Подключение внешнего монитора к ноутбуку

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Здравствуйте, ищу ответы на несколько вопросов. Такая вот ситуация у меня, монитор ноутбука подключен в панели управлении инвидии по тайп си к встройке проца, внешний монитор который я подключил по hdmi панель инвидии показывает что подключен тоже к встройке по hdmi. А над дискретной графикой показывает что нужно подключаться по дисплей порту, но в ноутбуке нету дисплей порта. Я полазил и почитал, везде пишут что что бы подключится к дискретной видеокарте нужен кабель тайп си - дисплей порт. Теперь вопросы, 1 - Если подключится кабелем тайп си - дисплей порт к монитору, это даст какой то прирост в производительности? 2 - если я подключаю внешний монитор таким кабелем, как тогда будет определять панель инвидии что подключено по тайп си к ноутбуку, если там уже монитор самого ноутбука показывает что подключен по тайп си. 3 - подключится ли вообще таким кабелем монитор к дискретной карте, кабель выбрал (CC-USB3C-DPF-01-6) вроде бы версия 1.2 как версия дисплей порта моего монитора benq mobiuz ex2710s. 4 - будет ли 165гц на внешнем мониторе работать?

Скриншот не знаю как прикрепить, если кто то подскажет, могу прикрепить. Заранее спасибо за помощь
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

А ноут то який?
DmitryNiko
Junior

Повідомлення

Тоже интересно, что за ноут.
На своем опыте, у меня виктус, внешний монитор подключен через hdmi к дискретке, 165гц имеется
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

V1tt0: 27.03.2024 01:55 подключится ли вообще таким кабелем монитор к дискретной карте, кабель выбрал (CC-USB3C-DPF-01-6)
Кабель вам не допоможе. Просто вивід зображення на дисплей ноутбука виконує вбудована в-карта (на апаратному рівні ).
Є такі ноути в який вивід зображення працює тільки так.
А є інші - в яких є перемикач MUX Switch, і з допомогою нього можно перемкнути на тільки дискретну графіку. Але це стосується саме використання в іграх, програмах. Точно не знаю чи буде повне переключення з виводом ізо.
І є ще 3-й вид нотбуків, в яких вбудована графіка вимкнена зовсім, і працює тільки Дискретка, вона ж і виводить ізо на дисплей, наприклад MSI GT62\63, Клево, ДМ.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Евгений King: 27.03.2024 02:43 А ноут то який?
Asus ROG Strix G15 G513IE-HN004 (90NR0582-M002T0)

Відправлено через 2 хвилини 39 секунд:
Lucas55: 27.03.2024 16:12
V1tt0: 27.03.2024 01:55 подключится ли вообще таким кабелем монитор к дискретной карте, кабель выбрал (CC-USB3C-DPF-01-6)
Кабель вам не допоможе. Просто вивід зображення на дисплей ноутбука виконує вбудована в-карта (на апаратному рівні ).
Є такі ноути в який вивід зображення працює тільки так.
А є інші - в яких є перемикач MUX Switch, і з допомогою нього можно перемкнути на тільки дискретну графіку. Але це стосується саме використання в іграх, програмах. Точно не знаю чи буде повне переключення з виводом ізо.
І є ще 3-й вид нотбуків, в яких вбудована графіка вимкнена зовсім, і працює тільки Дискретка, вона ж і виводить ізо на дисплей, наприклад MSI GT62\63, Клево, ДМ.
В мене ось ця модель - Asus ROG Strix G15 G513IE-HN004 (90NR0582-M002T0), можете щось по ньому сказати на цю тему? тому що я настільки детальну інформацію не можу знайти конкретно по своїй моделі.

Тоді не розумію чому в панелі керування nvidia, в пункті настройка Surround, PhysX, над дискретною відеокартою написано та намальовано дисплей порт.

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
DmitryNiko: 27.03.2024 10:35 Тоже интересно, что за ноут.
На своем опыте, у меня виктус, внешний монитор подключен через hdmi к дискретке, 165гц имеется
в панеле управления nvidia показывает, что внешний монитор подключен к дискретной видеокарте?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Ну що можна сказати, в даній моделі немає MUX switch, то ж дійсно підключення монітору через Type-C (DP) дасть до 10% приросту продуктивності
З іншої сторони у вас в ноуті 3050ti, 10% її продуктивності це майже ніщо :shuffle:
Я би не парився, бо сенсу мало
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

V1tt0: 27.03.2024 01:55но в ноутбуке нету дисплей порта.
спойлер
Зображення
https://rozetka.com.ua/ua/asus-90nr0582 ... teristics/
спойлер
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Евгений King: 28.03.2024 14:58 Ну що можна сказати, в даній моделі немає MUX switch, то ж дійсно підключення монітору через Type-C (DP) дасть до 10% приросту продуктивності
З іншої сторони у вас в ноуті 3050ti, 10% її продуктивності це майже ніщо :shuffle:
Я би не парився, бо сенсу мало

лишніх 10% не буде, можливо це виправить ситуацію з недозавантаженням відеокарти в іграх
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

V1tt0: 29.03.2024 00:48
Евгений King: 28.03.2024 14:58 Ну що можна сказати, в даній моделі немає MUX switch, то ж дійсно підключення монітору через Type-C (DP) дасть до 10% приросту продуктивності
З іншої сторони у вас в ноуті 3050ti, 10% її продуктивності це майже ніщо :shuffle:
Я би не парився, бо сенсу мало

лишніх 10% не буде, можливо це виправить ситуацію з недозавантаженням відеокарти в іграх
Ні, з недовантаженням не виправить, якщо карта не довантажена то тут або проца не вистачає, або гра оптимізована погано
В такій грі від підключення по DP ви майже нічого не отримаєте
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Евгений King: 29.03.2024 00:59
V1tt0: 29.03.2024 00:48


лишніх 10% не буде, можливо це виправить ситуацію з недозавантаженням відеокарти в іграх
Ні, з недовантаженням не виправить, якщо карта не довантажена то тут або проца не вистачає, або гра оптимізована погано
В такій грі від підключення по DP ви майже нічого не отримаєте
цікаве виходить рішення від інженерів асус, поставити процесор якого не вистачає, але цей варіант, думаю, відпадає. Тому, що у всіх іграх (ліцензійних), які в мене є, присутня така проблема. Процесор навантажений на 20-30% в середньому. Чим вище налаштування графіки в грі ставлю, тим менше процесор навантажується, але які б я налаштування не поставив, наприклад в гта 5 онлайн, мінімальні, або самі максимальні, фпс не міняється, навантаження на процесор не міняється і відеокарта однаково недозавантажена). Проблем з перегрівом немає, ноутбук регулярно обслуговується від пилу, драйвери оновлював всі і для всього, налаштування живлення ноутбука все налаштоване на максимальну продуктивність при роботі від мережі, драйвери пробував перевстановлювати різних версій, біос перепрошивав, вінду міняв і на 11 і на 10, на сервісний центр по цій причині ноутбук вже їхав (якщо використовувати по для перевірки відеокарти то відеокарта навантажена на 100%, тому і відповідь від сервісу була, що все працює так як має бути). Відкриваю будь яке відео в ютубі з тестами цього ноутбука в такій самій конфігурації, у всіх іграх відеокарта навантажена на 100%, навіть фпс набагато більший чим в мене. Я думав, що це брак, але в один день в мене відмовила підсвітка клавіатури, після того як я перепрошив біос, прийшлось відправити ноутбук в сервіс, по гарантії було замінено повністю материнську плату ноутбука, виходить процесор та відеокарта нові і я вже подумав, що проблем з недозавантаженням відеокарти не повинно бути. Але все по тому самому кругу, на будь яких налаштуваннях графіки фпс один і той самий, відеокарта працює іграх на 30-60%, процесор не навантажений. За час використання цього ноутбука пошкодував вже 100 разів, що його придбав
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

V1tt0: 29.03.2024 01:19
Евгений King: 29.03.2024 00:59

Ні, з недовантаженням не виправить, якщо карта не довантажена то тут або проца не вистачає, або гра оптимізована погано
В такій грі від підключення по DP ви майже нічого не отримаєте
цікаве виходить рішення від інженерів асус, поставити процесор якого не вистачає, але цей варіант, думаю, відпадає. Тому, що у всіх іграх (ліцензійних), які в мене є, присутня така проблема. Процесор навантажений на 20-30% в середньому. Чим вище налаштування графіки в грі ставлю, тим менше процесор навантажується, але які б я налаштування не поставив, наприклад в гта 5 онлайн, мінімальні, або самі максимальні, фпс не міняється, навантаження на процесор не міняється і відеокарта однаково недозавантажена). Проблем з перегрівом немає, ноутбук регулярно обслуговується від пилу, драйвери оновлював всі і для всього, налаштування живлення ноутбука все налаштоване на максимальну продуктивність при роботі від мережі, драйвери пробував перевстановлювати різних версій, біос перепрошивав, вінду міняв і на 11 і на 10, на сервісний центр по цій причині ноутбук вже їхав (якщо використовувати по для перевірки відеокарти то відеокарта навантажена на 100%, тому і відповідь від сервісу була, що все працює так як має бути). Відкриваю будь яке відео в ютубі з тестами цього ноутбука в такій самій конфігурації, у всіх іграх відеокарта навантажена на 100%, навіть фпс набагато більший чим в мене. Я думав, що це брак, але в один день в мене відмовила підсвітка клавіатури, після того як я перепрошив біос, прийшлось відправити ноутбук в сервіс, по гарантії було замінено повністю материнську плату ноутбука, виходить процесор та відеокарта нові і я вже подумав, що проблем з недозавантаженням відеокарти не повинно бути. Але все по тому самому кругу, на будь яких налаштуваннях графіки фпс один і той самий, відеокарта працює іграх на 30-60%, процесор не навантажений. За час використання цього ноутбука пошкодував вже 100 разів, що його придбав
GTA це вершина кривої оптимізації, там не буде більше фпс
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Евгений King: 29.03.2024 01:50
V1tt0: 29.03.2024 01:19

цікаве виходить рішення від інженерів асус, поставити процесор якого не вистачає, але цей варіант, думаю, відпадає. Тому, що у всіх іграх (ліцензійних), які в мене є, присутня така проблема. Процесор навантажений на 20-30% в середньому. Чим вище налаштування графіки в грі ставлю, тим менше процесор навантажується, але які б я налаштування не поставив, наприклад в гта 5 онлайн, мінімальні, або самі максимальні, фпс не міняється, навантаження на процесор не міняється і відеокарта однаково недозавантажена). Проблем з перегрівом немає, ноутбук регулярно обслуговується від пилу, драйвери оновлював всі і для всього, налаштування живлення ноутбука все налаштоване на максимальну продуктивність при роботі від мережі, драйвери пробував перевстановлювати різних версій, біос перепрошивав, вінду міняв і на 11 і на 10, на сервісний центр по цій причині ноутбук вже їхав (якщо використовувати по для перевірки відеокарти то відеокарта навантажена на 100%, тому і відповідь від сервісу була, що все працює так як має бути). Відкриваю будь яке відео в ютубі з тестами цього ноутбука в такій самій конфігурації, у всіх іграх відеокарта навантажена на 100%, навіть фпс набагато більший чим в мене. Я думав, що це брак, але в один день в мене відмовила підсвітка клавіатури, після того як я перепрошив біос, прийшлось відправити ноутбук в сервіс, по гарантії було замінено повністю материнську плату ноутбука, виходить процесор та відеокарта нові і я вже подумав, що проблем з недозавантаженням відеокарти не повинно бути. Але все по тому самому кругу, на будь яких налаштуваннях графіки фпс один і той самий, відеокарта працює іграх на 30-60%, процесор не навантажений. За час використання цього ноутбука пошкодував вже 100 разів, що його придбав
GTA це вершина кривої оптимізації, там не буде більше фпс
нажаль у всіх іграх таке спостерігається
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

V1tt0: 29.03.2024 05:29
Евгений King: 29.03.2024 01:50

GTA це вершина кривої оптимізації, там не буде більше фпс
нажаль у всіх іграх таке спостерігається
Всі це які?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
Лок фпс в нвідія панелі , Whisper mode в богомєрзком nvidia додатку який обмежує фпс до 40.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 10:07 V1tt0
Лок фпс в нвідія панелі , Whisper mode в богомєрзком nvidia додатку який обмежує фпс до 40.
вішпер мод вимкнений з моменту придбання ноутбука, лок фпс вимкнений також з моменту придбання

Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
Евгений King: 29.03.2024 10:05
V1tt0: 29.03.2024 05:29

нажаль у всіх іграх таке спостерігається
Всі це які?
forza horizon 4, stray, witcher 3, state of decay 2, Battlefield 2042, Battlefield 5, cyberpunk 2077, hunt: showdown та ще безліч ігор які я пробував запускати за півтори років експлуатування ноутбука. Всі ігри ліцензійні, у всіх недозавантаження відеокарти.

Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
AntonyKandaurov: 29.03.2024 10:07 V1tt0
Лок фпс в нвідія панелі , Whisper mode в богомєрзком nvidia додатку який обмежує фпс до 40.
це настільки банальні речі, які я налаштовую відразу після встановлення драйверів на чисту вінду. Проблема набагато цікавіша ніж ви думаєте і скоріш за все вирішення цієї проблеми я не зможу отримати навіть від інженерів в конторі asus
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
Вітаю з покупкою ноута від бездарів в асюсь.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.03.2024 13:34 V1tt0
Вітаю з покупкою ноута від бездарів в асюсь.
купував в telemart новим. Тобто винен магазин все одно навіть після того, як було замінено повністю материнську плату ноутбука і проблема з недозавантаженням не вирішилась?
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

V1tt0: 29.03.2024 13:15Проблема набагато цікавіша ніж ви думаєте і скоріш за все вирішення цієї проблеми я не зможу отримати навіть від інженерів в конторі asus
Так а в СЦ від брендів і немає ніяких толкових інженерів. Вони просто замовляють цілу мат-плату і тупо міняють. У приватних СЦ і ще тут десь по форуму будуть більш толкові майстри ніж там, і якшо це залізна проблема - діагностика виявить причину. Скоріше за все це проблеми по живленню в-карти, бо десь я вже чув таке від інших власників ноутів. Якщо в самій прошивці і біосі ноута не вшито обмеження по живленню, то це шось на платі.

Не мучайтесь, встановіть MSI Afterburner і там в моніторингу повинно висвічувати Lim (ліміт живлення в-карти), коли їй не хватає потужності, якщо є якісь ліміти. Або ліміти по температурі.
спойлер
Зображення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

V1tt0
Неважливо де ви купили той асюсь рох, важливо що це асюсь рох. Після того як їхні ноути смачно горіли бо ці "інженери" розмістили живлення на краю плати без охолодження підперте гарячющими чіпами - в сторону асюсь навіть не дивлюся хай би що вони там не рекламували.
Востаннє редагувалось 29.03.2024 14:35 користувачем AntonyKandaurov, всього редагувалось 2 разів.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Lucas55: 29.03.2024 14:02
V1tt0: 29.03.2024 13:15Проблема набагато цікавіша ніж ви думаєте і скоріш за все вирішення цієї проблеми я не зможу отримати навіть від інженерів в конторі asus
Так а в СЦ від брендів і немає ніяких толкових інженерів. Вони просто замовляють цілу мат-плату і тупо міняють. У приватних СЦ і ще тут десь по форуму будуть більш толкові майстри ніж там, і якшо це залізна проблема - діагностика виявить причину. Скоріше за все це проблеми по живленню в-карти, бо десь я вже чув таке від інших власників ноутів. Якщо в самій прошивці і біосі ноута не вшито обмеження по живленню, то це шось на платі.

Не мучайтесь, встановіть MSI Afterburner і там в моніторингу повинно висвічувати Lim (ліміт живлення в-карти), коли їй не хватає потужності, якщо є якісь ліміти. Або ліміти по температурі.
спойлер
Зображення
показує в строці LIM2 voltage, иногда меняется на no load в зависимости от сцены
Відповісти