Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl
На мою думку, пікселю 8 про в сегменті до 30к немає рівних по фото можливостям. Це найкращий вибір.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 15.03.2024 15:23
leif: 15.03.2024 15:10 JKrl
15 про макс. Його я купив ще до пікселя, але не сподобалась операційна система, вирішив спробувати піксель, походив місяць з двома телефонами. Залишив айфон, бо в ньому більше подобається дисплей, автономність сильно краще, динамік якісніше, коротше вся залізячна частина в цілому. камера, на мій смак, трохи краще в фото (але це доволі суб'єктивно, комусь навпаки піксель виглядає привабливіше в цьому аспекті) і краще знімає відео. З переваг пікселя в першу чергу софт, ціна і якість фото. Решта теж непогано, просто айфон краще. Самсунги не розглядав, мені їхній підхід до того як мають вигяладти фото з камери не подобається.
Зрозуміло, я, нажаль обмежений десь 30к, тому айфон занадто дорого, а самсунг не подобається шарп, і не зрозуміло навіщо, бо у самсів доступ в лайтрум прям із фото застосунка, можна шарпити та кропати як заманеться.
7 про лякає автономність і зовсім не флагманська матриця, мабуть таки задавлю жабу та візьму 8 про.
Дивився китайців(нормальних, не сяомі), там дуже гарне залізо та деталізація, але потрібно ставити на штатив і тикатись хвилин 5, я так і з бездзеркалкою роблю, і хотілося б від цього уйти, для того і витрачаю гроші, а не задля цифр в х-ках.
Якості безздеркалки у телефону не буде. Це треба брати до уваги, як мінімум знаю одну яка повелася на рекламу і взяла для проф роботи собі хуавей ще роки так 3 тому. І говоре що повна фігня :laugh: У гугла що цікаво просто в плані того що ти там зробив фото і взагалі в цілому його редагувати вже зверху не треба. Що там витянула автоматика ось то краще не зробиш, а фото красивіще чим в живу...


А на рахунок RAW тут питання взагалі. Я пробував на своєму 6 Pro робити фотки в RAW і щось особливої різниці не бачив... В телефонах там кінська просто обробка фото тому просто треба мати до уваги це.

Є ціла серія роликів важкого формату, але в цілому все приходить до того що мобільні телефони самі взагалі по собі, і треба просто тупо дивитись готові варіанти фото/відео і робити висновки подобається тобі те що вони роблять чи ні.
Ну типу у пікселів які там і в цьому році топ1 по фото зрозуміло те що як телефон обробляє фото більшості подобається. Контрасні снімки дійсно виглядають дуже гарно :rotate:
спойлер
P.S: У восьмої лінійки підтримка 7 років + стільки же обіціяє гугл робити наявність комплектуючих.
JKrl
Member

Повідомлення

Donate: 15.03.2024 16:23

Якості безздеркалки у телефону не буде.
звичайно, мені просто хотілося би отримати 90% якості, особливо якщо дивитися через інсту або онлайн, за набагато менший час, включно з редагуванням дома.
і наскількі я бачу в численних тестах, піксель виконує саме ці вимоги, що стосується фото, особливо назовні, а айфон - у частині відео контенту, у багатьох людей в продажах та маркетингу айфон - робочий інструмент.
Grimmjow
Member

Повідомлення

чел который купил мотороллу в кредит по цене 14про айфона, и сказал что на dxo по баллам камера как у 13 про - улыбнул :gigi: прям двойной зашквар :laugh:
0kie
Member

Повідомлення

Фотографирование в современных телефонах - это в первую очередь софт. Железо вторично.
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Donate то Ви ще не рівняли стокові знимки Pixel з MGC / LMC / AGC (+конфіги) :gigi:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

0kie: 15.03.2024 17:02 Фотографирование в современных телефонах - это в первую очередь софт. Железо вторично.
железо имеет значение,вернее не сколько железо сколько оптика ,в дешевых телефонах и оптика фуфло самая простая стоит .Какие туда сенсоры не ставь и процессоры ,качество лучше не станет .Я вспоминаю как купил какой то мейзу нот какой то там ,параша редкая ,замылено все ,самые фуфлыжные линзы стояли.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 15.03.2024 17:09
0kie: 15.03.2024 17:02 Фотографирование в современных телефонах - это в первую очередь софт. Железо вторично.
железо имеет значение,вернее не сколько железо сколько оптика ,в дешевых телефонах и оптика фуфло самая простая стоит .Какие туда сенсоры не ставь и процессоры ,качество лучше не станет .Я вспоминаю как купил какой то мейзу нот какой то там ,параша редкая ,замылено все ,самые фуфлыжные линзы стояли.
Ото головне щоб лінзі від того ще Zeiss стояли біля камери і на дисплеї прямо було вибито що він TUV ото зразу буде якість :laugh:
40 років мужику і ще ведеться на шильдики :dontknow:

Хоча заміна ISP на якісний + якісні алгоритми виведуть навідь старі сенсори на якісний рівень.

Added in 3 minutes 47 seconds:
sselesnes: 15.03.2024 17:09 Donate то Ви ще не рівняли стокові знимки Pixel з MGC / LMC / AGC (+конфіги) :gigi:
Я для того і купив телефон щоб його не перепрошивати і не бавитися з модами :rotate: Натиснув на кнопку і все.
Востаннє редагувалось 15.03.2024 17:35 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 15.03.2024 17:32
snapdragon999: 15.03.2024 17:09

железо имеет значение,вернее не сколько железо сколько оптика ,в дешевых телефонах и оптика фуфло самая простая стоит .Какие туда сенсоры не ставь и процессоры ,качество лучше не станет .Я вспоминаю как купил какой то мейзу нот какой то там ,параша редкая ,замылено все ,самые фуфлыжные линзы стояли.
Ото головне щоб лінзі від того ще Zeiss стояли біля камери і на дисплеї прямо було вибито що він TUV ото зразу буде якість :laugh:
40 років мужику і ще ведеться на шильдики :dontknow:

Added in 3 minutes 47 seconds:
sselesnes: 15.03.2024 17:09 Donate то Ви ще не рівняли стокові знимки Pixel з MGC / LMC / AGC (+конфіги) :gigi:
Я для того і купив телефон щоб його не перепрошивати і не бавитися з модами :rotate: Натиснув на кнопку і все.
это ты на шилдики ведешся,я говорю не про алгоритмы цейс ,а про стекла (обьективы).Во флагманах лучше качество ставят ,поэтому в дешевый телефон можно проц и даже фотосенсор хороший запихнуть,но до флагмана он не дотянет с дешевыми линзами какими то sunny или o film.Возьми например полнокадровое зеркало и поставь на него китовый объектив и поставь какой нибудь фикс эльку и получишь две разные картинки хотя тушка сама шикарная,если понимаешь о чем я говорю.Так же и в смартфонах.
Востаннє редагувалось 15.03.2024 17:47 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 15.03.2024 17:35
Donate: 15.03.2024 17:32

Ото головне щоб лінзі від того ще Zeiss стояли біля камери і на дисплеї прямо було вибито що він TUV ото зразу буде якість :laugh:
40 років мужику і ще ведеться на шильдики :dontknow:

Added in 3 minutes 47 seconds:


Я для того і купив телефон щоб його не перепрошивати і не бавитися з модами :rotate: Натиснув на кнопку і все.
это ты на шилдики ведешся,я говорю не про алгоритмы цейс ,а про стекла (обьективы)
Які алгоритми? Це контора у якої один із профілей це виготовлення оптики :laugh: Нокія їх активно використовувала років 15 назад, про це тільки взагалі далекий від техніки тоді не знав. Зараз якщо потрібні окуляри то вони одні із найкращих виборів якщо від ціни за пару не болить сердечко.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 15.03.2024 17:41
snapdragon999: 15.03.2024 17:35
это ты на шилдики ведешся,я говорю не про алгоритмы цейс ,а про стекла (обьективы)
Які алгоритми? Це контора у якої один із профілей це виготовлення оптики :laugh: Нокія їх активно використовувала років 15 назад, про це тільки взагалі далекий від техніки тоді не знав. Зараз якщо потрібні окуляри то вони одні із найкращих виборів якщо від ціни за пару не болить сердечко.
ты петросян или что ?я говорю от цейса там только алгоритм работы ,а не линзы .Про оптику я их знал еще когда ты на горшке сидел))Или ты думал если цейс написано там линзы их стоят?
0kie
Member

Повідомлення

snapdragon999
У меня на mi 10t pro стоит оптика, самая настоящая линза. Пробовал ставить моды Гугл камеры - чуть лучше стока. На какой-то 12-й версии miui была лучшая версия камеры, потом запороли. Но и сейчас снимки отличные делает. В итоге 3-летнего опыта работы со смартфоном остался на родном софте. Приемлемо. Снап до сих пор всё тащит, включая камеру.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 15.03.2024 17:02 Фотографирование в современных телефонах - это в первую очередь софт. Железо вторично.
Саме тому в кожного номерного айфона починаючи з 11 про зростав розмір камер (матриць) і щоб цього не пімічати потрібно бути КРЕТИНОМ! Фізику не обманути!
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

0kie: 15.03.2024 17:56 snapdragon999
У меня на mi 10t pro стоит оптика, самая настоящая линза. Пробовал ставить моды Гугл камеры - чуть лучше стока. На какой-то 12-й версии miui была лучшая версия камеры, потом запороли. Но и сейчас снимки отличные делает. В итоге 3-летнего опыта работы со смартфоном остался на родном софте. Приемлемо. Снап до сих пор всё тащит, включая камеру.
Нормальный телефон, жаль что не выпускают уже. Ещё рамки чуть поменьше было б вообще ок. Сейчас если написано цейс или хасельбланд то это не значит что оптика от них стоит, а просто взяли какие то программные наработки, их алгоритмы обработки изображения, короче больше маркетинг.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

0kie: 15.03.2024 17:56В итоге 3-летнего опыта работы со смартфоном остался на родном софте.
Останній раз бавився ще з mi mix 2, це десь 2018 рік, тоді дійсно була різниця з gcam але в більшості випадків юзав рідний софт, мі міх 2 по оглядам мав посередню камеру, але зараз, переглядаючи архіви, які ж класні фотки...
Хочеш фото - бери флагман, не важливо який!
JKrl
Member

Повідомлення

YumaX: 15.03.2024 20:59 Останній раз бавився ще з mi mix 2, це десь 2018 рік, тоді дійсно була різниця з gcam але в більшості випадків юзав рідний софт, мі міх 2 по оглядам мав посередню камеру, але зараз, переглядаючи архіви, які ж класні фотки...
Хочеш фото - бери флагман, не важливо який!
я, навпаки, дивлюся на старі фотки с мого mi9t pro і мені стає погано.
одна на 100 виходить гарно.
а в нього більше 100дхомарк, і іноді в ручному режимі виходить норм. автоматика якщо не має сонця косячить 8 з 10 разів, а потім ще мої косяки зі сценою, і виходить один великий косяк.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

JKrl
В мене теж був mi 9t pro - нарікань, не маю :dontknow:
До речі, з нього таки і зрозумів, що бавитись з gcam вже нема сенсу, різниця ніби і була але це більше кольорів стосувалось, і важко сказати у кого краще!
Так, що з свідків gcam на інший смарт, я тихо 🙃
JKrl
Member

Повідомлення

YumaX: 15.03.2024 22:05 JKrl
В мене теж був mi 9t pro - нарікань, не маю :dontknow:
ну не знаю
авто - https://i.imgur.com/j30Eojl.jpeg
ручна - https://i.imgur.com/lzWe0Xe.jpeg

авто взагалі працювало тільки на сонці -https://i.imgur.com/UxCNicD.jpeg
а бувало що і на сонці не працює -https://i.imgur.com/aNPumSj.jpeg

имгур пожував кадри, але ідея ясна.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 15.03.2024 15:40 JKrl
На мою думку, пікселю 8 про в сегменті до 30к немає рівних по фото можливостям. Це найкращий вибір.
за 34 с мелочью можно взять samsung galaxy s24 plus 12/256 на snapdragon 8 gen 3, правда серый с 3мес гарантией, но и пиксель тот не официал. Я б лучше самсунг взял на последнем квалкомовском модеме и проце, чем тот пиксель шмиксель на каком то эксиносоподобном проце и таком же модеме со всеми вытекающими последствиями :laugh:
Думаю по части фото и видео самсунг на высоте будет.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 21.03.2024 11:16Думаю по части фото и видео самсунг на высоте будет.
для пересічного юзера у самса нормальна камера, але той, хто трошки шарить в фото і шукає найкращу телефонну камеру на ринку -- обере піксель між s24+ та 8про.

щодо ексіносподібного soc, то за місяць користування пікселем 8про як основним телефоном я взагалі не помітив проблем з модемом і швидкодія процу повністю влаштовувала. мій товариш, який за моєю порадою придбав піксель 8, також ні на що не скаржиться. може якісь трабли і трапляються з ним (модемом, не товаришем), але все далеко не так погано, щоб це стало вагомим фактором при виборі, імхо.
Відповісти