Выбор компьютерного кресла, стола и тп

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Tesseract
Member

Повідомлення

Street
Без озвученого бюджету важко щось радити. Але мабуть мінімум треба дивитись ERGO CHAIR 2, або навіть вживаний Aeron чи Leap v2, залежно від уподобань.
Також повністю підтримую ervinа, треба привчитися правильно сидіти, навіть якщо не зручно, і почати качати спину. Я уже п'ятий рік ходжу в спортзал і займаюсь з тренером, бо мав такі ж скарги як у вас. Під час карантину і початку війни доводилось робити перерви на кілька місяців, тому що спортзал не працював, і кожного разу протягом місяця дискомфортні відчуття в спині поверталися. Але поки продовжую займатись усе нормально, почуваюся повністю здоровим. Крім того, тренер каже, що тренувати лише одну спину не правильно і треба тренувати усе по трошки, тому мій зовнішній вигляд весь час покращується і на фоні інших відвідувачів залу я уже не виглядаю жмутком макаронин.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Прошло три месяца как сижу на новом кресле и очень им доволен, и внезапно начала чертовщина происходить :horror: Начало все люфтить, а потом болт вывалился. Переворачиваю кресло а там все болты повыкручивались сами :think: Погуглил, оказывается это обычная тема что болты надо подкручивать. Но я то не знал что "проблема самоослабления известна с начала промышленной революции, и в течение последних 150 лет" :lol: Когда это увидел у меня чуть не случился припадок от разрыва шаблонов, болты сами выкручиваются :laugh:
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Earanak: 27.04.2024 02:26 Прошло три месяца как сижу на новом кресле и очень им доволен, и внезапно начала чертовщина происходить :horror: Начало все люфтить, а потом болт вывалился. Переворачиваю кресло а там все болты повыкручивались сами :think: Погуглил, оказывается это обычная тема что болты надо подкручивать. Но я то не знал что "проблема самоослабления известна с начала промышленной революции, и в течение последних 150 лет" :lol: Когда это увидел у меня чуть не случился припадок от разрыва шаблонов, болты сами выкручиваются :laugh:
свое dxracer king за лет 7 ниразу не подкручивал, возможно болты нужно просто помазать синим loctite
Tesseract
Member

Повідомлення

Earanak
Коли збирав Ікею собі для роботи то там болти були вкриті чимось на зразок поліетилену, через який вони досить туго вкручувались у свої місця. Впевнений, що у найближчі кілька років вони не ослабнуть. Тому тут усі претензії до виробника, який поклав прибор на довговічність своїх виробів. Не здивуюся, якщо там і метал механізмів за рік чи два зітреться і щось перестане нормально працювати.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Smok: 27.04.2024 06:33возможно болты нужно просто помазать синим loctite
розумне рішення
KVM
Member

Повідомлення

Порадьте де можна приглянутись до столів. цікавлять кутові. Регулювання по висоті не обовзкове.
щось те що попадається - якесь примітивне.
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

KVM
Зробити під замовлення.
Dima+
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

взяв кресло нобел айкон (рост 180 см), поясница перестала болеть, жесткая плотность пены, ткань, лето +27 в комнате не прилипает и не потеет как на коже, до него было кресло анда сит кайзер 2...такое...
Rezako_89
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ребята, подскажите на счет кресла. Выбираю для:
1.Рост 186см, вес 72кг
2.Для работы 90%, для просмотров фильмов на кухне 10% :)
3.Бюджет - 13 000грн

Нашел 2 варианта:
1.Anda Seat Phantom 3 L - на нем сидел, одно из самых удобных в этом ценовом сегменте. Более дешевые модели пробовал, не понравились, то спинка не та, то скрипит.
2.ERGO CHAIR 2 - не сидел, т.к. нет шоурума в моем городе. Но вижу часто это кресло рекомендуют. Плюсы - куча настроек, можно под себя раз настроить и все . Но нужны ли все эти настройки, если я 10 лет сижу за простым офисным креслом за 50$. С виду кресло хлюпенькое. Андер все же более надежно выглядит.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rezako_89: 08.07.2024 22:36 Ребята, подскажите на счет кресла. Выбираю для:
1.Рост 186см, вес 72кг
2.Для работы 90%, для просмотров фильмов на кухне 10% :)
3.Бюджет - 13 000грн

Нашел 2 варианта:
1.Anda Seat Phantom 3 L - на нем сидел, одно из самых удобных в этом ценовом сегменте. Более дешевые модели пробовал, не понравились, то спинка не та, то скрипит.
2.ERGO CHAIR 2 - не сидел, т.к. нет шоурума в моем городе. Но вижу часто это кресло рекомендуют. Плюсы - куча настроек, можно под себя раз настроить и все . Но нужны ли все эти настройки, если я 10 лет сижу за простым офисным креслом за 50$. С виду кресло хлюпенькое. Андер все же более надежно выглядит.
В цьому випадку краще обирати дупой - те в якому посидів і сподобалось:)
Rezako_89
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Bender911: 08.07.2024 23:11
Rezako_89: 08.07.2024 22:36 Ребята, подскажите на счет кресла. Выбираю для:
1.Рост 186см, вес 72кг
2.Для работы 90%, для просмотров фильмов на кухне 10% :)
3.Бюджет - 13 000грн

Нашел 2 варианта:
1.Anda Seat Phantom 3 L - на нем сидел, одно из самых удобных в этом ценовом сегменте. Более дешевые модели пробовал, не понравились, то спинка не та, то скрипит.
2.ERGO CHAIR 2 - не сидел, т.к. нет шоурума в моем городе. Но вижу часто это кресло рекомендуют. Плюсы - куча настроек, можно под себя раз настроить и все . Но нужны ли все эти настройки, если я 10 лет сижу за простым офисным креслом за 50$. С виду кресло хлюпенькое. Андер все же более надежно выглядит.
В цьому випадку краще обирати дупой - те в якому посидів і сподобалось:)
Це я розумію :) Але хотів би послухати експертів щодо "ергономічних крісел". Бачу тут Ерго Хаїр 2 часто радять і всі хейтять ці "геймерські" крісла. Буду читати форум.
bodik
Junior
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Rezako_89: 08.07.2024 22:36 С виду кресло хлюпенькое. Андер все же более надежно выглядит.
Парадокс, на хлюпенькое гарантии дают три года, на андер 2 ) . Имхо - андер оверпрайснутый китай с большим рекламным бюджетом, подобрать что-то из "геймерских" аналогичное и сэкономить денег будет рациональнее.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Rezako_89
Обирав як раз сьогодні нове крісло на заміну оскільки в теперішнього, на жаль, підлокітники зламалися, хоча воно й прослугувало років 5-6 точно, мабуть не було розраховане на те, що хтось буде на підлокітниках ніби на брусах часом в кріслі під себе ноги підбирати.

Вирішив для себе знову ту ж саму модель https://rozetka.com.ua/ua/special_4_you ... nt=6974538 замовити, оскільки воно дійсно дуже приємне та м'яке, зручне за габаритами при 183 см зрості та вазі 83 кг, також дуже гідно витримало перший ковід коли я трішки піднабрав ваги до 98 кг :shuffle: При зрості 186 см все ще має непогано голову підтримувати. Насправді ще й непогано зберегло зовнішній вигляд при 2 котах вдома, які в ньому люблять лежати та з нього стрибати на полиці.

З недоліків - ну мабуть що влітку при 30+ градусах без кондиціонера може спина спітніти, проте взимку тепленько :) Та загалом читаючи коментарі навіть про найдорожчі ігрові крісла Anda за 21к грн, здивований великій кількості відгуків про скрип з першого тижня та непрацюючий газліфт через місяць-два. Так, газліфт просідає з часом, але це після 5-6 років активного майже щоденного користування, а інколи на ньому й дві людини сиділи одночасно. Можливо мені звісно просто з екземпляром пощастило свого часу.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rezako_89: 08.07.2024 22:36 Ребята, подскажите на счет кресла. Выбираю для:
1.Рост 186см, вес 72кг
2.Для работы 90%, для просмотров фильмов на кухне 10% :)
3.Бюджет - 13 000грн

Нашел 2 варианта:
1.Anda Seat Phantom 3 L - на нем сидел, одно из самых удобных в этом ценовом сегменте. Более дешевые модели пробовал, не понравились, то спинка не та, то скрипит.
2.ERGO CHAIR 2 - не сидел, т.к. нет шоурума в моем городе. Но вижу часто это кресло рекомендуют. Плюсы - куча настроек, можно под себя раз настроить и все . Но нужны ли все эти настройки, если я 10 лет сижу за простым офисным креслом за 50$. С виду кресло хлюпенькое. Андер все же более надежно выглядит.
https://kreslalux.ua/uk/kresla-operator ... gonomichne

Таке в них взяв.Після привикання зручне, норм підтримка поясниці на максимумі, сітка якісна, хоч і трохи хлюпиньке. Як пересів на нього з рейсера, рівніше статура стала, спочатку було трішки дивно, встаєш, і розумієш що спину рівно продовжуєш тримати, як на кріслі :)
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rezako_89

Як і колега вище брав крісло саме в Кріслалюкс, бо у них в Києві великий шоурум. Обрав Profim Xenon, зараз воно вже 21500 коштує, але там ї різні моделі, з різними цінами. Більше 3-х років задоволений ним. Витримує 120 Кг. Гарантія 5 років.

https://kreslalux.ua/uk/14-kresla-opera ... end-profim
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Earanak: 27.04.2024 02:26 Прошло три месяца как сижу на новом кресле и очень им доволен, и внезапно начала чертовщина происходить :horror: Начало все люфтить, а потом болт вывалился. Переворачиваю кресло а там все болты повыкручивались сами :think: Погуглил, оказывается это обычная тема что болты надо подкручивать. Но я то не знал что "проблема самоослабления известна с начала промышленной революции, и в течение последних 150 лет" :lol: Когда это увидел у меня чуть не случился припадок от разрыва шаблонов, болты сами выкручиваются :laugh:
Тут должна быть цитата в духе "я же говорил"

бегом на олх, там за 20к Аэрон продают: https://www.olx.ua/d/obyavlenie/krslo-a ... bserved_ad
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender911: 09.07.2024 13:20Обрав Profim Xenon, зараз воно вже 21500 коштує, але там ї різні моделі, з різними цінами. Більше 3-х років задоволений ним. Витримує 120 Кг. Гарантія 5 років.
я б вже ергохьюман брав за такі гроші

Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
Shaolin_Style: 09.07.2024 15:39бегом на олх, там за 20к Аэрон продают
ціна гарна але треба стан розуміти
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 09.07.2024 15:41
Bender911: 09.07.2024 13:20Обрав Profim Xenon, зараз воно вже 21500 коштує, але там ї різні моделі, з різними цінами. Більше 3-х років задоволений ним. Витримує 120 Кг. Гарантія 5 років.
я б вже ергохьюман брав за такі гроші
Можливо. Не в курсі про те на скільки зручний Ergo, немав можливість опробувати особисто. Але цю модель Profim перевірив я особисто і бачив декілка великих офісів які для ІТшників закупляли саме Profim через дуже гарні відгуки та живучість.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Shaolin_Style: 09.07.2024 15:39 бегом на олх, там за 20к Аэрон продают: https://www.olx.ua/d/obyavlenie/krslo-a ... bserved_ad
Ого шара

Отправлено спустя 1 минуту 31 секунду:
Bender911: 09.07.2024 16:04
Hotspur: 09.07.2024 15:41 я б вже ергохьюман брав за такі гроші
Можливо. Не в курсі про те на скільки зручний Ergo, немав можливість опробувати особисто. Але цю модель Profim перевірив я особисто і бачив декілка великих офісів які для ІТшників закупляли саме Profim через дуже гарні відгуки та живучість.
Я вже більше року сиджу за ERGOHUMAN ELITE 2 то все ок і зручно, з мінусів тіки знайшов невеликий люфт підголовника
Rezako_89
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Lekrs: 09.07.2024 09:42
Rezako_89: 08.07.2024 22:36 Ребята, подскажите на счет кресла. Выбираю для:
1.Рост 186см, вес 72кг
2.Для работы 90%, для просмотров фильмов на кухне 10% :)
3.Бюджет - 13 000грн

Нашел 2 варианта:
1.Anda Seat Phantom 3 L - на нем сидел, одно из самых удобных в этом ценовом сегменте. Более дешевые модели пробовал, не понравились, то спинка не та, то скрипит.
2.ERGO CHAIR 2 - не сидел, т.к. нет шоурума в моем городе. Но вижу часто это кресло рекомендуют. Плюсы - куча настроек, можно под себя раз настроить и все . Но нужны ли все эти настройки, если я 10 лет сижу за простым офисным креслом за 50$. С виду кресло хлюпенькое. Андер все же более надежно выглядит.
https://kreslalux.ua/uk/kresla-operator ... gonomichne

Таке в них взяв.Після привикання зручне, норм підтримка поясниці на максимумі, сітка якісна, хоч і трохи хлюпиньке. Як пересів на нього з рейсера, рівніше статура стала, спочатку було трішки дивно, встаєш, і розумієш що спину рівно продовжуєш тримати, як на кріслі :)
Підкажи, а чому не взяв ERGO CHAIR 2?
Відповісти