Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
GentleAlex
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Gold_Star: 27.02.2024 14:45 Shegir
Як варіант Philips 55PUS8818 замість чисто китайців.
Після Нового Року придбав у вітальню Philips 65PUS8818/12 - дуже задоволений, чудова картинка, якісний звук, без проблем їсть важкі фільми через торрент та dlna, дружина щовечора радіє серіалам переглядаючи через Lampa. Єдиними недоліками вважаю мережеву карту на 100Мб та вбудований відеоплеєр. З мережевою можна жити, для вбудованого плеєра знайшов альтернативу в VLC.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

GentleAlex
Спробуй ще плеєр Vimu (відмінно підходить для торентів, перегляду по DLNA, по мережі), постав NUM, TorrServe Matrix.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Лучше выбросить конченую мебель и повесить нормальный телевизор на голую стену чем махровый китай подбирать с непопулярной диагональю, что бы потом зафигачить его в какую то очередную, "дизайнерскую" нишу.
GentleAlex
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Avenger80: 28.02.2024 07:30 GentleAlex
Спробуй ще плеєр Vimu (відмінно підходить для торентів, перегляду по DLNA, по мережі), постав NUM, TorrServe Matrix.
Дякую за підказку! TorrServ встановлено та налаштовано, а от Vimu та NUM ще немає. Спробую ввечері встановити та протестувати))
urand
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

GentleAlex
Якщо диветесь Youtube на телевизорі, я б ще порадив додаток SmartTube, який прибирає рекламу та пропускає спонсорскі вставки в відео.
Qeb
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lacedaemon

Повідомлення

heidfeld: 27.02.2024 18:23
Qeb: 27.02.2024 13:36
Данное рассуждения субъективно или объективно?
объективно конечно, где ты видел норм. тв от сасунга? нету таких. А ту соньку я видел, дружбан мой купил лет 6 назад по моему совету, изображение просто бомба, и звук норм, он до сих пор тащится.
Благодарю за помощь! :beer:
Gold_Star
Member

Повідомлення

MOD.ANDREWS: 27.02.2024 20:26Телевізори philips це і є чисто китай на 100%, вже давно китайці купили TV підрозділ філіпс
Збірка телевізорів Philips та виготовлення матриць TPvision давно проводиться у Польщі :)
Aleli
Junior

Повідомлення

S: 28.02.2024 08:02
Лучше выбросить конченую мебель и повесить нормальный телевизор на голую стену чем махровый китай подбирать с непопулярной диагональю, что бы потом зафигачить его в какую то очередную, "дизайнерскую" нишу.
Танцуем от печки . Всем понятно что 40 это уныло. Поэтому такой для меня сложный выбор. Быть без телевизора или 40
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что скажете про LG 50UR81006LJ? Матрица там VA на сколько я понимаю. Телик нужен для просмотра ТВ и кино. Может кто-то является владельцем этого телевизора? Или есть какие-то подводные камни линейки.

Відправлено через 34 хвилини 33 секунди:
Точнее про LG 50UP81006LA
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Aleli: 28.02.2024 21:35 Танцуем от печки . Всем понятно что 40 это уныло. Поэтому такой для меня сложный выбор. Быть без телевизора или 40
1) еще можно проектор рассмотреть если есть куда светить
2) посмотреть в сторону коммерческих дисплеев (коммерческих ТВ) вот например 4K на Андроиде но 32" https://www.ledsolutionsny.com/ru/produ ... al-display
3) Повесить на стену монитор и внешний андроид бокс https://hotline.ua/computer-monitory/as ... 50-b01170/
Aleli: 28.02.2024 21:35Поэтому такой для меня сложный выбор.
выбор несложный - выбирать то не из чего по сути
Востаннє редагувалось 29.02.2024 00:42 користувачем S, всього редагувалось 2 разів.
GentleAlex
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

urand: 28.02.2024 08:17 GentleAlex
Якщо диветесь Youtube на телевизорі, я б ще порадив додаток SmartTube, який прибирає рекламу та пропускає спонсорскі вставки в відео.
Дякую за підказку! Вже більше року встановлюю цей додаток сусідам на приставки)) Сам же користуюсь ЮтюбПреміум))
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Aleli: 28.02.2024 21:35 Танцуем от печки . Всем понятно что 40 это уныло. Поэтому такой для меня сложный выбор. Быть без телевизора или 40
в п 3) не ту ссылку дал https://hotline.ua/computer-monitory/as ... m0-b01170/
urand
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

GentleAlex: 29.02.2024 00:24 Сам же користуюсь ЮтюбПреміум))
В преміум наче нема sponsorblock?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Varzek: 28.02.2024 23:54 Что скажете про LG 50UR81006LJ? Матрица там VA на сколько я понимаю. Телик нужен для просмотра ТВ и кино. Может кто-то является владельцем этого телевизора? Или есть какие-то подводные камни линейки.

Відправлено через 34 хвилини 33 секунди:
Точнее про LG 50UP81006LA
зачем тебе эта ссанина? Возьми лучше у серовозов этот https://hotline.ua/av-televizory/sony-bravia-kd-50x85j/
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 29.02.2024 08:20 зачем тебе эта ссанина? Возьми лучше у серовозов этот https://hotline.ua/av-televizory/sony-bravia-kd-50x85j/
Предлагают по хорошей цене. Грубо говоря почти на 40% дешевле той цены, что в розетке.
GentleAlex
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

urand: 29.02.2024 08:14
GentleAlex: 29.02.2024 00:24 Сам же користуюсь ЮтюбПреміум))
В преміум наче нема sponsorblock?
Немає нічого лишнього, трішки бісять лиш шортси котрі раніше блокував AdBlock-ом. Але він створював затримку при завантаженні та відкритті відео на кілька секунд. Загалом чудова річ якщо купувати сімейний план преміум))
Aleli
Junior

Повідомлення

S: 29.02.2024 00:43
Aleli: 28.02.2024 21:35 Танцуем от печки . Всем понятно что 40 это уныло. Поэтому такой для меня сложный выбор. Быть без телевизора или 40
в п 3) не ту ссылку дал https://hotline.ua/computer-monitory/as ... m0-b01170/
Дорого багато куча герц
Если любая приставка потянет. А видеокарта компьютера?
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Aleli: 01.03.2024 11:56Дорого багато куча герц
Если любая приставка потянет. А видеокарта компьютера?
На ПК можно ограничить фпс обычно. Да и герцовку тоже в настройках видеорежима.
st17
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

heidfeld: 29.02.2024 08:20 зачем тебе эта ссанина? Возьми лучше у серовозов этот https://hotline.ua/av-televizory/sony-bravia-kd-50x85j/
Не вперше вражаюсь рівню "порад" і аргументації.

Ви самі пробували купляти ці моделі у "сіровозів"? Впевнений, що ні.
Конкретно за вашим посиланням модель 2021 року всього з 5 пропозиціями, тобто це просто замануха, такого телевізора у них нема. (Навіть якщо є - ви впевнені, що варто купувати те, що так довго валяється на складах, там точно все ок?) Все це висить в прайсах просто щоб туди хтось подзвонив, а далі "менеджери" починають розводити людину. Беруть завдаток, потім довго щось везуть, потім розповідають, що є телевізор з сильно кращим хутром і тд і тп, що сервісмени радять інше. Мета одна - тупо вхопити людину, взяти якісь гроші і далі крутити, поки вона не погодиться купити те, що вони хочуть впарити. Ось людина з форуму добре описує досвід подібної купівлі: viewtopic.php?p=3529750#p3529750
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

st17
Та heidfeld всё равно (он же не покупал, нашел первую дешёвую ссылку, что попалась под руку) - главное, что Sony, а там хоть трава не расти. И всё кроме Sony и каких-то косвенно японских марок для него ссанина. Так что не обращайте внимание, ві просто не знаете heidfeld. :gigi:
Відповісти