Трасування променів з'явиться у Diablo IV до кінця березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Геральт: 17.03.2024 12:45 Не вивозять чи ну їх, ті промені? :D
Ты опять себя дураком выставляешь? - да, не вывозят. Представь себе, зелёная система с максимальным потреблением до 200Вт, не ноутбучная, с картой двухгодичной давности уровня "затычка" не вывозит. Тебя это удивляет?
Но под мои нужды она сейчас с избытком, а в лучики я через пару лет поиграю, когда условная 6060 будет уровня 4080, и потреблением там будет как сейчас у 3050 или 4060

Отправлено спустя 2 минуты 2 секунды:
Геральт: 17.03.2024 12:45 Ти не соромся, в неті є відоси з твоєю 3050 з тензорними ядрами. Тими самими ;)
К чему ты это написал?
Геральт: 17.03.2024 12:45
Так в ігнор відправ, чи кнопка також "вниз сповзає" ?
видимо так и сделаю
Геральт: 17.03.2024 08:36 "Глупим" мене називає чувак, який при траблах з БЖ міняє ВК. Треба було ще кришкою корпусу постукати, як в анекдоті, а раптом допомогло б :D
І навчись вже нарешті користуватись хостингами картинок.
:facepalm: есть такая вещь - напряжение в сети, и чтоб очередной дурачок не нёс чушь, я объяснил "синдромы", но ты на них отреагировал как дитё вопросом "как к пк подключить чайник".

Давай будем честными - тебя и твой вброс про физИкс размазали и заткнули. Несколько дней ты собирался силами, пару раз даже комментировал меня. А сейчас дорвался со своей тупостью. Ещё и к карточке моей прикопался, так сказать - поймал волну и выпендирваешься непонятно чем.
Меняй свою систему ценностей и оценки людей, а лучше сразу начни умнеть, книжки про логику читай. Для лучей в КП достаточно и 3060 для 60 фпс, посмотри на разницу в цене - только глупому человеку придёт в голову, будто у кого-то при нынешнем курсе не хватит жалкой двушки на мидл.

Просто клоун, недоразвитый :pray:
Я так-и в игнор тебя кину, спасибо что напомнил.
Надеюсь, ты не из тех утырков, которые пользуются тем что они в игноре, и поддакивают на тех у кого они в игноре. Хотя это дно ты ещё можешь пробить
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Soto: 17.03.2024 12:51 Ты опять себя дураком выставляешь? - да, не вывозят. Представь себе, зелёная система с максимальным потреблением до 200Вт, не ноутбучная, с картой двухгодичной давности уровня "затычка" не вывозит. Тебя это удивляет?
Но под мои нужды она сейчас с избытком, а в лучики я через пару лет поиграю, когда условная 6060 будет уровня 4080, и потреблением там будет как сейчас у 3050 или 4060
Дурником себе показуєш ти. Бо овер 100500 постів за промені, а в реалі, упс. І я тобі ще раніше написав, що то не карта для променів, а ти чогось образився і почав сповідатись. І от зараз знову.
Пограєш ти в промені через пару років на 6060, тільки промені будуть в медіативних покадрових покрокових забавках. Все, як ти любиш.
К чему ты это написал?
Оту 4060 ти в якості чого показав, доказу, що твоя 3050 може так само? А ти потішний :)

Дійсно, є таке поняття як напруга в мережі, тільки яким боком воно до USB?
От тому я відреагував питанням про чайник. Ти не вкурив, може через брак досвіду чи знань. Може через природню негострість.
Тобі допомогти з тою кнопочкою ігнору? Знаю як. Дорого не візьму.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 11:46Зараз що? 4090 в 4к кіберпанк із PT та всіма повзунками вправо скільки фпс показує в нативі? Щоб "насолодитися" "правильними" тінями від ящика треба викинути 2 тисячки лише на 4090 яка в нативі 4к ті тіні буде малювати в 25-30 фпс. 3(!!!) покоління артіікс відеокарт не може забезпечити пристойний фпс без включення фейкгенератора і милостанції ss. Це майбутнє, так.
Крайнощі, крайнощі, крайнощі.
Треба 16К і всі повзунки вправо і недайбоже включити DLSS.
Те, що DLSS на високих роздільних здатностях не лише не погіршує картинку, а навіть деколи покращує, і не використовувати його немає ніякого сенсу - про це свідки нативу звісно забувають.

От тільки реальність показує, що при сліпому тестуванні навіть самі нефоннати не можуть відрізнити нативні 4К від DLSS Quality та навіть Balanced

А з DLSS в кіберпанку 4090 в 4K на максималках видає 100+ фпс без пастрейсінгу і 70+ з ним.
Востаннє редагувалось 17.03.2024 13:22 користувачем fantomrulezz, всього редагувалось 1 раз.
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Он так-и пробил дно :lol:
Геральт: 17.03.2024 13:09 Дурником себе показуєш ти. Бо овер 100500 постів за промені, а в реалі, упс
Может мне и футбол не обсуждать? дурник
У тебя этих тензорных вообще нет, ты молчать обязан, по твоей логике.
Сейчас лучи и на процессоре запустили, с одним фпс, и твои "зато у меня играется лучше" - не катит.
Геральт: 17.03.2024 13:09І я тобі ще раніше написав, що то не карта для променів, а ти чогось образився і почав сповідатись
Стоп, а зачем ты мне это писал? я разве утверждал обратное?
Я не обиделся, а удивился, что согласно правилам сайта никто намёки на финансы кидать не смеет. А тут сидит какой-то юзер и кидает какие-то намёки.
Для скромных игр и этой затычки хватает, с лучами. Но тебе это объяснять без толку.
Геральт: 17.03.2024 13:09 Пограєш ти в промені через пару років на 6060, тільки промені будуть в медіативних покадрових покрокових забавках. Все, як ти любиш.
Ты пророк? Допустим, а причём тут этот вброс? Там контекст ты построил вокруг киберпанка. Условной 6060 для КП хватит? Вот и не воняй своим пророческим бредом
Геральт: 17.03.2024 13:09 Оту 4060 ти в якості чого показав, доказу, що твоя 3050 може так само? А ти потішний :)
Я про 4060 написал человеку, который мои слова почему-то воспринял как 4050. Его что-то там смешило :facepalm:
Не тебе написано было - тебе какая разница?
Геральт: 17.03.2024 13:09 Дійсно, є таке поняття як напруга в мережі, тільки яким боком воно до USB?
От тому я відреагував питанням про чайник. Ти не вкурив, може через брак досвіду чи знань. Може через природню негострість.
Кратковременное падение напряжения в сети при включении мощного оборудования, из-за чего в ПК происходит кратковременное отключение клавы и мышки, и не лечится это даже стабилизатором напряжения на квартиру, не то что БП. И с БП у меня всё отлично, не говоря уже о том, что он в три раза больше по запасу мощи той системы, в которой установлен сейчас.
(методом исключения оказалось, что если система не жрёт 400Вт, то всё хорошо. Ну или если текущее потребление во всей квартире не превышает 500Вт)
Чего я тебе это объясняю, если умнее ты не станешь?

Я то всё вкурил. Мне было странно видеть человека, который пристал к отсутствию запятой и задал тупой, даже безмозглый, вопрос. А ты всё продолжаешь гнуть свою линию.
Не пиши мне, отражается уведомление даже когда ты в игноре. Дно ты уже пробил.
спойлер
Геральт: 17.03.2024 08:36
Soto: 16.03.2024 23:23 Как я люблю людей, которые идут напопятную, когда самой обычной аналогией им утирают нос.
Та це абсолютно безглузда дитяча аналогія. Ну підніми цеглу на 10 поверх одночасно з краном
У нас есть ты, кирпич и кран. Откуда ты дом взял с его десятым этажом? Ну ок - ты взял дом, а я взял лифт, вертолёт, бригаду строителей с оооочень длинной верёвкой.
Учи основы логики
Востаннє редагувалось 17.03.2024 13:46 користувачем Soto, всього редагувалось 2 разів.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

fantomrulezz
скріншотики можна роздивлятися вічність і там різниці не буде видно, а ось в динаміці це мильце одразу лізе в око як із MSAA переключитися на ТАА, миломильне вариться - фейккадри генеруються. Не може бути кращим те що є фейком, сгенерованим та апскейленим. Хоч в мене і бічпакєт сбірка але ви думаєте я не мацав те на що ви молитеся зеленому богу? Ця мильність і ватність вперемішку із засвітами в темних приміщеннях, намащених салом речах які не мають блищати але вони будуть це робити бо треба ж вам показати що площа кремнію за яку вломили ціну має окупатися, а щоб все це працювало в +- пристойному фпс натє вам фейкгенератор кадрів який зеленчаки тут за лютий епіквін видали. Прогрес мати його.
У вас є ключ? - Краще, в мене є креслення ключа (С)

Отправлено спустя 5 минут 31 секунду:
ЗІ. а навіщо спочатку апскейлити, щоб потім даунскейлом знову апскейлити? при чому зі звичайним ДСР уже мило мильне, я пробував 1440р на 1080р це мило страшне, відсутність пікселів апскейлом не додаш. логіка якась мені не зрозуміла, як ото лєнін казав краще менше да луччє да більше. логіки - нуль цілих нуль десятих.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 13:41 fantomrulezz
скріншотики можна роздивлятися вічність і там різниці не буде видно, а ось в динаміці це мильце одразу лізе в око як із MSAA переключитися на ТАА, миломильне вариться - фейккадри генеруються. Не може бути кращим те що є фейком, сгенерованим та апскейленим. Хоч в мене і бічпакєт сбірка але ви думаєте я не мацав те на що ви молитеся зеленому богу? Ця мильність і ватність вперемішку із засвітами в темних приміщеннях, намащених салом речах які не мають блищати але вони будуть це робити бо треба ж вам показати що площа кремнію за яку вломили ціну має окупатися, а щоб все це працювало в +- пристойному фпс натє вам фейкгенератор кадрів який зеленчаки тут за лютий епіквін видали. Прогрес мати його.
У вас є ключ? - Краще, в мене є креслення ключа (С)

Отправлено спустя 5 минут 31 секунду:
ЗІ. а навіщо спочатку апскейлити, щоб потім даунскейлом знову апскейлити? при чому зі звичайним ДСР уже мило мильне, я пробував 1440р на 1080р це мило страшне, відсутність пікселів апскейлом не додаш. логіка якась мені не зрозуміла, як ото лєнін казав краще менше да луччє да більше. логіки - нуль цілих нуль десятих.
ДСР - мило? Зрозуміло. Давай друже, успіхів
Востаннє редагувалось 17.03.2024 13:46 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

когда условная 6060 будет уровня 4080
чекайте-чекайте, тут 4060 на 20% продуктивніше 3060, а люди хочуть аби 6060 була як 4080. ну може як 4080 12 гб і буде.
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 13:46
когда условная 6060 будет уровня 4080
чекайте-чекайте, тут 4060 на 20% продуктивніше 3060, а люди хочуть аби 6060 була як 4080. ну може як 4080 12 гб і буде.
Ты бы с начала ответил на вопрос, откуда ты взял 4050 и что тебя там расмешило, а потом уже начал строить из себя того человека, который на мою затычку наезжает
На, просвящайся


И 4060, на мой взгляд, не производительней, а на том же уровне что и 3060, если не учитывать dlss и какие-то "фишки" драйверов
Востаннє редагувалось 17.03.2024 13:50 користувачем Soto, всього редагувалось 1 раз.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Enjthesilence
це треба лупу в монітор вставляти щоб роздивлятись що воно зашарпило те що вдалечині і я не маю його бачити так, бо воно перешарпане? вибачте, але з таким шарпом в мене очі на лоба полізуть вже за півгодини гри.

Отправлено спустя 58 секунд:
Soto
бо ваш зелений бог замість того щоб випустити 4050 обізвав її 4060 і кинув зі словами "хавайте".
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 13:50 Soto
бо ваш зелений бог замість того щоб випустити 4050 обізвав її 4060 і кинув зі словами "хавайте".
Ааа, ясно. А зачем ты мне своё мнение да ещё и с ухмылкой написал?
Или 4060 не хватает в КП?

А хотя, хватит с меня дебильных срачей с глупыми собеседниками.
Иди с миром
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 13:49 Enjthesilence
це треба лупу в монітор вставляти щоб роздивлятись що воно зашарпило те що вдалечині і я не маю його бачити так, бо воно перешарпане? вибачте, але з таким шарпом в мене очі на лоба полізуть вже за півгодини гри.
ні не треба, бо лайнове стандартне мерехтіння від типового згладжуванння зникає (мерехтіння бороди, рослинності і тд), як це так виходить, що богомєрске длсс + длср прибирає мерехтіння і не дає ніяких артефактів, чудо якесь. якість текстур збільшується, а де то "мило-мильне" про яке ти говориш? щось я нічого подібного не можу знайти, до твого відома рівень шарпу спокійно змінюється у налаштуваннях дср, ну якщо тобі в цьому відео 1080р більше подобається, тоді не бачу сенсу продовжувати діалог, я зрозумів твою позицію. І не плутай звичайний дср з длдср, це різні речі.
Вкладення
22.png
Востаннє редагувалось 17.03.2024 14:00 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Soto
PT включіть і подивіться як ваш амазінг зможе, без генераторів та милостанцій.
Enjthesilence
якщо його не шарпити то воно буде милити. шарп 50% це вже хана, а стандартні 33% все ще милять. 1080р виглядає як 1080р, чи воно там має бути 4к вже. серединка перешарп лютий, ну а роботу длсс в третьому віконці вже видно. уявляю що буде як крутнути камеру і в екран залетить якийсь маленький об'єкт, воно його розмаже як масло по хлібу.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 13:56 Soto
PT включіть і подивіться як ваш амазінг зможе, без генераторів та милостанцій.
Enjthesilence
якщо його не шарпити то воно буде милити. шарп 50% це вже хана, а стандартні 33% все ще милять. 1080р виглядає як 1080р, чи воно там має бути 4к вже. серединка перешарп лютий, ну а роботу длсс в третьому віконці вже видно. уявляю що буде як крутнути камеру і в екран залетить якийсь маленький об'єкт, воно його розмаже як масло по хлібу.
зрозуміло, розмаже дуже сильно, ага. а як крутнути камеру, буде жахіття взагалі, ну то що це вже не статитка не підходить, тепер треба камерою повертіти, ну ви можете потестити самостійно, якщо нотбучна 3050 дозволяє вмикати длдср. та хто такі ці діджітал фаундрі, якщо воно милить, ну от тупі
Востаннє редагувалось 17.03.2024 14:06 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Enjthesilence
хм, я ж вже писав вище що я мацав ваші оці всі цяцянки на 4080, те що в мене ноутбук на 3054 не значить що я тільки на ньому мацав. ноутбук - вимушена покупка коли я був в Чехії, а не свідомий вибір заради миловарні та лучіків. брати із 1650 якось не хотілось.

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
якщо воно милить, ну от тупі
моліться богам далі. вам своє - мені своє. продовжуйте в тому ж дусі, не буду заважати :beer:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 14:06 Enjthesilence
хм, я ж вже писав вище що я мацав ваші оці всі цяцянки на 4080, те що в мене ноутбук на 3054 не значить що я тільки на ньому мацав. ноутбук - вимушена покупка коли я був в Чехії, а не свідомий вибір заради миловарні та лучіків. брати із 1650 якось не хотілось.
щось ти слабо мацав, якщо різниці не побачив. хех, а якщо прибрати усі ці непотрібні лучі та длсс, норм на 1080 грається у 2023? так-то топ гпу був, років 6 назад
Востаннє редагувалось 17.03.2024 14:09 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

з.і. вважайте що я злився. :rotate:

Отправлено спустя 56 секунд:
Enjthesilence
не жаліюся на 1080ті граю в усе що мені подобається. доїдаю лєгіон вачдоговський в богомєрзкіх 65-75фпс в 1080р.
воно ще й в андервольті.
Востаннє редагувалось 17.03.2024 14:13 користувачем AntonyKandaurov, всього редагувалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Soto: 17.03.2024 13:22 У тебя этих тензорных вообще нет, ты молчать обязан, по твоей логике.
Бінго! Ні ти ні я КПК з променями не грали. Очевидно, бо нам вони обом не настільки були потрібні (обоє не готові були пожертвувати швидкодією та іншим візуалом). Але на відміну від тебе, я хоча б послідовний.
Стоп, а зачем ты мне это писал? я разве утверждал обратное?
Я не обиделся, а удивился, что согласно правилам сайта никто намёки на финансы кидать не смеет. А тут сидит какой-то юзер и кидает какие-то намёки.
Написав я це тобі тому, що з 3050 важкувато оцінити промені загалом. "особливо в ААА" і далі по тексту
І це фактично те саме, що трошки вище написав мені fantomrulezz. Якось не сприйняв це як замах на мої фінанси. А сяк-так спробував контраргументувати. А ти працюй над собою, працюй.
Ты пророк? Допустим, а причём тут этот вброс? Там контекст ты построил вокруг киберпанка. Условной 6060 для КП хватит? Вот и не воняй своим пророческим бредом
Пардон, був не правий, визнаю. На 6060 ти не тільки медіативні ігри пограєш, а й 6 річний КПК.
Хоча...ні, забираю свій "пардон". Відьмак з променями на 4060 іде так собі. Які ще вийдуть патчі в КПК невідомо.
Я про 4060 написал человеку, который мои слова почему-то воспринял как 4050
Але ж і 4060, то ніби не 4050? Не дуже в курсі тих зелених карт, може й те саме...[/off]

Не тебе написано было - тебе какая разница?
Це ж форум. Будь-хто відповідає на будь-що, за бажанням. В тебе є 2 інструмента: ігнор і приват.
Кратковременное падение напряжения в сети при включении мощного оборудования, из-за чего в ПК происходит кратковременное отключение клавы и мышки, и не лечится это даже стабилизатором напряжения на квартиру, не то что БП. И с БП у меня всё отлично, не говоря уже о том, что он в три раза больше по запасу мощи той системы, в которой установлен сейчас.
Та що ти, чорт забирай, таке плетеш? Чайник то не зварка. Яка б не була від нього просадка, на USB воно впливає ніяк. Там або БЖ, або материнка. Принеси від друга потужніший ПК, включи чайник і подивись на USB (його). То як порада, бо знову загришся, що я тебе до чого змушую.

Не пиши мне, отражается уведомление даже когда ты в игноре.
Якщо ти хочеш завершити, то так і напиши. А задавати в одному і тому ж пості мені питання і там же просити не писати, то якась шиза.
Востаннє редагувалось 17.03.2024 14:16 користувачем Геральт, всього редагувалось 2 разів.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 14:10 з.і. вважайте що я злився. :rotate:

Отправлено спустя 56 секунд:
Enjthesilence
не жаліюся на 1080ті граю в усе що мені подобається. доїдаю лєгіон вачдоговський в богомєрзкіх 65-75фпс в 1080р.
да, непогано для гри 4 річної давнини середньої паршивості
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Enjthesilence
знаю, перші дві непогані, просто для галочки закриваю гештальт. сама гра так собі, перший набагато кращий.
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

AntonyKandaurov: 17.03.2024 13:56 Soto
PT включіть і подивіться як ваш амазінг зможе, без генераторів та милостанцій.
Легко может. Там несколько пунктов того рт, и так же градация уровня от низкого к высокому (я уже точно не помню). Не все играют на ультра настройках, особенно те кто играет в fullhd, так как разницы между ультра и высокими даже под лупой не заметны в таком разрешении

Отправлено спустя 1 час 7 минут 45 секунд:
Геральт: 17.03.2024 14:12 бо нам вони обом не настільки були потрібні
за себя говори! а я включал везде где мог не упираясь в карту, и оценить разницу в освещении в тех же гардиансах или тени и отражения в рифтбрейкере мне зрения хватило, не говоря уж про метро, робокопа, майнкрафт и тд. Это у тебя проблемы, и ещё под вопросом в какой части головы.
Геральт: 17.03.2024 14:12 Написав я це тобі тому, що з 3050 важкувато оцінити промені загалом.
ага, и футбол оценить не могут те, кто не играет в футбол и имеет уровень "покатушки" тридцатилетней давности во дворе.
Геральт: 17.03.2024 14:12 Пардон, був не правий, визнаю. На 6060 ти не тільки медіативні ігри пограєш, а й 6 річний КПК
я в него уже поиграл, а потом я его перепройду с лучами :facepalm:
А недавно я ведьмака перепрошёл, ДЕВ`ЯТИРIЧНОГО, ещё и на старом патче
Геральт: 17.03.2024 14:12Та що ти, чорт забирай, таке плетеш? Чайник то не зварка. Яка б не була від нього просадка, на USB воно впливає ніяк.
Там або БЖ, або материнка
або ты дурник :facepalm:
Причём тут usb и влияние на usb, если речь о том, как оно выражается на ПК. В игре/работе нет проблем, только звук переподключения. Любой скачок на разном оборудовании проявляется по разному, на старых телевизорах может мерцанием, но к кинескопу напряжение же дела не имеет? Да? Ведь как это - электричество не влияет на электрические узлы электрического устройства. Фантастика, в классном мире ты живёшь, наверно точно из Ривии. Где это село находится - я тоже туда хочу?
Скажи честно - ты мне тут клоуна включил и тролишь, или ты такой и есть?
Геральт: 17.03.2024 14:12Якщо ти хочеш завершити, то так і напиши. А задавати в одному і тому ж пості мені питання і там же просити не писати, то якась шиза.
Ты сам напомнил про игнор, а теперь продолжаешь мне писать. Любой на моём месте откроет скрытый комментарий - вдруг ты оскорбления написал и надо тебя угомонить жалобой.
Відповісти