Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
JKrl
Member

Повідомлення

Порекомендуйте бездротову зарядку для пікселя, щоб не за всі гроші світу. Бажано вертикального формату, stand.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

:up:
Відправлено через 50 секунд:
JKrl: 04.06.2024 10:15Ви міняєте флагман кожні 2 роки?
~1,5 роки!

Відправлено через 2 хвилини 12 секунд:
JKrl
Mi Wireless Stand
akr
Member

Повідомлення

Через нестачу світла, піксель дуже швидко втратив свої позиції. Він в мене 8-10вт споживає при зарядці. Максимум 15, коли до станції підключу.
Короче, редмі нот 13 про плюс Макс 5г 120вт рулить
Чи як вище писали moto edge 50 pro, але він дорожчий
JKrl
Member

Повідомлення

YumaX: 05.06.2024 11:35
Mi Wireless Stand
майже купив, потом глянув, за ту ж ціну на олх піксель стендів 1го покоління гора.
murzik
Member

Повідомлення

виявляється, індикатор повідомлень є не у всіх смартфонах. чому це не в обов'язковій комплектації?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Ти оновився? Що взяв таки?
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

JKrl Pixel 7 заряджаю оцім - Baseus BSWC-P10. Бере 13.5Вт (1.13A 12В) з QC2.0 зарядки. Може воно Вам зайде Вт/кошти
спойлер

Тип: беспроводное зарядное устройство Qi

Выходное напряжение: 5v/2A
Поддержка быстрой зарядки: QC 3.0/QC 2.0
Сертификация качества: CE, RoHS, FCC, CCC
Совместимо:

IPhone X / iPhone 8 / iPhone 8 Plus
Samsung Galaxy S7 / S8 / S9 / S10
Samsung Note 8
Google nexus 4 / 5 / 6 / LTE 2/ D1
Комплектация:

1 х беспроводное зарядное устройство BASEUS QI 10W
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

JKrl: 05.06.2024 17:40майже купив, потом глянув, за ту ж ціну на олх піксель стендів 1го покоління гора.
Я свою Mi теж брав з olx, там 20w проти 10 у першого стенда для пікселя, піксель щей дорожчий більше ніж вдвічі, таке собі :down:
JKrl
Member

Повідомлення

YumaX: 06.06.2024 14:42
JKrl: 05.06.2024 17:40майже купив, потом глянув, за ту ж ціну на олх піксель стендів 1го покоління гора.
Я свою Mi теж брав з olx, там 20w проти 10 у першого стенда для пікселя, піксель щей дорожчий більше ніж вдвічі, таке собі :down:
Mi stand на розетці 750, на Алі 550, піксель стенд взял на олх за 900, налило 7 про за три години, все влаштовує. Комунікує з телефоном, вирубає коли повний чи 80, залежно від режиму.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

JKrl
Mi stant заряджав мій мі11 менше години, моторолу трішки довше бо зарядка тут 15Вт вбудована всього, виглядає Мі цікавіше, заряджає швидше, коштує дешевше, но ми :censoured: шукаємо
JKrl: 05.06.2024 10:41щоб не за всі гроші світу
і купуємо піксель :lol:
JKrl
Member

Повідомлення

Яке відношення мають китайці з кіпятильниками до пікселя? Хоча мабуть те, що телефон служить рік не дає замислитися про батарею.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 06.06.2024 14:42
JKrl: 05.06.2024 17:40майже купив, потом глянув, за ту ж ціну на олх піксель стендів 1го покоління гора.
Я свою Mi теж брав з olx, там 20w проти 10 у першого стенда для пікселя, піксель щей дорожчий більше ніж вдвічі, таке собі :down:
Там при 20 ватах кришка не те щоб гарно себе вiдчувала.
JKrl
Member

Повідомлення

Donate: 07.06.2024 02:24
Там при 20 ватах кришка не те щоб гарно себе вiдчувала.
Так, у всіх нормальних зарядок що реально дають 20-30 ват стоїть охолодження.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Donate
JKrl
Як же мене дивують чуваки, що розповідають про температуру на Марсі не бувши там :lamer:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 07.06.2024 11:03 Donate
JKrl
Як же мене дивують чуваки, що розповідають про температуру на Марсі не бувши там :lamer:
Мене також дивують люди, які купують мото/поко по ціні нового пікселя і з активними інгаляціями копіуму намагаються довести що це топ за свої кошти :laugh:
touch some grass
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields
А меня слабоумные удивляют, и слепо верят что пиксель это топ, и аргументов привести не могут.
А сидят потом без связи и с другой кучей проблем со своим серым пикселем...
murzik
Member

Повідомлення

піднімали питання наявності ШИМ, що вон опогано на очі.
якщо вибирати між redmi 12 і redmi NOTE 12 , то в описі вказано в NOTE наявність ШИМ ШИМ (PWM) 484 Гц
а в звичанйому redmi 12 - не має.
https://nanoreview.net/ru/phone-compare ... i-redmi-12


який краще взяти, якщо вибирати по цьому параметру?
JKrl
Member

Повідомлення

YumaX: 07.06.2024 11:03 Як же мене дивують чуваки, що розповідають про температуру на Марсі не бувши там :lamer:
ну в мене зараз стоить на столі зарядка і вона нормально так гріє навіть 10 ватна.
тобто китайська зарядка на 25 ватт буде гріти менше ніж 10?
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

murzik
Якщо за параметром ШІМ, то останній. бо він IPS, там таке дійсно дуже важко зустріти, а у NOTE 12 amoled.
А так, треба тестувати, бо десь 85% на ШІМ не реагують.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

7mindfields
7mindfields: 07.06.2024 12:55Мене також дивують люди, які купують мото/поко по ціні нового пікселя і з активними інгаляціями копіуму намагаються довести що це топ за свої кошти
touch some grass
Ще один марсіанин :facepalm:

Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
murzik
Ідеш в магаз, береш той телефон який подобається з шім, скручуєш яскравість на мінімум, бачиш хвилі, все записуйся в свідки ШІМ, ні - береш, що завгодно і користуєшся!

Відправлено через 13 хвилин 8 секунд:
JKrl
Моя Mi не гріє мій мото абсолютно, але й заряджає повільніше, мі11 був теплий, не сперечаюсь але в межах норм однозначно, на рівні швидкої провідної, підтримував він аж 50Вт, не знаю, що там Xiaomi намутила, але таке враження, що видавала mi stand навіть більше заявленого бо реально за годину всасував все :dontknow: і писало "turbo charge", як ніби провід підключив!
JKrl: 07.06.2024 13:33ну в мене зараз стоить на столі зарядка і вона нормально так гріє навіть 10 ватна.
Бо це не зарядка, це хлам з 60% ККД, тому й гріє!
Відповісти