Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 13.05.2024 14:19Окей в мене таке питання якщо мегапікселі камери такі важливі... Чому при доступності 200 мегапіксельних модулів в топові смарти ставлять 50?
Для того хто кайфує від фоточок і відео зйомок може і важливі, а я не з тої когорти і про те що кількість не значить якість, я в теж курсі, хоча глибоко в це не занурювався. Немає часу і зацікавленості те вивчати і запам'ятовувати, щоб контраргументувати.
Уважно перечитайте усі мої коментарі і побачите з чого почалась розмова і в яке русло вона перейшла.
JKrl
Member

Повідомлення

The_Rusik: 13.05.2024 15:08 Donate
Пиксель как айфон :lol:
Хотели сказать как мейзу… те тоже на медиатеке теряли связь м в целом работали через одно место.

1 секунда поиска, там список огромный, все не буду скидывать
спойлер
61B25305-CEFA-4A44-BE55-C5F2FC5F1022.png
JKrl: 12.05.2024 20:18 Ні, просто ні. Хоча можливо фоткати лічильник норм.
Коли хтось щось каже про залізо, це все.
Зображення

ок
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 13.05.2024 15:08 Donate
Пиксель как айфон :lol:
Хотели сказать как мейзу… те тоже на медиатеке теряли связь м в целом работали через одно место.

1 секунда поиска, там список огромный, все не буду скидывать
спойлер
61B25305-CEFA-4A44-BE55-C5F2FC5F1022.png
Нефанат ксяомі/мото навіть пошуком в гуглі не навчився користуватися, вистачило тільки на загальний запит в гуглі, сумно

До того ж мейзу відомі в ті часи, коли медіатек дійсно був не дуже, мʼяко кажучи, але порівняння топові, з такою фантазією треба книжки писати
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 13.05.2024 05:47Ще один поціновувач гарантії від комфі і топчику, у якого єсім не працює після оновлення андроїда (а знаючи як леново фіксить проблеми десь на рівні салямі, то сидіти тобі на 13 андроїді все життя), ідеальний клієнт для будь-якої мережі електроніки, головне що не чіфтек піксель
Де я писав про схильність до гарантій тимпаче від комфі? Це ви вже вигадуєте і дописуєте маячню! Про ідеального клієнта мережі електроніки теж помилились - ніразу не вівся на рекомендації тамтешніх менеджерів експертів і вибір роблю самостійно до того як щось замовляю, до речі в магазинах де ціна найнижча, за часту взагалі через знайомих, хто має доступ до оптових цін. Стосовно оновлень я теж писав, мабуть читали не уважно або взагалі пропустили, то нагадаю, що я на попердньому смартфоні самостійно оновлював сторонніми прошивками версії андроіда. Тому проблеми не існує взагалі.

П.С. Не помітив коли це ми на "ти" перейшли? Ви на 7 років молодші чи культура спілкування "то таке", як і ваші рекомендації...
І взагалі я натякнув, що розмова вичерпана, а ви мені щось продовжуєте розписувати.
Ви ні в чому не змогли мене переконати і промаху в покупці я геть не бачу.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 13.05.2024 15:55 Де я писав про схильність до гарантій тимпаче від комфі?
Там де і я «рекомендував» чіфтек
unlnu: 13.05.2024 15:55 ніразу не вівся на рекомендації тамтешніх менеджерів експертів і вибір роблю самостійно
На користь тих же «менеджерів експертів» хіба що
unlnu: 13.05.2024 15:55 я на попердньому смартфоні самостійно оновлював сторонніми прошивками версії андроіда. Тому проблеми не існує взагалі.
При чому тут вміння вручну оновлювати ос, якщо на 14 андроїді в цього леново проблеми з єсім?
unlnu: 13.05.2024 15:55 промаху в покупці я геть не бачу.
Мої співчуття, за 14к це не кращий вибір і близько (нічого не маю проти бюджетних смартфонів від леново, якщо що)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 13.05.2024 09:58Ні, на вітринах не зустрічалися
спробуй може за нагоди, якщо пікселі розглядаєш.
деякі досить досвідчені і чутливі до ШІМ користувачі пишуть в інтернетах, що там гугл щось таки змінив, і стало краще, але комусь допомогло, а комусь не допомогло. треба пробувати. при цьому сам гугл відмовляється вдаватись в деталі, що саме вони зробили.

взагалі цікава історія, адже спочатку піксель 8 постачався з PWM 480hz, а потім вони чомусь випустиили апдейт і дропнули його до 240hz і чому так теж не пояснили, наскільки мені відомо:
спойлер
Зображення
Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
7mindfields: 13.05.2024 16:10Мої співчуття, за 14к це не кращий вибір і близько
а що б ти взяв за 14к зараз?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.05.2024 16:29
Artem_K: 13.05.2024 09:58Ні, на вітринах не зустрічалися
спробуй може за нагоди, якщо пікселі розглядаєш.
деякі досить досвідчені і чутливі до ШІМ користувачі пишуть в інтернетах, що там гугл щось таки змінив, і стало краще, але комусь допомогло, а комусь не допомогло. треба пробувати. при цьому сам гугл відмовляється вдаватись в деталі, що саме вони зробили.

взагалі цікава історія, адже спочатку піксель 8 постачався з PWM 480hz, а потім вони чомусь випустиили апдейт і дропнули його до 240hz і чому так теж не пояснили, наскільки мені відомо:
спойлер
Зображення
Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
7mindfields: 13.05.2024 16:10Мої співчуття, за 14к це не кращий вибір і близько
а що б ти взяв за 14к зараз?
Pixel 7/7a, якщо мова про нові девайси
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields
+1, я б теж на них дивився в першу чергу.

але я глянув огляди, ця моторола не така вже і погана, якщо моменти з софтом/підтримкою юзеру не важливі, а якість камери влаштує. дехто ще пише, що від батарейки не дуже довго живе, але на день ніби вистачає, вже нормально. мені ще задня кришка не подобається у сабжевого мото, але то вже таке, на вкус і цвєт.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 13.05.2024 15:08 Donate
Пиксель как айфон :lol:
Хотели сказать как мейзу… те тоже на медиатеке теряли связь м в целом работали через одно место.

1 секунда поиска, там список огромный, все не буду скидывать
спойлер
61B25305-CEFA-4A44-BE55-C5F2FC5F1022.png
Те що нейронка там негенерила? :laugh:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.05.2024 16:38 7mindfields
+1, я б теж на них дивився в першу чергу.

але я глянув огляди, ця моторола не така вже і погана, якщо моменти з софтом/підтримкою юзеру не важливі, а якість камери влаштує.
Забагато але насправді, як для телефону за такі гроші, відношення леново до клієнта можна подивитись на прикладі нових сінкпадів, там теж все не так гарно, як хотілося б, незважаючи на прайс, а фіксів немає роками. Інше питання, те що люди між гіршим девайсом з місцевою «гарантією» і кращим девайсом без гарантії обирають перше. В свій час були se k310i, k750i, t650i, w880i, k770i; Nokia n80, 5530xm; galaxy s2; xiaomi mi4w, mi max 3; galaxy s5; lg d410; iphone se 2016, 7, XR, 11; one plus 6; lg g7, ремонту за весь час потребували тільки k770i, mi4 (той що грівся скажено від будь-якого навантаження) та galaxy s5 (в якому дисплеї були не кращої якості)
Востаннє редагувалось 13.05.2024 16:59 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

пікселі не варіант якщо оператор КС і треба їздити за місто або за містом жити і вишка не подобається пікселю
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm: 13.05.2024 16:57 пікселі не варіант якщо оператор КС і треба їздити за місто або за містом жити і вишка не подобається пікселю
Це все залежить від конкретного місця. Я наприклад користувався лайфом, а потім дійшло до того що в часи пік інтернету зовсім не було. А там де ловить погано будуть ловити погано всі телефони, в родині є аппарти на снепі та МТК і там де погано і ті телефони нічого не ловлять :laugh:

Added in 1 minute 26 seconds:
7mindfields: 13.05.2024 16:55
leif: 13.05.2024 16:38 7mindfields
+1, я б теж на них дивився в першу чергу.

але я глянув огляди, ця моторола не така вже і погана, якщо моменти з софтом/підтримкою юзеру не важливі, а якість камери влаштує.
Забагато але насправді, як для телефону за такі гроші, відношення леново до клієнта можна подивитись на прикладі нових сінкпадів, там теж все не так гарно, як хотілося б, незважаючи на прайс, а фіксів немає роками. Інше питання, те що люди між гіршим девайсом з місцевою «гарантією» і кращим девайсом без гарантії обирають перше. В свій час були se k310i, k750i, t650i, w880i, k770i; Nokia n80, 5530xm; galaxy s2; xiaomi mi4w, mi max 3; galaxy s5; lg d410; iphone se 2016, 7, XR, 11; one plus 6; lg g7, ремонту за весь час потребували тільки k770i, mi4 (той що грівся скажено від будь-якого навантаження) та galaxy s5 (в якому дисплеї були не кращої якості)
Я помятаю k750i просто був знахідкою для майстрів так як той самий джойстик дуже так частенько гавкав :laugh: Хоча це була проблема в цілому SE тих років :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 13.05.2024 17:10 Я помятаю k750i просто був знахідкою для майстрів так як той самий джойстик дуже так частенько гавкав :laugh: Хоча це була проблема в цілому SE тих років :gigi:
Так, se без цього джойстику були кращим вибором
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Donate в мене в сестри і в декількох знайомих КС і в сумі одна 6, три 7ки, три 7 про, одна 7а, КС і виїзд десь так 30-50 ким за містом і все, мережа є нет є, дзвінків без варіантів (( це тільки КС і тягнеться від 6-ки, там було трохи краще, повзунок 2G вирішував частково питання
Востаннє редагувалось 13.05.2024 17:38 користувачем kolesnukm, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 13.05.2024 16:55 відношення леново до клієнта можна подивитись на прикладі нових сінкпадів, там теж все не так гарно, як хотілося б, незважаючи на прайс, а фіксів немає роками.
цікаво, я не в курсі. а що там, якщо коротко?
Donate: 13.05.2024 17:10той самий джойстик дуже так частенько гавкав
у мене був k700 в 2004му, у баті k750 трохи пізніше, з джойстиком з часом було все погано, але телефони все одно круті були на свій час.

Відправлено через 12 хвилин 47 секунд:
до того у мене був ще якийсь час Ericsson R380, батя приколовся і купив мені його навіщось, бо десь його віддавали недорого, він застарів за кілька років капітально. новий, в коробці, з повним комплектом, хоча мені школяру він і нафіг не потрібен був. але апарат прикольний, the first device marketed as a 'Smartphone', між іншим. на жаль, залишився в окупації :(

а до к700 трохи пізніше додався кпк Palm Tungsten E2. шикарний конфіг для школяра в 2005му B-)
JKrl
Member

Повідомлення

leif: 13.05.2024 17:51
до того у мене був ще якийсь час Ericsson R380, батя приколовся і купив мені його навіщось, бо десь його віддавали недорого, він застарів за кілька років капітально. новий, в коробці, з повним комплектом, хоча мені школяру він і нафіг не потрібен був. але апарат прикольний, the first device marketed as a 'Smartphone', між іншим. на жаль, залишився в окупації :(
те саме. я його довго тягав.
ще в окупації залишився еріксон w880i, це взагалі бул кайф у свій час :rotate:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.05.2024 17:51
7mindfields: 13.05.2024 16:55 відношення леново до клієнта можна подивитись на прикладі нових сінкпадів, там теж все не так гарно, як хотілося б, незважаючи на прайс, а фіксів немає роками.
цікаво, я не в курсі. а що там, якщо коротко?
Навіть у воркстейшенах проблеми з со (при чому це якщо частково і вирішують, то тільки в наступній генерації), криві налаштування pl1/pl2 за рахунок чого майже 3кг ноут постійно тротлить, проблеми зі звуком і тд. Як виявилось, легіони мають краще виконання, якщо потрібен ноут з дискретною графікою
JKrl: 13.05.2024 19:22 ще в окупації залишився еріксон w880i, це взагалі бул кайф у свій час :rotate:
W880i на свій час був нереально тонким на фоні інших телефонів, з мінусів правда звук там був жахливий, особливо як для W серії
JKrl
Member

Повідомлення

спойлер
Зображення
цікаво що в україні його не має, але о кліентах в україні гугл турбується
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl
цей функціонал залежить від регіону виставленого в гугл аккаунті або геолокації.
Відповісти