Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Varzek: 02.03.2024 14:25 Что скажете в целом про VA матрицу? Как она для просмотра кино?
va идеальна для тв
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Всім привіт, знайомий хоче купити такий телевізор https://smdmarketua.com/ru/4k-televizor ... -wi-fi-t2/
ua32cu8000
Норм?
Tesseract
Member

Повідомлення

Якщо він подивився його перед покупкою, і його влаштовує якість зображення, тоді хай бере.
Bl0kbaster
Member
Аватар користувача
Звідки: г.Харьков

Повідомлення

Andrew_R30: 17.03.2024 12:43 Всім привіт, знайомий хоче купити такий телевізор https://smdmarketua.com/ru/4k-televizor ... -wi-fi-t2/
ua32cu8000
Норм?
Це звичайна підробка, ніякого 4к там немає та інших характеристик. Гроші на вітер

Отправлено спустя 11 минут 44 секунды:
Ось Вам відео про Вашу підробку
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Bl0kbaster: 17.03.2024 13:17
Andrew_R30: 17.03.2024 12:43 Всім привіт, знайомий хоче купити такий телевізор https://smdmarketua.com/ru/4k-televizor ... -wi-fi-t2/
ua32cu8000
Норм?
Це звичайна підробка, ніякого 4к там немає та інших характеристик. Гроші на вітер

Отправлено спустя 11 минут 44 секунды:
Ось Вам відео про Вашу підробку
Дякую, я знайшов це відео вже.
У мене з самого початку була думка, що це Китай-Китайський бо небе не гуглиться, є тюльпани та андроїд, 4к в 32 дюймах. :lol:
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Andrew_R30: 17.03.2024 13:21 Дякую, я знайшов це відео вже.
У мене з самого початку була думка, що це Китай-Китайський бо небе не гуглиться, є тюльпани та андроїд, 4к в 32 дюймах. :lol:
Ergo на 42 дюйма 4к - дёшево и сердито. Видел, пользовал, понравился.
Сейчас брать 32 дюйма из бюджетных не выгодно, так как нормальный бюджетник стоит под десятку (нокия например), а упомянутый мною с акциями стоит столько же, или чуть больше.
(И всё оно - Китай)
KLUZO
Junior

Повідомлення

Нетуди написав
Igbin
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Доброго дня! Чи є тут в когось tcl 55805C або якийсь інший телевізор з 120Гц? Хочу взяти для ігор з пк, чи правда що для цього потрібен лише оптичний hdmi кабель?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Igbin
О какой длине кабеля речь? Если не сильно длинный подойдёт просто качественный
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igbin: 20.03.2024 18:47 Доброго дня! Чи є тут в когось tcl 55805C або якийсь інший телевізор з 120Гц? Хочу взяти для ігор з пк, чи правда що для цього потрібен лише оптичний hdmi кабель?
Для 4К@120герц має бути HDMI версії 2.1. Якщо до 3 метрів - підійдуть звичайні дешеві (не факт шо найдешевші, можливо шось з діапазону ~1000грн), оптичні - якщо більше 10-20 метрів
Igbin
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Дякую) мені 10м як раз і потрібно тому треба оптичний
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igbin: 20.03.2024 18:47 Доброго дня! Чи є тут в когось tcl 55805C або якийсь інший телевізор з 120Гц? Хочу взяти для ігор з пк, чи правда що для цього потрібен лише оптичний hdmi кабель?
120Гц выходящего сигнала дает приставка пс5 и хбокс сериес Х, кабель что лежит у них в комплекте выдает те самые 120гц. Сам пользуюсь и необходимости в покупке стороннего кабеля за 1000+ грн не вижу. А вот если игра с пк, тут есть подводные камни, например мой пк по какой то причине не смог работать 120гц, дает 100 . Просто на 120, телевизор постоянно в игре например гаснет на пару секунд. Тут конечно нужно покупать кабель 2.1.
Кстати, на моем самсунге активация 120гц на приставке работала только когда кабель 2,1 вставлен в именно в порт 2,1 ссзади телека, а также .... от настроект телевизора и выбранного режима. (динамический - игры и т.д) кароче, если не тот режим стоит, или какието доп функции именно в телеке включены есть вероятность увидеть 60гц, даже если телек может, приставка может и кабель дать 120,
Та еще заморока, на деле профит только в фортнайте и варзоне, и только с учетом вашего 120% зрения если вы сможете то разлечить, или вы бывший (но их как наркоманов не бывает) киберспортсмен как я))
Allezz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго дня, прохання прокоментуйте будь ласка ось цю модель, цікаво що в неї наче 60 Hertz але при цьому пишуть що є режим якому 120, це маркетинг? + Ця модель дорожче за звичайну такого ж минулого покоління тисяч на 4 5. Чи варто переплачувати на вашу думку? https://rozetka.com.ua/ua/tcl_43c645/p3 ... teristics/
Tesseract
Member

Повідомлення

Allezz
На сайті виробника
Максимальна роздільна здатність HDMI 2160P/60Hz 422 12bit
Якщо хочеться зекономити, то можна знайти цю модель дешевше. З покупкою минулорічних моделей треба бути обережним, бо це можуть бути браковані екземпляри, які уже десять разів повертали по гарантії.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Allezz
Бывает такое снизил разрешение получил 120
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

odessitmws
Да? Первый раз такое слышу. Может и отстал я от жизни. Я думал, что сам экран 60Гц, а вот остальное - это уплавнялка в телевизоре. Это касается бюджетных телевизоров.
YumiSS
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Allezz: 11.04.2024 08:56 Доброго дня, прохання прокоментуйте будь ласка ось цю модель, цікаво що в неї наче 60 Hertz але при цьому пишуть що є режим якому 120, це маркетинг? + Ця модель дорожче за звичайну такого ж минулого покоління тисяч на 4 5. Чи варто переплачувати на вашу думку? https://rozetka.com.ua/ua/tcl_43c645/p3 ... teristics/
Мабуть, що лише 50\60.
120 заявлено лише при full hd та здається для моделей 55+ :-/

https://www.tcl.com/ua/uk/tvs/c645
Вкладення
Screenshot_2161.png
korea
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Допоможіть обрати один з трьох ТВ:
Samsung QE55LS03BAUXUA
Philips 55PUS8818/12
TCL 55C805

Гратись не планую, в основному беру для перегляду фільмів/серіалів.

Десь з 2018 користуюсь LG UK6200PLA звук і кольори подобаються. Кріпити буду на стіну, переглядати з трьох метрів.

Завтра/після завтра буду дивитися їх оффлайн. Знаю що вони абсолютно різні, але +/- в одній ціні і мають свої переваги. У самсунга це тоненький провід і матовий екран + цікаве кріплення до стіни, у філіпса навколишня підсвітка, а ТЛС - не певен, але кажуть, що за ці гроші краща матриця :dontknow:
Якщо хтось вкаже на що варто звернути увагу буду вдячний :beer:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

korea
В тсл минилед а это кардинально некс ген поколение телека
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

odessitmws: 18.04.2024 07:29 korea
В тсл минилед а это кардинально некс ген поколение телека
спойлер
Відповісти