Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 09:57собирай в нем, компактный, удобный, красивый - 100% эти 10 литров самые удобные 10 литров на свете, а главное, никогда ничего не перегреется в нём
ну камон, если подойти с головой к переходу в мини и все правильно подобрать и задушить лимитами то все там с температурами и производительностью будет нормально, потерю в каких-то 7-8% в обычных повседневных задачах обычный пользователь не увидит.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

ну камон, я себя специалистом в охлаждении не считаю, но что-то мне подсказывает, что три (бп, проц, вк) нагревающихся компонента без вентиляции просто задохнуться там перегревшись, или что-то в корпусостроении изменилось и горячий воздух выдувать уже нет необходимости?
и я все-еще настаиваю на красоте корпуса и его удобности - это обсуждаемое (оба) не в первое, не во второе, ни в охлаждение
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 10:50
ну камон, я себя специалистом в охлаждении не считаю, но что-то мне подсказывает, что три (бп, проц, вк) нагревающихся компонента без вентиляции просто задохнуться там перегревшись, или что-то в корпусостроении изменилось и горячий воздух выдувать уже нет необходимости?
и я все-еще настаиваю на красоте корпуса и его удобности - это обсуждаемое (оба) не в первое, не во второе, ни в охлаждение
боковини решето, торці решето - так що якось воно буде видуватися силами кулера і вентиляторів відяхи
ну і бутерброди це також не про відмінну вентиляцію, коли одна сторона відяхи гріє радіатор АІО, інша дує в підлогу, а наскрізний вентилятор, якщо є в глуху стінку бж
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 10:50что-то в корпусостроении изменилось и горячий воздух выдувать уже нет необходимости?
ну так нам не надо продувать шкаф 50-60-30 и ставить для этого купу вентилей.
Melki: 09.04.2024 10:50и я все-еще настаиваю на красоте корпуса и его удобности
я бы выбирал удобство.. даже не так, собрал бы максимально компактную систему.
спойлер
Зображення
internet pics
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 11:07якось воно буде
так оно не работает
oversteve: 09.04.2024 11:07ну і бутерброди
они хотя-бы вытягивают и никто с ними не страдает, при этом они компактные (выполняют главную функцию, влезая в рюкзак)
oversteve: 09.04.2024 11:07одна сторона відяхи гріє радіатор АІО, інша дує в підлогу
так это работает, к твоему удивлению, а знаешь почему?
oversteve: 09.04.2024 11:07а наскрізний вентилятор, якщо є в глуху стінку бж
это дурость
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 11:45 так это работает, к твоему удивлению, а знаешь почему?
так і в консолі буде працювати, одна сторона відяхи дує в підлогу, інша дує вгору, наскрізний вентилятор взагалі тягне через одну боковину і викидає через сусідню боковину, можна ще на кпу кулері вентилятор догори ногами пробувати повернути, щоб він тягнув повітря крізь радіатор, просто треба буде обмежитись якимось менш прожорливим процом ніж під АІО :dontknow:

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
Melki: 09.04.2024 11:45 это дурость
це не до мене, а до тих хто видумав концепцію бутерброду :dontknow:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 11:53це не до мене, а до тих хто видумав концепцію бутерброду
концепция бутерброда не предусматривает бестолковые вентиляторы нагнетающие воздух в глухую стенку, ты уперся в один корпус и думаешь что они все такие
oversteve: 09.04.2024 11:53так і в консолі буде працювати, одна сторона відяхи дує в підлогу, інша дує вгору, наскрізний вентилятор взагалі тягне через одну боковину і викидає через сусідню боковину, можна ще на кпу кулері вентилятор догори ногами пробувати повернути, щоб він тягнув повітря крізь радіатор, просто треба буде обмежитись якимось менш прожорливим процом ніж під АІО
ты каку-то уже дикую чушь несешь, ничего тут не понятно
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 12:39
oversteve: 09.04.2024 11:53це не до мене, а до тих хто видумав концепцію бутерброду
концепция бутерброда не предусматривает бестолковые вентиляторы нагнетающие воздух в глухую стенку, ты уперся в один корпус и думаешь что они все такие
oversteve: 09.04.2024 11:53так і в консолі буде працювати, одна сторона відяхи дує в підлогу, інша дує вгору, наскрізний вентилятор взагалі тягне через одну боковину і викидає через сусідню боковину, можна ще на кпу кулері вентилятор догори ногами пробувати повернути, щоб він тягнув повітря крізь радіатор, просто треба буде обмежитись якимось менш прожорливим процом ніж під АІО
ты каку-то уже дикую чушь несешь, ничего тут не понятно
НВ вже 2 покоління робить відяхи, які будуть нагнітати повітря в глуху стінку у любому класичному бутерброді :dontknow:
як на мене там все зрозуміло, консоль то ж по суті розгорнутий сендвіч, в якому частково перекрили викид теплого повітря вгору і додали викид через ту саму "глуху" стінку, яка тепер дірява і бж не заважає вентиляції
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 13:06НВ вже 2 покоління робить відяхи, які будуть нагнітати повітря в глуху стінку у любому класичному бутерброді
и кто тебя заставляет их брать? (я не буду тебе говорить, что они себя очень неплохо показывают в этих корпусах)
oversteve: 09.04.2024 13:06консоль то ж по суті розгорнутий сендвіч
консоли не разбирал, мне на них фиолетово, мы ж тут о корпусе для человека а не про консоли и принципы охлаждения
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 13:12
oversteve: 09.04.2024 13:06НВ вже 2 покоління робить відяхи, які будуть нагнітати повітря в глуху стінку у любому класичному бутерброді
и кто тебя заставляет их брать? (я не буду тебе говорить, что они себя очень неплохо показывают в этих корпусах)
а шо робити, якщо хтось наприклад хоче 4090, а альтернативи нема? та й далеко не всім червоні карти підходять під потрібні задачі
я розумію, що в сендвічах можна зробити так, щоб все було +- ок по температурам, але вони будуть далеків від оптимальних порівняно з класичною компоновкою, як можна зробити у звичайному нр200р, ден с4, меш д і т.п.
Melki: 09.04.2024 13:12 консоли не разбирал, мне на них фиолетово, мы ж тут о корпусе для человека а не про консоли и принципы охлаждения
ви ж самі полізли в "дєбрі" і сказали, що неможна зі стандартною комплектухою мінімізувати системник, а я просто привів приклад, що таки можна :)
та й не я почав пропонувати поміняти пів компа
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 13:24ви ж самі полізли в "дєбрі" і сказали, що неможна зі стандартною комплектухою мінімізувати системник, а я просто привів приклад, що таки можна
та й не я почав пропонувати поміняти пів компа
ты грабли предложил - это не нормальное решение
oversteve: 09.04.2024 13:24вони будуть далеків від оптимальних порівняно з класичною компоновкою
снова ошибаешься
oversteve: 09.04.2024 13:24у звичайному нр200р
компоновка практически стандартная, его я и предложил человеку как оптимальный на сегодня, с переходом на меньшие размеры комплектующих с заделом на будущее - красиво, не сильно жарко, относительно компактно
ты же полез в дебри, выискавая способы остаться в АТХ размерах и доказывая что оно жизнеспособное, приплел какие-то консоли, вентиляторы продувающие в глухие стенки, даже на сендвичи перешел, за которые я ни слова не начинал...
оптимальный на сегодняшний день для автора вопроса (да, можно поиграться с комплектацией, не брать всё комплектом, но я этот вариант предложил как вариант с гарантией от одного производителя, на случай если не заведется. Возможно, купив вразнобой, будет интересней, тут кому как удобней)
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 14:03 ты грабли предложил - это не нормальное решение
ви явно не читаєте, я пропонував людині Д30, ім01, бо його +- влаштовували такі габарити
Melki: 09.04.2024 14:03 компоновка практически стандартная, его я и предложил человеку как оптимальный на сегодня, с переходом на меньшие размеры комплектующих с заделом на будущее - красиво, не сильно жарко, относительно компактно
ви запропонували МАХ, який по суті своїй бутерброд
Melki: 09.04.2024 14:03 ты же полез в дебри, выискавая способы остаться в АТХ размерах и доказывая что оно жизнеспособное, приплел какие-то консоли, вентиляторы продувающие в глухие стенки, даже на сендвичи перешел, за которые я ни слова не начинал...
не я пропонував людині поміняти пів компа і купити МАХ, який по суті своїй той же ж сендвіч з розвернутою на 180 градусів мамою
ви написали твердження, що з АТХ комплектухою не можна зібрати малий системник - я просто привів приклад, що можна, я не пропонував його людині, і то ви вже почали спір про те, що там буде з вентиляцією і змішали все в купу
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 14:15ви явно не читаєте, я пропонував людині Д30, ім01, бо його +- влаштовували такі габарити
читаю - я предложил СМ как альтернативу, по которой очень много опыта, нет вопросов к качеству
oversteve: 09.04.2024 14:15ви запропонували МАХ, який по суті своїй бутерброд
не всё так однозначно:
1. я не считаю это бутербродом, это обычный десктоп с вертикальной ВК
2. никто не мешает собрать его как обычный АТХ, как д30, им01 и т.д.
3. МАХ в данном случае просто как вариант всё в одном, я не знаю скилл человека в сборках и пересборках
oversteve: 09.04.2024 14:15не я пропонував людині поміняти пів компа і купити МАХ
а я предложил и не считаю что это предложение плохое
oversteve: 09.04.2024 14:15по суті своїй той же ж сендвіч з розвернутою на 180 градусів мамою
ты сендвич то хоть раз в глаза видел?
oversteve: 09.04.2024 14:15що з АТХ комплектухою не можна зібрати малий системник
да, и СМ предложенный мной я тоже не считаю маленьким, а считаю промежуточным этапом на пути к маленькому
oversteve: 09.04.2024 14:15я просто привів приклад, що можна
ты влез со своими влажными теориями не имеющими ничего общего с нормальным пользованием
oversteve: 09.04.2024 14:15то ви вже почали спір про те, що там буде з вентиляцією і змішали все в купу
да, потому что это не корпус а хрень собачья, но зато гордо в 10\13 литрах, которая работать нормально не будет, в отличии от СМ
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki
ну знову ж пішли по кругу :rotate:
ви не зберете його як звичайний АТХ, в МАХ не попхати відяху без райзера як у звичайний АТХ
спойлер
Зображення
ну і власне чим це не сендвіч? тільки тим, що материнка розвернута на 180 градусів? які ще суттєві відмінності :think:
ви привели твердження, що неможна попхати АТХ-деталі у малий корпус, я його спростував, ви почали полеміку про вентиляцію-температури... от +- та сама консоль на пару см більша, все там +- ок з вентиляцією і температурами, якщо до питання адекватно підійти
спойлер

Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 15:28, в МАХ не попхати відяху без райзера
так это вторая версия, в нем и радиатор на бок не поставить

Отправлено спустя 3 минуты 8 секунд:
oversteve: 09.04.2024 15:28т +- та сама консоль на пару см більша
одна из них уже 3 литра не дотягивает до СМ (ты с 10 литров до 15 поднялся), который:
1. можно купить
2. можно продать
3. не имеет никаких проблем и нюансов
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 17:08
oversteve: 09.04.2024 15:28, в МАХ не попхати відяху без райзера
так это вторая версия, в нем и радиатор на бок не поставить
МАХ з самого початку таким був, власне NR200p V2, який тілько но місяці 2 назад випустили це і є по суті трохи видозмінений MAX без бж і АІО
Melki: 09.04.2024 17:08 Отправлено спустя 3 минуты 8 секунд:
oversteve: 09.04.2024 15:28т +- та сама консоль на пару см більша
одна из них уже 3 литра не дотягивает до СМ (ты с 10 литров до 15 поднялся), который:
1. можно купить
2. можно продать
3. не имеет никаких проблем и нюансов
ну от знову ви починаєте до єрунди придиратися і уходити від суті дискусії - можна зібрати досить малий сфф з АТХ компонентами? можна
той корпус з таобао під АТХ був 13л, а Н-АТХ 14.5л, так що там реально мала різниця, 10л то був під матх маму і коротшу відяху, вони по суті своїй однакові і великої різниці в плані вентиляції не буде
і ще раз - це не рекомендація людині купити цей корпус і не стоїть питання за скільки його можна купити чи продати
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 17:38можна зібрати досить малий сфф з АТХ компонентами? можна
нет
потому что ото что ты показал, оно совсем не маленькое и к SFF не имеет никакого отношения, кроме использования охлаждения от SFF, что позволило все расположить лёжа в +\- одинаковой высоте (БП, ВК СО) - это не SFF, это раскатанный\расмазаный АТХ



oversteve: 09.04.2024 17:38АТХ був 13л
СМ 18 литров в привычном исполнении без извращений и с нормальным охлаждением процессора и удалением горячего от него и ВК из корпуса
oversteve: 09.04.2024 17:38вони по суті своїй однакові і великої різниці в плані вентиляції не буде
да, я тебе так и написал - оно не вентилируется, включается, снимается обзор как туда влезла 4090, но оно работать долго нормально не будет
oversteve: 09.04.2024 17:38це не рекомендація людині купити цей корпус
так а зачем ты нам два дня тут его втираешь? это ты продаешь эти корпуса, или я не пойму, или рефералка там у тебя?

я рекомендую человеку СМ под его потребности - зачем ты пришел со своей размазнёй, которую ты не рекомендуешь а "оно просто есть"?

ты в адеквате? тебе поговорить негде и не с кем?
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 17:56
oversteve: 09.04.2024 17:38можна зібрати досить малий сфф з АТХ компонентами? можна
нет
потому что ото что ты показал, оно совсем не маленькое и к SFF не имеет никакого отношения, кроме использования охлаждения от SFF, что позволило все расположить лёжа в +\- одинаковой высоте (БП, ВК СО) - это не SFF, это раскатанный\расмазаный АТХ
тобто консолі тепер не сфф, так і запишемо :-/
Melki: 09.04.2024 17:56 так а зачем ты нам два дня тут его втираешь? это ты продаешь эти корпуса, или я не пойму, или рефералка там у тебя?
ты в адеквате? тебе поговорить негде и не с кем?
ви написали
Melki: 08.04.2024 19:23 если хочешь в уменьшение размера, то при большой мамке, охлаждении и АТХ блоке ты это сделаешь только с помощью преса
я банально довів зворотнє, а то вже ви почали розводити полеміку і то до охолодження придиратися, то до зайвого літра, то якимось боком консоль і КМ порівнювати, а тепер і консоль не сфф
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

oversteve: 09.04.2024 18:39тобто консолі
для меня загадка, почему ты это называешь консолью, но да, это не SFF, потому что я боюсь представить тот рюкзачок в который ты это закинешь
oversteve: 09.04.2024 18:39ви написали
и не отказываюсь от этих слов, потому что ото, это не маленькое совсем
oversteve: 09.04.2024 18:39я банально довів зворотнє
ты банальный тролль
oversteve: 09.04.2024 18:39ви почали розводити полеміку і то до охолодження придиратися, то до зайвого літра, то якимось боком консоль і КМ порівнювати, а тепер і консоль не сфф
да, потому что не каждый корпус можно использовать, ото шо ты принес и не рекомендуешь, пользовать нормально нельзя и оно не является маленьким
SFF знаешь что за аббревиатура? в каком месте ото твоё, маленькое, в толщине?
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 09.04.2024 17:56я рекомендую человеку СМ под его потребности
единое в чем перебор это рекомендация именно МАХ версии
Відповісти