Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Ostin
8 біт чудові геймпади, програмне забеспечення чудове, один мінус, малувато позицій считування стіків.
Але наприклад я поки про це не взнав в ютубі, так в житті я це навіть не помічав.
Був у мене геймпад від майкрософт той що самий новий для нових приставок, там багато позицій зчитування, то я різниці не замітив.
Від майків мені не підійшов бо він дуууууже шумний, кнопки клацають на всю кімнату, а комп в спальні, то він дружині заважав :) такий же і елітний їхній, плюс по відгукам надійність так собі.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Доставив укр. локалізацію в Dave the Diver. Якась суміш рогалика та симулятора бару. Затягує капець.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Пройшов ось цього тижня "Lies of p", це шедевр, давно так ігри не чіпляли (вже як ранок світає і спати треба, а вона все не відпускає...), гемплей на висоті, ігрові механіки начебто не нові, але реалізовані дуже цікаво, навіть який ні який сюжет є, хоча здавалося для ігор такого жанру він і не потрібен =)
Начебто купа ігор є такого жанру, але ось чомусь ця зачепила найбільше за останні роки 2 так. Загалом кому подобаються "Soulslike" рекомендую, і до речі вона досить легка у плані складності гри, рідко коли на якомусь босі застрявав.
Якщо що, то вона є у "Геймпасі"
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Перепрошел всю трилогию Метро 2033, ох и до чего же атмосферные игры, очень смаканул, особенно Екзодус с РТХ и прочим :beer:
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Prescott
Так, ігри атмосферні і красиві, особливо Ексодус.
Але мені наприклад Ексодус не сподобався тим, що він прямо примушує до гри стелсом і гри не убій ворогів, бо зразу міняються долі персонажів.
І воно наче підштовхує до гри так як хочуть розробники а не ти.
Особливо коли є місії які можна пройти тільки стелсом, стрільба зразу провалює місію.
Я дуууже не люблю стелс ігри, тому наприклад ніколи не грав в Хітман і тд.
Я хотів би в Ексодусі сам вирішувати як грати.
Звісно в багатьох моментах можна наплювати на всіх і грати як хочеш.
Але тоді там всі загинуть, або ще якась фігня і якщо ти захочеш когось спасти, то тобі полюбому доведеться грати як хочуть розробники.
Штудірувать гайди в інеті і грати не по своєму.
Це насправді кумарить такий підхід до гри.
А так гра чудова, суто через атмосферу можна грати не раз.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mult: 12.02.2024 11:23Але мені наприклад Ексодус не сподобався тим, що він прямо примушує до гри стелсом і гри не убій ворогів, бо зразу міняються долі персонажів.
+1, перемудрили с альтруизмом, 1000%

Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
mult: 12.02.2024 11:23І воно наче підштовхує до гри так як хочуть розробники а не ти.
Я себя сводил к мысли что не хочу лишний раз тратить патроны и лезть на рожон, с такой позиции играется чуточку проще и патронов и ресурсов просто завались, девать некуда, естественно на макс.сложности, но в целом согласен с твоим выводом.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Prescott
Про нелізти на рожон і економить патрони :) я з реальним бойовим досвідом і зараз теж не дома, я звик, що опорнік треба взяти і зачистити від ворогів :) ну і люблю коли в іграх треба прикласти зусилля до чогось, коли тяжко, я любитель дарк соулсів :) воно чудово коли є варіанти проходження гри, можна по стелсу, можна боєм, тому що люди різні кожному подобається своє.
Але тут воно трохи неправильно реалізовано.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mult: 12.02.2024 12:33я звик, що опорнік треба взяти і зачистити від ворогів
Так в игре по итогу тех кого убивать не обязательно и не имеют собственно отношения к тому, что нужно взять. В каждой локации есть враги (те же бандиты) и фракции которые в этом мире живут по своим (не агрессивным) правилам.
Ostin
Member

Повідомлення

Prescott: 12.02.2024 16:51В каждой локации есть враги (те же бандиты) и фракции которые в этом мире живут по своим (не агрессивным) правилам
Це типу орки і харошіє рускіє. :lol:
Ще декілька років назад я приблизно так і думав би, а зараз кортить вже вичистити все в ноль)
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ostin: 13.02.2024 08:03Це типу орки і харошіє рускіє.
Как в вашем мозгу такая параллель сложилась?

Отправлено спустя 1 час 20 минут 8 секунд:
Ostin: 13.02.2024 08:03зараз кортить вже вичистити все в ноль)
Обратитесь к психиатру. :-/
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

mult: 12.02.2024 12:33 Prescott
Про нелізти на рожон і економить патрони :) я з реальним бойовим досвідом і зараз теж не дома, я звик, що опорнік треба взяти і зачистити від ворогів :) ну і люблю коли в іграх треба прикласти зусилля до чогось, коли тяжко, я любитель дарк соулсів :) воно чудово коли є варіанти проходження гри, можна по стелсу, можна боєм, тому що люди різні кожному подобається своє.
Але тут воно трохи неправильно реалізовано.
В ДЛЦ за американця можна грати без стелсу B-) Набагато краще відчувається.
MAKKACIN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Підкажіть а є може тема на форумі або де глянути, ігри нові топові з локалізацією українською, які є і де скачати? :think: Можливо варто таку тему створити?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MAKKACIN: 16.02.2024 15:34 Підкажіть а є може тема на форумі або де глянути, ігри нові топові з локалізацією українською, які є і де скачати? :think: Можливо варто таку тему створити?
https://kuli.com.ua/
MAKKACIN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

kairo
Дякую, з українізацією шляпа ... такі ігри.. :-/
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

kairo: 16.02.2024 15:45
MAKKACIN: 16.02.2024 15:34 Підкажіть а є може тема на форумі або де глянути, ігри нові топові з локалізацією українською, які є і де скачати? :think: Можливо варто таку тему створити?
https://kuli.com.ua/
Дякую, давно була En Garde! у бажаному, а тут щей ллокалізації :eek:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Я вообще не очень по соулслайк играм, но на Lies of P глаз положил, из-за визуала и истории, интересно было глянуть на такую мрачную интерпретацию. Но перед покупкой обычно пробую пиратку, чтобы точно понимать, что меня ждет. А тут оказывается, её взломали три дня назад наконец-то. Точнее не взломали, а разрабы выкатили обнову с незащищенным exeшником. В общем, кто хотел попробовать перед покупкой, дерзайте :beer:

И это походу первый соулс, который мне зашел. Залип на 4 часа, не заметил как время пролетело. Продолжу уже на лицухе :up:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Залип в Banishers. Графіка/анімації так собі, але діалоги пропускати не хочеться, на диво. Вибір варіантів присутній, і ще й обіцяють його вплив на подальшу долю.
Дослідження коридорів не набридає, бойовка досить весела і легка (на нормалі). І не така перенасичена як в GoW.

Гра досить збалансовано виглядає: пошук+катсцени+сутички. Боси цікаві, принаймні ті, що зустрів.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Продолжил прохождение ФарКрай 6 и снова подзабил. Быстро надоедает, слишком однообразная и большая она. Сократить бы до 40 часов на всё про всё - было бы неплохо. Но на 80 часов оно не тянет.
Засел наконец-то в Балдурс Гейтс 3. Начал сначала с создания кастомного персонажа (в первый раз пропустил этот момент, начав игру за Астариона). Всё же, несмотря на много похвальных отзывов, есть вещи, которые раздражают или вызывают непонимание. Не очень люблю, когда бросают сразу в гущу событий незнакомого мира без предыстории. Разбираться в истории мира интересно, но в механиках, куче свитков и способностей - не очень. Приятно удивляет, что у каждого NPC есть индивидуальная реплика на то или иное событие.
Artem_M
Member

Повідомлення

спойлер
er[socrates]: 18.02.2024 23:58 Продолжил прохождение ФарКрай 6 и снова подзабил. Быстро надоедает, слишком однообразная и большая она. Сократить бы до 40 часов на всё про всё - было бы неплохо. Но на 80 часов оно не тянет.
Засел наконец-то в Балдурс Гейтс 3. Начал сначала с создания кастомного персонажа (в первый раз пропустил этот момент, начав игру за Астариона). Всё же, несмотря на много похвальных отзывов, есть вещи, которые раздражают или вызывают непонимание. Не очень люблю, когда бросают сразу в гущу событий незнакомого мира без предыстории. Разбираться в истории мира интересно, но в механиках, куче свитков и способностей - не очень. Приятно удивляет, что у каждого NPC есть индивидуальная реплика на то или иное событие.
Почав грати в Фар Край 7. Ой, чи як там його - Аватар Фронтірс. Гарна картинка, але теж набридає одноманітністю.
Panasi
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Почав проходити Lies of P, це однозначно один із кращих соулс лайк. Із мінусів можу виділити тільки акцент на парируванні. Тут не можна спамити кнопку блока і вікно для блока дуже маленьке - всього одна шоста секунди. А вороги часто б'ють неочікувано і в мене реакції такої немає, часто пізно блокую. В соулсах можна зі щитом бігати і перекидатися, в Секіро можна було спамити кнопку блока. А тут ефективним є тільки парирування, і бажано ідеальне. Відскок ще є, але він не дуже ефективний.
Відповісти