Самсунг/1070/Free Synk

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

Доброго дня. У мене монітор LS27C330GAIXCI. Підключення через різні кабелі DP 1.4 Baseus/Ugreen, також використовував кабель HDMI який йшов у комплекті . FreeSynk включений, але в загальній характеристиці монітору пише що ні. У мене gtx 1070. Не можу зрозуміти все таки працює технологія на моніторі чи ні. У підтримці мені розказують що працює лише з AMD картами, хотя карти Nvidia підтримують адаптивну синхронізацію AMD Free Synk з оновлення 417.71 (2019р). На Розетці де і купував монітор у людини з картою 1650 все відображається добре, у мене - ні. Не розумію грішити на монітор чи справді не працює чи це лише так відоражається. Як точно перевірити що технологія включена та працює. Включав матник NVIDIA. Функція сама дозволяла поставити галочку де FS. Якби карта не підтримувала не дозволило б нажати? Чи є ще якісь способи перевірки даного питання. Підтримка Самсунг це щось особливе. Каже йдіть уточнюйте у виробника карти. В голос засміявс з цього. Буду вдяний усім хто допоможе

п.с. не знаю як прикріпити фото)
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шо за прикол у тебя плодить безконечно аккаунты и создавать эти идиотские темы. Обратись к психиатору, серьёзно.
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

Друже, я вперше на цьому форумі зареєструвався))
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ПаКа
Драйвер увидел gsync монитор?
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 18.02.2024 10:42Драйвер увидел gsync монитор?
Забей, я уже по стилю писанины узнаю этого перца. Он сейчас будет писать, что ему ничего не помогло и на всевозможные советы тоже будет писать, что пробовал и не помогло. Затем начнёт путаться в своих же показаниях и перейдёт на агрессию :gigi:
Это шикоро известный в узких кругах тролль из рашки. Обитает на всевозможных форумах с невероятным колличеством аккаунтов, которые плодит без конца. Неадекват и шиз.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

На GTX 1070 для DP був патч BIOS, там якась лажа з DP у них була, спробуйте пошукати і пропатчити, патч шукати саме на сайті Nvidia
В функціях монітору має бути включений Freesync
Після заходите в драйвер і активуєте G-sync
Хоча я б на вашому місці забив би на ці всі страждання, якщо напрягають розриви - активуйте fast sync в драйвері та й годі

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
PS: скільки не намагався юзати Freesync монітори з Nvidia картами - це завжди шляпа, або це викликає помітний інпутлаг, або картинка переходить в якесь дьоргане слоу-мо при нормальному фпс, то ж для себе я цю опцію забув і вам не раджу.
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

Dremjke, без коментарів) не знаю що тут відбувається, але це мене не стосується

Эвген, vPupkin, чисто теоретично якщо у мене, до прикладу, буде монітор який не підтримує цю функцію та карта gtx через умовний dvi, у панелі управління nvidia буде відображатись пункт gsynk?

Відправлено через 3 хвилини 56 секунд:
Я лише хочу зрозуміти чи функція працює. Як вона там відображається в меню монітора це інше. Я її включив і я це знаю, але в загальній інформації пише що ні. На практиці я не сильно розумію різницю. У меню наче на старому не було цих розривів про які йде мова, але там старенький LG був. Тут же купив монітор на 100гц + fs і навіть спеціально дорогий dp baseus взяв. Хочу перевірити і знати для себе що так все працює, а як відображається в мені в загальній інформації то не так важливо по суті. Саму функцію я точно включив в системі монітору
Востаннє редагувалось 18.02.2024 11:24 користувачем ПаКа, всього редагувалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ПаКа
В меню монитора должен быть включен freesync, а в драйвере включить gsync compatible, только через displayport.
ПаКа
Junior
Звідки: Львівська область

Повідомлення

Дякую. Ввечері буду дома і перевірю цей момент

Знаю точно що офіційно "compatible" що на сторінці продажу монітору, що на офф. сайті саме моя модель монітору не підтримує цю функцію. Він коштує 5700, а не 10000 як Одісей чи схожі. Як буду дома обов'язково зайду в панель та подивлюсь що там відображається

На рахунок маятника нвідіа чи варто на нього теж звернути увагу як на перевірку та підтвердження того що функція працює?
Відповісти