нормально фотографувати) так і 13pro. Батарея не критична, бо завжди можна підзарядити поки сидиш за компом/від банки/в авто. Сучасні телефони на Андроїді швидше заряджаються (але і батарея вбивається) а на IOS краще засинають, та не висаджують батарею поки не користуєшся. Тому +- те саме і виходить, сильно не напрягає.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

А я ще перепрошую, можливо, не в цю тему...
спойлер
Натрапив на магазин техно їжак, а там ціна на нові iPhone дуже приємна. Більше того, навіть якісь "б-ушки" є ..
Хтось купував тут? Не гірше того ж комфі?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

glumak: 24.07.2024 00:28 А я ще перепрошую, можливо, не в цю тему...
спойлер
Натрапив на магазин техно їжак, а там ціна на нові iPhone дуже приємна. Більше того, навіть якісь "б-ушки" є ..
Хтось купував тут? Не гірше того ж комфі?
На них підписаний давно . Там досить багато цікавих оглядів. Не виглядає на кидалово :shuffle:
спойлер
https://youtube.com/@tehnoyizhak?si=8WydTzpG9jDC2oPm
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Взяв у друга iPhone 13, протестувати камеру... Ну, що сказати, відео з основної і фронталки, 4к\фулл нд зі стабою звісно круто.
АЛЕ я б не сказав, що фото на iPhone 13 прямо краще ніж на мій Realme 6 PRO. Тепер такі змішані відчуття, так горів 13-м, а тут познімав і тепер у роздумах :-/
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

glumak: 24.07.2024 15:59 Взяв у друга iPhone 13, протестувати камеру... Ну, що сказати, відео з основної і фронталки, 4к\фулл нд зі стабою звісно круто.
АЛЕ я б не сказав, що фото на iPhone 13 прямо краще ніж на мій Realme 6 PRO. Тепер такі змішані відчуття, так горів 13-м, а тут познімав і тепер у роздумах :-/
Взагалі саме перехід Android на IOS наврядчи хтось робить через фото. Занадто багато інших змін, тому для мене це виглядало б дуже дивно.

Щодо фото. Ще дивлячись як ви перевіряли. Якщо ваші сценарії використання в день фото "людини біля чогось цікавого", а потім дивитись на неї з того ж екрану телефону, то можна взагалі не побачити різницю. Якщо там гарні алгоритми обробки, може і ввечері норм буде. Я багато разів(сотні фоток на протязі року) порівнював 13про з Xaiomi 11t pro і в умовах поганої освітленості останній давав фотки такі собі як по різкості так і по кольорам. Але людина задоволена, тому що це все смаковщина.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Emmster: 18.06.2024 20:39 Думаю перейти на айфон з андроїда, але не можу знайти нормальної програми для прослуховування саме аудіокниг на айос. Тобто стандартні музичні плеєри під цю справу не підходять, у них немає необхідного функціоналу на кшталт прискореного відтворення та таймера сну, не кажучи вже про зручне сортування файлів в одну книгу. Також не підходять додатки, всередині яких качаєш і слухаєш аудіокниги (за гроші або безкоштовно з рекламою, неважливо), тому що в таких додатках практично ніколи немає тих книг, які я слухаю. Потрібна саме програма, де можна слухати завантажені особисто з ноутбука аудіокниги. Такий додаток на андроїді є, але ж його чомусь немає для айфона.

Якщо хтось знає такі додатки, підкажіть, будь ласка :)
Пробуйте стандартну програму Books.

Відправлено через 7 хвилин 29 секунд:
glumak: 23.07.2024 14:04 Доброго дня. Надумали замінити свої Realme 6 PRO на нові телефони. Вирішили спробувати щось із Apple. Через різні причини (економічні, політичні) в країні зупинили свій погляд на iPhone 12 (на 128-256 Гб) або iPhone 13 (на 128 Гб).

Подивились порівняння різні, статті..

У старих телефонів батарея більше на ~1500 мА·год (можливо тут є власники iPhone 12/13 та підкажуть що по автономності, бо старий заряджаю 1-3 рази на день)
Також ОЗП у старих 8 ГБ проти 4 ГБ у iPhone (хоча може на продуктивність iPhone це і не впливає).

Коротше, буду вдячний за поради у виборі телефону, з власного досвіду.
Два роки з Iphone 13. Нічого поганого сказати не можу. Все працює добре. Батарея живе день спокійно, показує 88% здоровʼя. З фото не граюся, як і в ігри. Трохи напружує багатозадачність, з якою погано в IOS. Може я щось не знаю, але юзати нормально той же вайбер у фоні не може. Тобто, хочеш говорити і бачити людину, і водночас щось дивитись в неті, згортаєш у фон, і зображення пропадає в тебе і в людини. На Самсунгу з андроїдом, то працює все.
Кількість ОЗП тут немає сенсу порівнювати. IOS дуже оптимізована. Тому продуктивність буде висока. Ніяких глюків.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982: 24.07.2024 19:38 Трохи напружує багатозадачність, з якою погано в IOS. Може я щось не знаю, але юзати нормально той же вайбер у фоні не може. Тобто, хочеш говорити і бачити людину, і водночас щось дивитись в неті, згортаєш у фон, і зображення пропадає в тебе і в людини. На Самсунгу з андроїдом, то працює все.
Не знаюк як там вайбер, але в whatsapp все працює. Згортаєш додаток і бачиш в маленькому віконці людину(можна його рухати по екрану), а сам заходиш в інший додаток. Теж саме з Youtube. Називається фіча picture in picture. Вже не перший рік це працює.

https://www.youtube.com/watch?v=Ypjsdl7V5qE
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Bender911: 24.07.2024 21:55
Shandor1982: 24.07.2024 19:38 Трохи напружує багатозадачність, з якою погано в IOS. Може я щось не знаю, але юзати нормально той же вайбер у фоні не може. Тобто, хочеш говорити і бачити людину, і водночас щось дивитись в неті, згортаєш у фон, і зображення пропадає в тебе і в людини. На Самсунгу з андроїдом, то працює все.
Не знаюк як там вайбер, але в whatsapp все працює. Згортаєш додаток і бачиш в маленькому віконці людину(можна його рухати по екрану), а сам заходиш в інший додаток. Теж саме з Youtube. Називається фіча picture in picture. Вже не перший рік це працює.

https://www.youtube.com/watch?v=Ypjsdl7V5qE
Так, ютуб працює, а вайбер ні.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982: 24.07.2024 22:13 Так, ютуб працює, а вайбер ні.
Тому це проблема вайбера. Телеграм, Ватсап нормально працюють. В Ватсап це в беті запустили ще в 2022 році.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

А, зорієнтуйте ще в кількох питаннях. Передивились відоси, де в кожному говорять що майже всі норм проги платні. Чи так це насправді?

1. Наприклад програми для монтажу по типу капкат - є безкоштовні аналоги?
2. Щось, щоб можна було слухати музику без наявності інтернету (окрім apple music, з його підпискою за 5$)
3. +- адекватні та безкоштовні фото редактори?
4. (для таких унікальних людей, як я) iPhone спокійно відкриє мої старі фото там відео з Андроїду (формату jpg\mp4)? Чи є варік, що вони будуть відображатись як "якийсь не зрозумілий файл"?
5. Можливо, є якийсь базовий, обов'язковий набір підписок, без яких ліпше вже і не брати iPhone та залишитись на Андроїді?

Перепрошую, що зміг - загуглив, але знову ж таки, хотів би почути з реального досвіду.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

glumak: 26.07.2024 02:10 А, зорієнтуйте ще в кількох питаннях. Передивились відоси, де в кожному говорять що майже всі норм проги платні. Чи так це насправді?

1. Наприклад програми для монтажу по типу капкат - є безкоштовні аналоги?
2. Щось, щоб можна було слухати музику без наявності інтернету (окрім apple music, з його підпискою за 5$)
3. +- адекватні та безкоштовні фото редактори?
4. (для таких унікальних людей, як я) iPhone спокійно відкриє мої старі фото там відео з Андроїду (формату jpg\mp4)? Чи є варік, що вони будуть відображатись як "якийсь не зрозумілий файл"?
5. Можливо, є якийсь базовий, обов'язковий набір підписок, без яких ліпше вже і не брати iPhone та залишитись на Андроїді?
Залишайся на андроїді
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

7mindfields: 26.07.2024 02:22
glumak: 26.07.2024 02:10 А, зорієнтуйте ще в кількох питаннях. Передивились відоси, де в кожному говорять що майже всі норм проги платні. Чи так це насправді?

1. Наприклад програми для монтажу по типу капкат - є безкоштовні аналоги?
2. Щось, щоб можна було слухати музику без наявності інтернету (окрім apple music, з його підпискою за 5$)
3. +- адекватні та безкоштовні фото редактори?
4. (для таких унікальних людей, як я) iPhone спокійно відкриє мої старі фото там відео з Андроїду (формату jpg\mp4)? Чи є варік, що вони будуть відображатись як "якийсь не зрозумілий файл"?
5. Можливо, є якийсь базовий, обов'язковий набір підписок, без яких ліпше вже і не брати iPhone та залишитись на Андроїді?
Залишайся на андроїді

Дякую тобі за витрачений час та таку змістовну і розгорнуту відповідь ;)
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вспомнил своего старого босса, у которого на маке стоял виндовс :lol:. Никогда не понимал чумб которые граблями копают.
Відповісти