Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik
если ты знаешь фс которая там была - натрави правильную проверку на эту фс. если не знаешь - то тогда перебирай проги по восстановлению, типа р-студио
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988
пише drive not faund, хоча система його бачить, його можна вибрати, показує об'єм, але файлів - 0 байт.

Відправлено через 33 секунди:
Shpoker: 09.05.2024 21:54натрави правильную проверку на эту фс.
чим?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

e2fsck.XXXX (вобще - инструмент зависит от ФС. НТФС, к примеру, нормально лечится исключительно вендовым chkdsk, а фат 32 при желании хоть голыми руками)
Востаннє редагувалось 09.05.2024 22:50 користувачем Shpoker, всього редагувалось 1 раз.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

murzik: 09.05.2024 22:34 Engineer_1988
пише drive not faund, хоча система його бачить, його можна вибрати, показує об'єм, але файлів - 0 байт.
Ти точно увімкнув в тоталі відображення скритих? якщо показує використаний об єм з.... , то нічого ти не увімкнув :D
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Доброго, не знаю куда писать , спрошу здесь ,в общем на днях вылез этот мониторинг в правом углу экрана на рабочем столе, я ничего не устанавливал и не включал , к чему оно относиться понятия не имею, куда копать ? закрывать в диспетчере по очереди запущенные процессы , или как ?
спойлер
Зображення
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

moto
О у меня такое было, это шадов плей встроенный в новую нвидиа контроль панель.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

maxn спасибо большое , 100% попадание :beer: , возможно я сам его активировал через комбинацию клавиш и не сразу заметил это, а сейчас смотрю и не пойму к чему оно относиться, ничего же не ставил и не включал.
All-inclusive
Junior

Повідомлення

Всем привет! Подскажите почему я не могу зайти в тему выживальщиков?) Пишет что я не авторизован.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

All-inclusive
Вижити має лише один :laugh:
Бо там розвели істерики не по темі
All-inclusive
Junior

Повідомлення

Scoffer: 11.05.2024 11:34 All-inclusive
Вижити має лише один :laugh:
Бо там розвели істерики не по темі
А, понял, спасибо :D
12val12
Junior
Звідки: Печерськ

Повідомлення

Порадьте программу для малювання мишкою
щоб там була сітка с кроком наприклад 1 мм
щоб унеможливить малювання кривих ліній та линій некратної 1 мм довжини
тобто або вертикальні або горизонтальні линії кратні 1мм або лінії під 45 ° кратні sqr(2) мм
і можливість, єкспорту в програми CAD
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Як на андроїді зробити так, щоб запис екрану зберігався не в внутрішню памʼять, а на карту памʼяті? До цього справ з андроїдом як з ОС не мав
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BattleCru: 18.05.2024 11:42 Як на андроїді зробити так, щоб запис екрану зберігався не в внутрішню памʼять, а на карту памʼяті? До цього справ з андроїдом як з ОС не мав
Треба було хоч модель вказати. Бо не на всіх телефонах це можливо.
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Тому і не вказував, бо не телефон.
Пульт DJI RC Plus, пташка Matrice 30T. Версія Андроїд 10
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

В кого ще ютуб рекомендує переважно прозорі огляди(Transparent Clothing, Wet)? Я звісно не проти - гарно, але я можу й на спеціалізованих сайтах знайти такий контент.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Барбарис: 21.05.2024 20:40 В кого ще ютуб рекомендує переважно прозорі огляди(Transparent Clothing, Wet)? Я звісно не проти - гарно, але я можу й на спеціалізованих сайтах знайти такий контент.
якщо це на смартфоні, встановіть блокування реклами додаток, або мод ютуба поставте і забудете.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Engineer_1988, на пк. Зранку було норм, а ввечері лише один тренд.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Барбарис
це дуже популярна тєма: аб'юзерство алгоритмів перевірки контетнту.

перший етап це розпізнавання ші обнажонки, _, і всякого такого. яке досить легко обійти
всякими розмиттями, прозорим одягом і так далі.

на наступному етапі вже працюють люди, але оськільки вони працюють як раби і дуже багато,
вони працюють досить формально.
тому аб'юзять правила. Або проштовхують щось з теми рівності чи гендеризму.
так наприклад зараз всюди грудьми світять з муляжами дітей, нібито вчать грудного вигодовування.
чи гола йога. типу в нас такі вподобання і це тільки навчально-демонтраційний контент :lol: :lol:

оськільки пусі контент пиляється легко і швидко і набиває різко підписоту то це дуже привабливо
для тих хто хоче льогко набити юзерів.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хто-небудь знає як точно англійською називаються ці "защолки" на всіх сучасних корпусах з вікном збоку на які власне вікно і "защолкується"?
AW
Junior

Повідомлення

Є в темі електрики?
Питання в чому. Обленерго поміняло лічильники по вулиці, міняли лівою задньою ногою, по 43 секуни на одну позицію.
Після того як вони поїхали, побачив що лічильник сигналізує про неправильну послідовність фаз (переморгуються символи l1 l2 l3.
В паспорті жодної згадки про те, на що це впливає (може на точність вимірювання?). В інтернеті теж нічого конкретного не знайшов. Зробив запит виробнику лічильника - тиша, в обленерго сказали не "умнічать". Лічильник НІК серія 2300 прямого підключення. Дякую
Відповісти