Скільки електроенергії ви використовуєте?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

Rucha
от я наглий до халяви(
і то була програма від ЄС https://forbes.ua/news/es-zakupit-dlya- ... 2022-10455

а в багатоповервці нашій 30 ламп накалювання так і є
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik: 25.06.2024 11:27 tablestikus
один з "фахівців" інтернет магазину, де я брав інвертор, каже, що вони пробували підключати зовнішній блок живлення на вхід сонячних панелей, але воно працює некорректно. "МРРТ відключає панелі, коли АКБ заряджений або не має споживання. А блок живлення буде постійно грітися, працювати. Генерація Ж з панелей - розсіюється в тепло"

Дивний коментар. Бо блок живлення видасть (повинен принаймні) видавати стільки (чи скільки зможе), скільки запросить інвертор.
Я не вкурсі логіки роботи сонячних панелей-сонячного інвертора, можливо я не так це розумію.
я тобі за те щоб аккумулятори ті замінити на зарядні станції які мають швидку зарядку
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik: 25.06.2024 15:30а в багатоповервці нашій 30 ламп накалювання так і є
у нас в доме лампы диодные продержались 2(!) раза по неделе. потом таинственным образом испарялись. кляті москалі свої дрг заслали, 100%
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 25.06.2024 12:34 трішки не по темі. Вот так заходиш на нп, точку видачі розетки, рандомний магазиньчик, офіс... а там кондиціонер на повну працює, зато електрика 3 через 3 , свідомі громадяни *лять... :-/
3 через 3 це ще й нормально, в Дніпрі 7 годин блекауту через 2 години світла зараз.
murzik
Member

Повідомлення

VBerezovsky
у ДТЕК графік для моєї адреси: гарантована відсутність від 9 до 12 годин. Гарантована наянвість - 6 годин. Інші 6-9 годин - плаваючі.
цікаво, вночі вимикають для економії імпорту?
murzik
Member

Повідомлення

VBerezovsky
З 6 вечора не має під Києвом.. могли б на годину хоча б вмикати всім по черзі, щоб помитися, пралку увімкнути...
П.с міні упс для роутера і ону тримається п'ять годин вже.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У Франківську 9-10 годин в сутку без світла. Зазвичай, мінімум 3 в ночі, остальні 6-7 після обіду/ввечір :/
murzik
Member

Повідомлення

Виконавчий директор "Енергоефективні міста України" Святослав Павлюк заявив, що всі квартири мають закупити енергообладнання на 3-4 тисячі доларів. Водночас він звинуватив українців у тому, що вони не готувалися до такого розвитку подій.
:lol:
спойлер
"Те, що ви не доплачували за електроенергію всі минулі ркои - вважайте, що ви їх складали в банку і тепер їх потрібно всі заплатити за нову систему енергопостачання. Я знаю, що їх не маю - ви їх проїли"
:laugh:

цікаво, скільки бойлерів в країні? якщо 1 мільйон бойлерів по 2 кВт, це 2 000 000 кВт*г = 2 ГІГАВАТА якщо увімкнути все одночасно
murzik
Member

Повідомлення

Корчьнський озвучив цифру 55 ГігаВат генерації до війни. Загуглив, так і є.
А нам розказують, що було 18, вибили 9, залишилося 9.
На днях казали, що є 12.
В новині де 55 пишуть що залишилося 20.

я про що - хтось пи*дить. І втрати капітальні.
І при необхідних 18 Ггвт і генерації 55 Ггвт , електроенергія повинна була коштувати копійки. Або ж давати величезні прибутки від експорту.
Країна можливостей .. .для олігархів.
https://www.epravda.com.ua/news/2024/06/5/714710/
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik: 05.07.2024 08:48 електроенергія повинна була коштувати копійки
Вона і коштувала копійки, ще й від бюджету дотації були щоб меньше собівартості купляло населення.
murzik
Member

Повідомлення

tablestikus
ех. старі добрі часи :-/
Відповісти