SnowRunner

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Wonderboy: 05.02.2024 18:10
Alligator: 05.02.2024 16:30Логично, загружать полностью все файлы но не давать их использовать
Кому що. Комусь істерити, комусь нагуглити DLC unlocker і грати. Якщо не хочуть вирішувати питання з поверненням гри, прийдеться так.
Цікаво, що передзамовлення Expeditions A MudRunner Game у тому же магазині висить без обмежень. :gigi:
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пссс.... Я тут сильно заморочився і адаптував для 28.0 моди з видаленням блуму і правкою колізій предметів. Хто пам'ятає, це камера-мод, який дозволяє камері не скакати як навіженій біля усілляких стовпів-вишок-мостів. Особливо це відчувається у гористій місцевості типу випробувань у Залукодесі - без моду камера веде себе як епілептик.
якщо когось цікавить, то заллю на гуглодиск, бо на загальні ресурси якщо і викладу, то дуже пізніше.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На Стімі доступний 12-й сезон(карта/регіон), а на Епіку нічого, як і раніше.
Правда Форд 750 — замість покраски, обклеєній чорно-білою газетою.

Розробники кажуть що їх юристи майже "порішали", тому і хотіли із 12 сезоном дати доступ, але Форд(чи хто тепер?) знайшов ще якусь "зачіпку".

Поки що на Ютубі дивися. Там аж 4 карти. Гаражі на двох. Нову машинку дають на 4 слоти, високу, із великими колесами. Ще нового скаута, але ще не бачив його. Перша і друга карта хоч на західну реальність схожі. — Крім багнюки мають і чимало асфальту. Що хоч якійсь логіці відповідає.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 12.02.2024 14:08Поки що на Ютубі дивися.
А я вже відкриваю. Після бісячих снігів - дуже гарна збірка, схожа на найпершу локацію по складності. YAR з колесами з DLC там просто цар і бог. Поки не виконав жодного завдання, просто катаюся по вишкам.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Wonderboy: 12.02.2024 18:49А я вже відкриваю.
Якби ж була можливість перенести із Епіку в Стім... Заново все купувати і заново все проходити, щось не хочеться. Не люблю повторення.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Експедицію випустили.
Проходжу на ютубі. Поки не зрозумів: брати-не брати?
+ Машинки якось цікавіше їздять. Чіпляє, що зміна тиску в шинах, на щось реально впливає.
- Тема прокачки баз, поки що не зрозуміла. Не дешева...

Дивно, але на коптері зображення наче чіткіше?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 05.03.2024 13:58Поки не зрозумів: брати-не брати?
Поганяв. Навіть не знаю що порадити. Як на мене - кашка для дітей. Я думав, що це в Snowrunner мапи, де на кожному кроці як не спуск, так під'йом і ями, але тут такого ще більше на квадратний метр.

Графіка... Наче трохи яскравіша стала, і це геть вбило. Як на мене, освітлення в SR було ідеальним.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Wonderboy
А як Вам механіка(фізика)? Здалося, що трохи ближче до Мадранера. Наче якась простіша, передбачуваніша ніж в Сновранері? І гілки в лісі гнуться.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII
Яка там фізика? Коли ловиш пошкодження підвіски на мінімальній швидкості на рівній поверхні... Як на мене, машини ще більш кришталевими в плані міцності стали. Я не прихильник штучного завищення складності, тому такого кроку не зрозумів.
Можливо, на ігровому безриб'ї і повернусь до Експедицій, але зараз у мене і в сноураннері ще регіонів з п'ять не закінчених, тому вибір однозначно на користь SR
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а кто то может разъяснить что такое эти "года" там?
чем отличаются от ДЛЦ, или это просто разновидность длц?
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

mgerchik: 05.03.2024 17:03 а кто то может разъяснить что такое эти "года" там?
чем отличаются от ДЛЦ, или это просто разновидность длц?
За рік виходить кілька ДЛС з новими картами, завданнями, авто і скінами. Є можливість отримати весь контент випущений за цей рік за меньшою ціною. В мене тільки перші два роки а потім прикрили купівлю з України.. хоч встановити є змога.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

maxud_b: 05.03.2024 17:30прикрили купівлю з України
перевози в MS, там можно покупать всё
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Melki: 05.03.2024 18:04
maxud_b: 05.03.2024 17:30прикрили купівлю з України
перевози в MS, там можно покупать всё
А "нахіба"? Не хоче Saber моїх грошей - не отримає. Це стосується інших ігр цієї контори (жаль тільки 4А з її Метро).
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud_b: 06.03.2024 08:49Не хоче Saber моїх грошей - не отримає.
Saber тут до чого? Проблеми у видавця Focus, який не спішить їх вирішувати. В цьому плані у мене претензії до саблезубів тільки до їх кривих рученят методів програмування.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

maxud_b: 06.03.2024 08:49Не хоче Saber моїх грошей - не отримає
ох, если так рассуждать, то до петли не долго осталось...
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud_b: 05.03.2024 17:30а потім прикрили купівлю з України..
В Стімі зараз останній сезон SR подають. Я чи по акції, чи по якихось скидках, в Епіку щось понакупляв. Так мені і попередній регіон дали і останній. А от ДЛЦ із колесами і потужним тягачем — недосяжні.
Melki: 05.03.2024 18:04перевози в MS, там можно покупать всё
А як?
maxud_b: 06.03.2024 08:49А "нахіба"? Не хоче Saber моїх грошей - не отримає.
SR у Стімі є, у Епіку нема.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 06.03.2024 13:23SR у Стімі є, у Епіку нема.
Ви його придбати пробували, перш ніж дурниці розказувати? Спробуйте покласти в кошик і перейти до оплати, далі поговоримо. Оплачувати не потрібно, бо Стім це і так не дасть зробити
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

погугли, есть гайды
на предыдущей странице я кидал в этой теме, как делал я, но это только прогресс и тот с нюансами, покупать всё-равно надо игру и дополнения

Отправлено спустя 33 секунды:
VovaII: 06.03.2024 13:23SR у Стімі є
точно есть? или кажется что есть?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Wonderboy: 06.03.2024 13:38Ви його придбати пробували,
Wonderboy: 06.03.2024 13:38точно есть?
В Стімі сторінку показує і в список бажаних дає додати. В Епіку даже сторінку не показує.

Melki: 06.03.2024 14:00покупать всё-равно надо игру и дополнения
— Тогда мне никакого смысла. Ладно бы за символическую цену.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

VovaII: 06.03.2024 15:11— Тогда мне никакого смысла. Ладно бы за символическую цену.
я играл в эпике на аккаунте бывшего друга и пришло время покупки дополнений, т.к. базу я прошел. друга того кацапы освободили, поэтому пришлось купить игру себе, а как оказалось, купить негде, ну и дополнение первого года по скидке, чтоб было во что играть...
Відповісти