Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Ну так а хто проти, нехай собі беруть люди.
Сьогодні шукав собі мишиного донора для експерементів з кліками. Знайшов ось таку ржаку, трошки сміявсь з опису
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/a4te ... bserved_ad
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Уффф як би я собі таку відяшку хотів мати, яка ж вона файна. Я таких у нас не бачив :-/
спойлер
https://www.ebay.com/itm/126317503650?m ... name=11021
Zakarul
Member

Повідомлення

spoglyadach
На моей памяти было 2 штуки.
1я была в 2015 году в Донецке. И был это Ti 4600.
2я была в прошлом году во Львове. Geforce 3. Ушла за 200грн. я не успел купить.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

spoglyadach, стандартний референтний дизайн. Радіатори на чіпах пам'яті це виключно понти.
Як приклад з колекції...
спойлер
inno3ti200.jpg
МСІшна куда круче , тут і датчик ГПУ виведений.
спойлер
msi_3ti200.jpg
Фото лідтекової не заливав , але там цільний фрезерований кожух і на ГПУ і пам'ять ... От то взагалі цяцька. Шкода там пам'ять не їде на 3ті500
Zakarul
Member

Повідомлення

многие угадают модель?
спойлер
1.jpg
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Zakarul: 07.02.2024 12:21 многие угадают модель?
спойлер
1.jpg
ATI HD 2900XT B-)
Zakarul
Member

Повідомлення

ApostolCV: 07.02.2024 12:34
Zakarul: 07.02.2024 12:21 многие угадают модель?
спойлер
1.jpg
ATI HD 2900XT B-)
Не совсем :D
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ooook , XTX :lol:
Zakarul
Member

Повідомлення

Это ж другое дело.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Zakarul,так якщо до вас в руки попав такий семпл то це круто. Однак як я знаю там ж халепа з дровами. :idea:
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Zakarul: 07.02.2024 12:21 многие угадают модель?
спойлер
1.jpg
Це ж здається інженерна версія чи я вже щось неправильно пригадую?

Відправлено через 29 секунд:
Zakarul: 07.02.2024 11:46 2я была в прошлом году во Львове. Geforce 3. Ушла за 200грн. я не успел купить.
О курва :-/

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
ApostolCV: 07.02.2024 12:04 МСІшна куда круче , тут і датчик ГПУ виведений.
Не знаю, мені МСІшний дизайн тих років взагалі не відгукується, вони і по якості часто були біля іполіта в ті роки. Навіть інна 3д були місцямі якісніші B-)

Відправлено через 9 хвилин 56 секунд:
Слухайте а ставив хтось на 3 жирафу зальман 700й? Наче у тих версіях де два отвори для кріплення відстань 55мм як на цих відяхах. Розумію що він там не вперся з такою продуктивністю але я щось не вигадав красиву заміну відсутньому оригінальному радіатору. Можна взяти від 2 MX 400 інна 3д але він вбого виглядає і не вписується по жизайнах, та й відюха залишиться гарячою.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

spoglyadach: 07.02.2024 17:04 Не знаю, мені МСІшний дизайн тих років взагалі не відгукується
У мене була 4200ті від них з косо встановленим на память радіатором, який не торкався частини чіпів, причому це не була вада конкретного екземпляру, вони всі були такі.
enterprise2k3
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я на свою geforce 3 ti200 від ELSA (модифікація без радіаторів на пам'яті) встановив охлад від radeon 9550 і сказав шо так і було. Довелось це робити, бо родний вентилятор був повністю згнивший.
ПРИКЛАД плат із таким охладом
спойлер
Зображення
Зображення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Так, вони підходять на 101% в мене таких є пара але всі живі "нажаль" а купити донора це іноді дорожче ніж можна залмана вчепити. Це такі ж точно радіки ставили на епокси під 939 на нфорсі 4. В мене є пара "зайвих" залманів з мертвих плат, єдиний нюанс це довгий дріт вентилятора. Питання скоріше було в тому чи немає підводного каміння типу занадто сильного прижиму бо там все ж не кліпси з пружинами а жорстке кріплення. Бо 3й жираф не та відяха на якій варто ставити експеременти а фото в мережі я не знайшов з залманами на цій серії, може жлобкують чи що :-/
enterprise2k3
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Підкину вам фото красівого й оверклокерського із сегмента робочих станцій, щоб розворушити.
Обзавівся теоретично живою Asus PC-DL deluxe. Це дуальне чудо котре не мало існувати зроблено на 875p чипсеті для 604 сокета, із AGP, звуком, файрварью, короче всіма ознаками робочої станції/домашнього компьютера. І з можливістю розгону проців.
Хоч і не поважаю я netburst, але спилососив на свою голову, не втримався. Тепер у мене окрім робочої станції в зборі є ще оцей машинокомплект під 604 сокет 533 шину, із котрим тепер доведеться розбиратись... І можливо буде трерій, якщо мені ще одну таку-ж pc-dl колись починять.
Куди мені їх, солити чи що?.. Побачив на свою голову, вибачайте за ворчання

Зображення
mklm
Member
Звідки: dp

Повідомлення

валяється купа данінгтонів на 604 (коре 2 хекса :gigi: ) і не знаю шо з ними робити бо доску для них не реально знайти. а ці 875 часто трапляються
enterprise2k3
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

mklm: 07.02.2024 21:11 валяється купа данінгтонів на 604 (коре 2 хекса :gigi: ) і не знаю шо з ними робити бо доску для них не реально знайти. а ці 875 часто трапляються
Навіть не чув ніколи, щоб під них були нормальні доски. Ну а часто трапляються зазвичай 7505, їх все ще вистачає
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

enterprise2k3,о то он хто її купив поки я думав чи воно мені треба чи ні :laugh:
Вітаю з придбанням.!
Водночас цікаво оскільки обмеження як завжди видумані. По друге дивно, що Асус не дали можливості працювати з Vcore, і шина 533.
Певно Штеуд з своїми патентами ворожо махав пальцем атсусам.
P.S. в очікуванні іншого проца на 939... Не лишаю надії , що мій "Holly Grail" 939-го чипсета живий . Хоча потемніння під чіпсеом каже , що шансів успіх не багато :idea:
mklm
Member
Звідки: dp

Повідомлення

ApostolCV: 07.02.2024 22:01 Певно Штеуд з своїми патентами ворожо махав пальцем атсусам.
так махав шо асус пат врубив на 865 :laugh:
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

PAT врубав не тільки Asus.
Ще Albatron, MSI, Gigabyte, може ще когось забув. Просто вони по-різному це називали.
У альбатрона HyperPath, у гіги M.I.B.
Ну там вихлопу воно дає +кілька балів у 06 марку чи щось типу того
Відповісти