Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что скажете в целом про VA матрицу? Как она для просмотра кино?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Varzek
По сравнению с чем? У меня два телевизора Самсунг - один с IPS, другой с VA. На VA хорошо смотреть фильмы на космическую тематику, т.к. черный более глубокий и больше контраст. Цвета более насыщенные в VA, чем в IPS. Но VA более тёмная панель, т.е. меньше приспособлена для просмотра в яркое дневное время, в отличии от IPS.
Востаннє редагувалось 02.03.2024 14:33 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Avenger80: 02.03.2024 14:29По сравнению с чем?
видимо с оледом ибо ипса в телеках условно нету
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80
odessitmws
В моем случае получается сравнение между LG 50UP81006LA (VA) против Philips 40PFH5300/88 (который у меня сейчас) :)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Varzek
У меня точно какой-то тайный есть почитатель. :gigi: На самом деле я описал как у меня - два одинаковых Самсунг 7-й серии, модельные года - 2019г. и 2020г., диагональ 43 (IPS) и 50 (VA). У VA идёт больше контраста, черный - чернильно чёрный, а не серый в темноте. Т.е. VA панель вам даст более насышенные цвета и чернильно черный цвет. На счёт углов обзора, типа пишут, что у VA они меньше - честно, особо не заметил, если смотреть нормально на него, а не под углом 80 градусов, например. Т.е. для телевизора даже в чем-то и плюс VA относительно IPS. Но у меня дешёвые телевизоры c Edge подсветкой и яркостью около 270Кд.
antonshe
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Shegir: 27.02.2024 13:48 Доброго дня. Прохання допомогти з вибором телевізора. Використання - в першу чергу ПС5, потім фільми. Зупинився на діагоналі 55.
Вибір між моделями Hisense 55U7K та TCL 55C745. Можливо варто глянути "сірий" Samsung QE55Q70C, хоч і привиік брати в офіційних магазинах.
Так самого гадаю що краще взяти с805/745 чи u7k. Треба їх подивитися вживу і для себе вирішити що більше сподобається. Для ігор обидва добре підходять як і для фільмів. Ціна +- однакова. У хайсенса кращій звук, а у тсл Гугл ТВ.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

antonshe
тсл конечно
Maxim994nz
Junior

Повідомлення

Вітаю. Може хтось опинявся у схожій ситуації тут. Повівся на гарні відгуки про oled tv, почав шерстити rtings. Вибір впав на lg 42c3, бо потрібен був невеликий дісплей на стіл для геймінгу. Перші враження від кіно були гарні, але коли справа дійшла до геймінгу (для чого і куплявся), телевізор здався рідкісним сміттям. Sdr контент на моїй пс5 максимально тьмяний з вбогими кольорами. Там ніт 170 десь на око. А hdr грати неможливо, бо abl на +/- яскравих сценах перетворює картинку у сірий суп. Мій колишній монітор ips 27gl850b, хоч і був гімном у темних сценах, але яскраві відображав дуже показово. Пробував налаштовувати по різному, але все одно очі не сприймають зображення з lg. Може до oled потрібно звикнути, або може хтось підкаже тв з норм кольорами та яскравістю у тому ж ціновому діапазоні (40к).

.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Maxim994nz: 04.03.2024 10:34 або може хтось підкаже тв з норм кольорами та яскравістю у тому ж ціновому діапазоні (40к).
чтобы не плеваться от тв, то нужно брать или сони (led, oled), или панасоник oled. все остальное мусор.

Ну а в твой бюджет влазит такой https://hotline.ua/av-televizory/sony-xr-55x90l/
Maxim994nz
Junior

Повідомлення

Відправлено через 4 хвилини 17 секунд:
heidfeld: 04.03.2024 11:03
Maxim994nz: 04.03.2024 10:34 або може хтось підкаже тв з норм кольорами та яскравістю у тому ж ціновому діапазоні (40к).
чтобы не плеваться от тв, то нужно брать или сони (led, oled), или панасоник oled. все остальное мусор.

Ну а в твой бюджет влазит такой https://hotline.ua/av-televizory/sony-xr-55x90l/
Та от у меня був соні (42 діагональ, 20к), котрий купував ще у 2019 десь, а зараз батькам віддав. І там справді була дуже якісна картинка, щоч контраст і посередній. Але чисто по відчуттям набагато кращий за цей LG Oled.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Maxim994nz
Ты его случаем не под прямыми солнечными лучами смотришь? юзай подлинные шторы
За сколько продашь?)
Maxim994nz
Junior

Повідомлення

odessitmws: 04.03.2024 14:05 Maxim994nz
Ты его случаем не под прямыми солнечными лучами смотришь? юзай подлинные шторы
За сколько продашь?)
Та наче ні) Освітлення середнє у кімнаті, але і у темній він не прям яскравий. Мій колишний був 350 ніт, але юзав десь 250 у середньому. Тут і того немає +кольори якісь тьмяні. Що на маку, що на колишньому моніку вони яскравіші. Ну якщо вирішу усе ж таки продавати, думаю 38-39 десь. Він у меня з 14 числа з офіційною гарантією на рік.
antonshe
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Доброго дня!
Що краще взяти TCL 55' c805 чи Hisense u7kq?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

odessitmws: 04.03.2024 14:05подлинные
Плотные :lol:
Maxim994nz
Возможно на монике задранные не калиброванные цвета...юзай ток олед что бы глаза построились под яркость
Maxim994nz
Junior

Повідомлення

odessitmws: 04.03.2024 15:17
odessitmws: 04.03.2024 14:05подлинные
Плотные :lol:
Maxim994nz
Ты его рядом с монитором поставил чтоль?
Та ні, просто підрубав, порівнював. По контрасту питань немає, олед кращий, але яскравості немає і кольори гірше. Я ще тоді подумав, може звик до старого перенасиченого моніка, але ж і мак добре відкалібрований видає цікавіші кольори.

Відправлено через 4 хвилини 54 секунди:
odessitmws: 04.03.2024 15:17
odessitmws: 04.03.2024 14:05подлинные
Плотные :lol:
Maxim994nz
Возможно на монике задранные не калиброванные цвета...юзай ток олед что бы глаза построились под яркость
Так, я так же думав, вже написав)
Ну і все це стосується виключно гейм моду в сдр. До фільмів питань нема, там все добре.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Maxim994nz: 04.03.2024 15:28 Та ні, просто підрубав, порівнював. По контрасту питань немає, олед кращий, але яскравості немає і кольори гірше.
Може у вас режим енергозбереження увімкнений? С3 звичайно не найяскравіший ТВ, але все ж в категорії "вище середнього". І об'єм кольорів в нього непоганий, хоча й може трохи "вимиватись" на дуже якравих сценах через білий субпіксель. Перевірте налаштування. Аналогів як таких зараз нема, хіба що чекати на 42" монітори з QD-OLED матрицею. Або щось із топових на MiniLED, якщо хочеться яскравості.
Maxim994nz
Junior

Повідомлення

Nutbar: 04.03.2024 20:11
Maxim994nz: 04.03.2024 15:28 Та ні, просто підрубав, порівнював. По контрасту питань немає, олед кращий, але яскравості немає і кольори гірше.
Може у вас режим енергозбереження увімкнений? С3 звичайно не найяскравіший ТВ, але все ж в категорії "вище середнього". І об'єм кольорів в нього непоганий, хоча й може трохи "вимиватись" на дуже якравих сценах через білий субпіксель. Перевірте налаштування. Аналогів як таких зараз нема, хіба що чекати на 42" монітори з QD-OLED матрицею. Або щось із топових на MiniLED, якщо хочеться яскравості.
Ні, я все повирубав. Купу налаштувань, по гайдам і сам. Воно взагалі не йде ні у яке порівняння у світлих сценах з моїм колишнім монітором і навіть мак виглядає дещо цікавіше (спеціально транслював стрім, перевіряв). А ще sdr game optimizer з часом гри стає трохи темнішим, хоча куди ще. За hdr писав, він навіть на hgig, у таких іграх як анчартед неіграбельний.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

не знаю есть ли отдельная тема, выбор проекторов, кто в них разбирается надо подсказать
FxBoy
Member
Звідки: Київ Україна

Повідомлення

Я от чув зовсім протилежні відгуки від людини про 42c3. Каже що кращого на ринку немає. А в нього були і 850-я лижа (чи подібна), якої він здихався, і самсунги (VA а потім ще якийсь більш крутий). Але тут є такий момент, він у нього працює у режимі до abl, тобто десь 120-140 ніт. Каже очі треба берегти, бо випалені світлодіоди можна замінити, а от випалені очі поки що ні )
Maxim994nz
Junior

Повідомлення

FxBoy: 15.03.2024 00:00 Я от чув зовсім протилежні відгуки від людини про 42c3. Каже що кращого на ринку немає. А в нього були і 850-я лижа (чи подібна), якої він здихався, і самсунги (VA а потім ще якийсь більш крутий). Але тут є такий момент, він у нього працює у режимі до abl, тобто десь 120-140 ніт. Каже очі треба берегти, бо випалені світлодіоди можна замінити, а от випалені очі поки що ні )
Ну на hdr, ти не налаштуєш так, щоб abl не працював. Там навіть на 20% яскравості він затемнює. На sdr, я його взагалі не спостерігаю. Та і я калібранув сдр режим вже і навіть деякими обхідними шляхами яскравості зміг додати. Наче тепер дивитися можна.
Відповісти