Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
JKrl
Member

Повідомлення

Все так
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 08.05.2024 16:16а яка модель найбільше підпадала під це визначення (за весь час) на твій погляд?
на 845тому снапі останній раз таке було, щоб за якісь 6-7к грн ти отримав ТОП залізо. при чому тоді у них були мі2 де і нфс кажись і бездротова але оверпрайс, а для простого люда покофон ф1 з норм системою охолодження, картою памʼяті, з теплотрубкою всередині і термопастою. корпус хоч пластик але довгоживучий, ще один аргумент в сторону 845того снапа це ще повноцінний порт гугл-камери, яка витягувала любі майже гівняні модулі до рівня пристойного фото. такого феномену більше не було, о порізали все те. тому чисто по гроші-профіт з деякими нюансами це будуть саме моделі сяомі на 845тих снапах.

на 855тому це вже були мі9т про які вже коштували новими, навіть сіряки ну зовсім не як народні телефони, у них уже тоді були конкуренти де стояв таких же проц але дешевше ціна. але тут вже почались гробально майже амоледи, нфс що вигідно краще виглядало на перспективу. ну і потім ціни просіли + б.у. були. і були ще ті що для ринку Індії карись, к20 чи якось так. ті ось цікаві були.

з 865-ген8 всіляких, взагалі перестав слідкувати на ними, бо просто пристойний сяомі почав коштувати як якийсь пристойний самець з норм камерою вже і підтримкою софтовою, іфони де камери, плюшки всі епловські, і теж довготривала підтримка, та навіть піксель вигідніше виглядав вже і тоді, не кажучи про тепер.

камря для запустити якусь гру наразі достатньо майже любого, питання лише в автономності і можливо фремрейті.
а крутити три меседжери-фотік-браузер наразі може будьякий пристойний проц на ринку.
власне тому сяомка наразі і не сприймається як топчік за свої гроші, бо вона не пропонує того рівня що більш імениті бренди. вони можуть як раніше вкорячити топ проц, великий акум, але ціну зроблять як у айфона, і шо толку? камери, матеріали, софт воно навіть не поряд, особливо якщо звик раз на 5 років, якщо нічого не станеться з телефоном, міняти його, або в планах взагалі передавати його дитині/родині доношувати за тобою ще багато років. Чому так прискіпливо? ну бо коли мова йде про вже 20к за телефон+, то якось немає думки як з тим же поко ф1 ну здохне то викину. тут вже плануєш якщо захочеш змінити то його ринкову вартість +/- через 2-3 роки, про доступність деталей, актуальність, і відповідно продати або віддати доношувати його чи можна, і щоби він не робив проблем новому власнику.

коли звонілка бралась за 150-200 баксів, і тянула все то було одне, а коли пристойна звонілка на топ процику, і пофік на камери/інше, вже коштує від 400 починаючи, і як глянеш на топи то взагалі за штуку баксів. то якось вже не такі і народні телефончики у них.

ото зовсім бюджетніки за 4-6к які на пару років, ото так, є у них, але там якщо береш комусь, починається при апдейтах злітають налаштування і реклама лізе з всьго, добре в деякій мірі і погано це те що через 1-2 роки сяомі забиває Х на модель і більше не апдейтить, і більше нема звінка що шось перегрузилось і реклама полізла, але і погано бо софтово надійся що нічого критичного не відригне, і все буде ок поки воно не здохне.

не знаю, складно визначити у них топчик чисто модель, у них більше по процам йде кореляція.
JKrl
Member

Повідомлення

Я тут хотів написати що мотрола(ленова) посунули сяомі на бюджетному ринку, але потім подумав, що 12к це 300$, це ніфіга не бюджетно для більшості населення, особливо в такі часи.
За 200 з ібея можна взяти щось на кшталт s21 fe, за 300 вже піксель 7, а за 400 старий топ самсунга, накшталт 21 ультра або 22 плюс. Вони будуть просто в іншому всесвіті по всім параметрам від сяомі за 400.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 11.05.2024 02:20 Я тут хотів написати що мотрола(ленова) посунули сяомі на бюджетному ринку, але потім подумав, що 12к це 300$, це ніфіга не бюджетно для більшості населення, особливо в такі часи.
За 200 з ібея можна взяти щось на кшталт s21 fe, за 300 вже піксель 7, а за 400 старий топ самсунга, накшталт 21 ультра або 22 плюс. Вони будуть просто в іншому всесвіті по всім параметрам від сяомі за 400.
Зараз знову спредтрума999 спровокуєш :lol: І так очевидно, що салямі давно вже посунули в будь-якому бюджеті, це тепер просто китайське сміття по ціні пікселя
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 10.05.2024 00:20
Donate: 08.05.2024 02:43 Ну так демпiнг то де? Сяомi i бiльшiсть китайцiв грають у премiум ринок зараз, у який не можуть увiйти нi софтово, нi по адекватностi цiн... У новинки нот 13 про за 12к з G99! Xiaomi 14 Ultra - 55к гривень (!!!)
Це тому що китайцям в армії та на держслужбі заборонили айфони, а не тому що там щось дуже круте.
Тому вони і беруть інший статусний символ, який дозволяють. Флагман на те і флагман щоб коштувати, і щоб всі бачили що ти нелох.
а не тому що там геніальний прорив.
Більшість цих "топів" навіть не везут на глобальний ринок, тому що розуміють, китайці не дурні. Для західного ринку є сяомі Т серія та інші бренди(часто з одним власником), з адекватною ціною, як-то ОП.
1. Статусний символ це G99 в телефонi за 300 баксiв? :insane:

2. Пробачте з тих дизайнiв якi мають стиль це айфон та гугл. Всi iншi це ще здогадайся по тому як камери стоять... Все що було зроблено, це зкопiйовано у яблука, з деякими змiнами.

3. Xiaomi 13T теж не малих грошей коштуе, в нас офiцiйно за 20к... В ту же цiну - Pixel 8/7 Pro :laugh: Це смарти геть iншого рiвня...

Китайцi то не дурнi але по iншому. Вони зрозумiли що демпiнгом займатися немае сенсу взагалi. Тому переливають з пустого в порожнэ пiднiмаючи цiну для глобального ринку...
Люди купують по староi памятi дай й все.
Востаннє редагувалось 11.05.2024 02:35 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
JKrl
Member

Повідомлення

Як і з ноутбуками, в телефонах набагато більше нюансів ніж характеристики на бумазі. Якщо людина не тримала в руках нормальний телефон, то щось доказувати сенсу нуль. Кто тримав той розуміє. Я не бачив людей які повертались обратно на сяомі після преміумів, навіть відносно старих.

Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
Donate: 11.05.2024 02:33
JKrl: 10.05.2024 00:20
Це тому що китайцям в армії та на держслужбі заборонили айфони, а не тому що там щось дуже круте.
Тому вони і беруть інший статусний символ, який дозволяють. Флагман на те і флагман щоб коштувати, і щоб всі бачили що ти нелох.
а не тому що там геніальний прорив.
Більшість цих "топів" навіть не везут на глобальний ринок, тому що розуміють, китайці не дурні. Для західного ринку є сяомі Т серія та інші бренди(часто з одним власником), з адекватною ціною, як-то ОП.
1. Статусний символ це G99 в телефонi за 300 баксiв? :insane:

2. Пробачте з тих дизайнiв якi мають стиль це айфон та гугл. Всi iншi це ще здогадайся по тому як камери стоять... Все що було зроблено, це зкопiйовано у яблука, з деякими змiнами.

3. Xiaomi 13T теж не малих грошей коштуе, в нас офiцiйно за 20к... В ту же цiну - Pixel 8/7 Pro :laugh: Це смарти геть iншого рiвня...

Китайцi то не дурнi але по iншому. Вони зрозумiли що демпiнгом займатися немае сенсу взагалi. Тому переливають з пустого в порожнэ пiднiмаючи цiну для глобального ринку...
Ви під каменюкою живете? Oppo, vivo, honor стартують з 1200$
Китайці бачать дизайн для свого ринку по іншому.
І 13т, і оп 12 мають на меті конкурувати із поточним топом самсунга, що в них успішно виходить. 600$ або 1400$? Різниця є.
Піксель вилетів тільки в США і Японії, це но визначенню нішевий продукт.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 11.05.2024 02:39 Ви під каменюкою живете? Oppo, vivo, honor стартують з 1200$
Китайці бачать дизайн для свого ринку по іншому.
І 13т, і оп 12 мають на меті конкурувати із поточним топом самсунга, що в них успішно виходить. 600$ або 1400$? Різниця є.
Піксель вилетів тільки в США і Японії, це но визначенню нішевий продукт.
стартують з 1200$
А експіріенс такий же як на телефонах за 200 :laugh: Ось в цілому і питання до цих смартфонів... Офк є ну дуже цікаві модельки як наприклад Rog Phone 7 який напевно виглядає дуже чудово навідь зараз і має свої фішички. Але чомусь з 8-ою лінійкою асус звернула не туди і почала замість цікавого телефону, робити звичайний як у всіх...
Китайці бачать дизайн для свого ринку по іншому.
Тому голова сяомі на презентації хайпер ос розповідав про те як вони все скопіювали у айфону і тепер нова їх ОС ще більше схожа на iOS.
Це просто бездумне копіювання і все... Все що зробила сяомі в своєї ОС це просто взяла дизайн у айфону, трішки самсунгу/хуавею ще не знаю чого, з конфліктуючими один з одним стилями, різними наборами іконок по всій системі та з базовими помилками типографіки та правил побудови інтерфейсу. Офк це все пофіксити можливо, але компанія починаючи з 12 MIUI не розуміє що робити з прошивкою...
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Pixel прилетела глобальная обнова AP1A.240505.005 - официально пофиксили блютус и камеру во время записи видео. Про сеть ничего.
спойлер
May Pixel Update Bug Fixes: The official bug list and changelog for this May update says that Google fixed a Bluetooth LE audio issue, as well as a camera performance fix for the Pixel 8 line. No mention of network fixes were included.

For this May update, we’re really hoping that Google sends it swiftly to all Pixel owners, but that it also takes care of connectivity issues that have been around for a couple of months. The threads and forum posts about poor cellular connections hasn’t stopped growing..
JKrl
Member

Повідомлення

Donate
Я більше про специфічний круглий блок камер на китайських флагманах та розповсюдження еко шкіри/текстурованих кришок. Велика трійка так не робить.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Поко Ф1, якщо не помиляюсь, коштував 12-15 а не 9.
А падіння сяомі почалося після того як почали прибирати європейців від руля. Спочатку іспанця з керівної посади, потім когось відповідального по софту.
І вже після мі4 почався рух не туди. Так були ще +- нормальні моделі, але це були винятки скоріше. І софтово почали просідати.
JKrl
Member

Повідомлення

Интернет просто проел весь мозг какой плохой пиксель в плане автономности.
тем временем пиксель:
Зображення
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

JKrl у меня на 7 есть такой скрин 8 часов, правда с остатком 4%) Оборачивайте в спойлеры.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Donate: 11.05.2024 03:21Тому голова сяомі на презентації хайпер ос розповідав про те як вони все скопіювали у айфону і тепер нова їх ОС ще більше схожа на iOS.
Це просто бездумне копіювання і все... Все що зробила сяомі в своєї ОС це просто взяла дизайн у айфону, трішки самсунгу/хуавею ще не знаю чого, з конфліктуючими один з одним стилями, різними наборами іконок по всій системі та з базовими помилками типографіки та правил побудови інтерфейсу. Офк це все пофіксити можливо, але компанія починаючи з 12 MIUI не розуміє що робити з прошивкою...
Мені подобалася на Poco лаунчері шторка позичена у яблука - зручна штука.
Я би ще додав до маленьких хитрощів Сяомі - випускати смарт з попередньою системою, ніж актуальна. Це дозволяє не сильно напрягаючись заявити 2 рази оновлення робота.
Dmytro1511
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 11.05.2024 02:33
2. Пробачте з тих дизайнiв якi мають стиль це айфон та гугл. Всi iншi це ще здогадайся по тому як камери стоять... Все що було зроблено, це зкопiйовано у яблука, з деякими змiнами.
Ну, ті ж соні по дизайну теж стильні, як і самсунг ультра. Китайці по дизайну взагалі крінжа, більше схоже на змагання по розміру шайби
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pathfinder: 11.05.2024 09:46Поко Ф1, якщо не помиляюсь, коштував 12-15 а не 9.
хіба на старті і то, я брав дружині сіряка, в україні з магазу, за 7800грн 6/128 вже після старту. пізніше ще знайомі брали за 8 такий же.
на алішці наче з купонами взагалі халявний виходив. :spy:
зайшов в кабінет магаза, 9 квітня 2019 року купував.
JKrl
Member

Повідомлення

я тоді ж (але літом) брав mi 9t pro за 8900.
Це останній сяомі якій мені хотілося купити.
Потім неодноразово дивися що нового, але нічого.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Трохи більше 2 тижднів як став власником moto edge 40. Емоції лише позитивні від користування цим гаджетом. Так це не бюджетник, але він реально вартий ціни трохи більше 12к грн. при стандартній 14к. Металева рамка, кайфовий дисплей, бездротова і швидка зарядка, nfc. Пам'яті в досталь 8/256, як на мене, чиста версія андроіда, розширений функціонал кастомізації. Що ще треба? Когось може налякати, що не так багато офіційних оновлень чекає на цей смарт(лише 2 роки), але ж сторонні версії ніхто не відміняв, правда? Тому особисто для мене це не проблема. Існують відгуки про тендітне скло дисплея, тому я наклеїв плівку, щоб не переконуватись в тому особисто і не розчаровуватись, поглядаючи на свіжі подряпини. Майже всі користувачі наклеюють або плівку, або скло і вдягають бампер або чохол, щоб захистити свій смарт, хоча трапляються і пофігісти в цьому плані. Як на мене, це дуже вдала модель, особливо для тих хто не часто змінює/оновлює смартфони, звісно за виключенням непередбачуванних ексцесів. Сподіваюсь, його не спідкає сумна коротка доля і він прослужить довго. Обирав між moto edge 40 і moto edge 40 neo.
спойлер
Перший свій смарт я брав ще в 2013му і це був htc one s z520е. Надійний помічник в металевому корпусі. Через пару років перепрошив його сторонніми оболонками, скажімо так - експериментував. І реально вони продовжили його функцінування в деякій мірі на декілька років, але все ж таки час зробив своє. Самого заліза може ще б і вистачило, але багато потрібних софтинок вже потребували останніх версій андроіда, а нових оболонок вже років 5 ніхто не створював, бо мені так ніде більше і не траплялись. Останні рік чи дав пересиджував на подарунковому xiomi redmi 4x. Непоганий смартик, до кінця так і не розкрив його потенціал. Тобто до перепрошивок сторонніми версіями андроіда так і не дійшла справа, бо вимушений був його віддати знову ж таки на заміну іншому вже не настільки вибагливому користовачеві.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

теж був власником мі 9 т про 6/64. брав б.у. пів року за 7200 кажись. плюси - перископ камера, нфс, амолед, 865тий снап. мінуси - нема карти памʼяті в народному топчику, камера фіговенька і ніяка гугл апка не рятує, корпус обліз буквально за рік, затервся в нуліну, екран теж весь зцарапався сам по собі.
телефону міняв акум, було пів року без нфс поки пофіксили, наразі віддав знайомому більше року тому. все ще юзає, задоволений бо шустрить.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 11.05.2024 18:40 Трохи більше 2 тижднів як став власником moto edge 40. Емоції лише позитивні від користування цим гаджетом. Так це не бюджетник, але він реально вартий ціни трохи більше 12к грн. при стандартній 14к. Металева рамка, кайфовий дисплей, бездротова і швидка зарядка, nfc. Пам'яті в досталь 8/256, як на мене, чиста версія андроіда, розширений функціонал кастомізації. Що ще треба? Когось може налякати, що не так багато офіційних оновлень чекає на цей смарт(лише 2 роки), але ж сторонні версії ніхто не відміняв, правда? Тому особисто для мене це не проблема. Існують відгуки про тендітне скло дисплея, тому я наклеїв плівку, щоб не переконуватись в тому особисто і не розчаровуватись, поглядаючи на свіжі подряпини. Майже всі користувачі наклеюють або плівку, або скло і вдягають бампер або чохол, щоб захистити свій смарт, хоча трапляються і пофігісти в цьому плані. Як на мене, це дуже вдала модель, особливо для тих хто не часто змінює/оновлює смартфони, звісно за виключенням непередбачуванних ексцесів. Сподіваюсь, його не спідкає сумна коротка доля і він прослужить довго. Обирав між moto edge 40 і moto edge 40 neo.
спойлер
Перший свій смарт я брав ще в 2013му і це був htc one s z520е. Надійний помічник в металевому корпусі. Через пару років перепрошив його сторонніми оболонками, скажімо так - експериментував. І реально вони продовжили його функцінування в деякій мірі на декілька років, але все ж таки час зробив своє. Самого заліза може ще б і вистачило, але багато потрібних софтинок вже потребували останніх версій андроіда, а нових оболонок вже років 5 ніхто не створював, бо мені так ніде більше і не траплялись. Останні рік чи дав пересиджував на подарунковому xiomi redmi 4x. Непоганий смартик, до кінця так і не розкрив його потенціал. Тобто до перепрошивок сторонніми версіями андроіда так і не дійшла справа, бо вимушений був його віддати знову ж таки на заміну іншому вже не настільки вибагливому користовачеві.
Витягнута в довжину 6.55 лопата, загнутий дисплей, проблеми з єсім на 14 андроїді, 4k@30fps, немає нормальної підтримки, як в того ж пікселя - одразу у смітник
Востаннє редагувалось 11.05.2024 20:12 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
JKrl
Member

Повідомлення

Доречі, щодо есім, Київстар пише що піксель 7 про не підтримує, це глюк, чи вони не дають есім для сірих телефонів?
Відповісти