Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
unique-neon
Member

Повідомлення

VBerezovsky
Ясно, подумав перше про чорні екрани
akr
Member

Повідомлення

У меня такой монитор: iyama G-Master G2470HSU-BI
Вопрос: может ли какая-нибудь настройка в нем увеличивать потребление ведеопамяти видеокарты?
В адреналине видно, что когда стоит 165 гц то максимальное потребление памяти и 40вт, при 120гц минимальное и 8вт
kreuzritterrr
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Добрий день, шановні :beer: , чи мав хтось досвід роботи з цим монітором Asus ProArt PA278CGV Black? Чи все гаразд с цією моделлю? Як він в плані витіку підсвічування(засвітів, backlight bleeding)? :rotate:
Lamobot
Member

Повідомлення

kreuzritterrr
viewtopic.php?p=3776716#p3776716

Отже, продовження історії…
Сьогодні привезли черговий PA278CGV вже цього разу від вашого хваленого Телемарту з вашою мегахваленою «перевіркою» на биті пікселі. Забігаючи наперед скажу, що це тупо лохотрон. Детальніше далі.
Щодо продукції Asus, то тут одне з двох: або мені негайно треба чистити карму, або нам скидають усе, що негоже європейським панам. Папуаси в шароварах з оселедцями і таке схавають… заманали… Можна я поматюкаюсь? Ну хоть трошки… ну будь ласка…

Отже, бінго - чотири з чотирьох! Четвертий підряд монік Азус з битим пікселем з трьох різних магазинів.
ITBox. Привезли PA328CGV з чорним сабпікселем майже по центру. Ну, думаю, не повезло. З ким не буває… але монік явно відкривали і повертали. Здав. Дай, думаю, спробую менший.
Я принципово, відкриваючи товар, що потенційно можу здавати, вдягаю рукавички і запамʼятовую як що упаковано. Лише для того, щоб наступна людина, що, можливо, купить його після мене (і для якої причина моєї здачі, наприклад, не буде критичною) отримала б новий, а не пожований і облапаний монітор. Але не всі так роблять…
Comfy. PA278CGV - знову битий піксель… блін. Але цього разу монітор схоже новий. Ну ок, вмовили, давайте спробую ваш Телемарт…
Telemart. І тут починається найцікавіше. Замовив «перевірку» для PA328CGV і PA278CGV. З прицілом на те, що якщо з 32” буде все ок, то взяти його, якщо ні, то 27”. Бо після першої покупки була підозра, що на 32” він у нас один, той що я здав - катається, поки не знайдеться «лох», що поліниться повертати… десь так і вийшло.
Отже, замовив перевірку обох.
PA328CGV - перевірка знайшла битий піксель в центрі екрану (не може бути! ну там важко «не помітити», якщо навіть хочеш - ppi досить низький). У постачальника іншого такого ж монітора нема на заміну, він один… як я і думав, мій. При тому, що коли замовляв, спеціально уточнював - сказали, що в наявності ці монітори є. Відмовився. Але після чомусь цей «перевірений» монітор не потрапив на сайті Телемарту у категорію уцінки, а продається за повну вартість і ніде не зʼявилося попередження про битий піксель… пошук лоха триває… перевірка 919 грн - непогано, намагалися зідрати, але не вийшло.
PA278CGV - перевірка проблем не виявила. Сто раз перепитав. Новий? - новий. Проблем нема? - нема. Привезли - новий, але битий сабпіксель на трьох кольорах в куті екрану…. Ну, я навіть не знаю. Перевірка 499 грн. Зате сертифікат красивий, можна в рамку поряд з сімейним фото поставити…
І знову повертати… бл&
alexdemua
Junior

Повідомлення

Lamobot
Тут є скрін з сервісного меню PA278CGV - матриця Innolux M270KCJ.

По ситуації загалом співчуваю, вже думав це я один такий "везунчик".
В мене за останній час з 6-ти переглянутих моніторів в 4-х були биті пікселі під час огляду, а ще в одному з'явились через кілька днів. Був один без битих, але мав такий дикий глоу, що вдень було видно, також здав.
PA278CGV також розглядав, і також думав в Телемарті замовити з перевіркою на биті пікселі. Тепер, мабуть, не буду, дякую за відгук)
Lamobot
Member

Повідомлення

alexdemua
Дякую величезне за лінк на огляд. Я його не бачив. Виходить, матриця - китайська хрінь… ну це багато чого пояснює… блін

А які моделі і бренди ви замовляли у вашому «марафоні везіння»?))
alexdemua
Junior

Повідомлення

Lamobot
Dell G2724D та MSI MAG 274QRF-QD E2
Перший - в практично всіх оглядах нахвалюють.
Другий - типу «нова» модель, але по суті там розігнана на 15 Гц матриця BOE ME270QHB-NF0 2022 року.

Думав, можливо, що через те, що все це ігрові моделі, то і вимоги до якості матриць посередні.
Але ProArt - і бачу ті ж самі проблеми.
Розглядав ще Dell U2724D - але по оглядах така сама лотерея з пікселями, за світами та голу, тільки «лотерейний квиток» дорожче)

Загалом, як мені здається зараз, варіантів IPS 2K 120+ Hz наче і не мало, але по суті все майже одне те саме однаково проблемне.
devais
Junior

Повідомлення

Lamobot: 07.04.2024 17:47 kreuzritterrr
viewtopic.php?p=3776716#p3776716

Отже, продовження історії…
Сьогодні привезли черговий PA278CGV вже цього разу від вашого хваленого Телемарту з вашою мегахваленою «перевіркою» на биті пікселі. Забігаючи наперед скажу, що це тупо лохотрон. Детальніше далі.
Щодо продукції Asus, то тут одне з двох: або мені негайно треба чистити карму, або нам скидають усе, що негоже європейським панам. Папуаси в шароварах з оселедцями і таке схавають… заманали… Можна я поматюкаюсь? Ну хоть трошки… ну будь ласка…

Отже, бінго - чотири з чотирьох! Четвертий підряд монік Азус з битим пікселем з трьох різних магазинів.
ITBox. Привезли PA328CGV з чорним сабпікселем майже по центру. Ну, думаю, не повезло. З ким не буває… але монік явно відкривали і повертали. Здав. Дай, думаю, спробую менший.
Я принципово, відкриваючи товар, що потенційно можу здавати, вдягаю рукавички і запамʼятовую як що упаковано. Лише для того, щоб наступна людина, що, можливо, купить його після мене (і для якої причина моєї здачі, наприклад, не буде критичною) отримала б новий, а не пожований і облапаний монітор. Але не всі так роблять…
Comfy. PA278CGV - знову битий піксель… блін. Але цього разу монітор схоже новий. Ну ок, вмовили, давайте спробую ваш Телемарт…
Telemart. І тут починається найцікавіше. Замовив «перевірку» для PA328CGV і PA278CGV. З прицілом на те, що якщо з 32” буде все ок, то взяти його, якщо ні, то 27”. Бо після першої покупки була підозра, що на 32” він у нас один, той що я здав - катається, поки не знайдеться «лох», що поліниться повертати… десь так і вийшло.
Отже, замовив перевірку обох.
PA328CGV - перевірка знайшла битий піксель в центрі екрану (не може бути! ну там важко «не помітити», якщо навіть хочеш - ppi досить низький). У постачальника іншого такого ж монітора нема на заміну, він один… як я і думав, мій. При тому, що коли замовляв, спеціально уточнював - сказали, що в наявності ці монітори є. Відмовився. Але після чомусь цей «перевірений» монітор не потрапив на сайті Телемарту у категорію уцінки, а продається за повну вартість і ніде не зʼявилося попередження про битий піксель… пошук лоха триває… перевірка 919 грн - непогано, намагалися зідрати, але не вийшло.
PA278CGV - перевірка проблем не виявила. Сто раз перепитав. Новий? - новий. Проблем нема? - нема. Привезли - новий, але битий сабпіксель на трьох кольорах в куті екрану…. Ну, я навіть не знаю. Перевірка 499 грн. Зате сертифікат красивий, можна в рамку поряд з сімейним фото поставити…
І знову повертати… бл&
якщо монік вже відкривали,то 99% битий піксель ,вони просто по кругу продають поки хтось таки візьме .Дзвоніть до магазину питайте запечатаний чи ні заводскою пломбою.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Ну наконец то 4к гейминг для меня будет открыт :lol: , купил Dell G3223Q, он просто ОГРОМНЫЙ :eek: по сравнению с моим старым Dell 24 U2412M... куча настроек...,куда что нажимать я пока разбираюсь :) . Кстати подключил через DP или лучше через HDMI ? , и как понять что он работает в 144Грц?
На обстановку не обращайте внимания...
спойлер
Зображення Зображення Зображення
0kie
Member

Повідомлення

moto
Судя по краю стола на фото, у тебя там метр от глаз до монитора будет? Соболезную....
Подключай по dp и в меню монитора должна отображаться текущая частота. В настройках Винды выставь желаемую.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

0kie я сижу с откинутой спинкой, пока не испытал дискомфорт от расстояния нахождения, у меня пока в общем вау эффект от него, если не пойдет значит заменю стол :dontknow:
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

В общем монитор конечно по картинке отличается в разы от предыдущего, HDR режим тоже вносит свою лепту, смотрю что 4070 в играх задыхаться начала в 4к :lol:, как бы это и понятно, ну то такое... для моих задач ее хватит с головой! И еще вроде как заявлено эти технологии NVIDIA® G-SYNC и AMD FreeSync™ Premium Pro , но находил настройки только по AMD FreeSync™ Premium Pro , или не там искал ?
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

moto: 09.04.2024 23:11И еще вроде как заявлено эти технологии NVIDIA® G-SYNC и AMD FreeSync™ Premium Pro , но находил настройки только по AMD FreeSync™ Premium Pro , или не там искал ?
В панели Nvidia:
спойлер
Зображення
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Dremjke спасибо , разобрался , только у меня вообще этой настройки G-SYNC не было в панели Nvidia, пока не включил на монике FreeSync , и только потом в панели Nvidia появился раздел G-SYNC.

Отправлено спустя 8 минут 29 секунд:
И ещё маленький вопрос, какое ставить время отклика на постоянной основе ?
спойлер
Зображення
rizakrko
Member

Повідомлення

moto: 10.04.2024 00:39 И ещё маленький вопрос, какое ставить время отклика на постоянной основе ?
спойлер
Зображення
Інтернет каже про це налаштування наступне:
1 millisecond (Extreme mode)
2 milliseconds (Super Fast Mode)
4 millisecond (Fast mode)
В теорії, це повинно робити монітор дещо більш чуйним (responsive), і чим менше мілісекунд - тим краще.
На практиці ж потрібно перевіряти. Я раніше використовував u3219q, і там було схоже налаштування (fast та normal, 8 та 5 мс, якщо не помиляюся) - і в більшості випадків справді ставало дещо краще. Але був і набір сценаріїв, де перемикання з normal на fast створювало доволі серйозні артефакти.
Тому я б рекомендував залишити його у значенні за замовчуванням, не така там вже і різниця. Якщо ж є бажання поекспериментувати, то можна спробувати типові сценарії використання - і якщо все гаразд, то вибрати більш продуктивний режим.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

rizakrko дякую за відповідь , поки залишу як є , а потім пограюсь з цим налаштуванням.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 09.04.2024 23:51
moto: 09.04.2024 23:11И еще вроде как заявлено эти технологии NVIDIA® G-SYNC и AMD FreeSync™ Premium Pro , но находил настройки только по AMD FreeSync™ Premium Pro , или не там искал ?
В панели Nvidia:
спойлер
Зображення
Стоит ли включать еще и в оконном режиме? :think:
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

moto: 10.04.2024 00:39у меня вообще этой настройки G-SYNC не было в панели Nvidia, пока не включил на монике FreeSync , и только потом в панели Nvidia появился раздел G-SYNC.
У меня в профильном мониторе в настройках эта функция называется Adaptive Sync и по-умолчанию была включена, не обращал внимания, в панели Nvidia сразу пункт GSYNC был доступен :beer:
VBerezovsky: 10.04.2024 09:57Стоит ли включать еще и в оконном режиме?
Честно говоря - не проверял. В играх всегда выбираю полноэкранный режим, но если бы еще ставил оконный (мало ли, альт-табаться быстро нужно), то ради эксперемента поставил бы галочку с оконным режимом.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 10.04.2024 10:05 Честно говоря - не проверял. В играх всегда выбираю полноэкранный режим, но если бы еще ставил оконный (мало ли, альт-табаться быстро нужно), то ради эксперемента поставил бы галочку с оконным режимом.
Ото ж и я поставил, но разницы, честно говоря, не вижу :D
rizakrko
Member

Повідомлення

Кілька днів назад приїхав asus pg32ucdm, опишу свій досвід переходу з u3219q - можливо хтось буде розглядати такий варіант.
Для контексту, система 3080ti + 5950x, win 11.
1) Частота оновлення. Не слухайте нікого, хто каже, що 60 герц вистачить всім. Це найпомітніша зміна, і відчуття значно кращі. Прокручування, перетягування вікон, анімації згортання/розгортання - все на зовсім іншому рівні. В іграх покращення також значне - але тут занадто слабка відеокарта зіграла свою роль, і в poe, для прикладу, я отримую тільки ~150 кадрів (і ті не завжди). FPS не граю, тут різниця повинна бути помітнішою (так кажуть інтернети).
1.1) Швидкість відгуку. Тут мені складно це відділити від частоти оновлення, тому нічого не скажу.
2) Кольори. Тут все залежить від того, з чим працювати. Якщо колірний простір обмежений sdr, то зображення +- ідентичне, я жодної суттєвої різниці не помітив. Якщо ж використовувати ширші діапазони, то кольори стають насиченішими. Ніякого "вау" ефекту немає, але виглядає дещо краще.
3) HDR. На u3219q не рекомендую вмикати, буде тільки гірше. Тому порівняння буде між u3219q без hdr та pg32ucdm з hdr.
3.1) Фільм, Dune: Part One: різниця є, дуже помітно в сценах з сонцем на фоні. Якщо сцена більш нейтральна, я от на першій планеті - то менш помітно.
3.2) Гра, Ori and the Will of the Wisps: тут різниця помітна відразу. Головне меню, дерево на фоні сонця - зображення зовсім інше.
4) Ніжка монітора. Це просто жах порівняно з u3219q. Величезна, займає багато місця як в глибину, так і в ширину. Ще й займає марно - на попередній можна було розмістити хоча б футляр для окулярів, що дуже зручно. Можливо це проблема конкретно мого столу, оскільки він має тільки 75 сантиметрів в глибину.
Якщо будуть якісь запитання - спробую відповісти.
Відповісти