Процесори AMD Ryzen 9000 отримають функцію Curve Shaper

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Ghody: 02.07.2024 17:24
Intel74320ASuperFin+: 02.07.2024 16:47 Опять появится новая фича, которая будет экслюзивна только 9000 и новым линейкам? Как в свое время опрокинули владельцев Зен 2. Даже штеуд портировал свой ХТУ на все поколения.
Возьми нанозубило и наномолоток и вырежь этот функционал на своём проце
Станок привезешь с Тайваня? С радостью разблокирую курв оптимайзер на 3900х и САМ на 64 Веге. Б550 доска имеется.
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поділюсь і я своїм, у мене проц 5600х, материнка msi b450 в біос увімкнув PBO Advanced щоб відкрилась курва та, там вистав на всі ядра -30, потім повернувся назад і поставив те PBO назад на Auto режим, завантажив вінду, в прогі Райзен Мастер показує що Режим розгону Default а там поряд Курва увімкнена, питання, я правильно усе зробив? Прогнав тести АІДА 64 по 5 хвилин з першими трьома галками, усе добре працює, температура 68 градусів, башня у мене Ноктуа 14 (отой кірпіч 😀) чи може можна ще щось під налаштувати, підкажіть експерти? Дякую 😊
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

1okisan
Все неправильно. Починаючи з того, що встановили Ryzen Master. І тестувати треба не аідою, а corecycler-ом + VST тест у y-cruncher, прогонів 20-25.
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Борщ: 02.07.2024 22:23 1okisan
Все неправильно. Починаючи з того, що встановили Ryzen Master. І тестувати треба не аідою, а corecycler-ом + VST тест у y-cruncher, прогонів 20-25.
Зрозумів, на пк я граю і стрімлю одночасно зазвичай, жодного разу ніякого збою не було, перезавантаження також. Можливо все гаразд і таких тестів не потрібно? 😊
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

1okisan
Ну проблема курви в тому, що її нестабільність проявляється або впростої, або при переході макс навантаження-мін. наванатаження і навпаки. Можливо вам просто повезло з процом, але потім щоб не дивувались рандомним перезавантаженням. Вони можуть бути раз в місяць, раз в два місяці. Але курва в -30 на 5600 - це щось...ну я не сильно вірю у стабільність. Я поядрово перебирав не один день витративши на це час.
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Борщ: 02.07.2024 22:35 1okisan
Ну проблема курви в тому, що її нестабільність проявляється або впростої, або при переході макс навантаження-мін. наванатаження і навпаки. Можливо вам просто повезло з процом, але потім щоб не дивувались рандомним перезавантаженням. Вони можуть бути раз в місяць, раз в два місяці. Але курва в -30 на 5600 - це щось...ну я не сильно вірю у стабільність. Я поядрово перебирав не один день витративши на це час.
Я теж багато читав що людям треба перебирати для кожного ядра окремо і на це багато часу витрачається, можливо мені дуже пощастило з цим каміньчиком. Я так сиджу вже більше року і жодного разу нічого не сталось. Ну я спробую для особистого покою ще вашу пораду з тестом, дякую ще раз. А більше нічого не треба налаштовувати, PBO оцей я так зрозумів не дуже дає бусту для ігор, чи краще його також увімкнути?
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

n+gibat[]r: 02.07.2024 20:59
Частотой, -30 по всем ядрам нельзя выставить не X3D моделям, а у кого-то и при -5 уже BSODы на некоторый ядрах.
Чтобы точно всё настроить нужно долго гонять каждое ядро CoreCycler-ом с нагрузкой тестом PRIME95, особенно это долго если проц 12-16 ядер, а выхлопа - размером с воробушка :laugh:
это почему же нельзя?
https://ibb.co/CBL71wH
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

allekss: 02.07.2024 21:14 Захар Беркут
З Вашого боку це порожні балачки. Я ж навів конкретний приклад. Раніше оверлокери розганяли процесори та відеокарти, а зараз андервольтять.
Це хто вам казав? І де у вашій заяві "конкретний приклад"?
Так дивлюсь Оверклокерів - азот, фреон, каскади, мод-вольти женуть так що аж гай гуде.

Ви мешкаєте на іншій планеті?
-А чи чекайте, чекайте це ви за "мамкіних авірклоцкірав"?
-Так вони і раніше нічого не гнали, здебільшого крім кукурудзи, та бутафорії.
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

А это 7700х. На - 30 выпадает ошибка на 6-ом ядре. На -20 работает великолепно.
https://ibb.co/Stmb4p5
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

allekss: 02.07.2024 22:01 Геральт
Я такої інформації про Apple не зустрічав, але цілком можливо. Не бачу жодного криміналу, тому що виробники телефонів по-різному борються за портативність своїх пристроїв, напевно, такий метод використовують багато, крім тих, які ставлять таке лайно, яке обмеження не потребує.
А це зветься подвійні стандарти чи блюзнірство, Яблуко підтасовує швидкодію, халтурить, робить хлам , фактично краде за що сплатив покупець - назвемо це "Не бачу жодного криміналу, тому що виробники телефонів по-різному борються за портативність своїх пристроїв".

АМД дає волю налаштувань, та відверто повідомляє що може працювати краще, і дає засіб регуляції, а ви стверджуєте - "будь-яка річ повинна на 100% відмінно працювати, підтримувати прийнятні температури і мати продуктивність відповідну заявленої."

Ні нічого не переплутали? Чи ідеальна праця, така ідеальна? Вам там ніякий фрукт нижче спини не муляє? Чи - "ві ніпанімаіті воньтєта дрюгоє"?
Так ви чи штанці вдягніть, чи хрестик зніміть.
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут
Оце ти спеціаліст зі всіх питань.
:lol:
Це все що треба знати про рівень твоїх знань і досвіду. Просто жанглюєш термінами як чатГПТ і генеруєш якійсь потік підсвідомості, але сенсу нуль)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Борщ
Будеш багато булькати - з'їм з пампушками та часничком.
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут
Я знаю таких як ти, затичок в любу дірку, спеціаліст з любого питання, працюю з одним таким. Тобі немає сенсу щось доводити, всеодно ти вперте і не чуєш нікого окрім себе) Простіше ігнорити.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Борщ
Я знаю таких як ти, з картопелькою, капустою, томатами та засмажкою на беконі, зі свіжими овочами та зеленню коротше! Що з таким розмовляти, простіше брати ложку та їсти!
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

allekss: 02.07.2024 17:29 Продают неоптимизированное гамно, типа, если надо, то настраивай сам!
Это ты сейчас про последние два поколения интел и их проблемы с конский жором приводившие к не стабильности и по сути заставившие производителей мат. плат умерить апетиты, тем самым снизить производительность? :-P
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Earanak: 02.07.2024 18:54Я правильно понимаю что если речь идет про милливольты в этих 'курвах' то в таком случае и частота VRM решает ? Ну тип меньше VDroop-ов/Овершутов, более частая и плавная подача питания. Или это все не имеет значение ? Прост почти на всех платах видел VRM Frequency Switching Speed, и я так понял что чем выше это значение тем хуже КПД питальника (больше жрет/греется) но при этом регулировка вольтажа питальником лучше (но это не точно). Все так или не так я понял ?
Думаю, тут вопрос с одной стороны, сложнее (параметров значительно больше), а с другой - можно говорить о некотором достаточном уровне, после которого влияние частоты ШИМ будет существенно падать или исчезать вообще, иначе мы бы наблюдали очередную идиотскую гонку между вендорами, а также альтернативные схемы питальников за много денег.
Intel74320ASuperFin+: 02.07.2024 16:47Опять появится новая фича, которая будет экслюзивна только 9000 и новым линейкам? Как в свое время опрокинули владельцев Зен 2. Даже штеуд портировал свой ХТУ на все поколения.
Портировал, а толку? Делает ли его наличие конкурентным с АМ4 даже не ровесника ЛГА1151в2, а более позний ЛГА1200?
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon
-30 тянут почти все х3д новые, те что не тянут -30 тянут -20.
Обычные да, там нужно играться, а с залоченными x3d такой проблемы не стоит из-за их специфики.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Борщ: 02.07.2024 22:23 1okisan
Все неправильно. Починаючи з того, що встановили Ryzen Master. І тестувати треба не аідою, а corecycler-ом + VST тест у y-cruncher, прогонів 20-25.
а що не так з Ryzen Master ?
khd01214
Junior

Повідомлення

у мене 7600x куплений новий на ОЛХ, курва -30 без проблем. Окремі ядра можуть і ще більшу курву взяти, але після останнього оновлення біоса налаштування злетіли і тепер просто -30 стоїть по всім ядрам.

P.S. в однопотоці тестив CPU-Z, то результати були 77х балів, більше, ніж 7950x
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Борщ: 02.07.2024 22:35 1okisan
Ну проблема курви в тому, що її нестабільність проявляється або впростої, або при переході макс навантаження-мін. наванатаження і навпаки. Можливо вам просто повезло з процом, але потім щоб не дивувались рандомним перезавантаженням. Вони можуть бути раз в місяць, раз в два місяці. Але курва в -30 на 5600 - це щось...ну я не сильно вірю у стабільність. Я поядрово перебирав не один день витративши на це час.
Курву не треба так опускати, краще -3 по всім ядрам та оффсет по напрузі -0.1в, працювати буде добре та без ребутів при простої, частоти будуть вищі а грітися буде менше
Відповісти