Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TrickyFerret: 25.06.2024 01:29 Вітаю! Хтось може підказати, або скинути в особисті, як виглядає абсолютно нова відеокарта rtx 4060ti? В плані, цікавлять саме які пломби повинні бути, якісь там плівки, наклійки і подібне. Планую купувати на розетці за допомогою безготівкової оплати, бо там зараз ще знижка додаткова 5% при такому виді оплати))
Але турбуюся на рахунок того, аби прийшла абсолютно нова відюха.
Мова про MSI PCI-Ex GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC
розетка продает новые видяхи да и сама по себе 4060ti - это новая видяха
вы думаете она будет после майнинга или как? :facepalm:
с чего вы взяли вообще что вам прийдет б у :banghead:
главное чек взять - который гарантия и все :dontknow:
TrickyFerret
Junior
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Vlaad13: 25.06.2024 01:49
TrickyFerret: 25.06.2024 01:29 Вітаю! Хтось може підказати, або скинути в особисті, як виглядає абсолютно нова відеокарта rtx 4060ti? В плані, цікавлять саме які пломби повинні бути, якісь там плівки, наклійки і подібне. Планую купувати на розетці за допомогою безготівкової оплати, бо там зараз ще знижка додаткова 5% при такому виді оплати))
Але турбуюся на рахунок того, аби прийшла абсолютно нова відюха.
Мова про MSI PCI-Ex GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC
розетка продает новые видяхи да и сама по себе 4060ti - это новая видяха
вы думаете она будет после майнинга или как? :facepalm:
с чего вы взяли вообще что вам прийдет б у :banghead:
главное чек взять - который гарантия и все :dontknow:
Я думаю про те, що може прийти одній людині, вона вставить її в свій пк, виявить якісь трабли або просто не сподобається щось, витягне з пк, зробить повернення. Її знову повернуть в продаж та вона потрапить до мене. Як чітко це працює я не знаю, тому ці емоджі не доречні. Якби я кожен рік купував собі нові комплектуючі, або хоча б раз на 4 роки, то може і не було б в мене таких питань. А так, це моє перше оновлення з 2015-16 року, коли я придбав собі 1050ти та новий проц.
Віднесіться до моєї стривоженності та скрупульозності з розумінням.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TrickyFerret: 25.06.2024 01:48
Ооооо, дякую! Ну вже трохи зрозуміліше, де які заглушки, де плівка повинна бути, де її немає.
А щось окрім цього повинно бути? Бо там чувак чисто розпакував, покрутив і все)) Ні про всякі пломби, ні про що не сказав\показав.
В цілому, на що перш за все звертати увагу, окрім наявності всіх затичок на інтерфейсі\роз'ємах, та плівки на самій коробці?
Знайшов більш детально, що радять на потертості дивитись, сліди всілякі від пальців, може щось ще?
Я не думаю що вам хтось в точці видачі,чи навіть в магазині дозволить зняти фабричну плівку до розрахунку. Це іквалентно до здерти пломбу.
Якщо упаковка прийде без плівки - можете спокійно відмовлятись з претензією на те що товар не новий.
TrickyFerret
Junior
Звідки: Дніпро

Повідомлення

daesz: 25.06.2024 02:54
TrickyFerret: 25.06.2024 01:48

Ооооо, дякую! Ну вже трохи зрозуміліше, де які заглушки, де плівка повинна бути, де її немає.
А щось окрім цього повинно бути? Бо там чувак чисто розпакував, покрутив і все)) Ні про всякі пломби, ні про що не сказав\показав.
В цілому, на що перш за все звертати увагу, окрім наявності всіх затичок на інтерфейсі\роз'ємах, та плівки на самій коробці?
Знайшов більш детально, що радять на потертості дивитись, сліди всілякі від пальців, може щось ще?
Я не думаю що вам хтось в точці видачі,чи навіть в магазині дозволить зняти фабричну плівку до розрахунку. Це іквалентно до здерти пломбу.
Якщо упаковка прийде без плівки - можете спокійно відмовлятись з претензією на те що товар не новий.
Ну то хіба що тільки після сплати можна буде плівку з коробки зняти)) Хоча сплачувати я буду на етапі замовлення. Одразу в точці видачі роздивитися, переглянути всі нюанси. І у випадку чого, вже на місці повернути. Бо це наче не так складно, нову плівку зробити, вона не якась там брендована, судячи з відоса.
Був в мене досвід на виробництві, де через пакувальний апарат запаковували всю продукцію в ідентичну плівку.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

TrickyFerret: 25.06.2024 02:50
Vlaad13: 25.06.2024 01:49
розетка продает новые видяхи да и сама по себе 4060ti - это новая видяха
вы думаете она будет после майнинга или как? :facepalm:
с чего вы взяли вообще что вам прийдет б у :banghead:
главное чек взять - который гарантия и все :dontknow:
Я думаю про те, що може прийти одній людині, вона вставить її в свій пк, виявить якісь трабли або просто не сподобається щось, витягне з пк, зробить повернення. Її знову повернуть в продаж та вона потрапить до мене. Як чітко це працює я не знаю, тому ці емоджі не доречні. Якби я кожен рік купував собі нові комплектуючі, або хоча б раз на 4 роки, то може і не було б в мене таких питань. А так, це моє перше оновлення з 2015-16 року, коли я придбав собі 1050ти та новий проц.
Віднесіться до моєї стривоженності та скрупульозності з розумінням.
Ну це ж відяха, а не презерватив засіб гігієни, який, якщо хтось розпакував - то вже не можна використовувати. "Новизна" відяхи підкріплюється офіційною гарантією, оскільки за законом будь хто може повернути товар (окрім певних категорій), якщо він йому не підійшов. Відяхи часто повертають любителі стригерити дроселі нереальними умовами використання. Ви можете оглянути карту при отриманні і відмовитись від неї, якщо вам так важливо отримати саме цнотливу упаковку.

Відправлено через 13 хвилин 45 секунд:
Просто для інформації: у відях МСІ коробки без плівки і пломб, вони легко відкриваються, сама відяха просто в антистатичному пакеті, заклеєному скотчем, ніяких пломб там також немає. Побачити що її хтось відкривав ви не зможете, якщо це робили акуратно.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TrickyFerret: 25.06.2024 03:14Одразу в точці видачі роздивитися, переглянути всі нюанси.
смысл розетке заниматься такой фигней как восстановление упаковок или чего то там, если у них постоянно продаються карты где упаковка примятая, порванная и тд тп
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 25.06.2024 11:01
TrickyFerret: 25.06.2024 03:14Одразу в точці видачі роздивитися, переглянути всі нюанси.
смысл розетке заниматься такой фигней как восстановление упаковок или чего то там, если у них постоянно продаються карты где упаковка примятая, порванная и тд тп
Вони їх продають на уцінці, зірваний поліетилен - це якраз таки причина для оцінки, а для розетки втрата прибутків. Мені здається що в цьому випадку вони не погладять по голові працівника в точці видачі :)
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13
каким образом руснявый рынок относиться к нам? и наверное хватит уже тягать их, если ты там кормишся инфой, то делай в одиночку.
daesz: 25.06.2024 12:01зірваний поліетилен - це якраз таки причина для оцінки
покупал 7900гре от сапфира, блистера на упаковке нету, есть 2 пломбы, есть тот блистер или нет, всеровно упаковка в пломбах :dontknow:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 25.06.2024 14:54 Vlaad13
каким образом руснявый рынок относиться к нам? и наверное хватит уже тягать их, если ты там кормишся инфой, то делай в одиночку.
daesz: 25.06.2024 12:01зірваний поліетилен - це якраз таки причина для оцінки
покупал 7900гре от сапфира, блистера на упаковке нету, есть 2 пломбы, есть тот блистер или нет, всеровно упаковка в пломбах :dontknow:
На сапфірі немає поліетилену, а 2 пломби-наліпки (в мене теж саме було), у мсі немає пломб-наліпок, зате є поліетилен який виконує ту саму функцію ;)
В асуса, для прикладу, також немає поліетилену, але присутні пломби на упаковці :
спойлер
У гіги жовті "пломби" на пакеті з самою ВК :
спойлер
У сапфіра - пломби на упаковці (як і у асуса) :
спойлер
В кожного АІВа - свій спосів "опломбовування" упаковки, а відсутність цих пломб свідчить про те, що упаковку вскривали і ви явно "у неї не перший".
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 25.06.2024 15:04 у мсі немає пломб-наліпок, зате є поліетилен який виконує ту саму функцію ;)
Та не виконує. Там звичайний скотч який відклеюється і приклеюється назад без слідів зняття.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 25.06.2024 15:13
daesz: 25.06.2024 15:04 у мсі немає пломб-наліпок, зате є поліетилен який виконує ту саму функцію ;)
Та не виконує. Там звичайний скотч який відклеюється і приклеюється назад без слідів зняття.
Як це не виконує
спойлер
Зображення
Ви просто не були першим у вашої ВК :D

У гіги, доречі, тйо скотч на антистатичному целофані всередині просто здерти не вийде, він настільки тендітний, що просто під поглядом рветься сам :gigi:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Беріть від гіги, там якщо відкриваєш то залишається наліпка на другій стороні поліетилену. Якщо вже так принципово
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 25.06.2024 15:21
GreenMile: 25.06.2024 15:13 Та не виконує. Там звичайний скотч який відклеюється і приклеюється назад без слідів зняття.
Як це не виконує
спойлер
Зображення
Ви просто не були першим у вашої ВК :D
У двох, ага. Ні вантуз, ні супрім не були запаковані в плівки, офіційна відповідь МСІ - коробки не пакуються в плівки і пломб не мають. не знаю звідки той скрін, може 4060 почали пакувати, або це якийсь локальний прикол.
TrickyFerret
Junior
Звідки: Дніпро

Повідомлення

daesz: 25.06.2024 15:04
Hells Angels: 25.06.2024 14:54 Vlaad13
каким образом руснявый рынок относиться к нам? и наверное хватит уже тягать их, если ты там кормишся инфой, то делай в одиночку.


покупал 7900гре от сапфира, блистера на упаковке нету, есть 2 пломбы, есть тот блистер или нет, всеровно упаковка в пломбах :dontknow:
На сапфірі немає поліетилену, а 2 пломби-наліпки (в мене теж саме було), у мсі немає пломб-наліпок, зате є поліетилен який виконує ту саму функцію ;)
В асуса, для прикладу, також немає поліетилену, але присутні пломби на упаковці :
спойлер
У гіги жовті "пломби" на пакеті з самою ВК :
спойлер
У сапфіра - пломби на упаковці (як і у асуса) :
спойлер
В кожного АІВа - свій спосів "опломбовування" упаковки, а відсутність цих пломб свідчить про те, що упаковку вскривали і ви явно "у неї не перший".
Про поліетилен у МСІ, це в котрий герметично загорнута коробка?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TrickyFerret: 25.06.2024 15:33
daesz: 25.06.2024 15:04
На сапфірі немає поліетилену, а 2 пломби-наліпки (в мене теж саме було), у мсі немає пломб-наліпок, зате є поліетилен який виконує ту саму функцію ;)
В асуса, для прикладу, також немає поліетилену, але присутні пломби на упаковці :
спойлер
У гіги жовті "пломби" на пакеті з самою ВК :
спойлер
У сапфіра - пломби на упаковці (як і у асуса) :
спойлер
В кожного АІВа - свій спосів "опломбовування" упаковки, а відсутність цих пломб свідчить про те, що упаковку вскривали і ви явно "у неї не перший".
Про поліетилен у МСІ, це в котрий герметично загорнута коробка?
Так.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

То карта з якогось магазину, чи з аліка, упаковка або від площадки, або від китайців. Офіційні карти які продаються в роздріб у офіційних представників - не пакуються в плівки. Я не хочу сюди тягнути посилання на ворожі ресурси, але це леко гуглиться, як і відповіді сапорта МСІ. На редіті також є теми, але треба шукати. Там навіть на питали як раз про такі карти з оглядів:
спойлер
Screenshot 2024-06-25 153909.png
Ото надивляться роліків в інтернеті, а потім мізки роблять, що магазин б/в карту підсунув :laugh:

Відправлено через 38 хвилин 55 секунд:
TrickyFerret: 25.06.2024 01:48 Ооооо, дякую! Ну вже трохи зрозуміліше, де які заглушки, де плівка повинна бути, де її немає.
А щось окрім цього повинно бути? Бо там чувак чисто розпакував, покрутив і все)) Ні про всякі пломби, ні про що не сказав\показав.
В цілому, на що перш за все звертати увагу, окрім наявності всіх затичок на інтерфейсі\роз'ємах, та плівки на самій коробці?
Знайшов більш детально, що радять на потертості дивитись, сліди всілякі від пальців, може щось ще?
Ви от зараз подивились якийсь забугорний ролик, на якому чувак невідомо де замовив карту, а брати будете у нас в магазині і потім дивуватись, чому воно не так як в ролику :rolleyes:
Ви можете не вірити людині, яка купила дві офіційні карти МСІ в Україні, а отому ролику, але я про всяк випадок скажу:
- МСІ не пакує карти в плівку на заводі, якщо не вірете - можете написати в сапорт МСІ або, якщо володієте англійською, подзвоніть на гарячу лінію. Нажаль, телефонні розмови як доказ на форму не пришиєш :D
- На карті повинні бути всі заглушки в роз'ємах і заглушка на РСІе роз'ємі.
УВАГА! Заглушка на DP трохи відрізняється від заглушок на HDMI, те шо вони різні - не означає, що хтось повернув не з тою заглушкою, це так і має бути :D
- Антистатичний пакт заклеєний антистатичним скотчем, якій досить легко і без слідів знімається.
- На одному з гвинтів має бути кругленька пломба - подивіться на якому саме вона має бути.
- На РСІе слоті будуть присутні невеличкі ледве помітні подряпинки - сліди вставляння в слот - відяхи на заводі тестуються, це норма.
TrickyFerret
Junior
Звідки: Дніпро

Повідомлення

GreenMile: 25.06.2024 16:19
То карта з якогось магазину, чи з аліка, упаковка або від площадки, або від китайців. Офіційні карти які продаються в роздріб у офіційних представників - не пакуються в плівки. Я не хочу сюди тягнути посилання на ворожі ресурси, але це леко гуглиться, як і відповіді сапорта МСІ. На редіті також є теми, але треба шукати. Там навіть на питали як раз про такі карти з оглядів:
спойлер
Screenshot 2024-06-25 153909.png
Ото надивляться роліків в інтернеті, а потім мізки роблять, що магазин б/в карту підсунув :laugh:

Відправлено через 38 хвилин 55 секунд:
TrickyFerret: 25.06.2024 01:48 Ооооо, дякую! Ну вже трохи зрозуміліше, де які заглушки, де плівка повинна бути, де її немає.
А щось окрім цього повинно бути? Бо там чувак чисто розпакував, покрутив і все)) Ні про всякі пломби, ні про що не сказав\показав.
В цілому, на що перш за все звертати увагу, окрім наявності всіх затичок на інтерфейсі\роз'ємах, та плівки на самій коробці?
Знайшов більш детально, що радять на потертості дивитись, сліди всілякі від пальців, може щось ще?
Ви от зараз подивились якийсь забугорний ролик, на якому чувак невідомо де замовив карту, а брати будете у нас в магазині і потім дивуватись, чому воно не так як в ролику :rolleyes:
Ви можете не вірити людині, яка купила дві офіційні карти МСІ в Україні, а отому ролику, але я про всяк випадок скажу:
- МСІ не пакує карти в плівку на заводі, якщо не вірете - можете написати в сапорт МСІ або, якщо володієте англійською, подзвоніть на гарячу лінію. Нажаль, телефонні розмови як доказ на форму не пришиєш :D
- На карті повинні бути всі заглушки в роз'ємах і заглушка на РСІе роз'ємі.
УВАГА! Заглушка на DP трохи відрізняється від заглушок на HDMI, те шо вони різні - не означає, що хтось повернув не з тою заглушкою, це так і має бути :D
- Антистатичний пакт заклеєний антистатичним скотчем, якій досить легко і без слідів знімається.
- На одному з гвинтів має бути кругленька пломба - подивіться на якому саме вона має бути.
- На РСІе слоті будуть присутні невеличкі ледве помітні подряпинки - сліди вставляння в слот - відяхи на заводі тестуються, це норма.
Та чому не повірю) Повірю! Дякую за Ваш досвід та інфу, прийму до відома)
Я розумію, що виробник може змінювати пакування, та в кожного воно різне. Але мені здавалося, що щось на рахунок постійної константи, накшталт тих самих заглушок на роз'ємах, повинно бути, так і виявилось.
Про подряпини на інтерфейсі, за ці дні десь читав інфу, що відеокарти як раз таки тестують на виробництвах зовсім по іншому, а не через втикання ПСІ в якісь плати.
korea
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

тебе чи на руоверах забанил, нашо це тут? :facepalm:
Відповісти