Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
_VlaD_
Member

Повідомлення

кудрявый: 11.04.2024 20:51 Так це і є "біла") Зараз вона на алі 62грн з доставкою... (нещодавно була 55)
А что еще надо? Там есть балансировка. Я на таких в упс себе собрал батарею и на электровелосипед ставил.
Только, по вашей ссылке под Li-ion. Она не пойдет на LiFePO4. Там микросхемы разные.
Ну и доставка с Китая неизвестно сколько времени займет. Поляки любят границу перекрывать. А аккумы, судя по всему, понадобятся в самое ближайшее время.
кудрявый
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

_VlaD_
"Только, по вашей ссылке под Li-ion. Она не пойдет на LiFePO4. Там микросхемы разные."
Гляньте уважніше, там треба вибрати, є і на 3,2 і на 3,7 вольт.
На пром - 120+70НП=190. На Алі я візьму 3 шт по 61.82 і це буде 185,46. Ну і трохи почекати, я це буду робити пізніше.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

artko: 10.04.2024 22:52 GreenMile

є огляди на kirich.blog того що можна (і де) купити локально, є відомий продавець nkon.nl. (на нконі еве від 325грн, меньш відомі виробники дешевше, огляди є - параметри тримають). можна купити та зібрати цільком нормальну батарейку, яка буде працювати в вищезазначені ціни. Воно навіть в митний ліміт вкладеться без додаткових платежів.
На нконі немає ліферної єви (та і взагалі ніяких) 33140, циліндричні там тільки 40135 за 10 євро. Де ви їх там бачили за 325 грн?

Відправлено через 11 хвилин 56 секунд:
_VlaD_: 11.04.2024 20:23
кудрявый: 11.04.2024 18:31Був би вдячний за посилання на конкретну модель.
https://prom.ua/p1751726495-plata-bms-1 ... m_spa=true

Во. По такой цене даже нет смысла с Китая заказывать.
Це, до речі дуже лайнові БМС (оці і всі їх подібні клони), там ключі ставлять якесь гівно різномасне, мабуть б/в шопопало. Кілька разів замовляв, кожен раз 1-2 неробочі, при чому в одній ключ один не закривався і не відключав батарею при перенапрузі. Тобто він не пробитий був (не видзвониш), а залишався у відкритому стані, і через нього протікав струм, при перевищені пороговї напруги, піди вгадай який з 10, ага. Добре, що тепловізор є.
Так що на постійну роботу в ДБЖ я б брав якісь якісні БМС, а не це сміття, бо можна потім дуже пожалкувати. Там навить на фотці з прома видно, яка гівняна пайка, все криве і косе.
кудрявый
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

GreenMile
Так що на постійну роботу в ДБЖ я б брав якісь якісні БМС, а не це сміття
Я ж саме про це і питав - які ви вважаєте якісними і більш підходящими для таких цілей (4S LiFe)? (і бажано посилання хоч на картинку)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

кудрявый: 11.04.2024 22:42 GreenMile
Так що на постійну роботу в ДБЖ я б брав якісь якісні БМС, а не це сміття
Я ж саме про це і питав - які ви вважаєте якісними і більш підходящими для таких цілей (4S LiFe)? (і бажано посилання хоч на картинку)
Daly.
Востаннє редагувалось 11.04.2024 23:02 користувачем GreenMile, всього редагувалось 1 раз.
_VlaD_
Member

Повідомлення

GreenMile
Мне как-то попали с неправильно распаянными перемычками. БМС шел на 4 последовательных элемента, а перемычки расставили то ли на 3, то ли на 5. Из-за этого одна ячейка имела высокий разряд и за пару недель разряжалась в ноль. Пришлось перепаивать. Хорошо хоть заметил.

Но, за такую цену даже если половина будет нерабочими, то норм. Приличные стоят уже в 10-15 раз дороже.

https://prom.ua/p2020391604-bms-plata-d ... m_spa=true
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

GreenMile
так, трохи сплутав. eve 40135, 7,25евро за штуку (308грн). (вибирайте non-eu, щоб побачити ціну без VAT европейского)
кудрявый
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

artko
4*40135 + BMS - це все влізе по габаритах замість свинцевої сімки?
eve 40135, 7,25евро за штуку (308грн)
Якщо взяти на 3-х (12шт) то будуть по 6,99 € ))
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

кудрявый
не знаю, треба міряти та грати в тетріс. я цим ніколи на переймався, просто поряд ставив акумулятори (бо емність більше бажалося)
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Vinzy: 11.04.2024 17:00 Хотя выше видел человек написал про ИБП на 800w и отзывы там что он спокойно тянет блоки с APFC.
Але не всім так везе.
кудрявый
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

artko
просто поряд ставив акумулятори (бо емність більше бажалося)
Так EVE C40 40135 - 20Ah - 60A - це більше ніж ваших два паралельно...
Якби влізло - було би ідеально. І струм і емність.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

кудрявый
в мене зараз 32700 16s3p батарея, сьогодні приїдуть комірки eve 105ah 16s1p
а щодо "ставив поряд" - це коли автомобільні ще намагався використовувати. 2 х 80аг

зараз - розмір неважливий, бо використовую сонячний інвертор, а не переробка з компьютерного ДБЖ.
akr
Member

Повідомлення

На ваш погляд, станція https://rozetka.com.ua/ua/rztk-ps500rz/p359147976/ варта уваги?
До роутера та оптики замовив таке - https://hard.rozetka.com.ua/ua/371037195/p371037195/
Тепер тільки сонячні батареї залишились
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

akr: 12.04.2024 16:11 На ваш погляд, станція https://rozetka.com.ua/ua/rztk-ps500rz/p359147976/ варта уваги?
особиста думка - ні. тільки якщо хочеться саме такого формату пристрій, типу нічого не збирати. окремо - можна зробити краще.
akr
Member

Повідомлення

artko
ви маєте на увазі щось типо конструкції з автомобильными акумами?
портативність потрібна, щоб можно було в авто зарядити
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

кудрявый: 12.04.2024 00:22 artko
4*40135 + BMS - це все влізе по габаритах замість свинцевої сімки?
eve 40135, 7,25евро за штуку (308грн)
Якщо взяти на 3-х (12шт) то будуть по 6,99 € ))
Нет, не влезет.
Максимум 32700, и 8 штук впихнуть.

40135 если очень постараться, будет на 10-12мм шире.

Ну и учитывайте, что без активного балансира у вас получится тыква.
Пасивные включаются при 3,6В, что будет 14.4В общих.
Упс столько не выдаёт.
_VlaD_
Member

Повідомлення

Cirax: 12.04.2024 17:26 Пасивные включаются при 3,6В, что будет 14.4В общих.
Упс столько не выдаёт.
Внешним зарядным можно добить до нужного напряжения. Но, тут 99% аудитории могут пользоваться только готовым решением с магазина, судя по всему. И это правильно. Таким паяльник в руки давать опасно.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

_VlaD_: 12.04.2024 17:32
Cirax: 12.04.2024 17:26 Пасивные включаются при 3,6В, что будет 14.4В общих.
Упс столько не выдаёт.
Внешним зарядным можно добить до нужного напряжения. Но, тут 99% аудитории могут пользоваться только готовым решением с магазина, судя по всему. И это правильно. Таким паяльник в руки давать опасно.
Да зачем этот гемморой?
Активный балансир на али стоит гривен 150-200.
Если в упсе 2-4 аккумулятора, на общем фоне будет незаметно вообще.
_VlaD_
Member

Повідомлення

Cirax: 12.04.2024 17:38 Да зачем этот гемморой?
Активный балансир на али стоит гривен 150-200.
А что это за балансир? И что означает слово "активный"?
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

_VlaD_: 12.04.2024 17:41
Cirax: 12.04.2024 17:38 Да зачем этот гемморой?
Активный балансир на али стоит гривен 150-200.
А что это за балансир? И что означает слово "активный"?
https://google.gik-team.com/?q=%D0%B0%D ... 8F+lifepo4

Активный - это тот который включается при разнице напряжения на ячейках, и выравнивает чтобы было одинаковое методом переноса с одной ячейки в другую.

Вот адекватная цена:
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akti ... TuJGF.html

Ну и подбираете по количеству ячеек.
Он ставится один на аккумулятор.
Відповісти