Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

man1242
Ні на 65CX (за 3,5 роки використання), ні на 42C2 (за півтора роки використання) жодних ознак вигоряння, зниження яскравості чи якоїсь іншої деградації немає.
Юзеркейс на обох - споживання контенту.
На великому: кіно, серіали, ютуб, ігри на консолі. На малому: браузінг, ютуб, ігри на ПК.
В ігри граю різноманітні, тому надовго інтерфейс окремих ігор не затримується.
Робота зі статичним інтерфейсом на окремому моніторі.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

sani Гадаю, для вас краще підійде U2724D. Це більш універсальний монітор з розширеним кольоровим простором, який дозволяє використовувати більшу кількість кольорів та відтінків.
Звісно, він більше підходить для фото-дизайнерського використання, але маючи можливість поставити до 120hz, його також можна застосувати і для ігрових задач.
Денис Коваленко
Junior

Повідомлення

У мене самсунг S24R356 за 150 долярів, користуюсь 3 роки, як на мене - ідеальний варіант. Саме таку модель вже не випускають, але у них є подібні, просто можна ввести 24 дюйми з 75 гц
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Денис Коваленко: 07.05.2024 11:23 У мене самсунг S24R356 за 150 долярів, користуюсь 3 роки, як на мене - ідеальний варіант. Саме таку модель вже не випускають, але у них є подібні, просто можна ввести 24 дюйми з 75 гц
Мда, и ответить нечего :gigi:
sani
Junior

Повідомлення

Свегер: 07.05.2024 07:42 sani Гадаю, для вас краще підійде U2724D. Це більш універсальний монітор з розширеним кольоровим простором, який дозволяє використовувати більшу кількість кольорів та відтінків.
Звісно, він більше підходить для фото-дизайнерського використання, але маючи можливість поставити до 120hz, його також можна застосувати і для ігрових задач.
Дякую за рекомендацію, все більше схиляюся до цього варіанта
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что думаете по этому монитору https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... miiiiphuzx в планах много игр с статичным интерфейсом, может фильмы и Ютуб hdr
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

man1242 Як на мене, він досить багато коштує, за те що може дати:
https://www.hardwareluxx.ru/index.php/a ... ml?start=2
Можливо, вам краще підійде такий варіант:
https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... g7-s32bg75
Ось їх порівняння:
https://www.rtings.com/monitor/tools/co ... shold=0.10
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

man1242: 08.05.2024 22:40Что думаете по этому монитору https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... miiiiphuzx в планах много игр с статичным интерфейсом, может фильмы и Ютуб hdr
ниже предложеный нео г7 будет кардинально лучше (ну вот прям как запор и мерс) при меньшей цене
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

odessitmws: 09.05.2024 12:05 ниже предложеный нео г7 будет кардинально лучше (ну вот прям как запор и мерс) при меньшей цене
А що в них зараз з контролем вихідної якості? Бо якось з відгуками справи не дуже. Що в Neo G7, що в Neo G8. Правда відгуки восновному про старішу серію LS32BG750NUXEN, а зараз пропонують LS32BG750NPXEN. Судячи з 3х калік-продаванів на Хотлайні, у нас їх офіційних взагалі не продавали. Є можливість привезти такий з-за кордону по адекватній ціні до 30к грн. Але з замінами та гарантіями буде трохи напряжно :-/
Ну і взагалі, як воно з 1000 курвою сидіти на 16:9, якщо 70% часу це офіс-браузер-фотошоп, і тільки 30% це цяцьки?
Тут наче дуже проситься звичайний флет з IPS, але на засвіти з сірим замісь нормального чорного, після OLED теліка, вже якось бридко дивитись.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Купив собі GIGABYTE M32U, тут казали брати M34WQ, але це 21:9 хрень з убогим чорним .
Мабуть за свої гроші він норм, аналогів не бачив . HDR не дуже, але я його і так презираю .
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Chainyk я довго шукав HDR на G34WQ і коли знайшов - зрозумів що його нема) В іграх та фільмах різниці майже/зовсім для мене нема. А знайшов в chrome -> googlephoto фотки з pixel7 ultrahdr - там воно аж горить.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sselesnes: 10.05.2024 13:57 Chainyk я довго шукав HDR на G34WQ і коли знайшов - зрозумів що його нема) В іграх та фільмах різниці майже/зовсім для мене нема. А знайшов в chrome -> googlephoto фотки з pixel7 ultrahdr - там воно аж горить.
ба більше, Agon Pro AG274QZM теж має дуже поганий HDR, я розумію чому він дуже тм'яний щоб не побачити розквіт свічення але це дуже погано за свої гроші.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Поправочка я взяв M32UС на VA. ІPs ніколи .
Насправді якось дивно після 21:9, але зерно на ньому мене виморожувало. При тому, що монік останній раз юзав десь місяців 7 тому.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

man1242 HDR на IPS моніторах, досить жалюгідне видовище, яке краще не вмикати. А єдиний із тих, що я знаю, на даний момент, IPS монітор в якому не хочеться вимкнути HDR - Titan Legion P27A6S, на AliExpress продавався. Його фалд - це ті ж 2304 зони, що в напівпроф U-серії від INNOCN. Якщо коротко - фалд у нього найбільш неагресивний, він не оверсатурує, не фарбує чорний, тригериться по дефолту тільки на 0 з 255 і менш ефективний в контенті, ніж та реалізація, яка використовується в Asus ROG Swift PG32UQX, InnoCN 32M2V та інших, зате в дескоп юзі мінімальна кількість артефактів.
https://www.zhihu.com/tardis/zm/art/584 ... ce_id=1003
На VA моніторах з фалдом, таких як наприклад, як той же Samsung Neo G7, HDR, більш гідно виглядає, ніж на IPS. Ще й по швидкості Neo G7 один із найшвидших VA моніторів на ринку, який може потягатись з IPS матрицями у цьому компоненті.
Хоча взагалі, щодо HDR, то на майже жодному моніторі я не бачу сенсу його використовувати, на оледах тільки, і то з-під Windows погано майже завжди. Тай занадто яскравості у панелей дикі, і не завжди можна адекватно це контролювати.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер: 11.05.2024 01:20 man1242 HDR на IPS моніторах, досить жалюгідне видовище, яке краще не вмикати. А єдиний із тих, що я знаю, на даний момент, IPS монітор в якому не хочеться вимкнути HDR - Titan Legion P27A6S, на AliExpress продавався. Його фалд - це ті ж 2304 зони, що в напівпроф U-серії від INNOCN. Якщо коротко - фалд у нього найбільш неагресивний, він не оверсатурує, не фарбує чорний, тригериться по дефолту тільки на 0 з 255 і менш ефективний в контенті, ніж та реалізація, яка використовується в Asus ROG Swift PG32UQX, InnoCN 32M2V та інших, зате в дескоп юзі мінімальна кількість артефактів.
https://www.zhihu.com/tardis/zm/art/584 ... ce_id=1003
На VA моніторах з фалдом, таких як наприклад, як той же Samsung Neo G7, HDR, більш гідно виглядає, ніж на IPS. Ще й по швидкості Neo G7 один із найшвидших VA моніторів на ринку, який може потягатись з IPS матрицями у цьому компоненті.
Хоча взагалі, щодо HDR, то на майже жодному моніторі я не бачу сенсу його використовувати, на оледах тільки, і то з-під Windows погано майже завжди. Тай занадто яскравості у панелей дикі, і не завжди можна адекватно це контролювати.
Мені особисто не подобаєтся у багатьох VA моніторах меретхтіння VRR, особисто спотикався з цим явищем у друга в нього G6 odessy, це було жахливо. Особисто воно страбило у DOOM eternal не зважаючі в тебе HDMI або Display port. Читав що це проблема багатьох va панелей та деяких ips. Дуже цікава модель по відгукам та характеристикам https://www.rtings.com/monitor/reviews/aoc/q27g3xmn але знову проблеми з VRR та шим, я так розумію це пов'язано с особистістю міні ледів.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

man1242
man1242: 11.05.2024 10:17 знову проблеми з VRR та шим, я так розумію це пов'язано с особистістю міні ледів.

Проблеми з VRR виникають в залежності
від типу матриці. Найбільше мерехтіння спостерігається якраз на VA моніторах, трохи краще ситуація в OLED матрицях, а найменше проблем з мерехтінням у IPS
https://www.rtings.com/monitor/learn/re ... rr-flicker
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Свегер
Олед и ва примерно одинаково печальные в этом плане, но в случае с оледом хоть есть решение.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свегер: 11.05.2024 11:05 man1242
man1242: 11.05.2024 10:17 знову проблеми з VRR та шим, я так розумію це пов'язано с особистістю міні ледів.

Проблеми з VRR виникають в залежності
від типу матриці. Найбільше мерехтіння спостерігається якраз на VA моніторах, трохи краще ситуація в OLED матрицях, а найменше проблем з мерехтінням у IPS
https://www.rtings.com/monitor/learn/re ... rr-flicker
погоджуюсь з ртінгами що панелі від LG не мають ніяких проблем, дуже засмучує відсутність багатьох моделей на нашему ринку офіційно.
l-m
Member

Повідомлення

man1242: 11.05.2024 10:17 Особисто воно страбило у DOOM eternal не зважаючі в тебе HDMI або Display port.
У Думі ж чудова оптимізація, хіба не можна було досягти налаштуваннями стабільних умовних 144 Фпс?
Воно ж мерехтить коли фпс скаче, особливо якщо він низький.
Kauil
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Gigabyte M27Q дійсно хороший монітор, дякую що порадили його. Не дарма він мені сподобався, коли ще вибирав який взяти. Пощастило з другого разу, перший прийшов зі згорівшим пікселем майже по центру, було видно на всіх кольорах. До того був 24 фул шд, на новому і шрифти кращі і кольори, чомусь трохи втомлюються очі, на попередньому хоч цілий день сиди за монітором, такого не було, ну може звикну. Коли зайшов у вов (граю на піраткі 2.4.3) Поставив 2560х1440 і 165гц, як казав один дядько, Валєра я офігів, не знаю як це пояснити, гра відчувається зовсім по іншому. Одне тільки не сподобалось, він малий, мабуть треба було брати 32дюйми. От тільки на 32 з такими характеристиками вже немає грошей. Ще раз дякую, що порадили його.
Відповісти