Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
vitamir
Member
Звідки: Kyiv City

Повідомлення

А як щодо старенької ASUS Xonar Essence ST/STX? Звісно першу через перехідник. І з доопрацюваням живлення.
Є в кого досвід практичного використання під Win 10?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

feson: 22.02.2024 23:23Creative ea 5 plus - буде значно краще для звуку ніж мат плата з кодеком 1200.
А що, Asus Xonar Essence STX вже списали з рахунків? 3500 на ОЛХ, її ще й твікнути можна.
Дивно, що ніхто не спробував заживити окремо

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
vitamir: 22.02.2024 23:34А як щодо старенької ASUS Xonar Essence ST/STX
Не бачив поста 😀
Rezvan
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

vitamir: 22.02.2024 23:34 А як щодо старенької ASUS Xonar Essence ST/STX? Звісно першу через перехідник. І з доопрацюваням живлення.
Є в кого досвід практичного використання під Win 10?
Відписав у приватні :beer:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Доречі драйвера під 10-ку на Asus Xonar Essence STX є
В мене приятель її твікав, казав перевершило очикування
Dima+
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

feson: 22.02.2024 23:23
Dima+: 21.02.2024 22:54 Доброго підкажіть по якості звуку під сокет 1700 краще взяти мат плату з кодеком 1200 (це 8,9 ти) або наприклад звукову creative ea 5 plus або може зовнішній цап за 100 доларв. Система це інтегральний підсилювач і напольні колонки shogun mk4
Creative ea 5 plus - буде значно краще для звуку ніж мат плата з кодеком 1200.
По критерію якості звуку - беремо мінімальну функціональну плату для ПК а звук - звукова карта або цап.

Topping E30II вот такой цап для пассивных колонок и подключения через усилитель норм? или может есть другой более инетересный вариант в районе 6-7 К грн?
Mtang
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Доброго вечора, шукаю собі нову звукову карту взамін Asus Xonar Dgx. Приорітет більше сбалансовану музика + іноді ігри через систему 5.1 Logitec x-530 іноді навушники hyperx cloud core Вибираю між такими картами під Win11 64bit. З останьою я так зрозумів можуть бути проблеми в плані драйверів. Може щось є інше в бюджеті до 2500 грн.
1. Asus Xonar U7
2. Asus Xonar DX
3. Asus Strix Soar
4. Creative Sound Blaster Z SE
5. Creative sound blaster x-fi titanium
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Mtang: 23.02.2024 18:34Доброго вечора, шукаю собі нову звукову карту взамін Asus Xonar Dgx. Приорітет більше сбалансовану музика + іноді ігри через систему 5.1 Logitec x-530 іноді навушники hyperx cloud core Вибираю між такими картами під Win11 64bit. З останьою я так зрозумів можуть бути проблеми в плані драйверів. Може щось є інше в бюджеті до 2500 грн.
1. Asus Xonar U7
2. Asus Xonar DX
3. Asus Strix Soar
4. Creative Sound Blaster Z SE
5. Creative sound blaster x-fi titanium
Для 5.1 пошукайте на вторинці D2X. Це напевно краща карта саме для багатоканалу.
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mtang: 23.02.2024 18:34 Доброго вечора, шукаю собі нову звукову карту взамін Asus Xonar Dgx. Приорітет більше сбалансовану музика + іноді ігри через систему 5.1 Logitec x-530 іноді навушники hyperx cloud core Вибираю між такими картами під Win11 64bit. З останьою я так зрозумів можуть бути проблеми в плані драйверів. Може щось є інше в бюджеті до 2500 грн.
1. Asus Xonar U7
2. Asus Xonar DX
3. Asus Strix Soar
4. Creative Sound Blaster Z SE
5. Creative sound blaster x-fi titanium
На мій смак звуку я б поставив ці карти так -
1. Asus Strix Soar - має цапу ESS вона найсучасніша з наведених карт. Та має підсилювач навушників - ТРА6120....(і СМ6632АХ дохне за два-три роки)
2. Asus Xonar U7 - досить гарний звук цапа CS4398 колись топова (в 2000х). Підсилювача нема. (і СМ6632 дохне за два-три роки)
3. Asus Xonar DX - має таку ж цапу CS. Підсилювача нема. Чіп не дохне.
4. Creative Sound Blaster Z SE - має таку ж цапу CS. Підсилювач є - якась блоха з мобільного світу.
5. Creative sound blaster x-fi titanium - має цапу CS але нижче класом. Підсилювача нема.

Отправлено спустя 5 минут 18 секунд:
Asus D2X - звук гарний. цапа PCM1794 колись топова (в 2000х).Підсилювача нема.

Отправлено спустя 3 минуты 47 секунд:
Я не розбирався ще чому - але моя D2 показує в RMAA найкращі показники. Думаю що блок живлення звуку і архітектура карти вдалі.

Отправлено спустя 2 минуты 43 секунды:
Але зараз звукова карта стоїть в сусідньому слоту з відео. І коли оживає відеокарта....пруть звуки різні і різноманітні..... :lol:
Коли стояла хоча б на два слота нижче - була мертва тиша..... :weep:

Отправлено спустя 41 секунду:
Добре що коли працює RMAA відео на розслабоні....... B-)

Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
Dima+: 23.02.2024 08:49 Topping E30II вот такой цап
Вам треба спитати у власників Topping E30II чи знайти відгуки в інеті.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Здаєтся мені, що час тримати 2 девайси, для багатоконалу, та для музона. Думка прийшла після посту feson. Тож лютий жах, + драйвера, ос, та інща уйня
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

feson: 24.02.2024 23:07Asus D2X - звук гарний. цапа PCM1794 колись топова (в 2000х).Підсилювача нема.
Там PCM1796(трішки гірший від 94го).
Додам, там на кожний вихід по PCM1796 і немає перекосу на "фронт" в реалізації, як у решти карт. Тому саме для 5.1/7.1 вона найкраща з массмаркету.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

наткнулся на такой вот недорогой цап- fosi audio k5 pro, вроде как везде хвалят, особенно геймеры, кто-то может сталкивался?
Mtang
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

feson: 24.02.2024 23:07
Mtang: 23.02.2024 18:34 Доброго вечора, шукаю собі нову звукову карту взамін Asus Xonar Dgx. Приорітет більше сбалансовану музика + іноді ігри через систему 5.1 Logitec x-530 іноді навушники hyperx cloud core Вибираю між такими картами під Win11 64bit. З останьою я так зрозумів можуть бути проблеми в плані драйверів. Може щось є інше в бюджеті до 2500 грн.
1. Asus Xonar U7
2. Asus Xonar DX
3. Asus Strix Soar
4. Creative Sound Blaster Z SE
5. Creative sound blaster x-fi titanium
На мій смак звуку я б поставив ці карти так -
1. Asus Strix Soar - має цапу ESS вона найсучасніша з наведених карт. Та має підсилювач навушників - ТРА6120....(і СМ6632АХ дохне за два-три роки)
2. Asus Xonar U7 - досить гарний звук цапа CS4398 колись топова (в 2000х). Підсилювача нема. (і СМ6632 дохне за два-три роки)
3. Asus Xonar DX - має таку ж цапу CS. Підсилювача нема. Чіп не дохне.
4. Creative Sound Blaster Z SE - має таку ж цапу CS. Підсилювач є - якась блоха з мобільного світу.
5. Creative sound blaster x-fi titanium - має цапу CS але нижче класом. Підсилювача нема.

Отправлено спустя 5 минут 18 секунд:
Asus D2X - звук гарний. цапа PCM1794 колись топова (в 2000х).Підсилювача нема.

Отправлено спустя 3 минуты 47 секунд:
Я не розбирався ще чому - але моя D2 показує в RMAA найкращі показники. Думаю що блок живлення звуку і архітектура карти вдалі.

Отправлено спустя 2 минуты 43 секунды:
Але зараз звукова карта стоїть в сусідньому слоту з відео. І коли оживає відеокарта....пруть звуки різні і різноманітні..... :lol:
Коли стояла хоча б на два слота нижче - була мертва тиша..... :weep:

Отправлено спустя 41 секунду:
Добре що коли працює RMAA відео на розслабоні....... B-)

Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
Dima+: 23.02.2024 08:49 Topping E30II вот такой цап
Вам треба спитати у власників Topping E30II чи знайти відгуки в інеті.
Asus D2X - звук гарний. цапа PCM1794 колись топова (в 2000х).Підсилювача нема.

Дякую, зрозумів але D2X не знайти, напевно зупинюсь на DX бо не меломан щоб аж сильно зміг помітити різницю, головне щоб була різниця між Realtek 897 та DGX яку використовую зараз.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

snapdragon999: 25.02.2024 07:01наткнулся на такой вот недорогой цап- fosi audio k5 pro
Сумнівний девайс, але. якщо можеш, послухай
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 25.02.2024 07:01 наткнулся на такой вот недорогой цап- fosi audio k5 pro, вроде как везде хвалят, особенно геймеры, кто-то может сталкивался?
fosi audio k5 pro = CT7601SR + MS8416 + PCM5100 + MAX97220

Что можно пованговать по картинке - цифровая часть современный асинхрон годный. Оптика - хороша. Цапа - скажем так тоже звук имеет интересный.
У меня был такой цапчик на CS (цирус) 5102 - играл не хуже цируса 4398 в лобовом столкновении с Asus D1.
MAX97220 - микроблоха усилитель от мобильников. Откуда там 1000мВт - это сказка....китайского дяди ляо... но наушники 32-60 Ом потянет неплохо.

Вобщем если провести пересадку нужных кондеров в правильных местах этого чуда - звук будет не хуже средне-топовых звуковых карт.
Это я намекаю - 5100 надо тантал и максу97220 - тоже тантал вместо керамики шо наверное там стоит..... :super:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

feson: 28.02.2024 22:38Это я намекаю - 5100 надо тантал и максу97220 - тоже тантал вместо керамики шо наверное там стоит.....
То надо иметь смелость и тягу к таким экспериментам + паять хорошо или иметь того, кто умеет. Я бы сказал даже очень хорошо. Не каждый готов. Кстати, эксперименты бывают неудачные, у меня было, откатывался, хотя в кондёрами врятли что-то будет плохого. За тантал не скажу, но Ничиконы (по сериям с ходу не вспомню) и Элна Силмик обычно приносить позитивный эффект. Только японские, на Али, как всегда, ничего кроме зубочисток лучше не брать
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Маленькі дослідження на тему ASIO

Дехто нервуэ, що асіо лочить загальній звук, та то незручно.
Спробував FlexASIO. Не лочить, не дотягує до рідного драйвера в мене, але непогано
До нього є і GUI але я так глибоко не копав, поставив, заслухав, написав
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Radio Bay: 02.03.2024 16:46Дехто нервуэ, що асіо лочить загальній звук, та то незручно.
Повністю контриться двома звуковухами B-)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

lewerlin: 02.03.2024 17:37Повністю контриться двома звуковухами
Я зараз колупав драйвера у себе, та й затестив. Цей в мене працюэ в нееклюзивном режимі (музон+ ютьюб у різних плеерах), та в інеті є обговорення, але то у мене, може залежити від кофігу
kessel
Junior
Звідки: Одеса

Повідомлення

между Sound blaster g6 и AE-5 Plus есть существенная разница ? Владею ае-5, но встречал мнения, что ае-5 plus довольно посредственный девайс , вот думаю если стоит заменить, то на что, или не стоит ? Наушники dt-770 80ohm, в основном прослушиваю классику .
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

kessel: 19.03.2024 11:09думаю если стоит заменить,
Ні. Шило на мило.
Хочете приросту якості - збільшуйте бюджет. При відсутності пачки зайвих грошей, АЕ-5+Баєри - адекватна зв'язка. Це не геймерське лайно в 8хх ріалтеку.
Чомусь "лайно", на відміну від російськомовного варіанту, цензор пропускає :laugh:
Відповісти