ASUS вивела на український ринок клавіатуру ROG Falchion RX Low Profile

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
funkwish
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS вивела на український ринок клавіатуру ROG Falchion RX Low Profile

Просто залишу це тут (100$)
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Такие клавы для шутеров на табуретке?

Тут недавно TKL попробовал, понял, что у меня фантомные боли по нампаду. Забыл, что я очень часто пользуюсь не столько цифрами (хотя ими тоже нередко), как нампадный Enter большим пальцем нажимаю для быстрого продолжения, не особо отрываясь от мыши.
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вы не понимаете, здесь же еще и чОхол идет в комплекте B-)
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: r/FuckTAA

Повідомлення

AccessDenied
Ви в шутери на нампаді граєте?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Galactick
На нампаде я работаю. Айпишники, маршруты, вот это всё. (ipv6 к счастью не используем)
А играю конечно же с F'ками. Тоже не цiкаво зажимать Fn и т.д.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Знов кастрована клавіатура, та шо ж таке.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Якась біда з клавіатурами сучасними, або якесь дешеве лайно, що розвалюється за 2 місяці, або з купою свистоперділок непотрібних що очі витікають, або ці огризки незрозуміло для кого.
Не можу зрозуміти позиціонування цього продукту, низькопрофільна - то більше під набір тексту, а не для ігор, але під текст без нампаду то фігня якась. Чохол натякає, що її можна носити з собою, куди/навіщо? Якщо брати з дому в офіс, то там не пограти, а для роботи, знову ж, без нампаду - ну таке.
10 років тому купив 6GV2, відчуваю, що до пенсії на ній сидіти буду і надалі, а для роботи просто міняти дешеві низькопрофільні раз на рік :-/
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

купил когда то по скидки Claymore CORE то в принципе я доволен. Я так понял что это последняя клавиатура в моей жизни так как она навряд когда то выйдет из строя. Не доволен только когда она меня пытается убить статикой :laugh: :lol:
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Кейкапы с украинской кириллицей? или чё они там вывели за три дорого :laugh:
unique-neon
Member

Повідомлення

funkwish: 20.02.2024 10:20Просто залишу це тут (100$)
О, користуюсь схожою моделлю keychron k3 pro від літа, поки все добре. Перший місяць+ правда звикав до динаміки ходу і форми клавіш, чомусь було дуже не звично, бо до того теж користувався низькопрофільними мембранками та клавами на ноутбуках.
Kilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

EkselentE: 20.02.2024 10:47
Вы не понимаете, здесь же еще и чОхол идет в комплекте B-)
Это же ИГРОВАЯ клава!ВЫ что там же даже РОГ написано! :lol:
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

AccessDenied: 20.02.2024 10:23 Такие клавы для шутеров на табуретке?

Тут недавно TKL попробовал, понял, что у меня фантомные боли по нампаду. Забыл, что я очень часто пользуюсь не столько цифрами (хотя ими тоже нередко), как нампадный Enter большим пальцем нажимаю для быстрого продолжения, не особо отрываясь от мыши.
недавно купил такой же обрубок обрубка. попользовался неделю и кинул в шкаф - кнопки неудобные, на почти все действия надо зажимать 2 кнопки, постоянный мисклик, ф5 ф9 только двумя кнопками, что приводило к жопной боли когда оказывалось, что не сохранился
при печати огромное количество ошибок. лесом такой формат клавы
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

флагманської ігрової клавіатури
можливо спеціалісти підкажуть що там із флагманського?
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

funkwish: 20.02.2024 10:20 Просто залишу це тут (100$)
Чудовий варіант. :up:
Хоча і сабж - візуально цікавий.
Якщо не дивитись на оверпрайс.
Kilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

kolio: 20.02.2024 11:27
флагманської ігрової клавіатури
можливо спеціалісти підкажуть що там із флагманського?
Стоимость и амбиции Атсуса.
Востаннє редагувалось 20.02.2024 11:29 користувачем Kilo, всього редагувалось 1 раз.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

VBerezovsky: 20.02.2024 11:00 Знов кастрована клавіатура, та шо ж таке.
Та ладно.
Класний формат.
unique-neon
Member

Повідомлення

Ghody
Справа звички. Я на 75% (в статті 60%) клавітури давно перейшов. Просто місця менше займає і до мишки ближче, не треба шукати компроміс на скільки змістити клавіатуру в ліво щоб ще й до миші діставати. Нампад мало кому треба, хіба що хтось годинами числа вводить. В блоці зі стрілками теж зайвих клавіш вистачає для буденного використання (insert і т.і).
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

unique-neon: 20.02.2024 11:34 Нампад мало кому треба, хіба що хтось годинами числа вводить. В блоці зі стрілками теж зайвих клавіш вистачає для буденного використання (insert і т.і).
Це ви чому вирішили, що він мало кому потрібен? За ПК не тільки в шутери бігають для чого крім WSAD все зайве. Нампад - це, по-перше, набір спец символів через ASCII-коди, ну, наприклад прямо ось на форум: ±, °,™ і так далі, по-друге, додатковий ентер, який постійно юзається як підтвердження операції у тому ж ФШ і подібних програмах просто великим пальцем, не знімаючи руки з миші, + і - також постійно там же використовуються.
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Як переїхав на кейхрон к6 восени, так і не жалкую. Вдалося урвати на розпродажі за 43 бакси :super:
Вже кілька років як переїхав на 60%, і так, спочатку було дуже не зручно без нападу, проте звик, тепер навіть не розумію нашо. І так, теж багато з числами працюю
Тому логічне питання, за риг на ній і чохол 200 баксів зверху? :spy:
Зовсім подуріли!
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Мда, цена на ROG как всегда...
Відповісти