Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Хто користується мікрофоном петличкою? Яку модель обирали?
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Boya

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
BOYA BY-M1
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Увага,

Schiit Syn: universal surround dac/preamp/headphone amp, $399
Це щось новеньке, чи можна його якось заюзати до ММ не знаю. Знайшов, поділився
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Когда-то уже просил совета в этой теме по поводу звуковухи. Но тогда решил попробовать другие методы решения своей проблемы.

Есть связка материнки MSI Z690 Tomahawk + ресивер Denon RCD-M41 + акустика Dali Oberon 1. Ресивер подключён по оптике. К сожалению ресивер периодически пишет, что сигнал утерян и помогает только перезагрузка ОС. Я пробовал различные драйвера Realtek и не помогло. Пробовал отключать спящий режим у USB - тоже не помогло. На форуме MSI пишут, что проблемы нет у людей, у которых не встроенная звуковая, а какая-то отдельная более качественная.

Мне когда-то советовали Creative Sound BlasterX G6, но это было когда я ещё подбирал звуковуху к другому сетапу. Какую звуковуху можно приобрести на замену встроенной реалтек с учетом моего сетапа?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Varzek: 18.06.2024 18:38Мне когда-то советовали Creative Sound BlasterX G6
Если кормить рес по оптике, то да

Відправлено через 2 години 2 хвилини 11 секунд:
Лично я бы кормил рес по RCA, сигнал с компа по USB, но, чувствую, что и так сойдёт. Если не вникать, то креатив - нормальный вариант
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay
А чим краще з USB в RCA переганяти з компа ніж напряму оптикою якщо є вихід?
Ostin
Member

Повідомлення

tablestikus: 19.06.2024 09:20 А чим краще з USB в RCA переганяти з компа ніж напряму оптикою якщо є вихід?
Є старе аудіофільське повір'я, що по коаксіалу грає краще, якщо цап\ресивер підтримує таке підключення. А оптика навпаки, грає найгірше.
Принаймні, років з 10 тому аудіофіли вважали саме так.
Сам особисто не мав можливості провести таке тестування з усіма трьома інтерфейсами.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ostin
Я з останнього дивного що чув - це те що якщо флешку вставити в ресівер - грає краще ніж від будь якого зовнішнього джерела.
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Varzek: 18.06.2024 18:38 К сожалению ресивер периодически пишет, что сигнал утерян и помогает только перезагрузка ОС. Я пробовал различные драйвера Realtek и не помогло.
Можно попробовать с загрузочной флешки с линуксом как будет работать.Зайти в терминал набрать alsamixer далее F6 выбрать hdaudio-generic добавить звук на Master и включить или добавить звук на spdif. А уже в панели задач там где пиктограмма динамика sound setting включить digital output/spdif. Включить какой то плеер с музыкой и проверить работает ли звук.Выяснить прерывается звук или нет, софтовая это проблема или хардовая.Я использую linux mint 20.3.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yellow wall
Дело в том, что эта проблема может срабатывать раз в день, а может раз в неделю или месяц. И музыка никогда не прерывается. Сигнал пропадает перед включением какого-то контента. Часто это бывает, например, перед или при запуске видео или голосового в телеграм.
Yellow wall
Junior

Повідомлення

Нужно запустить линукс и посмотреть.У меня звук везде есть там все драйвера уже установлены нужно только назначить откуда звук должен выводится и добавить громкость.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tablestikus: 19.06.2024 09:20А чим краще з USB в RCA переганяти з компа ніж напряму оптикою якщо є вихід?
Здебільшого по USB набагато більше шансів отримать якісний сигнал, далі по RCA ти юзаєш зовнішній зрозумілий цап, а не якесь незрозуміле лайно у бюджетному ресівері замість нього. Ще USB перадавач ставимо STLab та максимально позбавляэмось від усякого лайна на шляху сигналу

Відправлено через 5 хвилин 1 секунду:
Ostin: 19.06.2024 11:50Сам особисто не мав можливості провести таке тестування з усіма трьома інтерфейсами
Не робив цього бо не цікаво, по USB на голову краще навіть зі старой USB картой, далі колупатися не цікаво. Непотрібний досвід
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay: 19.06.2024 17:57
tablestikus: 19.06.2024 09:20А чим краще з USB в RCA переганяти з компа ніж напряму оптикою якщо є вихід?
Здебільшого по USB набагато більше шансів отримать якісний сигнал, далі по RCA ти юзаєш зовнішній зрозумілий цап, а не якесь незрозуміле лайно у бюджетному ресівері замість нього. Ще USB перадавач ставимо STLab та максимально позбавляэмось від усякого лайна на шляху сигналу
Ну так і з оптикою ти юзаєш зовнішній цап куди оптика входить. Яка різниця цифра по оптиці прийшла чи через usb? чи я не розумію схему яку ти описуєш.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tablestikus: 19.06.2024 18:01 Яка різниця цифра по оптиці прийшла чи через usb?
Велика, бо зачежить від якості як приймача, та передавача. Якшо якісні рішення по юсб є, то по оптиці я жодного не знаю, що вкрутили в мамку за 3 копійки, то й буде. Оптика, то глухий нікому ее цікавій кут. Нема розробок ні в приймачах, ні в передавачах. Гуглимо; Amanero, потім Jcat Femto
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay: 19.06.2024 18:43
tablestikus: 19.06.2024 18:01 Яка різниця цифра по оптиці прийшла чи через usb?
Велика, бо зачежить від якості як приймача, та передавача. Якшо якісні рішення по юсб є, то по оптиці я жодного не знаю, що вкрутили в мамку за 3 копійки, то й буде. Оптика, то глухий нікому ее цікавій кут. Нема розробок ні в приймачах, ні в передавачах. Гуглимо; Amanero, потім Jcat Femto
А чим саме ці рішення по юсб якісні?

Отправлено спустя 38 секунд:
Той же https://jcat.eu/product/usb-card-femto- ... io-output/ має і оптичний вихід.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tablestikus: 19.06.2024 18:47А чим саме ці рішення по юсб якісні?
Грають на декілька классів вище, не жалкую, що витратив гроші. Про технічну сторону ліпше запитати у технарів, мої технічні знання поверхневі.
Що має дійсно велмкмй вплив, я експерементував, це окреме живлення. Конкретно цей Jcat за ці гроші без окремого живлення не має сенсу, більш якісне та дешевше рішення буде STlab на чипі NEC з доробкою на живлення від зовнішнього БЖ типа iFi iPowerX або якись ЛБЖ, там просто. Там ще конндюки перепаюють, але я не вдавався у деталі.

tablestikus: 19.06.2024 18:47Той же https://jcat.eu/product/usb-card-femto- ... io-output/ має і оптичний вихід.
То не оптичній вихід, а 5В вхід для зовнішнього БЖ, під спойлером
спойлер
Зображення
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay: 19.06.2024 19:27
tablestikus: 19.06.2024 18:47А чим саме ці рішення по юсб якісні?
Грають на декілька классів вище, не жалкую, що витратив гроші. Про технічну сторону ліпше запитати у технарів, мої технічні знання поверхневі.
Що має дійсно велмкмй вплив, я експерементував, це окреме живлення. Конкретно цей Jcat за ці гроші без окремого живлення не має сенсу, більш якісне та дешевше рішення буде STlab на чипі NEC з доробкою на живлення від зовнішнього БЖ типа iFi iPowerX або якись ЛБЖ, там просто. Там ще конндюки перепаюють, але я не вдавався у деталі.
Як USB-роз'єм може "грати на декілька класів вище"? Там якісь нові закони цифрових сигналів?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tablestikus: 19.06.2024 21:11Як USB-роз'єм може "грати на декілька класів вище"? Там якісь нові закони цифрових сигналів?
От тобі і тема тобі порозмислити, як то живе компанія Jcat, яка найбільш відома своїми USB виходами, так же як і Pink Faun. Тобто люді купують їх продукцію і задоволені, в іншому випадку вониб обанкротились. До речі, у них є 30 days money back granteeю. Воткнув, послухав, не сподобалось, отправив обратно. 300-400 евро ні у кого на дорозі не валяется. В мене теж. Тут варіанти два: або всі ці люди ідіоти, або ти не щось не розумієш у "законах цифрових сигналів". :)
Підказка №1: питання на яке треба відповісти - цифровий сігнал піддаєтся також впливу, як і аналог. Так чи ні?
Підказка №2: це не перший вихід в мене. Наврядче я б купував дорожчий, коли нема різниці на дешевших. Чому я зробив це?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay
тут схоже іде вже дія що людина всадивши 500 євро - "знаходить" щось, щоб виправдати купівлю.

Але цікаво почути твоє бачення як цифровий сигнал піддається такому ж впливу як і аналог.

Ні, я цей девайс сприймаю просто як зовнішній юсб-контроллер зібраний з досить ок елементної бази, і навіть може плата гарно розведена.
Але якийсь вплив на цифровий сигнал - це якась містична маркетологічна замануха.

Так то люди і кабеля купляють по тисячі баксів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

tablestikus: 19.06.2024 23:38тут схоже іде вже дія що людина всадивши 500 євро - "знаходить" щось, щоб виправдати купівлю
Нагадую, Moneyback garantee, в нас це не так поширено, а в них норм. В них норм замовив, затистив, вирішив.
tablestikus: 19.06.2024 23:38Але цікаво почути твоє бачення як цифровий сигнал піддається такому ж впливу як і аналог
Моє бачення просте та примитивне, бо я не сильний в РЕ. Немає ні часу, ні бажання вітрачати купу часу на те, щоб зрозуміти, я простий користувач. Я вважаю, що цифровий сигнал піддаєтся такому ж впливи, як і аналоговий, щось губиться, щось викрівляется, та до обробки в цапі доїзжає не те, що лежить у файлі, якісь помилки цап інтерполює, от і маємо. Там починаются ще клоки, синхронизачія тактової частоти, там на тому ж Jcat є апгрєйд клоків. Тут потрібно мати глибокі знання з цього, щоб на пальцях пояснити. Я мене просто, вопкнув, якщо різниця на рівнь "вау" вважаю апгрейд успішним. Якшо образу не зрозуміло, та треба перемикати пуді сюди, щоб зрозуміти - марна була справа. Приблизно, як з новім процесором, відчутно повинно буди одразу, навіть без усяких тестів та бенчмарків
Відповісти