Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

7mindfields
я не написав шо буду грати в кіберспортивні ігри, для стратегій і бг3 максимум.
Успіхів в подальшому недолугому коментуванні
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shkrabaliuk: 02.02.2024 17:57 7mindfields
я не написав шо буду грати в кіберспортивні ігри, для стратегій і бг3 максимум.
Успіхів в подальшому недолугому коментуванні
Яке питання - така і відповідь :dontknow:
Замість того, щоб докупити якийсь простенький хаб для маку (бо це мастхев річ, особливо для нових еір, де з роз’ємів 2 тайп сі і міні джек) і не обмежувати себе у виборі девайсу, вигадувати велосипед, шукати мишу з підтримкою застарілої безпровідної технології (Logitech g603, razer basilisk x superlight/orochi v2 і все, більше нічого не згадується), і «грати» як в киселі, зате без донглу, бо він багато місця на столі займає :lol:
usr4oc
Junior

Повідомлення

Доброго вечора, порадьте будь ласка, бездротову мишу середнього/великого розміру, з оптичним скролом, до 3000 грн
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пройшов місяць і я повернувся знову до теми вибору миші. Основні вимог : hotswap, не за всі гроші світу. Основні кандидати :
- steelseries prime mini, (умовно) низька ціна 1200-1500грн (залежить від магазину/акції/тощо), truemove pro (він же pixart 3390), оптичні свічі тому хотсвап швидше за все не потребується ніколи, виглядає як ідеальний варіант, ціна також влаштовує, але є скарги на колесо і це, в принципі, єдине що зупиняє до сих пір, бо не зрозуміло чи це поголовна проблема серії в цілому, чи зустрічається, скажімо, раз на 10 мишей;
- hator pulsar 2 pro wireless, ціна така ж як і в попередньої, pixart 3335, не дуже потребую "безпровідності" від миші, але тут фактично йде безплатним бонусом, хотсвапа немає;
- asus rog impact 3, приблизно та ж ціна що й вище, pixart 3311, є хотсвап і це, в принципі, єдиний її плюс;
- asus rog keris, ціна +15$, pixart 3389, hotswap, виглядає як хороший варіант, але ціна майже в двічі вища ніж будь-яка з попередніх мишей, безпровідний варіант - ціна 3х від прайм міні/хатора/імпакт 3.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
На всех перечисленных - колесо +- будет дохнуть первым.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 12.02.2024 14:08вибору миші
от нужен тот хотсвап как козе баян, просто возьми мышь с оптическим скролом.
спойлер
зови уже 3 год пошел и нету никаких даблкликов еще
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 12.02.2024 14:29 daesz
На всех перечисленных - колесо +- будет дохнуть первым.
Якщо це буде через 5+ років, то вотева. В мене зараз G303 якій 5-6 років, свічі перепаював уже третій раз, а з колесом досі все гаразд.
Hells Angels: 12.02.2024 15:01
daesz: 12.02.2024 14:08вибору миші
от нужен тот хотсвап как козе баян, просто возьми мышь с оптическим скролом.
спойлер
зови уже 3 год пошел и нету никаких даблкликов еще
Я просто запарився перепаювати свічі на своїй G303 кожні 1.5-2 роки, волію взяти або хотсвап, або оптичні свічі :/
Як оприділити чи енкодер колеса оптичний чи ні (не бачив щоб виробники це вказували), і чи є він на одній із вище вказаних мишей?
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
смотреть на ютубе разборку или спрашивать на реддит там пипла больше все таки чем сдесь.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 12.02.2024 15:13 В мене зараз G303 якій 5-6 років, свічі перепаював уже третій раз, а з колесом досі все гаразд.
У вас і буде все добре з колесом, на цій мишці воно оптичне.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 12.02.2024 15:33 daesz
смотреть на ютубе разборку или спрашивать на реддит там пипла больше все таки чем сдесь.
На СС прайм міні ttc black core, на обох ейсусах - просто вказано mechanical. Оприділити чи ttc black оптичний, чи механічний не зміг, щось не дуже багато інфо про нього в неті, в основному грін/єлоу/голд/ред проскакують. По хатору взагалі немає інфи, але він мене й менше за все цікавить (немає ні оптики, ні хотсвапу на основних клавішах).

Відправлено через 5 хвилин 42 секунди:
Hells Angels: 12.02.2024 15:01
спойлер
зови уже 3 год пошел и нету никаких даблкликов еще
Це вже всі гроші світу, тим більше що оптичний тільки скрол, а свічі механічні і без хотсвапу і це на моделях за 150$+ :\
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Logitech G502X - специально для вас) И кнопки и колесо - оптика.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 12.02.2024 16:36 daesz
Logitech G502X - специально для вас) И кнопки и колесо - оптика.
Тут навіть далеко не прийшлось йти :D
спойлер
Зображення
Зображення
Щось слабо як для оптики і там, і там :)
Ну й ціна 2.5к :/
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 12.02.2024 16:28і це на моделях за 150$
да які 150уе.. 3к старт.
https://hotline.ua/ua/computer-myshi-kl ... hn3jbba2e/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 12.02.2024 17:26
daesz: 12.02.2024 16:28і це на моделях за 150$
да які 150уе.. 3к старт.
https://hotline.ua/ua/computer-myshi-kl ... hn3jbba2e/
80$ за механічні свічі без хотсвапа все ще дорого, імхо :)
Тим більше що pixart 3360 - це +- те ж саме, що й 3311, який стоїть на impact 3 (12k dpi / 250 ips / 50g vs 12k / 300 / 35g у імпакта)
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Серьезно? Не понятный один отзыв и ставите крест))
Эта мышка самая ресурсная на рынке на данный момент
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 12.02.2024 18:00 daesz
Серьезно? Не понятный один отзыв и ставите крест))
Эта мышка самая ресурсная на рынке на данный момент
Це 2 різні відгуки в яких конкретно проблема в одному зі свічами, в іншому зі скролом, а негативних відгуків там більшість взагалі-то :\
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Дай дураку два металлических шарика - так он один сломает - другой потеряет.
Дабл клик на оптике - это ваще что то новенькое, да еще и б.у., может подсунули обычную G502) Второй - шнур ушатать - это надо постараться, хотя там мокрые руки и грязь, видать чипсы за компом а может и пирожки жаренные употреблялись не раз)
Ахахах, там уникумы в отзывах умудряются оптические микрики перепаивать на обычные:

https://ibb.co/6g6hN2P

По факту - люди имея обычную G502 пишут отзыв на G502X)))
Востаннє редагувалось 12.02.2024 18:45 користувачем tolebamber, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взагалі почитав відкуки на пісіпартпікер - в основному позитивні (в нас навпаки - в основному негативні), але в любому випадку ціна вище ніж я готовий віддати (3к, зараз по знижці 2.4к, дешевше 2.1к взагалі ніколи не бувала) + не подобається форма миші, вона ще й важка мабуть :/
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Многие путают с старой G502, на которой с даблкликами действительно была проблема.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 12.02.2024 17:5280$ за механічні свічі без хотсвапа все ще дорого, імхо
по опту блади купи, просто когда сломается выкинешь и подключишь новую :gigi:
Відповісти