Дрони, FPV з чого почати

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Тот мавикоподобный летун и фпв это две большие разницы.

Учится летать в Liftoff и DRL
Первый дрончик - мобула 6 или 7
Пульты радиомастер попупулярные, но как по мне барахло(по качеству). Больше нравятся Таранисы 9
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Draqoon
Знайшов теж його, підписався :up:

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
DEVES
Дякую. По пульту тараніс х9д глянув - 7к уже багатувато, як для першого знайомства. Може буде наступним етапом.
А дрони узяв на олівець.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Dima4s: 24.12.2023 12:15Можете ссилку прямо які окуляри і дрона варто брати? якщо є вже пульт elrs
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для себе обрав набір BetaFPV Cetus Pro, достатньо недорого для повного комплекту щоб в приміщенні тренуватись. Пульт з Liftoff працює. Поки не розберешся що воно і як не хочеться купляти круті девайси. Крім того, як пишуть деякі люди, не всі здатні працювати з FVP - голова болить, запаморочення і все таки. тому краще зрозуміти, що у тебе вестибулярка нормально витримує.

Тут хтось писав вище що за пару годин розберешся і важливіше розбиратись як сідати на вітрі - ніфіга воно не так. Падає дрон в кімнаті постійно, тому класно що цей навчальний нормально захищений. Потребує часу навіть щоб нормально прямо літати в симуляторі.
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

DRL зарпз коштує 40грн в стімі. Можете пробувати. Хоча як на мене, ункрашед краще для першого навчання, і годин за 20 можна в ліфтофф йти
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

EvgeniyK86: 24.12.2023 08:06 Привіт усім. Хочу почати навчатись керуванню дронами. Спершу думаю купити нормальний пульт і працювати у симуляторі.
Взяв BetaFPV LiteRadio 3 контролер, почав опановувати DRL, бо виявилося, що колись отримав її в Epic Games Store.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Mike88
Замовив пульти radiomaster tx12 і boxer, дрон betafpv meteor 75 pro, зарядне vhoopstor 3. Шолом думаю cobra x v2. Довго все їде.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Не забывайте, что сейчас использование летальных аппаратов цивильным населением на открытом воздухе запрещено.
Можете получить по жопе и лишиться своей игрушки.

Даже для таких блох как мобула/метеор и подобных квартиры мало, нужно помещение примерно с волейбольную площадку. Не в последнюю очередь это связано с довольно притимивными аналоговыми камерами и шлемами\очками. С цифрой лучше, но цена сразу + ~$500

Особое внимание следует уделять литий-полимерным аккумам. Они довольно быстро умирают при перезарядке и переразрядке, иногда просто вздуваются, а иногда и весело горят. Для хранения следует использовать специальные сумки\боксы из огнеупорных материалов (LiPo Safe Box)
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvgeniyK86: 24.12.2023 08:06Привіт усім. Хочу почати навчатись керуванню дронами
Купуєш пульт, як для навчання шукаєш Radiomaster TX12 Mode 2 і симулятор Liftoff
EvgeniyK86: 24.12.2023 08:06скласти FPV і тренуватись
https://t.me/+TLdeyHwlfxc0M2Q6 для цього варто приєднатись до спільноти, це спростить підбір комплектухи та дозволить зібрати такий дрон, який використовується на фронті
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

WalkMan
Зроблено і зроблено, коли створювалась тема :beer: . Тільки пульт вирішив боксер замовити, ціна трішки більша, але по відгукам вдаліший.

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
DEVES
Літатиму у власному подвір'ї, на околиці. Думаю ніяких проблем не буде
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvgeniyK86
значить залишається побажати наснаги і щоб сигнал не пропадав B-)

Дрона варто збирати власноруч, щоб засвоїти трохи технічної інформації по окремим компонентам і, в разі чого, міг самостійно його полагодити та підготувати до роботи. :super:
ЖеняЧеркаси
Junior
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Для початківців є от такий курс -
спойлер

Собі взяв Radiomaster Pocket(на Є-дрон є огляд). Liftoff здався зручніше для старту, в Uncrashed управління далося значно пізніше.
Що потрібно, щоб записатись на курс?
базові навички керування коптерами DJI, Autel
30 годин в фпв симуляторі:
Liftoff, Velocidrone, DCL або інший аналогічний
Так що в любому випадку потрібно починати самому.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

ЖеняЧеркаси
Вже опановую потроху. Спочатку передивився усі відоси і почав з безкоштовних симів і не дорогого DCL. За 2 години майже нічого не вдалося досягти. У деякиї симуляторах взагалі дрон не взлітав і не зрозуміло що воно хоче, інтерфейс здебільшого англійською.
Коли почалась акція на liftof придбав і почав проходити там навчання. За 2 години пройшов курс і вже зміг летіти хоч якось. Зараз наліт 10 год. Можу летіти куди хочу, але ще проблеми з триманням дрону в вузьких рамках і повільних польотах.

Коротко тим хто захоче пробувати - купіть одразу liftoff і проходьте там навчання. І не дивіться відео заранше, все одно доведеться передивлятись коли сядите з пультом за симулятор :laugh:
spirk182
Junior
Звідки: 044

Повідомлення

EvgeniyK86: 24.12.2023 08:06 Привіт усім. Хочу почати навчатись керуванню дронами. Спершу думаю купити нормальний пульт і працювати у симуляторі. А далі придбати простенького дрона або скласти FPV і тренуватись. Порадьте пульт, симулятор, який дрон краще хто в темі.

1. Купляеш аппаратуру (tx12 для початку з головою)
2.Качаеш Liftoff та uncrashed та починаєш літати там, можеш докупити окуляри і підключити їх теж (годин 25 мінімум для початку розуміння)та й те доволі сильно відрізняється від реальних польотів.
3.Купляєш якийсь 75мм вуп (я починав з Mobula 7 1s і зараз на ньому літаю тех і буду на далі бо він класний і проворний)бо інший дрон розвалиш дуже швидко, а ці малі доволі проворні та тверді) І літаєш собі по хаті, у дворі де тільки захочеш - він безпечний для оточення.

Дрони більші вже зовсім інакша історія + за станом в країні люди навіть на 75мм будуть косо дивитись)Тому твій шлях це квартира на паркінги також нормальні споти)

ось мій код у steam 53560247 буду радий політати у компанії , може які ще питання будуть, звертайся .
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оо, норм тема, вже давно зібрав дрон і літаю :)

і та, на метеорі якось цікавіше ніж на 7" :-P
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Jumper T Pro V2. Uncrashed 50+ годин. DRL (був в Epic халява) поки не зайшов - якось дивно дрон чіпляється за поверхню та предмети. Liftoff пробігало пару оглядів, що не самий гарний вибір сіма, але сам не пробував.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Може комусь буде цікаво, зараз в стимі знижки. Можна LIFTOFF® ULTIMATE COLLECTION взяти із знижкою на 43%
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

DCL - Drone Champions League -75% до 11.07 (хвалять в оглядах так само як і TRYP FPV)
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

sselesnes
пробував, але мені liftoff більше зайшов. Який до речі можна запустити на steam deck й тримає в районі 60фпс :rolleyes:
Правда стіки дека дуже чутливі у порівнянні з пультом, наприклад radiomaster boxer. Підключати пульт до дека ще не пробував. :shuffle:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Я таки підключив пульт радіомастера до дека. В меню пульта вибрати як джойстік й можна користуватися, але є проблема. Стікі пульта й в грі наперекосяк. Тобто лівий стік пульта йде як правий, а правий навпаки як лівий.
Відповісти