Steam отримає новий офіційний контролер, але не від Valve

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Steam отримає новий офіційний контролер, але не від Valve

тільки МнК, тільки класика, тільки хардкор... :shuffle:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

KimRomik
На дивані не зручно з мнк :-/
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Блютуз? :think:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Трохи нагадує Stadia. Розчаровує хрестовина як в NES.

Відправлено через 8 хвилин 38 секунд:
Або триметровий Type C. Кому що подобається. Я обожнюю Bluetooth :super:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

zalizo_org: 27.06.2024 12:00Або триметровий Type C. Кому що подобається. Я обожнюю Bluetooth
У хбокс пада есть 2.4 гц свисток, на кой тот блютуз надо? :-/
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Prescott: 27.06.2024 12:10
zalizo_org: 27.06.2024 12:00Або триметровий Type C. Кому що подобається. Я обожнюю Bluetooth
У хбокс пада есть 2.4 гц свисток, на кой тот блютуз надо? :-/
В мене XBOX Series падік. В комплекті немає свистка (потрібно за потреби купувати окремо). Перевага свистка тільки в одному на мій погляд - це працюючий коректно індикатор батареї пада у Windows. Все решта ліпше з Bluetooth.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

zalizo_org: 27.06.2024 12:17Перевага свистка
В низкой задержке сигнала.
lokkiuni
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлин

Повідомлення

Prescott: 27.06.2024 12:19 В низкой задержке сигнала.
Отдельный прикол BT-мышки, если быстро шевелить влево-вправо - можно аж в противоход качать. При том те же мышки по lighting или как там логитеховские 2.4 называются работают без ощутимых задержек (ну, по крайней мере с моей не-киберкотлетной реакцией). "Обычный" пользователь при том вообще разницу не видит...

С другой стороны - на сколько помню, джойстики wii по бт работают и в ус не дуют, задержек не замечено.
unique-neon
Member

Повідомлення

Візуально оцінючи геймпад, можливо буде не зручно, що старт і меню знаходяться зверху геймпада, а під ними якісь вай фай та три крапки
Також на новому боксовому геймпаді зацінив нову хрестовину, відчутно зручніша ніж на xbox one (втім він зручніший для мене у всьому іншому окрім хрестовини). А в цього пада хрестовина якраз схожа на xbox one.
Гіроскоп можливо був би прикольним рішенням, але так як не стандарт, то навряд матиме широку підтримку.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

zalizo_org: 27.06.2024 12:17
Prescott: 27.06.2024 12:10
У хбокс пада есть 2.4 гц свисток, на кой тот блютуз надо? :-/
В мене XBOX Series падік. В комплекті немає свистка (потрібно за потреби купувати окремо). Перевага свистка тільки в одному на мій погляд - це працюючий коректно індикатор батареї пада у Windows. Все решта ліпше з Bluetooth.
Я використовую свій хбокс геймпад із рідним свистком, бо із БТ працює не дуже стабільно чомусь. При чому, що на старому ПК із юсб БТ, що на новому із БТ в материнці.
unique-neon
Member

Повідомлення

kairo: 27.06.2024 15:20працює не дуже стабільно чомусь
Мабуть залежить від адаптера чи антени. Зараз зі свистком, але раніше на блутуз кілька років був без проблем. Зв'язок був навіть через кімнату.
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Prescott: 27.06.2024 12:19
zalizo_org: 27.06.2024 12:17Перевага свистка
В низкой задержке сигнала.
Може і це теж для когось важливо. Просто я такий ґеймер, що мені це на ігровий процес справляє білянульовий вплив.

Відправлено через 6 хвилин 10 секунд:
kairo: 27.06.2024 15:20
zalizo_org: 27.06.2024 12:17
В мене XBOX Series падік. В комплекті немає свистка (потрібно за потреби купувати окремо). Перевага свистка тільки в одному на мій погляд - це працюючий коректно індикатор батареї пада у Windows. Все решта ліпше з Bluetooth.
Я використовую свій хбокс геймпад із рідним свистком, бо із БТ працює не дуже стабільно чомусь. При чому, що на старому ПК із юсб БТ, що на новому із БТ в материнці.
Юзаю біля року. Весь час тільки Bluetooth. В РС втановлена карта РСІ-е intel AX210 (Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3). Антенки позаду корпусу. Коннектиться за 2-3 секунди, жодного разу з'єднання нестабільністю не страждало.
unique-neon
Member

Повідомлення

^^ те саме з AX200
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Крестовина мусор, хбокс лейаут терпеть не могу. Сколько позиций у сосков по оси не понятно
KudzoSt
Member
Аватар користувача
Звідки: Cambridge

Повідомлення

zalizo_org: 27.06.2024 12:17
Prescott: 27.06.2024 12:10
У хбокс пада есть 2.4 гц свисток, на кой тот блютуз надо? :-/
В мене XBOX Series падік. В комплекті немає свистка (потрібно за потреби купувати окремо). Перевага свистка тільки в одному на мій погляд - це працюючий коректно індикатор батареї пада у Windows. Все решта ліпше з Bluetooth.
Если подключать один геймпад, то плюсы свистка возможно и не заметны.
Тоже подключал к компу по БТ, но когда купил второй геймпад, оба стали глючить во время игр. Например, во время гонки "залипал" поворот.
Докупил свисток и с ним сейчас уже 3 геймпада одновременно работают без проблем.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Prescott: 27.06.2024 12:102.4 гц свисток
есть, только он Блютуз

Отправлено спустя 46 секунд:
zalizo_org: 27.06.2024 12:17Перевага свистка тільки в одному на мій погляд
еще там звук передает и очень неплохой звук
longaro
Junior

Повідомлення

Если опять будут проблемы со стиками то это очередной мусор ... Уже травма психологическая когда вижу любой пад .. Так и думаю как эти сраные стики там дергаются в нулевом положении или клонятся внезапно куда-то пфф :mad:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

longaro: 28.06.2024 19:48 Если опять будут проблемы со стиками то это очередной мусор ... Уже травма психологическая когда вижу любой пад .. Так и думаю как эти сраные стики там дергаются в нулевом положении или клонятся внезапно куда-то пфф :mad:
8bitdo ultimate bluetooth controller купи. Там датчик хола. Минусы: 36 позиций по оси вместо 125 у обычных падов типа соньковского и майковского
longaro
Junior

Повідомлення

DuckRider: 28.06.2024 20:38
longaro: 28.06.2024 19:48 Если опять будут проблемы со стиками то это очередной мусор ... Уже травма психологическая когда вижу любой пад .. Так и думаю как эти сраные стики там дергаются в нулевом положении или клонятся внезапно куда-то пфф :mad:
8bitdo ultimate bluetooth controller купи. Там датчик хола. Минусы: 36 позиций по оси вместо 125 у обычных падов типа соньковского и майковского
Симпотный , только редкий и вопрос по софту , как он отображается в Панели Управления , а то обычно два устройства плохо влияют на некоторые покатулки , им только Микрософт контроллер нужен , безпроводное устройство мешает и висит в списке вызывая баги .. Его надо скрывать , короче только тестить и методом тыка все узнавать . Ну и интересно насколько он проигрывает по этим позициям обычным стикам , сильно ли это заметно . :insane:
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 27.06.2024 15:20
zalizo_org: 27.06.2024 12:17
В мене XBOX Series падік. В комплекті немає свистка (потрібно за потреби купувати окремо). Перевага свистка тільки в одному на мій погляд - це працюючий коректно індикатор батареї пада у Windows. Все решта ліпше з Bluetooth.
Я використовую свій хбокс геймпад із рідним свистком, бо із БТ працює не дуже стабільно чомусь. При чому, що на старому ПК із юсб БТ, що на новому із БТ в материнці.
Спробуйте оновити прошивку геймпада. В мене з коробки по блютуз погано працював серіес геймпад, а після оновлення навіть з іншої кімнати жодного розриву.
Оновити можна за допомогою цієї апки https://apps.microsoft.com/detail/9nblggh30xj3
Відповісти