Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

SEREGAFOX: 13.02.2024 09:06 snapdragon999
для рождённых в бронепоезде
не умничай,тут тебе не нубы какие то сидят ,у меня уже это сяоми почти 10 лет :lol: отключить можно и из меню телефона некоторый гугл хлам,а то что интегрировано глубоко в систему лучше не трогать
SEREGAFOX: 13.02.2024 09:15 shnok аудиоплееры поверамп и onkyo, я , подозреваю, юзал уже тогда, когда вы про них даже не слышали :-) в связке с USB ЦАП. и наушниками b&w px7, так что про звук,
что ты тут пытаешся доказать,что ты продвинутый мембер на форуме домохозяек или домохозяинов? :laugh:
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

"то что интегрировано глубоко в систему лучше не трогать"

цей вислів потрібно внести в анали форуму та й взагалі до основ даного ресурсу! :teacher:
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

snapdragon999 то , что если ты, не понимаешь как работает система, и что где находится, и не способен прочитать и осилить ГОТОВУЮ написанную инструкцию - Сиди молча и плакай в углу, наматывая сопли свои себе на локоть ! :lol: иди броди ! хлаоми у него 10 лет ..... а что отключить можно, и как - дупля оно не отстреливает, мамкин хаЦкер ... :lol:
и доказывать я ничего не собираюсь ! и так понятно всё с тобой .....
Разговор закончен ! общайся дальше с такой же как и сам ,школотой необразованной.
0F
Member

Повідомлення

Donate: 12.02.2024 22:32 Як приклад :laugh:
спойлер
Зображення
Подивись шапку теми 'Xiaomi Redmi Note 12 4G' на тому ж форумі. Вже все не так однозначно, правда?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

SEREGAFOX: 13.02.2024 10:27 snapdragon999 то , что если ты, не понимаешь как работает система, и что где находится, и не способен прочитать и осилить ГОТОВУЮ написанную инструкцию - Сиди молча и плакай в углу, наматывая сопли свои себе на локоть ! :lol: иди броди ! хлаоми у него 10 лет ..... а что отключить можно, и как - дупля оно не отстреливает, мамкин хаЦкер ... :lol:
и доказывать я ничего не собираюсь ! и так понятно всё с тобой .....
Разговор закончен ! общайся дальше с такой же как и сам ,школотой необразованной.
ты мамкин советчик что тебе ясно, иди на 4пда раздавай свои полезные советы :laugh:
То что ты там заморозишь, удалишь 100 мб приложений ни на что не повлияет их и так можно скрыть в менюшке и ограничить активность, но это как правило ни на оперативную память ни на автономность никак не влияет. Тупорылые советы 10 летней давности что-то морозить или удалять когда было 16гб встроенной памяти, а потом сидеть сопли жевать на форумах почему у меня чето отвалилось :laugh:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0F: 13.02.2024 11:04
Donate: 12.02.2024 22:32 Як приклад :laugh:
спойлер
Зображення
Подивись шапку теми 'Xiaomi Redmi Note 12 4G' на тому ж форумі. Вже все не так однозначно, правда?
Ну так там практично нічого немає, дивлячись на те що телефон массовий :gigi:
спойлер
Зображення
Баг з wifi можуть ще поправити коли переведуть все на HyperOS :rolleyes:
murzik
Member

Повідомлення

як завжди, що не вибереш будеш лохом

Відправлено через 42 хвилини 37 секунд:
LG - хід конем
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

забрав, до слова, свою лижу g7+ з сервісу нарешті, два місяці назад віддав :laugh: замінили акум, кажуть, що оригінал, по фотках схоже на те, але хто його зна.

чудовий все таки телефон, береш в руки після 15 про макс і відверто бракує хіба що 120гц. а так... дисплей приємний, кольори гарні, роздільна здатність висока, динамік пристойний, швидкості роботи в повсякденних тасках вистачає. ще і маленький-легенький. коротше, якщо акум дійсно оригінал, то ще послужить мені кілька років в якості запасного телефону, на велопокатуху взяти тощо.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
murzik: 13.02.2024 19:50що не вибереш будеш лохом
бери на що грошей вистачає і не парься. головне щоб тобі подобалось і нічого відверто не дратувало.

Відправлено через 1 годину 52 хвилини 21 секунду:
cфоткав на iphone 11 як виглядають дисплеї лижі і промаксу поруч:
спойлер
Зображення
Зображення
покращайзери в обох випадках увімкненні, яскравість у відсотках не однакова, на лижі накручена більш теплі кольори в налаштуваннях.

Відправлено через 4 хвилини 52 секунди:
але ж яка тупа операційка ця iOS. береш відро, яке останнє оновлення в 2020р отримало і то воно розумніше. вже скільки часу минуло, а я досі під враженням наскільки велика різниця.

Відправлено через 2 хвилини 36 секунд:
раніше не звертав на це особливо уваги, але тепер щиро дивуюсь, як яблодрочєри один одному розповідають "який жеж айфон зручний! як все продумано". типу, камон, пацани, ви андроід взагалі бачили? :laugh:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.02.2024 19:50 як завжди, що не вибереш будеш лохом

Відправлено через 42 хвилини 37 секунд:
LG - хід конем
Ну так ти обирай сердцем. Віриш що в тих двух телефонах не зекономили то купуеш. Якщо думаеш що там підвох не береш.
А економію покаже тільки час :rotate:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Donate
а як там з р сім на 13 і вище на 17осі? не варто розглядати?
продавець каже шо тепер все чудово працює)
4ку, 3джі коли джейлбречив гевейки ставив, єдине чого боюсь, що батарею буде жерти як не в себе через цю прокладку і мережу втрачати в підїзді
одним словом треба брати)))
Востаннє редагувалось 13.02.2024 23:25 користувачем Filabatya, всього редагувалось 6 разів.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 13.02.2024 23:13 Donate
а як там з р сім на 13 і вище на 17осі? не варто розглядати?
Ні в якому разі, якщо ти професійно цим не займаешся, або телефон не віддають задарма :gigi:

Added in 8 minutes 59 seconds:
Filabatya: 13.02.2024 23:13 продавець каже шо тепер все чудово працює)
Ага і епл це все пофіксить наступним апдейтом :lol:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.02.2024 19:50 як завжди, що не вибереш будеш лохом

Відправлено через 42 хвилини 37 секунд:
LG - хід конем
На що вистачає грошей і що подобається --> те і бери. Бо чим більше читаєш огляди і у всіх запитуєш , то тим більше вагаєшся ;) :super:
Р.S. я от собі взяв про макс 15 . Сьогодні - завтра буде в мене. Жінці сказав, що це б/у 13-й про макс . Дітям куплю ( меншому ) хоче сяомі добрий для ігрових процесів , (старшому ) чехол від UAG ( він має 13-й ) --> щоб не спалили контору перед жінкою. І усьо ок :laugh: :laugh:
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

leif
а що це на телефоні за ЧОРНА ДІРА у верхній частині? її прийняти можна щоб відео повноцінно переглянути?
murzik
Member

Повідомлення

viperest1: 14.02.2024 08:23про макс 15
я не такий :lol:
по суті мені байдуже який той телефон, просто мій здихає і потребує ремонту.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

login55
інколи десь заважає, але в цілому я не звертаю уваги. а от функціонал динамік айленд прикольний, зараховую до переваг айфону.
murzik: 14.02.2024 09:03по суті мені байдуже який той телефон
чого тоді паришся з вибором?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 14.02.2024 09:17 чого тоді паришся з вибором?
Тому що грошей немає і телефон за 5к вже б'є по бюджету. Викидувати в сміття їх теж така собі справа :laugh:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.02.2024 22:45 забрав, до слова, свою лижу g7+ з сервісу нарешті, два місяці назад віддав :laugh: замінили акум, кажуть, що оригінал, по фотках схоже на те, але хто його зна.

чудовий все таки телефон, береш в руки після 15 про макс і відверто бракує хіба що 120гц. а так... дисплей приємний, кольори гарні, роздільна здатність висока, динамік пристойний, швидкості роботи в повсякденних тасках вистачає. ще і маленький-легенький. коротше, якщо акум дійсно оригінал, то ще послужить мені кілька років в якості запасного телефону, на велопокатуху взяти тощо.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
murzik: 13.02.2024 19:50що не вибереш будеш лохом
бери на що грошей вистачає і не парься. головне щоб тобі подобалось і нічого відверто не дратувало.

Відправлено через 1 годину 52 хвилини 21 секунду:
cфоткав на iphone 11 як виглядають дисплеї лижі і промаксу поруч:
спойлер
Зображення
Зображення
покращайзери в обох випадках увімкненні, яскравість у відсотках не однакова, на лижі накручена більш теплі кольори в налаштуваннях.

Відправлено через 4 хвилини 52 секунди:
але ж яка тупа операційка ця iOS. береш відро, яке останнє оновлення в 2020р отримало і то воно розумніше. вже скільки часу минуло, а я досі під враженням наскільки велика різниця.

Відправлено через 2 хвилини 36 секунд:
раніше не звертав на це особливо уваги, але тепер щиро дивуюсь, як яблодрочєри один одному розповідають "який жеж айфон зручний! як все продумано". типу, камон, пацани, ви андроід взагалі бачили? :laugh:
А що там з айфоном не так? Яб наприклад залишався із lg но вони скопитились…. Ех як згадаю е975 о то був телефон!
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 14.02.2024 20:25Тому що грошей немає і телефон за 5к вже б'є по бюджету. Викидувати в сміття їх теж така собі справа
прям одразу "в сміття".

на твою думку між тими моделями між якими мурзік обирає така вже велика різниця?

Відправлено через 52 секунди:
Павло: 14.02.2024 22:57А що там з айфоном не так?
ось тупа, кажу ж. залізо ващє клас.

Відправлено через 21 хвилину 24 секунди:
в ютубі на тему відсталості ios знято вже купу відосів:

https://youtu.be/i4bcl_fbCKw

ось, наприклад, від кацапа якогось. я не дивився весь, але трохи поклацав і по списку змісту там ніби норм. якщо цей не сподобається, пошукай сам ще, таких відосів вистачає.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 15.02.2024 10:07

ось, наприклад, від кацапа якогось. я не
Я смотрю чем глубже в тылу тем патриотичнее юзер, а особенно если за бугром сидит :laugh:
Этот кацап живет в Китае, а сам с Черновцов написано с 2016. И судя по имени он меньше кацап чем ты :laugh: .

Но видос информативный.
Востаннє редагувалось 15.02.2024 10:28 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 15.02.2024 10:20Этот кацап живет в Китае, а сам с Черновцов написано с 2016.
щаз я там буду розбиратись.

ведеш блог російською -- значить ведеш для кацапів і відповідно сам кацап. Українці ведуть блоги українською для українців.
snapdragon999: 15.02.2024 10:20чем глубже в тылу тем патриотичнее юзер
це до чого ти написав взагалі?
Відповісти