Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 13.02.2024 19:09
daesz: 12.02.2024 17:5280$ за механічні свічі без хотсвапа все ще дорого, імхо
по опту блади купи, просто когда сломается выкинешь и подключишь новую :gigi:
Я б, чесно кажучи, взяв вище запропонований g502x, навіть враховуючи що він значно поза моїм психологічним бюджетом на мишу, але мені його форма не подобається + мені здається не він не зручний від слова зовсім (в руці) :/
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 13.02.2024 19:17навіть враховуючи що він значно поза моїм психологічним бюджетом на мишу
может есть что то у форумных торгашей, будет дешевле магаза..
LastUnicorn
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 13.02.2024 19:17
Hells Angels: 13.02.2024 19:09

по опту блади купи, просто когда сломается выкинешь и подключишь новую :gigi:
Я б, чесно кажучи, взяв вище запропонований g502x, навіть враховуючи що він значно поза моїм психологічним бюджетом на мишу, але мені його форма не подобається + мені здається не він не зручний від слова зовсім (в руці) :/
ищи шоурум в котором они есть в наличии
пощупай, потестируй
я проводную g502x взял осенью 22 (большие скидки поймал), привыкал недельки две к весу и допкнопкам
сейчас безпровод - ну очень доволен , но есть маленький минус - вес не для всех
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 13.02.2024 19:17 + мені здається не він не зручний від слова зовсім (в руці) :/
Мені теж багато чого здається))
тримав G703 і G502 - за формою +- однакові, а якщо за картинками судити в інтернеті - так не здається
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 14.02.2024 02:23
daesz: 13.02.2024 19:17 + мені здається не він не зручний від слова зовсім (в руці) :/
Мені теж багато чого здається))
тримав G703 і G502 - за формою +- однакові, а якщо за картинками судити в інтернеті - так не здається
Так 703 і вужча, і коротша на 1 см :)
Зображення
По вазі - обидві важкі :/
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Ви їх у руках тримали? Ні, а я тримав. То що там розміри більше не означає, що в руках вони різні) У 703 немає виступаючої частини під великий палець, а в 502 є, от і ширша вона
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 13.02.2024 19:17
Hells Angels: 13.02.2024 19:09

по опту блади купи, просто когда сломается выкинешь и подключишь новую :gigi:
Я б, чесно кажучи, взяв вище запропонований g502x, навіть враховуючи що він значно поза моїм психологічним бюджетом на мишу, але мені його форма не подобається + мені здається не він не зручний від слова зовсім (в руці) :/
Бери будеш як свій у якогось майстра :lol: (у лоджітека там прямо біда з якістю в останній час)
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... -16-40.mp4
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 14.02.2024 03:18
daesz: 13.02.2024 19:17
Я б, чесно кажучи, взяв вище запропонований g502x, навіть враховуючи що він значно поза моїм психологічним бюджетом на мишу, але мені його форма не подобається + мені здається не він не зручний від слова зовсім (в руці) :/
Бери будеш як свій у якогось майстра :lol: (у лоджітека там прямо біда з якістю в останній час)
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... -16-40.mp4
Відео не доступне :)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 14.02.2024 11:06
Donate: 14.02.2024 03:18

Бери будеш як свій у якогось майстра :lol: (у лоджітека там прямо біда з якістю в останній час)
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... -16-40.mp4
Відео не доступне :)
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... d588cc7c74&
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Donate
Какое это имеет отношение к g502X?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 14.02.2024 14:54 Donate
Какое это имеет отношение к g502X?
Лоджітек вже стабільно останні роки лайно робить...
Якісних виробів немає
Софт також найгірший із усіх :laugh:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Donate
Вилами по воде, сейчас все мышки такие т.к. используют одно и тоже.
Исключение именно конкретно Logitech G502X - единственная мыша на рынке с оптическим колесом и оптическими кнопками.

Я уже пару лет использую софт, не одной проблемы, у меня мыша G303 Shroud, уши G733 и GPRO X, микро Blue Yeti Nano. Одни дрова на все.

Не нравятся дрова - есть онбоард менеджер, запустил, один раз настроил в память девайса - удалил. Даже устанавливать не чего не надо. Специально утилита для таких умников как вы.

https://support.logi.com/hc/en-us/artic ... ry-Manager

То вы на райзер дрова не видели)
Востаннє редагувалось 14.02.2024 15:04 користувачем tolebamber, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 14.02.2024 14:58 Donate
Вилами по воде, сейчас все мышки такие т.к. используют одно и тоже.
Исключение именно конкретно Logitech G502X - единственная мыша на рынке с оптическим колесом и оптическими кнопками.

Я уже пару лет использую софт, не одной проблемы, у меня мыша G303 Shroud, уши G733 и GPRO X, микро Blue Yeti Nano. Одни дрова на все.

Не нравятся дрова - есть онбоард менеджер, запустил, один раз настроил в память девайса - удалил. даже устанавливать не чего не надо.

https://support.logi.com/hc/en-us/artic ... ry-Manager

То вы на райзер дрова не видели)
Що там підтримку LUА скриптів вже повернули в софт? :rolleyes: В мене просто була G102 в якої сдохли мікрики, яку перепаяв там забув. Ще й софт був сумнівної якості, старий міг вішати мишку, а в новому не було функціоналу. Потім я тупо перейшов на Rival 710 і в цілому якихось проблем з софтом не бачив ніколи :laugh:
Востаннє редагувалось 14.02.2024 15:06 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Donate
Без понятия, но точно знаю что вещи еще стирать через софт нельзя, и кофе заваривать тоже. Можете говорить что софт гимно т.к. это не делает.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 14.02.2024 15:05 Donate
Без понятия, но точно знаю что вещи еще стирать через софт нельзя, и кофе заваривать тоже. Можете говорить что софт гимно т.к. это не делает.
Новий софт у лоджітек реально гівно, особливо після того, як вони прибрали підтримку lgs (користувався цим старим софтом, бо там трекінг заряду акб не через сраку зроблений) для g pro wireless з актуальною версією прошивки, залишивши тільки ghub, де баг з рівнем заряду батареї так і не пофіксили :puke:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Змінив Razer Viper Ultimate на Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black - загалом ок апгрейд і є надія що резинки по бокам не будуть витиратися швидко як софттач у рейзера, але два режими колесика не те щоб оцінив.
Tomik21
Member

Повідомлення

Я хоч і не геймер, але хочу запитати. Потрібна блютусна миша для свіжопридбаного планшету, щоб працювала на будь- якій поверхні. Десь чув, що краще Сяомі взяти. Підкажіть, правда чи ні?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Tomik21
звичайний ширпотріб який не жалко розгатити
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

tolebamber: 14.02.2024 14:58 Исключение именно конкретно Logitech G502X - единственная мыша на рынке с оптическим колесом и оптическими кнопками.
дешева серія A4tech bloody Ax0 з оптичним колесом та мікріками дивується, що вона не існує :)
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Через год после покупки Pulsar X2 Bruce Lee Edition колесо начало дабл кликать. А уже иногда и трипл кликать. Вот и "качество" сборки эксклюзивной версии. Разочарован сильно. Это как-то можно пофиксить?
Відповісти