Нестабильная работа новой сборки на i9-13900K

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

kepsk1y
А винду не сносил/обновлял? Некоторым помогло из-за не до конца загруженных обновлений и драйверов. У некоторых logitech G hub выдавал эту ошибку, снос приложения помог.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ех, як я так люблю читати ессе в темі підбору заліза від власників інцела про те які в амуде не стабільні платформи, а потім щось вічно йде не так :gigi:
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kepsk1y
Кожну плашку тестував в різних каналах/слотах? З кожною із плашок по-одній (обидві браковані - ну це майже неможливо) теж помилки WHEA лізуть?
Бачу, що ліміт потужності 250W, спробуй обмежити на 200W на час тестування.

Ще можна погратися з SVID Behavior
kepsk1y
Junior
Звідки: Нововолынск

Повідомлення

Приехала новая память, все тоже самое - проц на помойку, как только проц набирает частоту 5ГГц сразу ошибки WHEA_ERROR

Отправлено спустя 47 секунд:
FANAT7
Новый, с магазина

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
Smok
Все нове, на гарантії, яка ще хардверна помилка, дохлий проц

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
FANAT7
Три рази міняв вінду, все та саме

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
daesz
Сам все життя сидів на ryzen + rx, минула зборка - 5700x + 6800xt, це моя перша і остання покупка інтела. Зараз здаю по гарантію і буде 7950x3d + x670

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Yaroslav
Вже що я тільки з процом не пробував і з лімітами і без лімітів, SVID всі перепробував абсолютно те саме

Отправлено спустя 5 минут 26 секунд:
daesz взяв інтел бо він на 6к гривень дешевший ніж 7950x3d но по потужності такий самий
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

kepsk1y
Попали на брак, це буває. Попросіть заміну проца просто. У АМД також буває брак, тому така справа... Шкода звісно часу, але не повезло просто :(

Але вирішувати вам
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kepsk1y: Yaroslav
Вже що я тільки з процом не пробував і з лімітами і без лімітів, SVID всі перепробував абсолютно те саме
Схоже, що брак :insane: Шкода. По-гарантії зможеш замінити?
Хоча я недавно взяв 13900К - так після андервольту (поставив SVID Best Case Scenario - стало набагато холодніше навіть на повітрі D15) це просто "божественний" проц :super:
А гарячий "дубовий" 13700К пішов малому у збірку на В760/DDR4, там аби якось працювало.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

kepsk1y
может быть и не Интел виноват а Асус, или производитель памяти...

Асус, например, не гарантирует что выбранная тобой память будет работать в их плате (они такой комплект не тестировали)
ДжиСкилл посмотри на их сайте, они твои планки тестировали с твоей материнкой?

Интел я не защищаю - они обосрались знатно

Материнку ты выбрал не лучшую для ДДР5, а это основа, она так-же виновата как процессор...

поэтому сборщики компьютеров и едят свой хлеб - они разгребают эти проблемы (основная масса)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kepsk1y: 10.07.2024 15:23 daesz
Сам все життя сидів на ryzen + rx, минула зборка - 5700x + 6800xt, це моя перша і остання покупка інтела. Зараз здаю по гарантію і буде 7950x3d + x670
Я не про вас, я про людей які проповідують стабільність інтела та нестабільність амуде у темах підбору. А на ділі як прийдеться - по в інтела все треба "докручувати" самому :D
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ну як варіант автор підсмажив КП проца в хмп профілі. На самому першому скріні бачу SA 1.3 і VDDQ TX (CPU VDDQ) 1.4. Це багато. Треба було одразу лапками тикнути ~ 1.18-1.22 + 1.25.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

WakeMe: 10.07.2024 17:58Ну як варіант автор підсмажив КП проца в хмп профілі.
Странно что у интела нет защиты от дурака, у амд вышла специальная обнова когда сгорело пару 3d камней, просто ограничили напругу на soc в 1.3v при включении expo/xmp, это год назад было, с тех пор каких то массовых проблем нет, мне в то время один форумчанин с интелом в профиле ванговал пол года жизни райзену, а оно вон чего, интелы начали гореть, моё имхо, эти все проблемы из-за конструкции сокета, проц бедолагу гнёт что коромысло, нагрев-синька-отвал, ужас
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Зазвичай проблема в тому, що мама "не тримає" високу частоту пам'яті бо мало шарів текстоліту. У вашої плати їх 8 тому досить дивно.
Востаннє редагувалось 10.07.2024 18:55 користувачем Ekz0rcyst, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 10.07.2024 18:48 Проблема в тому що мама не тримає таку високу частоту RAM, а причина в тому що шарів текстоліту меньше 8-ми.
https://rog.asus.com/motherboards/rog-s ... ifi-model/

8. И у него даже 4800 сыпет ошибками
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

DuckRider
Я вже побачив. Дякую.
kepsk1y
Junior
Звідки: Нововолынск

Повідомлення

WakeMe
Це остані тести, я тестувам і с дефолтом де VDDQ 1.1-1.2

Отправлено спустя 16 минут 8 секунд:
Lorichic
Я использовал специальное крепление, чтобы так сильно не гнуло, но оно не помогло
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

kepsk1y: 10.07.2024 23:53Я использовал специальное крепление
У тебе рамка на сокеті? Як сильно закрутив її?
korea
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kepsk1y: 09.07.2024 11:04 FANAT7
Заказал новую память, если не поможет, пересоберу пк, если и это не поможет, перейду на ам5. Файлы подкачки выключены. Это 100% не ГПУ, так как ошибки сыпет на тесте CPU+RAM
Це може впливати на стабільність, не факт що з перших секунд.. але якщо ще є бажання і можливість варто спробувати перевірити з включеними файлами.
kepsk1y
Junior
Звідки: Нововолынск

Повідомлення

korea
Пробував з включеними, я вже все пробував

Отправлено спустя 1 минуту 34 секунды:
WakeMe
Да, закрутив правильно - хрест-нахрест, не сильно
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WakeMe: 10.07.2024 17:58 Ну як варіант автор підсмажив КП проца в хмп профілі. На самому першому скріні бачу SA 1.3 і VDDQ TX (CPU VDDQ) 1.4. Це багато. Треба було одразу лапками тикнути ~ 1.18-1.22 + 1.25.
Це Інтел продає просто підсмажене в хлам лайно прямо до магазинів. А потім щось працює нестабільно :laugh: Ситуації с нестабільними процами неодинокі, але винен тут буде офк користувач чи вендор МП :rotate:
kepsk1y
Junior
Звідки: Нововолынск

Повідомлення

Donate
Брав в цифрі, сьогодні відправив назад по гарантії. Читав відгуки про їх гарантійний сервіc - це просто жах... До суду в разі чого вже готовий :)
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kepsk1y: Брав в цифрі, сьогодні відправив назад по гарантії. Читав відгуки про їх гарантійний сервіc - це просто жах... До суду в разі чого вже готовий :)
...В них Z690-E коштує під 22К :insane: Це вони тобі за такі гроші продали? А так-то магазин хороший, я в них купував ще 9900К, 13900К теж в них.
Відповісти