Огляд бездротової ігрової миші Razer Viper V3 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Shaolin_Style: 16.05.2024 00:59
tablestikus: 15.05.2024 22:47 Софт-тач все так же почина через місяць облазити?
а где там софтач? визуально она вся пластиковая
У мене був Razer Viper Ultimate і через пів року воно виглядало ось так

Зображення

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
S: 16.05.2024 01:38
tablestikus: 15.05.2024 22:47Софт-тач все так же почина через місяць облазити?
То наверно какой то китайский рейзер - у оригинальных начинает облазить ближе к 10 годам. Кстати лечится легко 96% аптечным спиртом просто смывается и мышь становится черной, матовой без софт тач.
та самий що є офіційний, і така фігня десь останні 5 років почалася, до пластику стирається під пальцями це покриття

Отправлено спустя 39 секунд:
ALT-F13: 16.05.2024 01:47
tablestikus: 15.05.2024 22:47 Софт-тач все так же почина через місяць облазити?
Це не софт-тач, вони називають це smooth touch, але це не покриття, а просто текстура пластику. Облізати нічому.
це щось на дотик схоже на резину, он фото вище кинув
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Shaolin_Style: 16.05.2024 00:59
tablestikus: 15.05.2024 22:47 Софт-тач все так же почина через місяць облазити?
а где там софтач? визуально она вся пластиковая
Не знаю что за покрытие. Но razer lachesis, начала клеится к рукам, лет через десять.
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

tablestikus: 16.05.2024 11:25
Shaolin_Style: 16.05.2024 00:59

а где там софтач? визуально она вся пластиковая
У мене був Razer Viper Ultimate і через пів року воно виглядало ось так

Зображення

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
S: 16.05.2024 01:38
То наверно какой то китайский рейзер - у оригинальных начинает облазить ближе к 10 годам. Кстати лечится легко 96% аптечным спиртом просто смывается и мышь становится черной, матовой без софт тач.
та самий що є офіційний, і така фігня десь останні 5 років почалася, до пластику стирається під пальцями це покриття

Отправлено спустя 39 секунд:
ALT-F13: 16.05.2024 01:47
Це не софт-тач, вони називають це smooth touch, але це не покриття, а просто текстура пластику. Облізати нічому.
це щось на дотик схоже на резину, он фото вище кинув
:beer: В мене та ж сама фігня на Razer DeathAdder v2 Pro. Гидота. Придбав на аліку резинки та наліпив поверх. Продавки видно, але не так противно хоча б)
Більше Razer не братиму саму через це покриття. Гуано. Ще й пхають свій софт всратий.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tablestikus: 16.05.2024 11:25 це щось на дотик схоже на резину, он фото вище кинув
Сбоку то резиновая наклейка. Что бы так протирались я не видел но у старой Мамбы они вообще например отклеиваться и отваливаться могут. Надо её отклеить и поискать может отдельно продаются как запчасть или моддинг. Или может даже 3D печать сделать из Эластана D160.
tablestikus: 16.05.2024 11:25 та самий що є офіційний, і така фігня десь останні 5 років почалася, до пластику стирається під пальцями це покриття
Я имел ввиду покрытие на верхней части мыши. У мыши на фото его нет. А вообще бывает тонкий слой резины, который со временем становится липким и облазит. Вот его спиртом хорошо смывать.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Я не знаю, як ще вам написати, якщо ви не читаєте: на Razer Viper V3 Pro, як і на Hyperspeed, як і на Deathadder V3 НЕМАЄ НІЯКОГО ГУМОВОГО ПОКРИТТЯ. Взагалі. Окрім тих наліпок, що йдут в комплекті, але не є структурною частиною самої миші. Воно називається smooth touch, а не soft touch. І не виглядає тим, що можна змити чи що зіткнеться.

Будь ласка, ну хоч чуточку уважніше?! (Хоча Razer самі винні, що маркетингову назву smooth touch придумали схожу на той проклятий soft touch з минулого :laugh: )
Востаннє редагувалось 16.05.2024 15:22 користувачем ALT-F13, всього редагувалось 2 разів.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Вы путаете резиновые накладки (выше фото, протерлось до пластика, может становится липкой из за взаимодействия жира/пота) софттач покрытие (со временем становится липким как наружная часть бабушкиной сковородки) и просто пластик (иногда покрывается матовым лаком)
Последнее используется на старых G Pro, G Pro superlight, и на последней superlight 2. Есть чуйка что в последних райзерах v3 и выше тоже такая мулька.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

tolebamber: 16.05.2024 15:18 Вы путаете резиновые накладки (выше фото, протерлось до пластика) софттач покрытие (со временем становится липким как наружная часть бабушкиной сковородки) и просто пластик (иногда покрывается матовым лаком)
Последнее используется на старых G Pro, G Pro superlight, и на последней superlight 2. Есть чуйка что в последних райзерах v3 и выше тоже такая мулька.
Так точно, сер! :beer:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ALT-F13: 16.05.2024 15:17Я не знаю
tolebamber: 16.05.2024 15:18Вы путаете резиновые накладки
вы хоть цитируйте кому пишете, а то непонятно кто что путает :gigi:
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Deathadder V2 точно без резины, просто матовый пластик, с фактурой под пальцы. за 2 года никаких следов использования, хотя играю почти каждый вечер.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inquisitor: 16.05.2024 13:20
tablestikus: 16.05.2024 11:25
У мене був Razer Viper Ultimate і через пів року воно виглядало ось так

Зображення

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:

та самий що є офіційний, і така фігня десь останні 5 років почалася, до пластику стирається під пальцями це покриття

Отправлено спустя 39 секунд:


це щось на дотик схоже на резину, он фото вище кинув
:beer: В мене та ж сама фігня на Razer DeathAdder v2 Pro. Гидота. Придбав на аліку резинки та наліпив поверх. Продавки видно, але не так противно хоча б)
Більше Razer не братиму саму через це покриття. Гуано. Ще й пхають свій софт всратий.
Тоді й логу не бери, там те саме. Бери цільно пластикову, як g pro

Отправлено спустя 2 минуты 58 секунд:
S: 16.05.2024 01:38 Вместо обычных без танцев с бубном не становятся?
Неа, пины другие. Вместо ••• там •::
Huano blue shell white dot возьмите, они дольше живут обычно
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

tablestikus: 16.05.2024 11:25
У мене був Razer Viper Ultimate і через пів року воно виглядало ось так
На viper 8k такая же история :-/
спойлер
Зображення

Примечательно что на третьем вайпере по дефолту место под большой палец пустое:
Untitled.jpg
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Inquisitor: 16.05.2024 13:20
tablestikus: 16.05.2024 11:25
У мене був Razer Viper Ultimate і через пів року воно виглядало ось так

Зображення

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:

та самий що є офіційний, і така фігня десь останні 5 років почалася, до пластику стирається під пальцями це покриття

Отправлено спустя 39 секунд:


це щось на дотик схоже на резину, он фото вище кинув
:beer: В мене та ж сама фігня на Razer DeathAdder v2 Pro. Гидота. Придбав на аліку резинки та наліпив поверх. Продавки видно, але не так противно хоча б)
Більше Razer не братиму саму через це покриття. Гуано. Ще й пхають свій софт всратий.
Коли в мене в минулому році через місяць почала облазити клава від рейзер - я забив на них і перешов на логітеч
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

доброго дня шановні .
в мене Razer Viper Ultimate .
міняв їй корпус і тепер з лівої сторони клік не працює. допомогає тільки послаблення гвинтика з лівої сторони тоді зявляється зазор між кнопкою на корпусі і самим корпусом . але при такому костилю ходить весь корпус . під час розбору була загублена манюсінька пружинка яка в верхній частині . не впевнений що це зза неї . може хто знає як самостійно поремонтувати ?
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Jay228
Пружинка там 100% не при чем. Сложно что то подсказать не зная в чем проблема.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Jay228: 17.05.2024 09:45 доброго дня шановні .
в мене Razer Viper Ultimate .
міняв їй корпус і тепер з лівої сторони клік не працює. допомогає тільки послаблення гвинтика з лівої сторони тоді зявляється зазор між кнопкою на корпусі і самим корпусом . але при такому костилю ходить весь корпус . під час розбору була загублена манюсінька пружинка яка в верхній частині . не впевнений що це зза неї . може хто знає як самостійно поремонтувати ?
обратитесь к krivonos-kolya он может помочь с фиксом данной проблемы (возможно)
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Jay228
З'явилась така фігня після перепайки мікрика в Логітечевской миши, все дуже банально - мікрик запаявся на міліметр вище.
Чутка сточите виступ для натискання мікрику в корпусі

Отправлено спустя 7 минут 6 секунд:
По пластику - у мене DeathAdder V2 X Hyperspeed , простий матово-шершавий пластик без софт-тачу та гум, за 3 роки ніякого стирання покриття та прилипання .
Мікрики теж живі, но я не задрочу в ігри, хоть при роботі кліков теж багато ...

п.с. - купив би якийсь безпровідний міні рейзер для дівчини, но ціна=якість в них і раніше будо не дуже, а зараз зовсім біда.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

tablestikus: 16.05.2024 20:35
Inquisitor: 16.05.2024 13:20

:beer: В мене та ж сама фігня на Razer DeathAdder v2 Pro. Гидота. Придбав на аліку резинки та наліпив поверх. Продавки видно, але не так противно хоча б)
Більше Razer не братиму саму через це покриття. Гуано. Ще й пхають свій софт всратий.
Коли в мене в минулому році через місяць почала облазити клава від рейзер - я забив на них і перешов на логітеч
клави від разора дійсно гівнисті, бо облазять душе швидко.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shaolin_Style: 16.05.2024 18:55 Примечательно что на третьем вайпере по дефолту место под большой палец пустое:
И у Cobra насколько я вижку накладок этих нет?

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
Klon: 17.05.2024 11:43Чутка сточите виступ для натискання мікрику в корпусі
Корпус пилить плохая идея, лучше глубже посадить микрик или вообще заменить если слишком высокий.

Отправлено спустя 2 минуты 25 секунд:
tablestikus: 16.05.2024 20:35 Коли в мене в минулому році через місяць почала облазити клава від рейзер - я забив на них і перешов на логітеч
У логитека надо смотреть как надписи на кнопка сделаны. Те у которых надписи выполнены чем то похожим на белую краску с черным ореолом брать не стоит. Облазят быстро тоже.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon
а можна приклад на фото де і що заважає .
мікрик я не чіпав . заміняв тільки верхню частину корпусу . боковини залишились рідні
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

S: 17.05.2024 13:15
И у Cobra насколько я вижку накладок этих нет?
Да, она тоже "чистая" со стороны большого пальца, видимо какой-то фидбек с пользователей был собран и работа над ошибками проделана:
Untitled.jpg
Відповісти