Вибір смартфону. Realme 12 5G до 11.000 грн ТОП. Чи є кращі варіанти до 11.000 і не більше?

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Автор
Повідомлення
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.06.2024 14:44
AFU_power: 22.06.2024 14:11
Ще один свідок топів за свої гроші? Як реклама в системних китайських додатках? Смакується добре? Ну да, там же 5 хвилин випилювати, пердолінг ітд. А чому тоді ми повинні по вашій добрій пораді купувати телефон з вбудованою рекламою і відверто китайським софтом? Все збирається в Китаї, дещо збирається на Тайвані, а Тайвань - не Китай, не все звідти йде з поганим софтом, але нажаль пкоко, хлаомі, реалме, зте, хуавей до їх числа не входить. Ну і ще нагадую, що адекватні пристрої чомусь збираються не в материковому Китаї, а в Малайзії, В'єтнамі і Тайвань.
Ну не 5 хвилин, а десь 15 хвилин, 5 на погуглити і 10 переглянути ролики і зробити так само, плюс регіон Великобританія і все, реклами нема.
Вбудований китайський софт, хмм цікаво, бо на Poco F5 до прикладу ніякої китайщини не було, мабуть тому що він для ринку Європи на хвилиночку... От з другим телефоном у мене, а саме Realme Neo GT5 прийшлось посидіти аж на 15хв довше, бо там був і китай софт і реклама, то аж 30хв часу зайняло аби все почистити, це настільки багато часу, що мабуть мені варто було Samasung купувати, бо він ліпший, бо Ви так вважаєте.
Те що на шильдіку написано Індія/Тайвань/В'єтнам то все добре, але всеодно з китаю їде мінімум 50% запчастин і матеріалів, бо китай монополіст більшості рідкоземельних копалин і сировини і т.д.
Ну а стосовно "раджу" купувати, то я ще раз наголошу, дано 11к грн, запропонуйте реальну та свіжу альтернативу по продуктивності та функціоналу для Poco F5, будь ласка.
То якщо матеріали з Китаю то софт автоматично китайський? І треба купувати телефон, щоб випилювати з нього рекламу і щоденно прошивати, замість того щоб користуватись як телефоном? Ну логіка супер, я навіть не сперечаюсь.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.06.2024 14:50 Піксель то добре, але у нього майже на 30% слабший проц та GPU якщо з тим же Poco F5 порівнювати, та ще й менш енергоефективні, набагато слабша батарейка, та на додачу дуже погано ловить мережу, що додатково позначаєється на автономності.
Брала сестра такий, з позитивного в ньому тільки камера, а саме софтова обробка фото, та бездротова зарядка. Причому його нового буває і на день користування не вистачає, а про б.в. тай годі казати.
Ну і знамените помирання на рівному місці у Пікселів ще теж треба враховувати, якщо не зтикались - погугліть)
Та хай він хоч найпотужнішим у світі буде, це жахлива оболонка і дешеві матеріали. Все це китайське сміття може бути напхане чим завгодно, але по факту user experience жахливий. Я не знаю ні однієї людини, котра після нормальних брендів перейшла назад на китайське сміття.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

AFU_power: 22.06.2024 14:50
То якщо матеріали з Китаю то софт автоматично китайський? І треба купувати телефон, щоб випилювати з нього рекламу і щоденно прошивати, замість того щоб користуватись як телефоном? Ну логіка супер, я навіть не сперечаюсь.
pelia: 22.06.2024 15:00
Та хай він хоч найпотужнішим у світі буде, це жахлива оболонка і дешеві матеріали. Все це китайське сміття може бути напхане чим завгодно, але по факту user experience жахливий. Я не знаю ні однієї людини, котра після нормальних брендів перейшла назад на китайське сміття.
Панове, Ви мене втомили, що толку переливати з пустого в порожнє.
Запропонуйте аналог в заданих рамках ціни з схожими характеристиками та функціоналом.
Якщо не можете - тримайте свої поради при собі.
PS: скільки у мене салямі телефонів було, жодного разу не шив і нічого не робив, раз видалив все зайве якщо є, раз вимкнув рекламу, встановив регіон Великобританія та й все, про які такі страждання мова, може обпеклись купивши телефон для китай ринку? :gigi:
Про user experience теж не розумію, бо не зтикався з проблемами, котрі не вирішувались за 3 хвилини на погуглити :beer:
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.06.2024 15:03
AFU_power: 22.06.2024 14:50
То якщо матеріали з Китаю то софт автоматично китайський? І треба купувати телефон, щоб випилювати з нього рекламу і щоденно прошивати, замість того щоб користуватись як телефоном? Ну логіка супер, я навіть не сперечаюсь.
pelia: 22.06.2024 15:00
Та хай він хоч найпотужнішим у світі буде, це жахлива оболонка і дешеві матеріали. Все це китайське сміття може бути напхане чим завгодно, але по факту user experience жахливий. Я не знаю ні однієї людини, котра після нормальних брендів перейшла назад на китайське сміття.
Панове, Ви мене втомили, що толку переливати з пустого в порожнє.
Запропонуйте аналог в заданих рамках ціни з схожими характеристиками та функціоналом.
Якщо не можете - тримайте свої поради при собі.
Євгеній Кінг, я ж погодився, твоя логіка супер, називається "топ за свої гроші"
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

AFU_power: 22.06.2024 15:11
Євгеній Кінг, я ж погодився, твоя логіка супер, називається "топ за свої гроші"
Це називається здоровий глузд. Нашо купувати девайс, який морально застаріє за рік, якщо можна взяти за ті ж кошти більш потужний, з більшою батарейкою, ширшим функціоналом і користуватись довший термін.
Плюс більш просунутий девайс менше втратить в ціні з плином часу. Це в мені вже барига прокинувся.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.06.2024 15:14
AFU_power: 22.06.2024 15:11
Євгеній Кінг, я ж погодився, твоя логіка супер, називається "топ за свої гроші"
Це називається здоровий глузд. Нашо купувати девайс, який морально застаріє за рік, якщо можна взяти за ті ж кошти більш потужний, з більшою батарейкою, ширшим функціоналом і користуватись довший термін.
Плюс більш просунутий девайс менше втратить в ціні з плином часу. Це в мені вже барига прокинувся.
Не зовсім, краще взяти девайс де гарантія більше 12 місяців, причому це у нас якесь безглузде гоніння за характеристиками, я ходжу з флагманом 2022 року і мені вистачає. Я не збираюсь його замінювати, а деякі досі з восьмим айфоном ходять.
VladimirV
Member

Повідомлення

:laugh:
Вы вообще в курсе что большинству от телефона достаточно звонит+мессенджеры+браузер+фотик уровня "отчетливо видно текст"
Другие сегменты - это:
Имиджевый телефон (ну то есть по народному для понтов). Где если ты не с последний айфоном или того же уровня тебя не поймут.
Игровой телефон для детей и подростков.
Так вот большинству хватает телефонов до 100 баксов.
До 100 баксов в китае уже можно купить 8/256 120ГЦ G99.
Телефон это пустышка которую можно менять, терять, разбивать и так далее.
Игры на телефоне это отдельный вид.... ладно не буду никого обижать.
Все сугубо мое имхо.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Про випілювання за 15 хв: не забувайте додати що подібне треба буде повторювати після кожного оновлення системних програм (ті що не з Гугл плей а власного китайстору). Якщо snapdragon, то можна спробувати на lineage os перейти чи що там наразі у моді (альтернативна firmware).

Новий в 11К грн мабуть важкувато підібрати, а от refurbished , бв реально.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

moonlight49: 22.06.2024 15:27 Про випілювання за 15 хв: не забувайте додати що подібне треба буде повторювати після кожного оновлення системних програм (ті що не з Гугл плей а власного китайстору). Якщо snapdragon, то можна спробувати на lineage os перейти чи що там наразі у моді (альтернативна firmware).

Новий в 11К грн мабуть важкувато підібрати, а от refurbished , бв реально.
За пів року з Poco F5, офф оновлення на нову HyperOS і ще два оновлення після, жодної реклами не поверталось.
Всі додатки з Google Play, якогось власного китайстору я не бачив.
Що я роблю не так і як знайти цю рекламу?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VladimirV: 22.06.2024 15:26 Так вот большинству хватает телефонов до 100 баксов.
Якій більшості? :facepalm:
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

usse: 22.06.2024 08:19 Добрий День. Подобається смартфон Realme 12 5g. Але відгуки, поради кажуть про інше. Одні кажуть не купувати через процесор, адже це трішки краща версія HELIO G99, іншим ну ніяк не подобається його вигляд. І я не знаю, як бути. Планую використовувати щоб дивитись фільми, серфити в інтернеті, ігри практично не граю.

Екран IPS влаштовує, хоча кажуть що з таким екраном автономність та продуктвиність його знижується у порівнянні з AMOLED.

Хіба 11.000 грн дійсно за такий смартфон це дорого, і є кращі варіанти також до 11.000 (саме до 11.000 бо з 14.-15.000 там вибір більший, але не думаю що є сенс переплачувати) Чи ні?

Загалом порадьте можливо Ви знаєте кращий варіант за ці кошти до 11.000 грн? Чи взяти додати ті 4-5 тисяч і купити щось краще навіть якщо не грати в ігри?
Конкретно я использую 7а пиксель и это отличный телефон, в игры я играю на пк, зрение дороже. Батарею держит нормально, андроид актуальный.
Дисплей норм, ничего не глючит \ виснет. Я правда покупал за 16000 + зарядка 900 + чехол 900. Возможно на олх вы найдете не софт анлок, итд за вашу цену.
Там ребята агитируют за более мощный процессор, не понятно правда зачем он вам\мне, садить батарею\простаивать?)) Я вам так скажу берите под свои задачи и топовый проц вам не нужен, если не будете играть \ использовать телефон как сервер, даже процессоров прошлых поколений более чем достаточно для всего, тот-же Snapdragon 845 который был у меня на зенфоне 5з, тащил все что мне нужно было. Предлагаю исходить из рационального, через 3-4 года всё равно купите новый. :beer:
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

ArchangeLoL: 22.06.2024 12:46 Моторолку можна взяти теж за такі кошти
А коли моторолку перестали збирати в китаї? Чим вона краща то? :lol:
[/quote]

Так хто казав про збірку не в китаї? Я не казав)
Ну функція ввімкнення ліхтарика жестами зе бест :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

VladimirV: 22.06.2024 15:26Вы вообще в курсе что большинству от телефона достаточно звонит+мессенджеры+браузер+фотик уровня "отчетливо видно текст"
Плюс яркий экран, громкий звонок, хороший рантайм и желательно быструю зарядку распространенного стандарта.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 22.06.2024 14:28xiaomi redmi note 12 4g 6gb/128gb
сяомісти пішли шляхом самсунга, в лоу пхають вже амоледи, котрі просто коштують більше половини самого смарту, резонність ремонту за півціни нового таке собі.
Евгений King: 22.06.2024 13:48Показуйте кращий смартфон в бюджеті 11к грн і не салямі і щоб не гірший був
докинути до пікселя, чи купити б.в варіантів повно на ринку.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 23.06.2024 10:57
daesz: 22.06.2024 14:28xiaomi redmi note 12 4g 6gb/128gb
сяомісти пішли шляхом самсунга, в лоу пхають вже амоледи, котрі просто коштують більше половини самого смарту, резонність ремонту за півціни нового таке собі.
Там технічні характеристики кращі ніж в будь-якому телефоні навіть за 8-9к, при ціні 6.
VladimirV
Member

Повідомлення

daesz: 23.06.2024 11:15 Там технічні характеристики кращі ніж в будь-якому телефоні навіть за 8-9к, при ціні 6.
Вот этот например 8/256 версию на G99, экран IPS 120Hz можно брать в акции до 100$. В конце 2023-го можно было и около 90$ купить.
Сяоми тоже ничего но 6/128 уже не впечатляет.
спойлер
https://www.aliexpress.com/item/1005006107661314.html
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

ArchangeLoL: 23.06.2024 07:17Так хто казав про збірку не в китаї? Я не казав)
А де же ще Lenovo збирати свої телефони :)
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

я бы не выручал сейчас китайцев
Евгений King: 22.06.2024 11:54майже все робиться/збирається в китаї
но не всё из этого имеет китайский софт и китайское руководство
Hells Angels: 22.06.2024 12:33сяомі десь у 14-16рр то не сяомі у 24, тому ото бест оф чойс за свою ціну вже минуле
подтверждаю!
Редми 5 купил в 17-м году и за всё время ни единого глюка прошивки, батарею держал, но брачок по сборке был, что расстроило, но цена типа компенсировала эти расстройства + скидку дали... все-равно 5 лет я проходил с телефоном без селфи камеры...
следующий в ноябре 21г без раздумий взял тоже Сяоми, и это просто г0внище за 11 тысяч. Глюки прошивки постоянные, реклама вылезает (хотя я знаю как отключать, не первый китаец), батарея слабая (на день не хватает) - жалею, лучше б айфон б\у поискал, в нем хоть батарею можно со временем заменить и юзать дальше
usse: 22.06.2024 13:54Тільки новий
самсунг, будет чуть дороже с той-же начинкой, но это нормальный софт, дизайн
не стопорись на сумме, кредитнись на несколько тысяч и возьми аппарат понормальнее, чтобы бесконтактная оплата, чтобы экран на солнце видно было, чтобы камера получше (счастливые моменты жизни не пропадали), чтобы в экран приятно было смотреть (не с кривыми закруглениями) и главное памяти побольше, от 256
это тот знаменитый Поко, который в ремонт надо нести прям в коробке?
pelia: 22.06.2024 15:00Все це китайське сміття може бути напхане чим завгодно, але по факту user experience жахливий. Я не знаю ні однієї людини, котра після нормальних брендів перейшла назад на китайське сміття.
согласен, китаец весь горбатый с новья, у жены убитый в хлам айфон в руках держать в разы приятней, и фоткает лучше и не глючит
Евгений King: 22.06.2024 15:03не зтикався з проблемами, котрі не вирішувались за 3 хвилини на погуглити
вот в этом корень проблемы, это и есть user experience - как езда на жигулях "которые можно починить на каждом углу" и на иномарке, которая "дорогая в ремонте"
Евгений King: 22.06.2024 15:34офф оновлення на нову HyperOS і ще два оновлення після
вот это по началу было очень прикольно, но когда чуть отвлекся от тенденций прошивкостроения, оно начинает сильно харить, что после обновления ты не находишь ничего на привычных местах...
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ага, саме про це я і говорив, воно красиво блищить, ти думаєш що це вершина, проходить деякий час і блиск зникає, виглядає в руках як шмат гівна, весь в відбитках та царапках від повітря, а потім береш в руки телефон від нормально виробника, котрий кілька років у використанні, а там воно просто тупо краще в руці лежить, про прошивку взагалі мовчу.
Про експерименти з прошивками і всім цім збоченням також згоден, колись я міг прошивати телефон хоч по 5 раз на день і все налаштовувати, а зараз хочеться зробити все класно і більше до того не повертатись, в ідеалі щоб це краще було із коробки (але нажаль рут з коробки не дають)
Essex
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

usse
Zte nubia neo 5g 8/256 по балам антуту и общей производительности аналог вашего реалми.
https://comfy.ua/ua/compare/67/
Відповісти